Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

majjka24
autor
3. dub 2012

@nathali Ahojki 🙂 ,my se máme dobře, užívám si to jak jen to jde 😵 drobeček roste a mamka s ním 😀 jj jméno už máme vybráno po tatkovi 🙂 my už taky máme nějakjé věcičky, ale před sebou to "nejhorší" výběr kočárku a příprava pokojíčku 🙂 tam si máknem 🙂

ivanka8485
17. dub 2012

nathali, majjka24: ahoj holky, strááášně dlouho jsem tu nebyla...teď vidím, kolik přírůstků je tady... moc gratuluju a vidím, že už jste skoro v termínu 🙂 No, moc držím pěsti, ať jde všechno hladce. Já už mám doma tříměsíčního prcka Lukáška. Rodili jsme den před silvestrem vyvolávaným porodem tabletkou, protože malý nechtěl ven, byl už dost velký a já byla otevřená na 3 cm. Po zavedení tabletky byly kontrakce asi za dvě hodky, od začátku kontrakcí byl malý za 3 hodiny a 21 minut na světě - ve 13:21 s mírami 3745g a 50cm. Bolesti byly, to je fakt, ale netrvalo to dlouho, samotný porod asi těch 21 minut a to bylo v pohodě, horší je to čekání - otevírání - první doba porodní. A možná by to bylo i kratší, kdyby malý při natáčení průběžného monitoru srdíčka nespinkal a já mohla ležet na zádech (bolela mě strašně záda, tak jsem musela stát), tak to pořád vypadávalo a nemohla jsem dlouho do vany, dokud nenatočíme záznam alespoň 5 minut bez vypadnutí. Ale jinak v pohodě... ztratila jsem trošku víc krve, protože malý byl na mě dost velký, ale vše se rychle srovnalo. Po nástřihu jsem v podstatě už druhý den seděla, takže žádná hrůza, nebojte se nástřihu, nic to není. Po týdnu už to bylo úplně ok. Tak se mějte a občas sem mrknu, jestli už to máte za sebou 🙂

tery58
22. kvě 2012

ahojky holky, tak couž máte miminka doma? hrozně rychle to utíká a strašně dlouho jsem tu nebyla. Tomu mému drobečkovi už budou 3 měsíce a porod jsem měla docela hustej nikomu bych takový nepřála. No snad jste porod měly v pohodě a všechno proběhlo jak mělo... Nejdůležitější a nejkrásnější je ta odměna ve formě těch drobečků, který jsou na Vás absolutně závislý!! 🙂
@majjka24
@nathali

tery58
22. kvě 2012

a jen pro zajímavost tohle je to moje štěstíčko 😵

majjka24
autor
28. kvě 2012

@tery58 mooooc úžasný, gratuluji 🙂 už se taky moc těšíme na toho našeho fotbalistu 🙂

tery58
28. kvě 2012

@majjka24 no je to něco úžasnýho... až ho budeš držet v náručí... je to něco nepopsatelnýho... užívej si každý den a až ho budeš mít, tak si to taky užívej... hrozně moc to utíká, hrozně rychle roste a mění se... každý den mě dostává, jak umí nové a nové věci... v sobotu mu budou 3 měsíce a frajer si už snaží sednout... 🙂

majjka24
autor
28. kvě 2012

@tery58 teeeda, to je šikula 😵 😵 já se zatím kochám břuškem, pořád si ho hladím, mluvím s ním a užívám si kopance a vlnobití 😀 je to super !!!!

tery58
28. kvě 2012

@majjka24 jo to jo... já až tak veliký bříško neměla, ale za to mě docela dost kopal do žeber a do zad... ke konci to spíš bylo utrpení než že bych si to užívala... posledních 14 dní před porodem bylo hrozný... bolely mě záda nemohla jsem se pořídně najíst a furt mě pálila žáha... ale odměna je pak nádherná... Domísek je super a já jsem na něj hrozně pyšná a všechno to utrpení v těhotenství za to stálo... 😵

nikissek28
30. kvě 2012
naty1987
12. čer 2012

@tery58 ty jo ale to letii uz maTE 3 MESIACE? NO JE KRASNY 🙂

ja som mala porod ukazkovy a doslova to bol to zazitok a myslin na to len dobre dufam ze vsetky buddete mat tak skvely porod ako ja 🙂
tu je moja laska a jedna foto par minut po porode 🙂

majjka24
autor
12. čer 2012

@naty1987 šmankote ten je kouzelný 😵 😵 😵 !!! Já už se taky nemůžu dočkat 🙂

naty1987
12. čer 2012

@majjka24 uz to mas za par 🙂
dakujem je to moje zlaticko

tery58
13. čer 2012

@naty1987 je moc hezký!!! tak to je dobře, že s měla porod v pohodě!!! Já jsem ho v pohodě neměla, ale i tak už jsem to nejošklivější trochu zapomněla a dokonce s manželem mluvíme o tom, že bychom si pořídili i druhého prťouska... 🙂 Tak si malýho pořádně užívej hrozně rychle to utíká!!! Náš Domísek už váží 6kg a je hrozně šikovnej... Chtěl by si furt sedat, ale to nemůže, pak mi tu furt něco vypráví a pěkně se i vzteká! 🙂 ale je krásný jak se dokáže už i nahlas smát!!! je to paráda!!! tak užívej každou minutu!!! 🙂 a ať Ti pěkně roste!!! 😵 😵 😵

naty1987
9. črc 2012

@tery58
@majjka24 ahojky ako sa mate holky???
my si leto uzivame plnymi duskami 🙂 a boli sme s drobcom aj na kupalisku 🙂 a tu je jedna foto 🙂

@majjka24 ako sa mas?? uz sa ti to blizi a drobceka mas pri sebe a ake ste vybrali meno??

drzte sa a pekny den 🙂

tery58
10. črc 2012

@naty1987 ahojky... moc hezká fotka... sluší vám to... 🙂 no my se máme celkem dobře... malej se tak kroutí, že to vypadá, že se každou chvilku otočí... je hrozně velikej, jsou mu 4 měsíce a váží 7,2kg a měří 68cm.
Tak jen ať Ti hezky roste a užívej si ho!!!

jane_s
11. črc 2012

Ahojky Holky, ráda bych se přidala, ale koukám, že už máte miminka🙂 tak moc moc gratuluji a já se přesunu tam kam patřím..ke snažilkám😉)))

nikissek28
12. črc 2012

@ivanka8485
@tery58
@naty1987 holky tak máme další miminko 🙂 MArušce se ráno narodil Michael s 2600g a 46cm 🙂 😵 😵 😵

naty1987
12. črc 2012

@nikissek28 jeee aky drobecek 🙂
@majjka24 moooooooooooc Gratulujem k Michaelovi uz sa tesim na foto a ked budes mat viac casu napis aky bol porod 🙂 snad ta maly nepotrapil inak krasna vaha 😉 🙂 s takou sme my sili domou 🙂 😀

nikissek28
12. črc 2012

@naty1987 NAtálko, malý šel císařem, byl Kp 🙂

naty1987
12. črc 2012

@nikissek28 ahaa, snad sa zotavi rychlo po cisari
a ako sa mate vy s Matym????? 😉

nikissek28
12. črc 2012

@naty1987 my se máme skvěle 🙂 malý je zlatíčko 🙂 taky se narodil císařem a ted už jsem i já v pohodě 🙂 v noci se mi budí 1 max 2krát, ale máme za sebou už i první prospanou celou noc, takže mám zlaté díte, netrápí nás prdíky a opruzeninu jsme měli jen jednou asi týden po narození 🙂 od té doby klid 🙂 možná to je taky tím,k že ho nechávám co nejdýl bez plínky 🙂
no jinak už se krásně usmívá a dokonce se směje nahlas, pase koníčky a ručkama mácha kolem sebe, takže je jak letadlo 😀 a už se i přetočil ze zad na bříšenko a pak se rozhlížel kolem sebe 🙂
A já? já ho den ode dne víc a víc miluju 🙂
a co vy s Kubíčkem?

nikissek28
12. črc 2012

@naty1987 t je i u vás Jakub Kubíček? jestli ne, tak se omlouvám, ale nevím 🙂

naty1987
12. črc 2012

@nikissek28 ano aj u nas je Kubik 😀 ale ja ho volam Jakub nech sa nauci reagovat na cele meno 🙂
teeeda vy ste sikovny 🙂 je to ako u nas aj maly sa mele do kazdej strany usmevy rozdava hned od rana krasne sa rozprava s hrackami Jakubovi sa moc nepacilo past koniky ale uz si na to zvykol krasne drzi hlavicku a teraz ked je na brusku tak sa pomaly snazi pretocit len si tam sprajcne rucicku lepsie mu to ide na prebalovaku 🙂 nas potrapili pekne koliky ale zvladni sme to krasne a uz je to stale lepsie
nikdy som nebola taka zamilovana do chalapa 😀 je dokonaly a ja ho milujem najviac na svete 🙂

super ze si po porode ok ja som sla normalne takze ja som bola fit skoro hned len sa mi musela zahojit rana po nastrihnuti co trvalo asi 10dni ale nic strasne to nebolo 🙂

nikissek28
12. črc 2012

@naty1987 taky máte šikulku 🙂 no mě malý s pasením koníku teda problémy naštěstí nedělal 🙂 a kdy se vlastně Jakub narodil?

naty1987
12. črc 2012

@nikissek28 26.4 to bol nas prvy termin porodu podla pohybov 🙂 do maja sa mu asi nechcelo uz cakat 😀 ale bola som rada mal krasnu vahu a ja som aspon mohla normalne rodit comu som stastna 🙂

nikissek28
12. črc 2012

@naty1987 teda tak my měli Tp 21.4 a 22.4 a malý nechtěl ven tak 30.4 vyvolání a nakonec se 1.5 nelíbili ozvy tak akutní císař 🙂

naty1987
12. črc 2012

@nikissek28 no pekne a maly bol po narodi v pohode?? 😕
my sme mali TP podla ms 1.5 ale kedze som mala nepravidelny cyklus tak mi to dr. dal na 3.5 a maly sa ropzmyslel ze to bude skor ale pri porode mu slasbli ozvy tak mi sestriicka skalala po bruchu a maly sa narodil priduseny ani som ho plakat napocula ale nastastie je zdravucky

tery58
12. črc 2012

@nikissek28
@majjka24
Tak to je super!!! GRATULUJU!!! 😵 😵 😵
Tak ať jste oba dva v pořádku a už se těším na fotečky!!! 🙂

naty1987
26. říj 2012

holkyyyy ako sa mate???????????? 🙂

majjka24
autor
26. říj 2012

@naty1987 my fajně 🙂 Rosteme rychlostí blesku a ajá si to užívám jak jen to jde 😉 🙂 A jak se máš ty??? Co Jakubko?