Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

nikissek28
28. lis 2011

@majjka24 prý zkus chodit spát později 😀 já jdu do postele v 22 a stejně si tam pak mininálně hodinu čtu 😀 a ráno o půl 7 jsem už vzhůru 😀 takže tak to se mnou je 😀

nikissek28
30. lis 2011

@majjka24 děkuju 🙂

zuzumka
30. lis 2011

Ahojky, po menší pauzičce oznamuju, že včera (32DC) přišla mrcha, takže zase nic ☹ Tak jedeme další kolo léků a snažení. Ach jo... 😒

majjka24
autor
5. pro 2011

@zuzumka mooooc držím palečky aby se co nejdřív povedlo !!! 🙂

zuzumka
5. pro 2011

@majjka24 Moc děkuju!!! 🙂

ka_cenka87
6. pro 2011

Holky, nevím jestli je to možný, ale asi jsem našla //... Přidávám fotku (pro info, testy jsou dělané až večer)... 😉

majjka24
autor
7. pro 2011

@ka_cenka87 GRATULKA, JSOU TAM !!!! JDOU KRÁSNĚ VIDĚT !!! Neříkala jsem ti to 😉 😀 Jsem tak ráda, už kvůli Tobě , jůůůůůů, normálně mě to dojalo 😅
Jo a je lepší dělat testíky obden, tak jde pak krásně poznat jak sílí, 🙂 🙂 🙂a ráno, kdy je koncetrace hcg nejsilnější, přes den když hodně vypiješ, tak se moč ředí a neukáže ti tu čárku silnější než třeba je .

majjka24
autor
7. pro 2011

@ka_cenka87 Jo a hlavně ted papkat (listovku..) odpočívat a hlavně nezvedat nic těžkého 😉

adrous
7. pro 2011

@ka_cenka87 no gratulka ať čárečky hezky sílííííííííí moc ti to přeju 😵 😵 😵 😵

holky mám z vás radost mě úplně dojímáte 😵 😵 😵
@majjka24 jak je tobě zatím dobrý??? 🙂 😉

ka_cenka87
7. pro 2011

@adrous
@majjka24
Děkuju moc, jsem z toho úplně hotová. Vůbec tomu nemůžu věřit, navíc nás v lednu čekal CAR, tak jsem to vůbec nečekala... Teď už jen, aby bylo všechno v pořádku. V pondělí jdu k doktorce, tak snad budou čárečky sílit a prďolka se bude držet... 😎 😉

nikissek28
7. pro 2011

@ka_cenka87 na to že jsou z večera jsou teda silné krásně 🙂 gratuluji 🙂

adrous
7. pro 2011

@ka_cenka87 to je jak u nás když jsem čekala lukáška 😀 😀 😀 😀 šla jsem si pro papíry na IVF a dr mi dělal utz a říká na to IVF už nemusíte 😵 😵 😵 tak to asi u vás taky zafungovalo 😵 😵 moc držííííííím palečky tfuj tfuj tfuj pro štěstíčko 😵 😵 😵 😵

bobbule09
7. pro 2011

Holky, jak to děláte? Já chci takýýýýýýýýýýýýýý ☹ ☹
Takové čárky už jsem měla na testu 2x a nic z toho stejně nebylo 😔

adrous
7. pro 2011

@bobbule09 nevzdávej to chce to spoustu trpělivosti a věř mi znám to.držím ti palečky aby ti to vyšlo 😵 😵 😵

bobbule09
7. pro 2011

No mě už ta trpělivost dochází, snažíme se už 5 a půl roku ☹

adrous
7. pro 2011

@bobbule09 neříkej a zkoušeli jste testy a spermiogram nebo něco takovýho??? ☹ ☹

bobbule09
7. pro 2011

No my jsme byli i na umělým oplodnění a nevyšlo to. Spermio celkem ok, vzhledem k věku partnera, ale já mám anovulační a krátké cykly. Nepomohl ani clostilbegyt, duphaston a utrogestan 😖

ka_cenka87
7. pro 2011

@nikissek28
@adrous
Mockrát děkuji, taky mě to dojalo a dojímá mě to vždy když si vzpomenu!!! 😅

adrous
7. pro 2011

@ka_cenka87 to věřím až mám pocit až jsi nedoufala tak to vyšlo 😵 😵 o to víc mám teda radost že ti to vyšlo a přeji moc štěstíčka a zdravíčka pro tebe i mimi 😵 😵

majjka24
autor
8. pro 2011

@ka_cenka87 Určitě to bude v pohodě, hlavně věř bublince, a co nejmíň stresu 😉 Jsem z tebe úplně nadšená !!! 😀 😀 😀
@adrous Ahojki,od mudry máme utrouš, pro jistotu. Ty hormony mi dávají někdy zabrat, ale což,hlavně že mimísek se má dobře 😉 mysllím si , že je všechno v pohodě, ráno je mi zle, někdy přes den, když nepojím, a sním toho pomalu za 4 😀 , ale břuško roste pomalinku, úměrně s vrchem 😀 Unavená jsem furt jak pes, ale to mi nevadí, já ráááda spinkám 🙂 Dávám na sebe bacha, a snažím se nestresovat a užívat si to a zatím se to celkem daří, myslela jsem si, že budu nějak nervozní, ale nějak ne, beru to prostě normálně, přirozeně 😵
Jak pak se máš ty? Se ti to blíží , kdy máš termín? Už se těšíte, že? 😉 🙂

adrous
8. pro 2011

@majjka24 to jsem ráda že je ti i blbě to víš aspoň je to známka toho že všechno probíhá jak mááááá 😵 😵 😵 mám z vás holky radost že se vám daří snad bude vše v pořádku věřím tomu 😵 😵 už jsme na pevno vybrali jméno,ale neprozradíme ho až se miminko narodí dnes jdu na posledy na gyndu a pak už frrrrr na nemocnici 😵 😵

nektarine
8. pro 2011

@majjka24 Ahoj, jak se vede? Myslela jsem na tebe kvůli tomu smogu. Doufám, že jste pořídili domů čističku vzduchu a vůbec nevycházíš ven! 😉
Ale koukám, že poslední příspěvek jsi psala v půl 6 ráno, tak to chodíš do práce? Nechceš raději zůstat doma? A co ti říkají na hematologii? Máš už injekce? Kdyžtak mi napš do IP 😉

ka_cenka87
9. pro 2011

Doufám, že to doplním dobře, kdyby ne, tak si to prosím opravte!!!

ka_cenka87 (mastodynon, kyselina listová...........................................................// 6.12.2011
anabella_lee (kys.listová, kontryhel).......................................................................16 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel....................................................................28 DC
zuzumka.......................................................................................................................40 DC
hankamamka (kysel. listova)...................................................................................?? DC
skirt (kys.listová, kontryhel).......................................................................................?? DC
nemo1985...................................................................................................................?? DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................?? DC
petulak 1988................................................................................................................?? DC

majjka24
autor
11. pro 2011

@ka_cenka87 Ahojki, tak co?? Zesílilia??? Konečně jsem se dostala ka PC, tak hned píšu 😉 😀

zoditka
11. pro 2011

Ahojky,
můžu se přidat 🙂 ? Hrozně se mi líbí ten optimistický název diskuze, tak snad se to povede i nám 😉 !
@ka_cenka87 Moc gratuluju!!!

majjka24
autor
11. pro 2011

@zoditka Ahojki, klidně se k nám přídej 😉 Moc držím palečky aby se Vám zadařilo co nejdřív !!!

ka_cenka87
11. pro 2011

@majjka24 Ahojky, no sílí. Zítra jdu k doktorce a pokud nám to potvrdí, tak už to pak řekneme oběma rodičům. Musím to říct v práci a mám tam příbuznou, takže by se to k nim mohlo donést od ní. A to s manželem nechceme ☹ Nejhorší je, že se teď budím třeba ve dvě nebo ve tři ráno hlady a musím si jít udělat snídani, protože mi je jinak dost zle 😀 Jen mě občas pobolívá podbřišek, jako když to mám dostat, ale snad to bude v pořádku!!! 😉 A jak se máš ty?!

majjka24
autor
12. pro 2011

@ka_cenka87 Tak to jsem mooooc ráda!!!!! Je to normální, to tě tak bude pobolívat ještě pár dnů, a píchání na různých stranách..... Jooo to znám, taky tak občas "snídám" 😀 Je prý dobré mít u postele piškoty nebo banán, oplatek.. 😉 Držím palečky dneska u mudry, ale určo je vše jak má 😉 Já jdu zítra 🙂

majjka24
autor
12. pro 2011

@ka_cenka87 Ahojki, tak co ???? Jsem jedno oko 😀