Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

lesankova
22. srp 2014

@kata1988 mě sice kontryhelovy čaj nepomohl k otěhotnění ale zas my upravil menzes a v tom femibionu je taky listovka i jod a další vitaminy a co sem tak četla tak to i doporučují a je pravda že na pořádného doktora se málo kdy narazý ale neboj nesmí se tak na to myslet zkus dát do těla hodně potřebných vitamínů a pak uvidíš dvě // též to tak dělam

lesankova
22. srp 2014

@kata1988 zkus kontryhelovy čaj mě menzes upravil někdo po něm i otěhotní a do toho sem pak začla brat femibion obsahuje listovku i jod a další vitamíny ale jak říkám na dobrého doktora se málo kdy narazí

katkaryd
26. srp 2014

Ahoj holky, tak se k vám přidávám. Marně se s přítelem snažíme o miminko od října 2013. Já 22, přítel 25. A stále nic. Prý mám nějaký malý vaječník, či co, doktor mi nic moc k tomu neřekl, prý abych se nestresovala. Přítel má jít ted někdy na spermiogram, tak uvidíme. A pokud se nezadaří do konce tohoto roku, tak se to bude řešit nějak dál. Zatím máme být v pohodě ☹ 🙂

karlos12
26. srp 2014

Ahoj holky, mohu se přidat ? Snažíme se již 9 měsíc.Zatím jsem to extra neřešila, ale v září jdu k dr. Je mi teda 32 let.Asi je na lékaře čas, ale já to tak necítím, hlavně jdu zatím jen na pokec co a jak a případně jak dál.Už mi to moc dobré nálady nedává

majjka24
autor
26. srp 2014

@karlos12
@katkaryd

Vitejte holky, urcite se Vam to brzo povede. 😉 !!! Hlavne senejak zamestnat a sexikovani si uzivat 😉 🙂 moc Vam drzim palce!!!
My si na prvni pockali 4 roky. - (neresili jsme to)teda az ke konci 4 roku jsem manzela nahnala na spermiogram a ja uz byla tehotna🙂, na druhe 10 mesicu a ted se nam treti prdolka povedla na poprve.

karlos12
26. srp 2014

@majjka24 děkuji, to je super.Snad se také zadaří 🙂

katkaryd
27. srp 2014

@majjka24 Děkuju za přivítání 🙂)) To moc gratuluji, že se vám to povedlo takhle rychle. Ale 4 roky jsou teda doba 😉 to tě obdivuji, že jsi se tím vůbec nestresovala. My na to taky nespěcháme, máme starostí dost a já dokončuji VŠ, takže není potřeba to mít hned, ale stejně na to musím myslet 😖 🙂

majjka24
autor
27. srp 2014

@katkaryd my to neresili, vubec, vysadila jsem po x letech brani HA a po nejakr dobe jsem se zacla zajimat co se deje atd a zjistila jsem,ze je k tomu treba ovulace 😀. A tu jsem nemela skoro dva roky.

katkaryd
27. srp 2014

@majjka24 jak jsi přišla na to, že ji nemáš? Dělala sis ovu testy? 😉

majjka24
autor
27. srp 2014

@katkaryd prave ze vubec, ani jsem tehdy nevedela co to je 😀. A ze to existuje, pak jsem si sledovala ovulacni hlen misto testu. A ten jsem predtim nemela. Prislo mi to spolehlivejsi a levnejsi 😀

katkaryd
28. srp 2014

Ovulační hlen? To slyším prvně 😀 já znám jen testy, ty jsem zkoušela asi 2x a přestalo mě to bavit 😀 protože i když budu vědět, že ovulaci mám, přítel si den oddychu, aby byly ty jeho mršky co nejkvalitnější, stejně nedá, takže to nemělo a nemá smysl ani zjišťovat. Ale mě tak hrozně vždycky bolí břicho, že jsem pod práškama, takže zaručeně poznám, kdy ji mám. Jednou jsem měla od ovulace do začátku menstruace teplotu kolem 38. Jinak mi nic nebylo, jen o břicho hrozně bolelo. Nějak to nesnáším nejlépe 😀 🙂 😅

adrusenkaaa
31. srp 2014

holky dneska jsem bohuzel dostala ms, jsem smutná, zklamá....pořád jenom čekat, doufat.....ach jo. Je to strašné, chtít dítě a ono se nedaří ☹

majjka24
autor
1. zář 2014

@katkaryd me se nechtelo utracet za ovulacni testy, stacilo tehu a na bazalni teplotu nemam nervy 😀. Takse ovulacni hlen to vyhral. 😵 tady na koniku je hodne diskuzi o ovulacnim hlenu. A i na netu.
@adrusenkaaa 😢 chjo, to me mrzi. Pristi mesic to urcite vyjde!!!!

katkaryd
1. zář 2014

No tak to se podívám 😀 Bazální teplota je vopruz, musí se měřit ráno ve stejnou hodinu. A já každý den vstávám jinak 😀 AQle na ten ovulační hlen asi mrknu 🙂)) Děkuju. 😉 🙂 A co ty? Jak jsi na tom? 🙂

majjka24
autor
6. zář 2014

@katkaryd me to te tez nebavilo, des. Obdivuju co si ji meri. 🙂 ja finisuju s vybavickou, nejak se nemuzu dokodrcat do konce. Porad mi neco chybi 🙂 Dnesni pocasi je pro me za trest, funim jak lokomotiva, 😀.

ema_dvor
11. zář 2014

My se snažíme jen chvíli, ale doktorka mi teď na kontrole doporučila GS MimiStar, dostala jsem i vzoreček. Snad bude fungovat rychle 🙂 Dobré je, že obsahuje všechno v jedné tabletce. Doktorka ho chválila, že byl vyvinutý v Ústavu pro matku a dítě v Podolí 🙂

misula29
12. zář 2014

Ahoj, tak já se taky přidávám 🙂 S manželem se snažíme teprve od minulého týdne,tak snad se brzy zadaří 😉
A tajně doufám v holčičku 😅

majjka24
autor
12. zář 2014

@misula29 ahojki vitej 🙂 🙂 🙂 a drzim moc palecky at se brzo miminko povede 😉 🙂

luissi
14. zář 2014

hezký večer-taky se snažíme už 3 mesic 😉

katy911
19. zář 2014

Ahoj, také se přidávám.😊 Začli jsme se s manželem snažit 10 dni před svatbou. Tu jsme měli teď 13.9.😊 Doufám, že se brzy zadaří. Už mám 8letého syna z předešlého vztahu. Tenkrát ve 22letech jsem otěhotněla hned, tak jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat teď. Přeci jen 30 neni 22😊.

sssssisina
20. zář 2014

Ahojky, taky už měsíc neberu prášky a snažíme se. Když jsem byla u doktora tak jsem říkala, že tomu necháme volný průběh a uvidíme. Ale nejraději bych si přála jako každá co nejdříve :D Tak teď jen čekat

majjka24
autor
20. zář 2014

Holky, moc Vam vsem preji at se zadari co nejdriv a bezproblemove tehuleni 🙂

bjoucik.15
20. zář 2014

Ahoj přidám se... My se s manželem budeme snažit od pondělka 😉 v neděli minulý týden jsem si vzala poslední HA...tak snad se brzo zadaří 😎

chcisevdat
21. zář 2014

ahoj holky přidávám se kvám snažime se od dubna od svatby s stale nic doktorka mi předepsala duphaston ale stale nic☹

ema_dvor
23. zář 2014

Ono nám to půjde, jen to chce asi chvíli čas 🙂

janajens
2. říj 2014

Snazime se tri mesice zkazila nam to cysta ale jedeme dal

sarka49
10. říj 2014

holky, otěhotnět se snažím od srpna, 2 měsíce.. Zatím nic tragického. V listopadu jdu na preventivku na gyndu. Mám se zeptat dr. jestli mohu otěhotnět nebo je nějaký skrytý problém? Ale asi je to zbytečné zatím, že?

klaaaara
14. říj 2014

Ahoj holky, taky se k Vám vtěrknu. 🙂 my se s přítelem snažíme od ledna/2013 skoro 2 roky. Otěhotněla jsem takřka brzy, po 3měsících v dubnu/2013. Bohužel v červenci zamlklo a já musela na revizi. :( Pak rok bez ms, přirozenou ms jsem měla až letos v červnu, větší štěstí jsem dlouho nezažila. :D Takže se od toho června snažíme a snažíme. Piju kontryhelový čaj a zobu listovku. Ale ještě bych to chtěla něčím doplnit, přemýšlím nad nosifolem nebo femibionem. Máte některá zkušenost?
Děkuji za jakékoliv rady a všem snažilkám přeju brzké zahnízdění. :D

modrookazrzka
15. říj 2014

🙂 🙂 🙂 Chci se podělit o svou zkušenost 🙂 S manžele jsme se snažili první měsíc a hned to vyšlo 🙂 jsem těhotná 🙂)))přišlo mi to jako zázrak 🙂

Myslím, že hodně velký podíl na tom mělo to, že jsem předchozí rok začala cvičit jógu + pro zpestření jsem si přidávala pilátes, různá posilování, občas břišní tance videa z netu. Prokrvují pánevní oblast.

Tak ty kdo smutní neváhejte a cvičte. Necvičte proto abyste otěhotněly, proto že chcete zhubnout, protože byste měly, protože vám to někdo říká a spoustu jiných nesmyslných důvodu........ To by vám cvičení moc dlouho nevydrželo. To je jen příčina, která vás má dovést k tomu aby jsem něco ve svém životě změnily.
CVIČTE PRO RADOST Z CVIČENÍ, pro tu činnost samotnou 🙂 ze začátku to možná půjde hůř, protože zjistíte, že hýbat se ní až tak lehké. Všímejte si detailů, jak vám to dělá dobře i nedobře (o tom se málo mluví) protože né vždy se po józe cítíte dobře - otevírá staré blokády - udělejte klidně co potřebujete, klidně se i vybrečte po cvičení. I to je velký posun 🙂

chtěla jsem se o svou zkušenost podělit a ukázat že možná i touhle cetou se dá jít 🙂 tak hodně zdaru 🙂

sarkasrbecka
2. pro 2014

ahoj holky my se snažíme 13 let nedaří se vůbec i přesto,že jsme s manželem oba v pořádku.Máme za sebou vše co se dá podstoupit at to jsou vyšetření nebo možnosti co by vedly k miminku.Proč to píšu je my 38 let čas běží rychle,ale věříme že rodiči se staneme prostě to nevzdáme. 🙂