Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

ka_cenka87
12. pro 2011

@majjka24 Těhotná jsem, ale protože doktorka nemá ultrazvuk, tak musím v pátek do nemocnice na Karláku. No a podle toho pak dostanu těhu řidičák 😉 😀

majjka24
autor
13. pro 2011

@ka_cenka87 Jupííííí, gratulka !!! Tak držím moooc ,mooooc palečky aby bylo všechno ok, 🙂

nikissek28
13. pro 2011

@majjka24 a ty dej prosím tě potom vědět jak jsi dopadla jasný? 🙂)))

nathali
13. pro 2011

ahoj tehulky prisla som vas kuk a co to vidim 🙂
@ka_cenka87 jeeeeeej no to je nadhera to budu kraasne vianoce 🙂 a rok 2012 plny babetiek 🙂
drzim palceky aby bolo vsetko uz len ok a babetko krasne rastlo
a ako sa mas jak ti je??
@majjka24 a co ty jak sa mas? co drobcek?

ka_cenka87
13. pro 2011

@nathali Mně je zatím dobře, spíš mám docela často hlad a zjistila jsem, že nemůžu jezdit v autě vzadu. To je jediné, z čeho mi je zatím špatně... 😉 😀 A co ty, jak pak se máš?

nathali
13. pro 2011

@ka_cenka87 tak si to pekne uzivaj ja som jest nemohla 😀 tak mas stastie ,v zadu v aute som ani ja nemohla sediet ale bala som aj autobusom ist predsa je tam kopec ludi a parfemy mi nerobili dobre
ja sa mam dobre babo si krasne kopka a ja som spokojna len dufam ze sa nam vo stvrtok uz ukaze a budeme vediet ze co to je 🙂

majjka24
autor
13. pro 2011

@nathali Hojki, tak ko dopadla na jedničku, vše je jak má být a mamča má momentálně tááák velké břuško, že ten dvou cm drobek tam musí mít místa a místa 🙂 Jinak špatně ráno, jíme, spíme, prostě si to užívám 🙂 A jak se máš ty?

nathali
14. pro 2011

@majjka24 no tak to je super ze je vsetko ok 🙂 a zaciatky su take jest a spat 😀 len si to uzivat
ja sa mam ako tak ok mimco rastie ako z vody a uz to neni ta mala fazulka s prveho utz 😀 ale teraz ma zacina trapit bolenie podbruska a obcas je to pekne neprijemne ale klud a pohodicka mi pomaha 😉 akurat zajtra idem na dalsiu KO tak som zvedava na drobceka ake kusky bude vyvadzat

majjka24
autor
15. pro 2011

@nathali užívám si každodu minutu 🙂 na to bolení bacha, nech si předepsat magnesko, mělo by se to ukloidnit a nesmí to být bolest jako při ms 😉

nikissek28
15. pro 2011

@nathali Dej vědět jak dopadla KO 🙂

nikissek28
15. pro 2011

@majjka24 užívej si 🙂 já jsem si je dnes užívala od 3 ráno do těď jsem unavená, ale usnout mi nejde :-/ a to se mi prcek v bříšku dělal ve tři ráno takové psí kusy že jsem se musela až smát 😀 a ted jsem uplně KO... ale mám ho nahranýho zase na mobilu 🙂)))

nathali
15. pro 2011

@majjka24 to je skvele ze to uzivas len tak dalej 🙂
@nikissek28 no KO dopadla skvelee cakame zdravucke babetko a vyzera to ze to bude chlapcek len to neni este na 100% lebo tam zavadzala pupocna snura ale vraj tam nieco ma 😀 tak ja som si ista ze je to nas Jakubko a uz ma krasnych 403g

nikissek28
16. pro 2011

@nathali tak gratulka 🙂 a super, taky chlapeček, jsem zvědavá kde seženeme nevěstinky 😀

nathali
16. pro 2011

@nikissek28 dakujem a nevesty fuu tych uz je teraz az az v nasej diskusiii su same baby a asi len 4 chalani 😀

nikissek28
16. pro 2011

@nathali teda tak v naší- dubnové je to naopak 😀 tam jsou jen 4holčičky a zbytek kluci 😀

nathali
16. pro 2011

@nikissek28 no to vies kveten je nejaky asi carovny 😀 som zvedava ze kolko chalanou nakoniec bude

anabella_lee
19. pro 2011

Ahojky holky, tak jsem byla konečně na kontrole a cysta se rozplynula tak aspon něco 🙂 tak snad už žádné komplikace nebudou a konečně se zadaří 🙂
JInak už i chodím nějak, sice bez berlí to ještě moc nejde, ale je to lepší tedy🙂I na koni už jsem jezdila 🙂

janca1983
19. pro 2011

@majjka24
@ka_cenka87 Ahojky dlouho jsem tu nebyla a koukám samé dobré zprávičky 😵 😵 . Holky strašně veeeeeelká gratulace. Jsem ráda za vás že to vyšlo, a přeji ať vše probíhá jak má 😉 . Žádné honění na Vánoce koukejte odpočívat jasan 😀 😀

ka_cenka87
20. pro 2011

@janca1983 Zatím není čemu gratulovat, chodím pořád na kontroly na ultrazvuk a zatím na něm nic nevidí. Takže buď je to malé a nebo je možnost mimoděložního těhotenství... Ve čtvrtek jdu zase na kontrolu, ale už toho tak nějak začínám mít plný zuby a abych pravdu řekla, letos bych Vánoce klidně vypustila! ☹

nikissek28
21. pro 2011

@ka_cenka87 ježiš, co to čtu? 😠 No budu držet palečky a věřit, že je miminko tam kde má být a že je ještě maličké 🙂 tfuj tfuj pro štěstí 🙂

ka_cenka87
21. pro 2011

@nikissek28 Díky, myslím, že to štěstí se bude hodit!!! 😉 😒

nikissek28
21. pro 2011

@ka_cenka87 neboj 🙂 držíme všechny ruce co máme 🙂

nikissek28
21. pro 2011

@ka_cenka87 pěsti, né ruce 😀

janca1983
21. pro 2011

@ka_cenka87 Budu taky držet pěstičky ať ti vše dobře dopadne, pak dej vědít co a jak .

ka_cenka87
21. pro 2011

@janca1983
@nikissek28
Opravdu moc děkuji za podporu, zítra jdu zase na ultrazvuk, tak snad už tam bude něco vidět... 😒 🙂

majjka24
autor
22. pro 2011

@ka_cenka87 Tak co Kačko, jak jsi dopadla? Moc držím palečky !!!!

ka_cenka87
22. pro 2011

@majjka24 Zítra jdu pro výsledky kontroly testů HCG, ale dneska se mě pokoušeli připravovat na to, že když na ultrazvuku nic není a HCG nebude dvojnásobné než v úterý, tak je nejpravděpodobnější zamlklé těhotenství... 😒 😢

majjka24
autor
22. pro 2011

@ka_cenka87 oj bobku, drže se, určo hcg stouplo, tolik ti to přeju !!!!!

nikissek28
23. pro 2011

@ka_cenka87 Jakpak jsi dopadla?
Holčinky, tak Vám tady všem přeju krásné vánoční svátky, těhulkám bezproblémové těhotenství, maminkám hodné miminka a snažilkám co nejdříve pořádné // na testíku 🙂

ka_cenka87
23. pro 2011

@nikissek28
@majjka24
Tak dneska nám doktor dal v podstatě Vánoce, o které v téhle chvíli ale nestojíme. HCG vzrostlo jen o 100 i když mělo být dvojnásobné. Navíc na ultrazvuku stále nic není a pokud 27.12. nebude nic na ultrazvuku a pokud nebude další HCG tak jak má, jdu na revizi dělohy, protože jde s největší pravděpodobností buď o mimoděložní a nebo o zamlklé těhotenství. Navíc jsem začala trošku špinit, takže myslím, že je rozhodnuto a pokud se to nezlepší, budu muset zítra do nemocnice. Ale vám holky přeju krásné Vánoce a pěkný nový rok. Snad bude lepší než tenhle...