Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

anabella_lee
16. led 2012

@majjka24 hm to je fakt no, těžko říct, ono stačí na to nemyslet, ale jak to udělat že 🙂 důležitá je psychiská pohoda. Když už se nebudu vědět kudy kam, tak se tě zeptát na jeho kontakt 🙂

majjka24
autor
16. led 2012

@anabella_lee jasnačka, Někdy je to fakt těžke na to nemyslet, ale fakt jsem si řekla dost a vypudila to z hlavy.

anabella_lee
16. led 2012

@majjka24 no ono se to těžko dělá no, ještě když víš že je třeba se pořádně snažit s manžou doma 😀 snad Provera pomůže no

majjka24
autor
16. led 2012

@anabella_lee tak to jo no, ale mě po nějaké době už z toho hrabalo, opravdu obdivuju holky co si měří BT, dělají testíky, všechno pravidelně X měsíců.... Pro mě ani jedno není.

anabella_lee
16. led 2012

@majjka24 no měřit si BT tak jsem z toho ještě více v háji...to je stresuje. mi stačí ta Provera a mám z toho takový stažený žaludek co od toho čekat a nečekat....je to hodně na hlavičku no

majjka24
autor
16. led 2012

@anabella_lee mě to vůbec nešlo ta BT a to jsem měla teploměr jako všechny ostatní....na to nejsem, jestě ty ovulační testy, ale ty jsem použila tak 3 x... 😔

anabella_lee
16. led 2012

@majjka24 no chtěla jsem to tento měsíc s ovu testy zkusit, tak uvidím 🙂 se bojím že třeba ovu vůbec nemám či jí mám později, a Proveru mám brát od 15DC a když se bere dříve než dojde k ovulce tak jí může zablokovat ☹

majjka24
autor
16. led 2012

@anabella_lee tak to jsou tabletky celkem naprd teda, pokud to může bloknout ovu.... A nějaké jiné nejsou ??
Já tež testla tak cca 15-17 dc , spíš jsem si sledovala ten hlen, pak až pro jistotu ovulační test, abych si to potvrdila

anabella_lee
16. led 2012

@majjka24 tak ono se říká že může ale nemásí, jsou různé recenze na to, no tak uvidíme no, budu to brát jak řekl a uvidíme...

nathali
19. led 2012

@majjka24 ahoj mame sa dobre drobcek je uz velky a krasne kopka tak mam radost aj ked najradsej sa vytlaca na nejaku stranu 😀 teraz ma caka gluko test ale sestricka sa nado mnou zlutovala ze nemusim pit tu hnusnu tekutinu ale od 9 rana mam jest len same cokolady a horalky a taketo dobroty a po 10-tej len vodu pit mat vylozene nohy aby som cukor nespalila 😀 a az o 11:40 mi vezme krvicku tak sa tesiiiim 🙂
a co ty ako sa mas? co drobcek brusko uz rastie?????ako sa citis??

baby ako sa mate?? snazilkam drzim moc moc palceky aby vam to vyslo 🙂

majjka24
autor
19. led 2012

@nathali Tak to jsem ráda, že je všechno jak má a zlatíčko roste 🙂 Sis to teda pěkně domluvila s tím testem, musím to pak navrhnout i té mojí mudře 😀 Jinak se máme dobře, dneska jdu do poradny, tak doufám, že uvidím našeho miláčka 🙂 Doufám, že taky rosteme, po tom všem co všechno mamka sní tomu nemůže být ani jinak 😉 😀 😀 A dneska mi bylo po dlouhé době zase blbě, jsem totiž včera večer už v deset nejedla, se mi nechtělo nic dělat 😎

adrous
19. led 2012

holky naše princezna

nathali
19. led 2012

@majjka24 to ma tak sestricka pekne potesila 😀 a ja som jej takaaa vdacnaaaa 🙂 vazne by som to nedala na lacno tolko sladkeho aj ked sladke milujem ale az tak nie 😀
aj mne je obcas spatne hlavne ked sa malemu nieco nepaci niekedy si pekne vybera ale uz je to lepsie nez tie zaciatky
a spatne byva len obcas ci vracias pravidelne?
je super ze sa mas fajn a hlavne ze mimis rastie a co poradna ako dopadla?? 🙂
@adrous teeeeeda ta tvoja princezna je krasavica a uz ju mas v naruci ubehlo to tehu rychlo
a ako sa vam dari?

majjka24
autor
19. led 2012

@adrous nádherná, hodně zdravíčka ji přejem 😵 😵 😵 Na to bodyčko jsems e dneska přesně dívala 😉 😀

majjka24
autor
19. led 2012

@nathali Tak poradna super, mimísek skotačil jako o život, úplný dáblík 🙂 Na začátku mi bylo blbě celkem denně, ale postupem času je to lepší, už jen sem tam. 😖 😀 Jsem mu koupila čepičku a hračku, jsem nevěděla na co dřív koukat 😀

nathali
19. led 2012

@majjka24 no a za chvilku nebudes vediet ze co skor kupit 😀 a super ze sa ma dobre hlavne ze vsetko je ok ,nas maly sa vrti vzdy a teraz zacal do sondy aj kopat 😀

adrous
19. led 2012

@nathali
@majjka24 holky díky je to moje sluníčko nejhodnější 😵 😵 😵 úplně se mi změnil život hodně si to užívám a kolikrát brečím štěstím 😀 😀 😀 porod byl drsnej ale zvládla jsem to pořád jsem se na sále modlila abych to přežila a drtila manžovi ruku 😀 😀 😀 stálo to i za tu velkou bolest a jsem i bez nástřihu což je paráda 😵 😵

nathali
19. led 2012

@adrous tak bez nastrihu supeeer 🙂 a co porod ako prebiehal nemas to niekde napisane?

adrous
19. led 2012

@nathali No podle mě nejvíc porod a pro mě nejhorší.Ráno mě přijali vypsali jsme všechny papíry a pak jsem šla lehnout na pokoj.dělali nám ozvy a přišla mě prohlídnout doktorka žádná sláva otevřená na prst ☹ ☹ skoro říkala ani to ne.tak zavedli tabletu a začali pomalu kontrakce no dalo se to ty křížové nebyly tak hrozný.dostala jsem polívku takovou vodovou.udělali mi utz a odhad malé byl 3500 gr+ 500 gr a já se modlila ať má těch 3500 gr nejvíc.no po 6 hodinách zavedli druhou tabletu myslím 14:30 to bylo a pak to začalo myslím kolem 17 hrozný kontrakce chtěla jsem epidurál,ale kolem 18 mi řekli že mi ho dřív jak 21 hod nemůžou dát ☹ ☹ 🙄 a to začalo gradovat díval se na mě dr a udělal utz jak mimi leží 😅 no a mezi 18-19 hod strašný bolesti modlila jsem se brečela skoro bolestí a chodilla do sprchy a ulevovala si porodní asistentka z rána říkala že to ještě není dost pak se vyměnili a ta druhá mě vyšetřila a že dr šel operovat a že pak za mnou příjde to jsem byla 4-5 prstů a že mi praskne vodu a tu pak praskl donesli mísu a já po prasknutí už začala asi za 2 minuty rodit a to jsem nepoznala že rodím a myslela jsem že budu dlouho tlačit a já do 10 minut malou porodila 😵 😵 😵 😵 byla to krása,ale měla jsem od toho heparinu strašný bolesti od křížu až k zadku a dolů myslela jsem fakt že umřu 😵 😵 😵 x

nathali
19. led 2012

@adrous teeeda tie bolesti su svina ☹ ale hlavne ze si to mala ako tak raz dva 🙂 u nas epiduralku nedavaju len ked sa robi cisar a ten ja dufam obidem velkym oblukom to by som vazne nechcela
ako tak citam vzdy su najhorsie tie bolesti samotny porod je ako tak pohoda no som zvedava na seba 😅 😀

majjka24
autor
20. led 2012

@adrous tak je fajn, že jsi bez nástřihu. Manža mi včera sdělil že už teď přemýšlí jak pojedem do porodnice, co když bude v práci?? jak se tam rychle dostanem,,,,??? 😀 Jsem tak seděla na prosti němu a jen se usmívala 🙂 Líbí se mi, jak se tak hezky stará 🙂 krásný popis porodu 😉 Já ani zatím nechcu přemýšlet jaký bude ten můj. 🙂 Teď je mi to celkem jedno, hlavně aby nějaký byl 🙂
@nathali Máš akční mimi 😀 Super 🙂 Co tak vím, že mělí akční v těhu, tak pak bylo hodňoučké 😉

adrous
20. led 2012

@majjka24 tak to se nedivím taky bych se v 15 tt nezatěžovala nějakým porodem 😀 😀 😀 bolelo to to přiznám a vždycky jsem říkala že bych to chtěla zkusit jak rodila moje máma bez injekcí od bolesti ale pořád jsem se bála že to nezvládnu a tak že si epidurál nechám dát a nakonec to nevyšlo 😀 😀 😀 😀 ale já se rozbrečela když mi řekli že je to holčička to mě dostalo 😵 😵 😵 😵

majjka24
autor
20. led 2012

@adrous tak strach mám, to je jasné, ale říkám, si přežily to jiné, zvládnu to i já. Zrovna včera jsme potkali mladou mamču,ale byla úlně droboulinka, malá. A taky to zvládla..... -pokud nerodila císařem 😅 . jednu holčičiku měla tak 3 roky, druhou necelý rok .Tak já budu brečet taky , to je jasný, já jsem citlivka i tak 😔 😀

adrous
20. led 2012

holky a v neděli se jdem s malou fotit ke kamarádce doufám že fotečky nám vyjdou krásně 😵 😵 😵 se těším 🙂

adrous
20. led 2012

@majjka24 neboj zvládli jsme jiný horší věci 🙂 😉 víš o čem mluvím prožili jsme si peklo,ale te´d už nás čeká to hezčí a neboj porod zvládneš a když si pobrečíš nevadí není to ostuda 😀 😀 😀 za mnou přišel luky druhý den a nechtěl jít bez maminky domů to jsem teda zadržovala slzy aby mě neviděl 😅 😉

majjka24
autor
20. led 2012

@adrous tak já jsem zastáncem, že pokud si chce člověk pobrečet at si pobrečí, kdo se chce hádat at se pohádá.....je to lidské a beru to jako součást života. Jako všechno ostatní. Vím, že to zvládnu, nějaký vnitřní hlas či co..... 🙂 jsem pojedla a jdu si asik hajnout 🙂

nathali
20. led 2012

@majjka24 priatelovi sa zas snivalo ze uz rodim 😀 tak rano stres a panika a potom zistil ze sa mu to len sniva ze je este skoro 😀 alebo zo sna hovori ze ano ano je to chlapec viem, ze sa s niekym bavy o Jakubkovi a straaasne sa mi to paci 🙂
no maly byva obcas akcny ale rad sa aj vytlaca na jednu stranu a toto iste mala kamaratka ze jej mala viac spala a vytlacala sa a teraz je to milionove babo a ked bude maly ako jej mala no som stastna prestastnaaaaaaa 🙂

medvik
2. dub 2012

@majjka24 tak jsem se sem zase podívala a koukám, že už jsi v 25.týdnu a čekáš chlapečka, to je super. 🙂 😵

majjka24
autor
2. dub 2012

@medvik děkuji 🙂 plně si to užívám, všechno co k tomu patří 😀 A jak se máš ty?
@nathali ahojki 🙂 Koukám, že už to máte za pár, toto letí 😵 Už máš všechno nakoupeno?

nathali
2. dub 2012

@majjka24 ahoj no skoro vsetko uz je uz nam chyba len kocik madrrac do postielky pride tento tyzden ale inak mam vsetko 🙂 no leti to strasne inak sa mam skvelo vobec nemam pocit ze by som mala za chvilku rodit 😀
a co ty ako sa mas??? co drobcek???
pozeram ze aj u vas to bude chlap a uz viete ake meno???