Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

eveleninka
7. kvě 2011

@adrous tak držím palečky aby bylo vše jak má být 🙂 já jsem dneska měla makací den,zítra mám volno a myslela jsem že budu dlouho vyspávat a ono prd zítra jde ségra do práce tak budu opět hlídat,víš ráda jí hlídám ale někdy bych fakt chtěla mít volný den a dlouho spát a věnovat se svému příteli... 😒 a ono zase prd... ☹

terioza1
7. kvě 2011

@eveleninka Ahojky, bohuzel dostavila :( V plne sve parade. Uz jsem mela nadeje... a nic.. prvni mesic plneho snazeni(driv jsme to "flakali" ) a nic... kazdej den soulozeni a ani jedno mimco se nechytlo :( Zrovna ted mam z toho deprese... Asi si to moc beru, i muj pritel rika, ze to moc prozivam a myslim na to... mam na to tolik prej nemyslet, ale bohuzel mi to nejde .... Zrovna mame delat detskej pokojicek - malovat a tak, ale koukam, ze k prdu zatim... :( Ach ach...

ka_cenka87
8. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................21 DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................48 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................20 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................20DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................15 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................36 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................21 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)............................................23DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................16 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................3 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................13 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................13 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................7tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................5 tt
Adrous(Elasti-Q,kontryhel).......................................................................................5 tt

adrous
8. kvě 2011

@eveleninka děkuji že na mě myslíš a že nám držíš palečky 😵 😵 😵 snad to bude dobrý v pondělí jdu opět na gyndu 🙂 😉 snad už bude vidět váček 🙂 😉

hanysek.hanysek
8. kvě 2011

Ahoj holky, tak mám takové tušení, že se zase nezadařilo. Pondělí a úterý byly na ovu testu krásné dvě čárečky.Ve středu čárka velmi zeslábla. Kdy teda byla ovulace? ? Jinak sme se tulili v pátek, v neděli ráno, v pondělí ráno, v úterý ráno a v úterý večer a ve středu. Stačí to, aby se nějaké to "miminko" z těch milionů uchytilo a zůstalo u mě? Nebo sme to prošvilhy, že byla ovu až ve středu? Kolikátý DPO jsem tedy dnes? díky

janule8
8. kvě 2011

@hanysek.hanysek ahoj hanysku, podle toho jak to popisuješ tak si nejspíš měla ovulaci v úterý a tudíž by si dnes byla 5 DPO. Koukam že jste sexovali o sto šest 🙂 ale jestli se Vám to mimčo povedlo záleží hlavně na štěstíčku. Tak ti moc budu držet palečky a doufám že nám dáš pak vědět jak jste dopadli, to víš jsme pěkný zvědavky..

majjka24
autor
9. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................22 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................21 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................21DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................16 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................22 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)................................................24DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................17 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................4 DCTygrisek09(femiboin)........................................................................................49 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)....................................................................37 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................14 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................14 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................8tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................6 tt
Adrous(Elasti-Q,kontryhel).......................................................................................6 tt

janca1983
9. kvě 2011

@adrous ahojky koukala jsem na tvé koleje a krásně sílí 🙂 . Nádhera . Držím pěstičky ať ti to dneska všechno dobře dopadne. Dej nám pak hnedky vědít 😵

janca1983
9. kvě 2011

@eveleninka No koukám že jsi taky v plném nasazení hlídací tetička, ani se nedivím že jsi k.o. Máš ale dobrej trénink pro svýho drobečka 😉

adrous
9. kvě 2011

holky tak jsem doma 😵 😵

janca1983
9. kvě 2011

@adrous no a jak to dopadlo ? 😅 Honem honem

adrous
9. kvě 2011

@janca1983 tak bojovníček je malinkatej mimišánek cca 5mm 😵 😵 😵 fotečku si nechám na příště.příští utz mě čeká za 2 týdny kdy už by mělo být srdíčko 😵 😵 😵 a bude už i průkazka.a zítra mě čekají těhotenské odběry na lačno 9:15 asi umřu hlady ☹ 😀 😀 + moč 😉

janca1983
9. kvě 2011

@adrous jéééééééééééééééééééééééé ooooooooooooooooooooooooooooobrovská gratulace. To jsem ráááááááda že to takhle dopadlo. Celý víkend jsem na tebe myslela. Ježišmarjá to jsem ráda. Tak ať hezky rostete.

tery58
9. kvě 2011

@adrous jeeee tak to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moc Ti to preju!!!!!!!!!!!!!!!
a jak Ti je? tak dej vedet jak roste a tak vsechny podrobnosti...

adrous
9. kvě 2011

@janca1983 děkujiiiiiiiiiiiiiiii strašně moc že jsi tak na mě myslelaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jsi opravdu zlatíčko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adrous
9. kvě 2011

@tery58 tobě strašněěěěěěěěěěě taky děkujíííííííííí 😵 😵 😵 😵 zatím necítím žadny příznaky kromě bolesti zad a zácpu střídá průjem jinak jsem zatím oki 🙂 😉 a cítím se dobře 😵 😵 😵 jen pociťuji velký hlad 😀 😀 😀 😀

yfka30
9. kvě 2011

@adrous taky moc moc gratuluji. Ty jo už průkazka jo? Ti to berou teda hopem 😀 . Já ju dostala až po 12tt, že prej nemá cenu ju dávat dřív, když se může stát ještě cokoliv 😝 . No jo, doktor byl někdy až moc upřímnej, už jsem ho změnila naštěstí, tak jsem zvědavá co mě bude čekat tady 😀 . Ty odběry nezávidím, taky bych furt něco zobala, ale nevím co, žludek pořád na vodě a nevím čím ho zaplácnout 😅 . Jo a zácpa super, já se toho pořádně ještě nezbavila pomalým a ted je to zpět v plný kráse 😝 😀

adrous
9. kvě 2011

@yfka30 to mě říkala sestřička že ty odběry a pak jak bude srdíčku že dostanu průkazku 🙂 😉 já jsem i ráda,ale i tak budu mít strach to se neboj 😅 😅

yfka30
9. kvě 2011

@adrous tak mě o průkazce zatím nic neříkali, jenom, že za 2-3týdny na srdíčko a podle toho se pak budeme domlouvat, co dál..krev, poradna atd 🙂 Máme stejnej termín, tak schválně, kdo dřív 😀

adrous
9. kvě 2011

@yfka30 myslíš srdíčko kdo bude mít dřív 😀 😀 😀 😀

yfka30
9. kvě 2011

@adrous no myslela jsem spíš ten termín 😀 , ale koukám, že seš týden po mě, tak uvidíme. Nakonec budeme hekat obě ve stejnej den, ale každá jinde 😀

adrous
9. kvě 2011

@yfka30 tak to jo mě vychází termín 8.1.2012 ještě čekám jak to spočítá můj dr 😀 😀 😀

yfka30
9. kvě 2011

@adrous mě na 2.1. podle poslední mrchy. Malýho jsem rodila na den přesně, tak jsem zvědavá ted, když prvorodičky prej přenáší haha

adrous
9. kvě 2011

@yfka30 tak to já rodila 4 dny a šla na vyvolání 😵 😵 😵 takže nevím 🙂 😉

janca1983
9. kvě 2011

@adrous ahojky tak jsem to nemohla do čtvrtka vydržet a zašla si k doktorovi. Říkal že je tam ex.váček a 1 mm velká tečka a že jsem mezi 4 - 5 týdnem těh. Tak mám radost. Manželovy jsem to tedy řekla a ten byl v šoku jediné co z něj vypadlobylo,, Jak to ,, Pak se musel napít a nevěděl co říct. 24.5. jdu na kontrolu a říkal že by tam mělo být taky to srdíčko a termínek někdy v lednu. Hergot holky my to teda máme všichni načasovaný co ?

adrous
9. kvě 2011

@janca1983 ty jsi musela otěhotnět jak jáááá 😀 😀 😀 😀 😀 mám radost fakt ještě zbývají některý holky aby otěhotněly 😀 😀 😀 počítala sis přes nějakou kalkulačku kolik ti vychází termín???? 😀 😀 😀 😀

eveleninka
9. kvě 2011

@janca1983 no jo no nic jiného mi nezbývá jelikož ségra je samoživitelka a já ani ségra nemáme mamku tak ty babičky postrádáme jelikož ani příbuzenctvo z nelčina otce nemá o nelinku zájem tak hlídají ségry kamarádky,náš brácha s manželkou a 2 holkama a pak já když mám volno,teďkon hlídám středa a čtvrtek večer protože ségra jde na noční a přítel je doma do půl 9 tak se jen střídají se ségrou..no jinak to nejde ☹ musíme to takhle pytlíkovat až do září to pak bude nelinka ve školce 🙂 a takovou průpravu jak říkáš mám...už od nelinky když byla miminko...tak je to super a když Nelušku hlídám ten den mi náramně utíká 🙂 🙂

eveleninka
9. kvě 2011

@adrous velkáááááááááááááá gratulace ode mě a přítele říkala jsem mu že další holčina je těhotná 🙂 🙂 🙂 ach jo já bych chtěla taky ☹

eveleninka
9. kvě 2011

@majjka24 ahojky jak si užíváš sluníčka a copak je nového u tebe?? 🙂

eveleninka
9. kvě 2011

@ka_cenka87 ahojky tak jak je před svatbou nebo snad už po svatbě?? 🙂 a co snaženíčka probíhají??u mě teď né.jelikož jsem nějaká pořád utahaná a než si ke mě jde lehnout Martin tak jsem už tuhá..ta zas.... práce mě jednou odrovná,pondělky mám do 12 h. ale jelikož jsme tam jen ve 3 v práci a kolegině šla na operaci s prsem tak jsem v práci od úterka do pátku od 6.do 17 h plus víkendy do 11.h jsem úplně grogy... ☹ a když už mám konečně volný den tak ho zabiju uklízením nebo hlídáním neteře.. ☹ 😒 😒 a co je nového u tebe?? 🙂