Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

lenik_25
8. únor 2011

Jinak já se zhruba na 10-14 dní loučím. Stěhujeme se z bytu kvůli rekonstrukci koupelny. Budeme u rodičů, tam PC je, ale strašně pomalej. Než se nastartuje, stihnu si dojít na wc, udělat čaj a i ho vypít, takže těžko říct, jestli nakouknu.
Mějte se tu hezky... už se těším, až budu zpátky u vás.

nikissek28
8. únor 2011

Ahojky holky

medvik
8. únor 2011

Holky, kyselina listová je rozpustná ve vodě, k předávkování nemůže dojít (nadbytek se vyloučí močí). Věřte mi, je to i v informacích Státního ústavu pro kontrolu léčiv. Víc škodí její nedostatek.

medvik
8. únor 2011

@lenik_25 to je super, že budete mít novou koupelnu 😵 Závidím 😉

lenik_25
8. únor 2011

@medvik Je to potřeba, protože paní, co bydlí pod náma, tam teče právě odněkud z naší koupelny. Bude to krááása, pak to vyfotím a ukážu, až to bude hotové 🙂
A jinak o kyselině listové mám právě stejné info, proto jsem se nebála ji brát k femibionu.

lucija
8. únor 2011

Ahoj holky, můžu za váma? Jste tady tak hezky optimistické 🙂 My už se snažíme od srpna, takže už půl roku. Na Šímu jsem si počkala osm let, tak teď to snad bude rychlejší, doufáááám!

nikissek28
8. únor 2011

@lucija já myslím, že sem může každá co se snaží a věří že se povede 🙂

petula5
8. únor 2011

Ahojky snažilky,
můžu se taky přidat?
My se snažíme od dubna....v prosinci jsem otěhotněla, ale bohužel to bylo mimoděložní 22.12. jsem šla na laparoskopii a teď by jsme se už zase chtěli pustit do snažilkování tak snad už bude úspěšné...
Doma už máme 2,5 letého Samíka a snad mu brzy pořídíme i sourozence 🙂

jajinka27
8. únor 2011

@petula5 ahoj 🙂) občas sem k holkám nakouknu, některé znám 😉 moc držím palečky ať se brzo zadaří 😉

adenka84
8. únor 2011

Ahoj holky,
hlásím ranní pozitivní tstík...těhotenství potvrzeno i z krve HCG 188,4....podle Mudra. je tam jen jeden bobánek...
jsme šťastný jako blechy....
po 4 letech snažení se na nás usmálo štěstí...4.pokus umělého oplodnění vyšel....sláva, lsáva, lsáva....teď už snad bude jen dobře...

vysocanka
8. únor 2011

@adenka84 No fantazie hrozne moc ti to preju!!!!

lucija
8. únor 2011

@adenka84 moc Ti gratuluji, tak ať jde všechno tak jak máš. Je to nádherný pocit 😵

petula5
8. únor 2011

@jajinka27 ahojky díky moc 🙂 i tobě držím pěsti, aby bylo všecno tak jak má 😉

@adenka84 tak to moc gratuluju to je úžasný a po 4 letech trápení si to opravdu moc zaloužíte 🙂 Držím pěstičky ať je všechno ok 🙂

adrous
8. únor 2011

@adenka84 tak nakukuju a velká gratulace 😵 😵 😵 ke // 🙂 tak ať se mrška zuby nehty drží 🙂 😉

adenka84
8. únor 2011

holky, děkuji je to krásný pocit...už jsem ani nedoufal, že se ho také jednou dočkám....
Jsem strašně moc šťastnááááááá.....

adrous
8. únor 2011

@adenka84 to bych byla i já 😵 😵 😵

adrous
8. únor 2011

@lenik_25 ty máš o měsíc mladšího chlapečka 🙂 😉

adenka84
8. únor 2011

Holky jukněte mi do albíčka, dala jsem tam ranní testík..

kamcatkakoc
8. únor 2011

Ahojte holky, nebude vám vadit, když se k vám přidám? Jmenuji se Kamila a s manželem se snažíme o mimčo od června 2009 😒 ,příští týden nás čeká první IUI. Nevím, jestli jste toto téma založili jen pro ty, co se snaží otěhotnět přirozenou cestou nebo se můž přidat....stačí říct a já zmizím 😉
Jinak moc gratuluji - adenka84 😀 😀 😀 Musí to být nádherný pocit !!!
Mějte se holky!

adrous
8. únor 2011

@kamcatkakoc neboj je to i pro holky co jdou na IVF tak v klidu mužeš chodit za námi 🙂 ☹

adrous
8. únor 2011

@kamcatkakoc jé ten druhý smailík mi ujel 😅 😅

kamcatkakoc
8. únor 2011

@adrous Tak to jsem ráda 🙂 Čím víc lidiček, tím líp.

adrous
8. únor 2011

@kamcatkakoc no jasan můžem se podporovat 🙂 😉

saminomimino
8. únor 2011

@adenka84 jůůůů,gratulace,a ať bobíšek roste a drží se,máte kus před sebou ale určitě to zmáknete 😵 😵 😵 😵 😵

majjka24
autor
8. únor 2011

@adenka84 jsem ty palečkydržela dobře 😉 A moc ti to přeju !!!. OBROVSKÁ GRATULACE !!!!! 😀 😀 😀 😀
@kamcatkakoc Ahojki, to víš, že se můžeš přidat, všichni jsou tu vítáni 😉
@lucija Ahojki a vítej 🙂
@petula5 Ahojki, tebe taky vítáme 😉

majjka24
autor
8. únor 2011

@lucija Koukám že Karviná 😉 😀 přímo Karviná nebo okres Karviná??

medvik
8. únor 2011

@adrous gratuluju ke // 😉

adrous
8. únor 2011

@medvik ahoj no já zatím neslavím nemám // čekám na výsledky z genetiky a snad nato houpnem 😀 😀 😀

tygrisek09
8. únor 2011

ahoj, kočky, tak jsem vás taky našla, ale chvilku to trvalo 🙂

adrous
8. únor 2011

@tygrisek09 no konečně mě známá osůbka 😵 😵 hele já ty výsledky nemám mě z nich trefí 😀 😀