Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

adrous
9. kvě 2011

@eveleninka děkuju moc za gratulaci ale jsme pořád na začátku 😅 😅 😀 😀

ivanka8485
9. kvě 2011

@adrous ahojky, jak je? 🙂 Mě už začíná být nějak nevolno 😒 Dneska jsem ani nešla do práce. Nevím, jak to zvládnu, než to "oznámím".

ivanka8485
9. kvě 2011

@janca1983 no to jo, z toho lednového počasí mám celkem obavu, abych se do porodnic vůbec dostala... i když je to zatím předčasné, tak z toho mám fakt strach.

janca1983
9. kvě 2011

@ivanka8485 noo já si myslím že až to na tebe příjde tak tě tam manžen dopraví ani nebudeš vědět jak i kdyby to mělo být letecky 😀 😀 můžu se ještě zeptat kdy začíná být špatně ☹ ? Mě je zatím fajn, Kdybych nevěděla že jsem těhotná tak z nevolnosti to určitě nepoznám 😅 což je víceméně dobře já jen jestli to ještě příjde že je brzo nebo se mi to vyhne 😵 😀

yfka30
9. kvě 2011

@janca1983 ahoj, mě třeba u prvního nebylo vůbec nic, taky bych to nepoznala, kdyby mi nevynechala mrcha a pak nezačlo růst břicho 😀 . Ted je to jiný, sice nějak extra nevolnosti, ale žaludek pořád na vodě celej den 😖 😝

ivanka8485
9. kvě 2011

@janca1983 před týdnem jsem na tom byla stejně, kdyby mi to Dr. neřekl, nic mi nebylo. Ale teď se to začíná zhoršovat. :( Ale je to tak individuální, že to nikdo nedokáže říct, každá jsme jiná, takže uvidíš 🙂

janca1983
9. kvě 2011

@ivanka8485
@yfka30 tak to se mám na co těšit 😵 snad to takhle zůstane 😀

ka_cenka87
9. kvě 2011

@eveleninka Svatbu máme až 1.července, takže ještě před svatbou... 🙂 Oba dva se s přítelem začínáme těšit, i když já si teď připadám jako blázen. Když přijdu domů tak jsem docela utahaná a k tomu ještě musím něco připravit k jídlu a navíc trochu poklidit. A když přijde víkend, tak objíždíme příbuzný s oznámením a nebo řešíme něco kvůli svatbě... Jsem z toho docela utahaná 😒 Ale snaženíčko samozřejmě probíhá, jen teď poslední tři dny, jsem taky úplně grogy a navíc mě pobolívá v podbřišku a taky mě bolí prsa, tak nějak nemám náladu... 😖 Asi přijde ta potvora 😢

ka_cenka87
9. kvě 2011

@adrous Taky se přidávám ke gratulacím, moc ti to přeju a držím pěsti, aby byl mimísek v pořádku 😉 😉 😉

adrous
9. kvě 2011

@ivanka8485 no mě bývá hodně těžko neberu espumisan tak asi začnu brát 😅 😅 jinak cítím záda v kříži 😅

janule8
10. kvě 2011

Teda holky, vy jste se nějak rozjely a hromadně otěhotněly, tak novým těhulkám přeju hodně štěstíčka a zdravá miminka.
Jen aby tu v té diskusy za chvilku někdo zbyl 🙂 (ale samozřejmě mimčo přeji všem)

kamcatkakoc
10. kvě 2011

@eveleninka Ahoooj, takže si v jednom kole! Já píšu jen v rychlosti, jedeme na vyšetření - screening. Mám trochu nervy,aby to dopadlo dobře 😵 Jinak z toho hnusného nachlazení jsem už venku,dobírám jen poslední prášky, včera jsem byla na dvoře celé odpoledne a trochu vytrhávala plevel na skalce....ale už se těším do práce za holkama 🙂 Tak zatím pa, dám vědět,jak jsme dopadli 🙂

hanysek.hanysek
10. kvě 2011

Ahoj, mám divné tušení, že se nezadařilo. Podbřišek bolí jako na menzes, je mi špatně od žaludku a včera večer mě pálila žáha. Ach jo. To je hrozné to čekání. A do menzesu daleko, ještě 11dní. Ovu byla totiž o 5dní dřív, takže čekám a čekám a čekám a asi se z toho brzo zblázním! Dnes bych měla být teprve 7nebo8 DPO.

adrous
10. kvě 2011

holky v noci jsem krvácela a ráno špinila.jak jsem byla na krvi tak jsem to řekla sestřičce a poslala mě k dr,ale jinýmu ke kterýmu nechodím. dostala jsem ascorutin a utrogestan a hořčík a mám se šetřit tak snad to bude v pořádku 🙂 😉

ka_cenka87
10. kvě 2011

@adrous určitě to bude v pořádku, neboj 😉 Hezky odpočívej a šetři se, teď už musíš myslet nejen za sebe, ale i za mrňouska... 😀

domca89
10. kvě 2011

@adrous Ahojda, teď jsem se vrátila z Rakouska domů. Čtu tady ty zprávičky a musím ti moc a moooooooooc pogratulovat, užívej si to a přeju aby to vydrželo až do konce.

eveleninka
10. kvě 2011

@adrous tak pak dej vědět jak jsi dopadla... 🙂

eveleninka
10. kvě 2011

@ka_cenka87 ale za to snažení a lítání okolo svatby to stojí né??já jsem to ještě nezažila ale doufám že snad brzy ano ale nejdřív musíme na to všechno našetřit a to půjde asi blbě protože máme toho hodně platit atd....tak snad někdy se dočkám 🙂 mi jsme taky dlouho snaženíčko neměli myslela jsem že to snaženíčko proběhne v sobotu to jsem byla jak žtak v kondici ale prd bylo,martin šel s klukama na pivo a přitáhl až ve 2 ráno a já jsem měla v neděli volno ale musela jsem vstávat v 6 hodin jelikož ségra šla do práce a já hlídala celý den tu naší neteřinku 🙂 🙂 🙂 takže zase bylo kulové 🙂 tak nevím kdy na to přijdeme snad dneska bych chtěla ale nevím jak na tom bude moje drahá polovička jak bude utahaný z práce? ☹

eveleninka
10. kvě 2011

@kamcatkakoc no to dej vědět jak jste dopadli doufám že dobře 😉 musíš mi psát jen samé pozitivní zprávy...ano jsem v jednom kole...stále mám chutě na snaženíčko ale martin je pořád nějaký utahaný z práce a když má chuť on tak já zatím vytuhnu než on dojde ke mě do postele 🙂 takže teď vím že to na 100% dostanu ale asi bych čuměla kdyby se ta blbá menstruace nedostavila...ono to těhotenství prý nejvíc přijde když na to tolik nemyslíš tak to by bylo super kdyby na tom byla pravda trocha... 😉 nevím jestli jsem ti to psala ale holky v práci se mi smějí že zobu prášky na těhotenství prý abych měla rychlejší ocásky od martina...taky co jsem začala užívat ty prášky gravital jsem zase nabrala těch 8 kilo na zpátek může to být z těch prášků že jsem zase ztloustla?? ☹ někde na tom letáčku jsem se to nedočetla 😒 pak mi dej hlavně vědět jak jsi dopadla...a pozdravovala jsi malého nebo malou od tetky Evičky?? 🙂 🙂 🙂 tak zatím pa pa pa

eveleninka
10. kvě 2011

@domca89 a jak bylo v Rakousku?? 🙂

eveleninka
10. kvě 2011

@janule8 neboj zatím je nás tady hodně ale určitě by jsme byli rádi v jiné diskuzi 🙂 🙂 🙂

adrous
10. kvě 2011

@domca89 díky za gratulaci 😵 😵 😵

adrous
10. kvě 2011

@eveleninka s čím mám dát vědět já mám klidový režim a snažím se ležet aby to krvacení přestalo tak jsem tě nepochopila ☹ 😕

domca89
10. kvě 2011

@eveleninka No suprově jako vždycky. je tam krásně, dneska dokonce 29°C a sluníčko. Já spokojená s novou prácičkou. Akorát doma to nějak neklape. :(

majjka24
autor
11. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................24 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................23 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................23DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................18 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................24 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)................................................26DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................19 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................6 DC DCTygrisek09(femiboin)........................................................................................51 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)....................................................................39 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................14 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................14 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................8tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................6 tt
Adrous(Elasti-Q,kontryhel).......................................................................................6 tt

@eveleninka Ahojki kočko 😀 Já se mám celekm fajn a sluníčka si užívám jak jen to jde a dokud ještě je. Jak příjdu domů, tak se rychle převlíknu a hurá na zahradu s knížkou, ale tak mě poslední dobou bere spaní, úplně se mi zavírají oči. Jsem byla v pondělí poprvé na rehabkách na záda a žužu, hlavně ta masáž, to by si nechala líbit denně, se divila masérka, že jsem přišla až teď, že ty záda mám úplně stuhlé, teda jen tu pravou stranu (narodila jsem se se skřípnutou rukou) a tež se divila co vykonávám za práci. A to mě ještě utvrdilo abych si na podzim fakt našla novou, zdraví je přednější a kor záda 🙂
@adrous Gratulka k potvrzení těhu, moc ti ze srdíčka přeju ať je vše jak má být 😵
@domca89 Všude se objeví nějaká bouřka, zase zmizí a bude zase dobře, neboj 😉 Máš čas se tam koukat po obchodech?? Už sis něco dovezla??

janca1983
11. kvě 2011

@domca89 ahojky tak vítej doma cestovatelko naše. Tak jak brázdíš dálnice ? Jsi odvaha, docela tě obdivuji jak to zvládáš. 😀

janca1983
11. kvě 2011

@adrous ahojky tak jak ti je ? Už je všechno v poodě ? Prosímtě odpočívej a trošku se šetři. Vím bude to těžké kor s malým svištěm odpočívat ale miusíš jasan 😀 Jinak jsem si počítala na kalkuklačce,, naše porodnice ,, ten termín porodu a vychází to kolem 13.01 2012 tak vážně bueme rodit všichni najednou akorád každá jinde 😀

adrous
11. kvě 2011

@janca1983 už je mi líp hodně jsem odpočívala 🙂 😉 a prospala se manža si příští týden si bere volno a bude hodně s malým 🙂 😉 tak si odpočinu 🙂 špinění už se zastavilo tak jsem ráda 😵 😵

nathali
11. kvě 2011

ahojky babulky 🙂
jak sa mate??? konecne je vonku skvelooo 😀
@adrous jak je ti? co si spinila?? a u dr. si uz bola???
@ivanka8485 jak bojujes ty?? uz mas foto s utz??

adrous
11. kvě 2011

@nathali byla jsem u dr mám ascorutin a utrogestan a hořčík 😅 😅 dneska už nebylo špinění tak snad to bude dobrý 🙂 😉 aspoň doufám 🙂