Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

adrous
1. kvě 2011

@ka_cenka87 jééééé ty se budeš vdávat a kde to máte povídej 😵 😵 😵

eveleninka
1. kvě 2011

@adrous no třeba se ti tam něco ukáže nikdy neříkej nikdy 🙂

domca89
1. kvě 2011

A já pusinku pod rozkvetlou větvičkou určitě nedostanu a uschnu. 😢 😢 😢 😢 😢

adrous
1. kvě 2011

@domca89 já taky ne manža se válí a já jdu venčit pejska ☹ 😢 😢 třeba mě překvapí 😅

eveleninka
1. kvě 2011

@ka_cenka87 jéé to je pěkné mě to snad taky brzy čeká,požádal mě o ruku na štědrý den a ještě jsme si o tom nepovídali kdy to chceme udělat...ještě pusa neproběhla ještě mám čas říkal že až večer,teďkon jsem nahoře v patře a hlídám neteřinku teď kouká na animáčka a pak půjdu uspávat,tak až jí uspím tak půjdu dolu a půjdeme pod třešeň..ségra totiž jela na noční si dneska přivydělat i když má mít volno šla od 19 do 1 do rána tak nelušku(3 roky) hlídám,a ještě dlouho budu když budu mít volno nebo ségra když má noční tak nelča spí u nás dole protože školku nemáme jelikož nás nevzali i když je ségra samoživitelka tak neluše jde až v září do školky tak to do té doby takhle musíme pytlíkovat,to je děs viď místo když přijdu s práce a měla bych odpočívat a poklidit tak když potřebuje ségra tak hlídám no mě to teda nevadí ale mému martinovi to vadí že se po práci nevěnuji jemu když jsem celý den v práci ale že se věnuji neteři svojí.. ☹

ka_cenka87
1. kvě 2011

@adrous Máme to v Říčanech u Prahy. Minulý rok mě po 2,5 letech přítel požádal o ruku (bylo to už v době, když jsme kupovali byt). Bylo to nečekané a samozřejmě jsem to obrečela. Docela se těším, i když vím, že to bude stejné jako doteď. Bude pak jasné, že už k sobě patříme... 😉

eveleninka
1. kvě 2011

@domca89 martin na mě minulý rok zapomněl a vidíš žiju a neuschla jsem 🙂

ka_cenka87
1. kvě 2011

@eveleninka Ale je hezký, že ségře takhle pomáháš. Aspoň si vyzkoušíš, jestli to zvládáš a vzhledem k tomu, že píšeš, že jí hlídáš častěji, tak je jasné, že pak se svým miminkem to budeš zvládat na 1!!! 😉 Je sice hloupý, že na sebe nemáte čas, ale počkej, jak bude jednou rád, až vám ségra pohlídá prcka a vy si pak budete moct udělat krásnej večer 😀 Jinak přeju krásnou prvomájovou pusu!!!! a ještě hezčí zbytek večera 😀 😀 😀

domca89
1. kvě 2011

@eveleninka On nezapomněl, jemu se prostě nechce.
@adrous Já jdu zrovna taky s pejskem, ale on mě 100% nepřekvapí. Musel by totiž vylézt z postele.

eveleninka
1. kvě 2011

@ka_cenka87 no zvádám to bravurně jelikož jsem se i o nelouška starala jako když byla miminko takže už tak jak vím co mám dělat s miminkem ale třeba mě pak to moje překvapí že nebudu vědět co a jak a myslím že mi v tom ségra pomůže nebo mi v tom pomůže moje nejl.kamarádka která má teď půlročního chlapečka patrička...to je taky malinký koblížek škoda že už taky nečekám našeho malého koblížka ☹ neluše mi i třeba někdy řekne jo mami a když se na mě koukne tak řekne vlastně teto efko 🙂 což mě hodně potěší a to máš vidět když přijdu domů tak mě vítá můj jorkšírek čikoušek a když je mě vidí ta naše prdelka tak hned ke mě běží a obejme se a to mě taky hodně potěší že jsem někomu chyběla 🙂

eveleninka
1. kvě 2011

@domca89 tak když nejde mohamed k hoře musí hora k mohamedovi tak až půjdeš s pejskem tak utrhni větev a jdi za ním 🙂

eveleninka
1. kvě 2011

holky na chvilku vás opouštím a jdu uspávat 🙂 🙂 🙂

adrous
1. kvě 2011

@ka_cenka87 tak to je krásnýýýý 😵 😵 😵 mě požádal radek o ruku po 2 letech chození a po 2 měsících jsme spolu začali bydlet a myslím jsme se i poznali 🙂 😉

domca89
1. kvě 2011

@eveleninka Tak se zázrak stal, sice jsem mu musela říct, aby semnou šel, ale dostala jsem rovnou 3 pod rozkvetlým stromem

adrous
1. kvě 2011

@domca89 supééééér neuschneš 😀 😀 😀 zato já joooooo 😢

smudlinka2019
1. kvě 2011

@eveleninka tj,ale taky jsme pak museli domů na hokej 😒 a padla pak na mě depka 😒 jinak já sice dneska svojí májovou pusu dostala,ale to po třech letech vztahu poprvé 😀 tak to je dobře,že si aspoň takhle pomáháte 🙂 já mám jenom dva bráchy,tak se fakt budu muset jednou spolíhat na mamču,ale ta se naštěstí na vnoučátko od nás těší 🙂 ale závidim ti,že máte ten baráček,taky by se mi nějaký líbil,stačil by majinkatej 😀

yfka30
1. kvě 2011

Ahoj holky 🙂 . Taky jsem vás začala číst, ale než jsem se dostala k tomu něco napsat, tak se zadařilo 😵 . Loni v červenci jsem objevila na testíku //, ale bohužel to nedopadlo 😔 , tak od tý doby bylo snažení a zadařilo se až ted v dubnu.
@adrous Tobě jsem chtěla jen napsat, že mě se ted ukázaly pořádný koleje už den po vynechání, tak budu držet pěsti, aby i ty si měla 🙂

majjka24
autor
2. kvě 2011

@yfka30 Ahojki, 😉 😀 A moc gratuluju !!!! Určizě to nentokrát dopadne dobře, 😵 Chceš taky do tabulky , ale asik půjdeš jinam mamčo 🙂 Jsem fakt moc ráda kvůli tobě 🙂

majjka24
autor
2. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................15DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)...................................................................................30 DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................42 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................14 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................14DC
Evelinka (gravital)....................................................................................................9 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)................................................26 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................30 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................15 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)............................................17DC
smudlinka2019.....................................................................................................10 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................13 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................13 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................7tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................?? tt

yfka30
2. kvě 2011

@majjka24 ahoj, na tebe jsem včera úplně zapoměla. ale vím že už jsme se potkali v jiných tématech 🙂 . Jak jinak válčíš? Snažíte se nebo to necháváte náhodě? My se na to pak vyprdli, nastoupila jsem do práce, tak jsme tomu nechali volnej průběh a bum ho je to tam 😀 To je paradox, u malýho to bylo stejný, taky jak jsem si začala hledat novou práci a otěhotněla jsem haha. Tak propříště už vím jak na to, žádný měření a hlídání ovule, hledat práci 😀 Do tabulky asi ne, ted už by to bylo zbytečný, ale ráda bych tu s váma zůstala, pokud můžu 😅 😕 🙂 😉

adrous
2. kvě 2011

@yfka30 děkuji že na mě myslíš manža je na rtg požřád má problémy s průduškama a stavíme se mi do lékárny pro testy a ještě pro malýho léky má nějakou virozku brouček malej ☹ 😢

ještě mi řekněte co je to označení DPO to je něco jako počítání po ovulaci??? 😅 😅

yfka30
2. kvě 2011

@adrous nemáš zač, jen jsem ti chtěla dodat trošku naděje 🤐 . Pak hned musíš dát vědět jak si dopadla s testováním. Budeš testovat ještě dnes? DPO je den po ovulaci 🙂

yfka30
2. kvě 2011

@adrous jsem dala špatnýho smailíka tenhle tam měl být 😵 místo 🤐 😅

adrous
2. kvě 2011

@yfka30 chápu dobře den kdy začala ovulace??? 😅 😅

hanysek.hanysek
2. kvě 2011

Ahoj holky, je možné že bych měla ovulaci 11tý den od začátku menstruaci? ( tzn. 7den od skončení menzesu). Dělala sem si dneska ovulační test a krásná druhá čárka. Minulý cyklus jsem měla ovu zřejmě až cca 17tý den. Kolik je času na tuleníčko? Manžel přijede až večer, takže můžeme jen večer a zase až zítra večer. Ach jo. Když konečně stihnu přesný den, tak je to v háji.

adrous
2. kvě 2011

@adrous v poohodě nijak to neberu nebo nejsem ve stresu mě funguje menstruace jak hodinky 😀 😀 😀

adrous
2. kvě 2011

@yfka30oprava- v poohodě nijak to neberu nebo nejsem ve stresu mě funguje menstruace jak hodinky 😀 😀

yfka30
2. kvě 2011

@adrous no snad jo 😀 , taky tomu moc nechápu, ale měl by to být den po ovuli, asi kdy začala 😕 😅 . Tak to ten testík musíš ještě dneska udělat, když mrcha pořád nikde. Jsem napnutá jak kšandy 😀

yfka30
2. kvě 2011

@hanysek.hanysek ahoj na tom testu píšou, že ovulace nastane za 24-48h od pozitivního výsledku, tzn, že snaženíčko by mělo být zítra a pozítří 🙂 . Samozřejmě dneškem nic nezkazíte a třeba se tam mršky udrží do ovule 🙂 😉

adrous
2. kvě 2011

@yfka30 já jsem taky strašně napnutááááááááááá 😀 😀 😀 mě pořád píchá v čípku nebo kde to 😀 😀 před tím v podbřišku a pár dní po ovulce pachuť v ústech 😅 😅