Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

majjka24
autor
6. únor 2011

Tak já jukám a tu nikde nikdo ☹

majjka24
autor
6. únor 2011

Tak tu stále nikdo??? ☹ tož sijdu dělt pedikuru a manikuru abyste věděly 😵

vrtenka
6. únor 2011

@majjka24 Ahojik ,jsem vrtenka né vrkocka a tu první diskuzi jsem zamkla s tím, že ji vymažu, protože katka Koberová založila druhou zamčenou a všechny holky se tam přestěhovaly ... po mě se chtělo diskuzi zamčít, já už tam nebyla a adminka na mě nereagovala, až mi napsala, byla diskuze nová, tak jsem ji zamkla s tím, že měsíc od zamčení ji smažou, není třeba aby byly dvě diskuze čekání na //, když do té první mnou založené nikdo nechodil ... byla totiž veřejná a bylo plno žádostí o uzamčení .. tak doufám, že tato diskuze už bude ta poslední a nebude se s tím už čachrovat, upřímně mě mrzí, že ta co jsem založila kvůli nějakým sporům či co je totálně odepsaná a bude se rušit, každopádně jsem ráda, že kočky chodí na Z čekání na // těhulkama a tato diskuze už se snad měnit nebude a holky tam rády zůstanou 🙂 čekáme i na vás 🙂 čím víc nás bude tím líp

vrtenka
6. únor 2011

Jinak ta moje první diskuze byla pro všechny a neuzamčená, chtělo se po mě ale uzamčít ji ☹ ... pak se založila nová a co s tou starou ... popravdě je mi to líto, jak se to delé rozpadá ... jsem ráda aspoň za to, že většina koček z čekání, toho původního, starého, jsou na těhulkách a nikdo nezakládá nic nového a držíme se tam společně.

adrous
6. únor 2011

@majjka24 akorát nechápu to že tu kecají holky co jsou těhotný ☹ 😅 protože pokud je to pro ty co se snaží.

saminomimino
6. únor 2011

@adrous my se známe se zakladatelkou z jiné diskuze tak jsme akorát přišli podpořit a dořešit nedořešené 😵 😵 😵

adrous
6. únor 2011

@saminomimino oki jen se ptám já to nestihla číst od začátku 🙂 😉

adrous
6. únor 2011

@saminomimino hele když čekáš tu holčičku poradíš při jaké pozici se dělají holky?? 😀 😀 😀

kkoberova
6. únor 2011

@majjka24 ahoj,,, pokud je diskuze uzamčená, nejde udělat jako veřejná,,,, tak proto jsem nereagovala,, a nikde jste mi nepsaly, abych jí odemkla,, jen jsem četla že se o tom bavíte,,,

adrous
6. únor 2011

@kkoberova já upřímě jsem mimo mísu nevím kdy co proběhlo 😅 😅

saminomimino
6. únor 2011

@adrous můžu ti říct že poslední cyklus snažení jsem vynechali veškeré metody,prostě jsem rezignovala sex byl normální a muž to domně pustil klasicky na misionáře ani jsem neleža hodinu ani pul zkrát jsem po chvilce vstala a děj se vůle boží,no a hele já otěhotněla,takže u nás všechny metody selhali a nakonec když jsem to neřešili vyšlo to
jediný co bylo jiný ,tak že podle mě oplozující soulož proběhla u nás v naprosto netradiční dobu a to dopoledne a to před ovulací 😉

adrous
6. únor 2011

@saminomimino super že to tak vyšlo to je paráda no já si říkám že mém zážitku je mi jedno pohlaví,ale ve skrytu duše toužím po té holčičce 😅 😵 😵

saminomimino
6. únor 2011

@adrous mě to pak už bylo šumák ale když to vyšlo tak holka vedla,no ale i zdravý kluk by nebyl k zahození,sranda je to že nám všichni Dr.říkají že to je holka a na kluka to nevypadá,no tak abych nebyla překvapená až ji/ho vytáhnou 😀 😀 😀 😀
A jak dlouho se snažíte,

adrous
6. únor 2011

@saminomimino no my 22.9 vyvolaný porod pro VVV a v lednu genetika a odběr krve v úterý mám volat na druhý výsledek.dr mi říkal že asi v březnu mě objedná a v dubnu než začnem musíme na hematologii.takže snažení duben až květen 🙂 😉

saminomimino
6. únor 2011

@adrous promiň moc tomu nerozumím,toho 22.9 vyvolaný porod pro vývojovou vadu?to je mi líto ☹
mi se taky snažili od května přesně a za 5 měs tu vyšlo a to mi přišlo nekonečné,tak držím palce 😵 😵 😵

adrous
6. únor 2011

@saminomimino no my se snažily a po 3 měsících to vyšlo.jo šla jsem kvůli vývojové vadě na vyvolání vada mozku bylo to docela zlý nejen zákrok,ale ty následky který by čekali mě i miminko.byla jsem i konzultaci Břešťáka jeden z nejlepších v praze a hned jak koukal bylo tam víc vad a hned mi řekl co mi doporučuje je přerušení že je to hrozný kdybych si miminko nechala že to má hodně společnýho s centralním mozkem takže chůze,vidění -očí,koordinace těla a rovnováha a vše tomu podobné.

majjka24
autor
7. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................22 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................11 DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................35 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................25 DC

Jak jsem spala, tahle diskize je pro všechny o všem 🙂
A holky propána, omlouvám se jeslti se některých (co jsem jemnovala a nejmenovala) dotklo v debatě v souvislosti s jinýma diskuzema.
@vrtenka Promin, za to přepsání (nemohla jsem si vzpomenout 😅 )A jak se jinak máš?

nathali
7. únor 2011

dobree ranko 🙂
dnes je vonku kraasne aj ked chladno 🙂
a dakujem baby za odpovede na to hniezdenie 😉 🙂
@majjka24 no co robila som to kuracie na ten pekingsky sposob?? jak som vcera dopisala ten posledny recept tak sme utekali hned k svokre ale nastasite vsetko sa zjedlo 😀

domca89
7. únor 2011

No tak nevím zda jsem to sem už hodila nebo ne, ale v příspěvcích z minula jsem to nenašla tak jen chci napsat, že testík je negativní, opět.

saminomimino
7. únor 2011

@adrous tak to je opravdu smutné,to by mě zajímalo co takvé ošklivé vady způsobuje,poslední dobou je toho jak hub po dešti ☹ bohužel

vrtenka
7. únor 2011

@majjka24 Ahojík, mám se dobře, jsem ve 14 týdnu a ve středu jdeme na kontrolu, kde se dozvíme výsledky testů, jestli je mimíšek zdravej, tak nám tu držte pěstičky

evol06
7. únor 2011

Ahoojky holky, teď jsem týden vůbec nestíhala, ale snad bude líp a budu mít na Vás trošku víc času🙂
Co je u vás nového?

jajinka27
7. únor 2011

Ahoj holky,

tak vás jdu taky pozdravit 😉

@adrous na zítra na výsledky držím palečky moc a moc

@evol06 jsem si na tebe dneska vzpomněla, byla jsem na kontrole se štítkou a dobrý ale dávky radši zvedl 😅

evol06
7. únor 2011

@jajinka27 Jé, to je dobře, že je vše v normně 😉 jen ať je zvýší teď to musí utáhnout 2 človíčky tak raději víc než míň 🙂
My dneska s manžou vyrážíme na nákupy akorát, že bohužel né oblečení, ale cihel, malty, a tak 😀

jajinka27
7. únor 2011

@evol06 už začínáte stavět? nám se teď podělala kanalizace v baráku u babičky, tak nás čeká oprava ufff, v létě komplet vykopání a předělání 😒

evol06
7. únor 2011

@jajinka27 O jééé ☹ To je opruz, my teď předělávali topení a taky žádný šlágr 😒 Jj, už jsme konečně začali 🙂 Máme vyhrábnuto, takže jedeme objednat materiál a až země trošku vyschne tak jdeme to toho 🙂

adrous
7. únor 2011

baaaaf kočenky 😵 😵 😵 já byla ničit zas tělo 😀 😀 😀 no jo zítra volám na druhý výsledek snad bude aspoň dobrý fakt z toho holky mám hrůzu z těch výsledku ☹ ale snažím se být v pohodě musím myslet pozitivně 😵 😵 😵

jajinka27
7. únor 2011

@evol06 a máte výhled kdy byste chtěli aby bylo postaveno?

@adrous zítra tu určo nahlásíš dobrý výsledky, držím pěsti 😉 teda a ty jedeš v tom cvíču holka 😀

adrous
7. únor 2011

@jajinka27 já jedu dnes,zítra,středa a pátek 😀 😀 😀 využívám toho že je malej u babi na prázdninách 😀 😀 😀 chci dát nejmíň těch 6 kilo dolů doufam v březnu budou pryč 😅 a od května budu snad pracovat a to budu ráda když budu chodit aspoň 2x týdně ☹ 😅

jajinka27
7. únor 2011

@adrous no jo ty už se vlastně vracíš do práce viď?? to uteklo 😅 ale to cvíčo ti závidím, se do toho taky pak pustím 😀