Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

jika10
6. dub 2011

@majjka24 Noo, v cervnu to bude rok od svatby, takze uz planuju nejakou romantiku. Chteli jsme se vratit na misto cinu, ale tam romanticky vikend stoji deset tisic 😠 No a pak jsem rikala, ze by jsme to mohli oslavit treba na prodlouzenem vikendu v Parizi a nebo jen proste odjedeme nekam se placnout k mori. Ale jinak jsme spolu 9 let 😀

jika10
6. dub 2011

@majjka24 No a to je mi lito, ze se mimisek neudrzel. Ale me doktor rika, ze to se stava v hodne pripadecha ze priroda vi co dela. Treba by ten mimisek byl nejak postizeny a takhle se to vyresilo samo. Ja vim, ze to boli. Ale jednou budeme vsechny maminkama, jen si tu trapnou frontu musime vystat 😉 A ja si asi zase stoupla do spatny, jak je u me zvykem i v obchode 😀

majjka24
autor
6. dub 2011

@jika10 tak mimísek byl zdravý, dle výsldků, ale spíš ho prý zabila infekce ☹ ☹ ☹ A my jsme spolu přes 7 let a co bude na výročí to nevím, ale taky máme v plánu někam vyrazit, už aby to bylo oba to ptřebujem jak sůl 🙂 tak až pojedete do Paříže si vlezem do kufru, jo? 😉 😀 😀 😀

jika10
6. dub 2011

@majjka24 No to abych vzala lodak, ne 😀 😀 Taky uz nejakou dovcu potrebujeme, posledni dovolena byla loni v srpnu, ale na tenhle rok mame velke plany, kdyz se ted mimisek nezadari, tak v zari jedeme na dlouhou dovcu a rekli jsme si, ze to bude pro nas ta hranice, ze kdyz se do konce zari nepodari, tak pak se nechame dr poslat do CARu. Uz me tam chtel posilat pristi mesic, ale ja mu rekla ze ne, ze to budeme jeste zkouset doma.

Tak to je mi lito, co se ti stalo 😔 😔 . Nevim co k tomu rict

eveleninka
6. dub 2011

@majjka24 víkend jednou za měsíc tak to by mě zabilo 🙂 dneska jsem byla u nej.kamarádky a ta má 6 měsíčního chlapečka tak jsem se s ním pomuchlovala,tak doufám že nám všem holkám to taky brzy vyjde?já jsem napsaná taky v té tabulce ale tu tabulku vůbec nechápu?co tam mám tich 6 asi si sedím na vedení... 😉 😉 😉

eveleninka
6. dub 2011

@hanysek.hanysek a to je špatně že tě bolí bříško?nějak nechápu, 😒 já neberu prášky od června a stále nic,divím se že nějaké holky vysadí a šup čekají mimíska a ty co by chtěli stále jen se snaží a čekají to občas není fér né??a odkud jsi a co tak přes den děláš ?já jsem na neschopence tak si užívám ještě volno,chvilku jsem u kamarádky nebo hlídám 3 letou neteřinku takže o zábavu mám postaráno 🙂 🙂

eveleninka
6. dub 2011

@kamcatkakoc tak to sem pak musíš dát fotečky s bříškem ať tě taky vidím s pupkem 🙂 jo jo stále marodím ale jdu v úterý na gyndu a chci si ukončit neschopenku a jít taky chvilku než otěhotním mezi lidičky 🙂 už mi to začíná lézt na hlavu být doma,pořád mám uklizíno,vypráno a tak už se doma nudím.. 🙂 a co ty jak si užíváš doma?pohodička,nožky na hoře? 😉 přítel je teď doma marodí takže mám doma taky s ním o zábavu postaráno,no aspoň mi není doma smutno,a co ten tvůj je celý den v práci a jsi tam sama nebo dělá jen ranní? 🙂

majjka24
autor
7. dub 2011

@eveleninka No kolikátý den cyklu jsi. Když ti mrcha dorazí, tak jsi 1 DC a podle toho se dá vypočítat ta ovulka aje taky dobré vědět jak dlouhé máš cykly, kdy můžeš testovat 😉 🙂 A chceš nechat v té tabulce nebo tě mám vymazat??? A co jinak papkáš zy vytamínky???
@jika10 Takže lodní kufr by byl moc fajn, pak dej teda vědět 😀 😀 😀 A jinak to neřeš, my už to taky neřešéme, jsme se s tím smířili, sice mám občas depky,ale to k tomu patří. Už se těším na další, ale mám strach aby to nedopaldo stejně. 😔

majjka24
autor
7. dub 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................9 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................19 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................18DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................34DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................5 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................27 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%)..............................19 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................17 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................17 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................17 DC
Evelinka (?)..........................................................................................................7DC

kamcatkakoc
7. dub 2011

@eveleninka Musím říct manžílkovi,aby mě vyfotil a pak to sem přidám... 🙂 Já nejsem doma, takže si užívám s nožkama nahoře až přijdu z práce. Ale zatím mi to stačí 😵 Včera jsme v práci s vedoucí řešili někoho na mé místo..nabídla to jedné kolegyni z druhé budovy a představ si,že to asi nevezme 😨 přitom by šla do hezčí kanceláře, měla by i víc peněz...dneska má dojít říct, jak si to rozmyslela 🙂

lenik_25
7. dub 2011

Tak se povedlo 🙂

janca1983
7. dub 2011

@kamcatkakoc Ahojky dlouho jsem tu nebyla 😅o a zjistila že tu máme mimíska na cestě vím písám pozdě ale přece takže véééééliká gratulace k mimískovi 😵 . S prací to moc nepřeháněj a odpočívej. Kde vlasně pracuješ?

kamcatkakoc
7. dub 2011

@lenik_25 Jéééééé 😅 gratulujůůůůůůůůůů 😵 😵

kamcatkakoc
7. dub 2011

@janca1983 Děkuju 🙂 neboj, nepřeháním to. Dělám v kanclíku a je to pohoda. Teď nejsou žádné závěrky a audity , tak to jde 😵

janca1983
7. dub 2011

@lenik_25 ahojky druhá čárečka je slabší ale je tam tak to je supéér. velikánská gratulace.

lenik_25
7. dub 2011

Holky moc děkuju 😉

janca1983
7. dub 2011

@kamcatkakoc tak to jó. Necháš si říct pohlaví mimíska nebo se necháte s manželem překvapit ?

hanysek.hanysek
7. dub 2011

@eveleninka Já mám doma malého prcka, takže sem s ním na rodičovské dovolené. A můj problém je ten, že 14dní od začátku menstruace- tedy v půlce cyklu, cca za 14dní mám dostat další menzes, mě začalo bolet v podbřišku úplně přesně jako na menstruaci, jako bych to měla každou vteřinu dostat. Dnes to trvá už čtyři dny, tak nevím.

kamcatkakoc
7. dub 2011

@janca1983 Tak to je u nás složité, já se chci nechat překvapit a manžel to chce vědět 😀 Tak se budeme muset dohodnout nějak.... 😵

adrous
7. dub 2011

@lenik_25 leníííííí supéééééééééééééér a co vlastně zabralo kontryhel?grep??? či co ať vím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenik_25
7. dub 2011

@adrous Tak já jsem hodně jedla ryby, do toho jsem do ovulky pila 2x denně poctivě kontryhel (sypaný), během ovulky denně aspoň 0,5 litru 100%ního grepového džusu a po ovulce jsme s manželem snědli dva mega ananasy, musíš jíst ale ty tvrdé středy, které obsahují bromelain.
Ale hlavně jsem od doktora z CARu měla naordinovaný duphaston po ovulaci, který pomáhá tvořit žluté tělísko a udržet mimi.

adrous
7. dub 2011

@lenik_25 to je samej fígl 😀 😀 😀 no uvidíme jak se zadaří ovulujem od 15.4 😀 😀 😀 😀

medvik
7. dub 2011

@lenik_25 super, moc gratuluju, to vypadá asi na prosincový dáreček, že?

ivanka8485
7. dub 2011

@lenik_25 gratulaceeeee 🙂 Teda fígle jste na to měli parádní, tak zkusím v příštím cyklu, pokud se teď nepovede. 🙂

majjka24
autor
8. dub 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................10 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................20 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................19DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................35DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................6 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................28 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%)..............................20 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................18 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................18 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................18 DC
Evelinka (?)..........................................................................................................8DC

lenik_25
8. dub 2011

@adrous Tak jestli víš přesný den, kdy je ovulka, tak ten den na to vlítněte ráno, v poledne i večer. Fakt! Doporučil to doktor z CAR. A v kombinaci s duphastonem a tím vším, co jsem psala výše, to zabralo.

@medvik No jo, když bude vše v pořádku, tak termín by byl kolem 19.12.

@ivanka8485 Fígle zkus určitě, držím palečky 😉

adrous
8. dub 2011

@lenik_25 no myslím že vím který je nejlepší den jsem si to nějak spoočítala 😵 😵 😵 tak uvidíme,ale zas tak nespěchám teď jsme začali se snažením 🙂 😉

adrous
8. dub 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................10 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................20 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................19DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................35DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)................................................................................................6 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................28 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%)..............................20 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................18 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................18 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................18 DC
Evelinka (?)..........................................................................................................8DC

eveleninka
8. dub 2011

@majjka24 tam menstruace mi skončila v pondělí a v úterý jsem dostala silné bolesti v podbříšku ☹ ,zatím ještě žádné vitamíny nepapám 😒 ,a ovulační testy jsem taky ještě nezačala dělat,můj přítel na to není nelíbí se mu když bych ovulovala a říkala mu pojď na to teď musíme tak by to asi nevydýchal 😖 jelikož on tady na to není,a já mu nechci dělat tyhle věci za zády tak jsme se domluvili že to prostě budeme zkoušet i bez ovul.testíku. 😉 .v té tabulce mě klidně můžeš nechat mě to nevadí 🙂

eveleninka
8. dub 2011

@kamcatkakoc tak mě kdyby prosím tě nabídly lepší místo a k tomu ještě lépe placené vůbec bych neváhala 🙂 tak to je asi divná ženská 😉 určitě pak dej manžílkovi vědět aby tě vyfotil jsem zvědavá jaký máš pupek 😉 tak to je docela dobrý že ještě můžeš chodit do práce né?to já až otěhotním tak budu muset jít hned na neschopenku jelikož dělám v krámu a tahám těžký basy piv atd.. ☹ ☹ tam semnou dělala moje nejlep.kamarádka když jí dr.řekl že je těhotná tak jí okamžitě napsal neschopenku že je to u prodavaček považováno za rizikové tak šla hned na neschopenku domů odpočívat 🙂 🙂