Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

eveleninka
3. dub 2011

@ivanka8485 přeji ti aby se ti zadařilo..aspoň někomu 🙂 když mě se stále nedaří...snad to někdy taky přijde 😉

ivanka8485
3. dub 2011

@eveleninka děkuji, věřím, že se všem dřív či později podaří. Já si teď moc velké naděje nedávám, máme celkem i stres v práci, tak nevím, ale nemůžu říct, že bychom pro to nic nedělali 🙂

majjka24
autor
4. dub 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................8 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................8 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................16 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................15 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................31 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................2 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................24 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%)..............................16 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................14 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................14 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................14 DC
Evelinka (?)..........................................................................................................4 DC

majjka24
autor
4. dub 2011

@eveleninka Kamarád vykouřil denně dvě a seknul s tím ze dne na den, bych chtěla mít jeho vůli. Jsem včera měle jen jednu, musí to přeci jít a půjde to !!! 😀 😀 😀 (snad 😅)
Včera bylo fakt nádherně a mě začlo bolet v krku, tak jsem vypila hektolitry čaje a seděla na zahradě v mikině 😎, přečetlaq skoro celou knížku, mezitím jsem si odběhla ynasilnit manžu, na večeři si udělala ameriky a pak jsem spala jak zabitá 😀 Ráno jsem ještě pouklízela, vyprala dvě pračky a okoupala hafíky, převlíkla postele, ale vařit jsme nevařila, zůstala svíčková ze soboty. Uff a dneska se mi nechce nic 🙂 Tak přeju hezký den 🙂

eveleninka
4. dub 2011

@ivanka8485 tak ti přeju hoodně štěstíčka do toho snaženíčka 🙂 🙂

nathali
4. dub 2011

ahojky holky 🙂
co porabate??
@ivanka8485 daj vediet ako si dopadla 🙂
@eveleninka co nove u teba?

eveleninka
4. dub 2011

@majjka24 no jo chlapy mají větší vůli v něčem..tak ty sis takhle vegetila jo??jen užívej sluníčka,mě od včerejška taky začalo bolet v krku a přítel ten už od pátku skuhral jak mu je špatně že ho bolí záda a všechny klouby,jestli nakazil mě tak potěš koště ☹ ☹ dneska šel do práce já si užívám klídeček doma a pohodu,dneska to vidím asi na lehárko u televize jelikož venku prší a já jsem dneska nějaká líná 🙂 🙂

eveleninka
4. dub 2011

@nathali no nic moc nového není,přítel je od pátku nějaký nachcípaný tak se nesnažíme,jelikož jsem to taky v pátek dostala,bolí ho kosti všechny na těle,chrchlá a tak jsem dneska taky trochu začala chrchlat tak mě asi trochu nakazil,po menstruaci se musím jít objednat do motola na prohlídku tak čekám až mi to skončí a objednám se a jsem zvědavá co mi řeknou doufám že jen samé dobré zprávy 🙂 abych byla v pořádku a mohla se na 100% snažit o mimíska 🙂 🙂 a co je nového u tebe?? 😉

nathali
4. dub 2011

@eveleninka ked nie je horucka tak je to este dobre ale to je vsetko s toho pocasia ked raz je tak pekne a potom zima ,no snad ti povedia len dobre spravy 🙂 a tam mas svojho dr. alebo ta do motola poslali?
ja som po ovu tak ma caka cakacie obdobie 😀 uvidime ze ako skonci

eveleninka
4. dub 2011

@nathali tak to ti budu držet palečky v čakacím obdobím, 🙂 ne do motola mě poslal můj gynekolog jinak bych tam nemusela,ale chtějí mě ještě vidět a můj gynekolog neví proč tak je prý lepší když tam pojedu aby jsme byli oba chytří pro příště,a taky tam chci jéct zase motol je motol a ví toho zase víc než můj gynekolog takže tam radši pojedu ať jsem pak klidnější a můžu se věnovat ve snaženíčkování na mimíska 🙂 🙂 🙂

nathali
4. dub 2011

@eveleninka no jasne motol je motol 😀 a tvoj dr.sa ako vola?? je z Berouna??
tak drzim palceky by ste boli v poriadku a snazicko netrvalo dlho 😉

eveleninka
4. dub 2011

@nathali můj gynekolog má dvě ordinace jednu v Hořovicích v nemocnici a jednu ve Zdicích na středisku kde jen v úterý a v pátek,což když tam jdeš tak čekáš dlouho jsou tam u něho vždycky návali 😒 jmenuje se Richard Švamberk 🙂 no prostě je to náš Ríša 🙂 🙂

nathali
4. dub 2011

@eveleninka ja som mala v berune jedneho takeho stareho dr.chudak ten nevedel ze co som mnou 😅 tak odisla k inemu ten uz bol lepsi ale netusim jak sa volali 😀
no ked tam ma tak vela zenskych tak je asi dobry dr. 🙂

eveleninka
4. dub 2011

@nathali no někdo na něho nadává někdo né,tak nevím mě zatím nic neudělal a zatím mi vyhovuje zatím to co jsem se chtěla dozvědět jsem se dozvěděla,on prý dělal v hořovické nemocnici porodníka ale to už je dýl a ani nevím proč odešel,i prý s nemocnicí hořovickou je na ostré nože tak vůbec nevím co je na tom pravdy? ☹ 😒 🙂 a co teď máš doktora nebo doktorku na gyndě? 😉

nathali
4. dub 2011

@eveleninka ja len doktora raz som mala zenu s stacilo mi bola strasna vsetko ma po nej bolelo a teraz mam tak suproveho dr.ze ked sa len skaredo pozriem hned sa pyta ze ci ma nieco neboli a hovori aj co robi a ako budeme postupovat dalej vsetko mi vysvetli 🙂 tak som rada 🙂

eveleninka
4. dub 2011

@nathali no ono se prý říká že chlapy jako gynekologové jsou jemnější než ženský dr.já bych toho svého tedy zatím nevyměnila 🙂 no já jsem mu musela slíbit na holí pupek že přestanu kouřit když plánuji miminko ale zatím mi to nějak nejde ☹ ale zase jsem říkala Martínkovi (přítel) že až otěhotním a zjistím to tak jsem rozhodnutá ze dne na den přestat už kvůli tomu malému drobečkovi 🙂 a co ty děláš??marodíš?jsi v práci na netu?? 🙂

adrous
4. dub 2011

vy tu dneska jedete 😀 😀 😀

@nathali a co vy se snažením 😵 😵

hanysek.hanysek
4. dub 2011

Ahoj holky, můžete mi poradit. Dneska je to 14dní, co jsem dostala menzes a dnes mě bolí břicho jako bych to měla každou chvíli dostat. Opravdu je to jako by měla přijít každou vteřinu mrcha, tak nevím. Včera mi bylo zle od žaludku - když jsem viděla manžela jak večeří, tak se udělala hrozně špatně, že se mi chtělo blinkat, ale ustála sem to. Takže mě to od včerejška ta nevolnost nějak drží a dneska se do toho přidalo ještě bolení břicha jako na menstruaci. Co by to mohlo být?

adrous
4. dub 2011

@hanysek.hanysek to teda nevím a nemůže to být tak že jsi těhotná a máš menzes moje kamarádka to tak měla do 5 měsíce být tebou zajdu na gyndu a poradím se popř by ti udělal UTZ.

hanysek.hanysek
4. dub 2011

@adrous před 14dny mi začal menzes, po 4dnech menstruace skončila, takže vlastně cca 10dní jsem bez menzesu. Takže opravdu nevím.

adrous
4. dub 2011

@hanysek.hanysek mě totiž nenapadá nic jiného co by to bylo 😅 😕 ale raději si na gyndu zajdi a budeš vědět na čem jseš a řekneš že máš bolesti 😅 ☹

ivanka8485
4. dub 2011

@nathali ahoj, tak nic nevím, dnes byl práci frmol a nedostala jsem se ani do lékárny pro další várku, tak to dneska a zítra budeme muset ještě potuplovat a buď to vyjde nebo ne...uvidíme. 😒

nathali
4. dub 2011

@eveleninka ja som bola prave doma robim na smeny tak som si este s vami pokecala 🙂 no a uz som doma s prace 😀
ja tiez si sem tam zapalim ale mam tie slimky najlahsie ake asi vyrabaju a tiez nebudem fajcit ked bude mimi ja som aj jeden cas prestala ze nebudem nech sa mi telo precisti ale potom som na mimco tak velmi myslela ze som aj kavu prestala pit len same zdrave veci jedla no slo mi to na mozog 😅 😀 😀
tak teraz si aj zapalim a kaslem na tom ked bude mimi uz nebude ziadne cigarety! 🙂
@adrous no my sa stale snazime teraz som mala 3mesiace pauzu od liekov a tento mesiac som uz zacala znova brat a aj pregnyl bol ale vajko mi narastlo krasne az 25,4mm aj dr.cumel 😀 tak uvidime ze ci sa zadarilo alebo nie len toto cakanie neznasam ☹
a co ty jak pokracujete??viem ze si mala nejake behacky z genetiky ze??a uz je to ok??
@ivanka8485 no tak kasli na testy a mozno bude prekvapenie 🙂

adrous
4. dub 2011

@nathali jo výsledky dopadli super 😵 😵 😵 te´d jsme se snažili poprvé a nevyšlo a zase začnem až budu mít jistou práci.nemůžu si dovolit otěhotnět a být bez práce ☹ ☹ to ještě nemám vyjádření školky jestli lukáška vezmou takže mám docela nervy ☹ 🙄 uvidíme no 😕

nathali
4. dub 2011

@adrous no tak to je supeeeer 🙂 aspon jedna pozitivna sprava 🙂 ale za chvilku ich bude viac a viac
maleho zoberu do skolky uvidis a pracu si najdes 😉 no a potom pride aj tehu to tak byva ked si najdes novu pracu utekas na PN s bruskom 😉

adrous
4. dub 2011

@nathali to jsi napsala moc hezky snad se vše podaří 😵 😵 😵

nathali
4. dub 2011

@adrous no ja som taky optimista tak hadam ano 🙂

adrous
4. dub 2011

@nathali to jsme 2 akorát já někdy si říkám třeba u ty školky že s tím nebudu počítat a třeba mě překvapí takže uvidím 😅 😅

majjka24
autor
5. dub 2011

@hanysek.hanysek i při ovulce bývá tak špatně jako při MS a časově by to odpovídalo, hlídáš si ovu?

majjka24
autor
5. dub 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................8 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................8 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................17 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................16 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................32 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................3 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................25 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%)..............................17 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................15 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................15 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................15 DC
Evelinka (?)..........................................................................................................5DC