Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

adrous
29. bře 2011

@domca89 no u mě je to tak že sháním práci,ale zase doufám že snad něco seženu. jediný velký problém nemám zatím školku a byl zápis od září a nevím jestli aspoň od září mi ho vezmou není to dnes sranda.ale máma slíbila že když něco najdu přijede a bude hlídat 😵 😵 tak mám radost a pojedou i k mámě na domeček na zahradu a otec je nasraný,že jim taky nikdo nehlídal,ale máma to dělá ráda a taky mi chce pomoct ona je zlatá 😵 😵 😵 😵 miluji nade vše 😵

domca89
29. bře 2011

@adrous Koukám, že to taky nemáš lehký. Jo hlídání to vím od sousedky že to není sranda, bydlí s mámou v jednom bytě, když má ona odpolední tak máma ranní a střídají se v hlídání malý a zase obráceně. Takže prostě chápu, co prožíváš a s prací to je vůbec na pikaču, já hledala před 2rokama 8měsíců práci a přítel rok takže vím co to je nakonec jsme se kvůli práci stěhovali 300km daleko, kde práci máme oba, zatím.

adrous
29. bře 2011

@domca89 aspoň že máte práci bez peněz je to na houby a já po mateřské od pracáku nedostanu nic tak sháním rychle práci 😅 ☹

janca1983
29. bře 2011

Ahojky ěvčata, omlouvám se za časovou prodlevu ale nějak nic nestíhám 🙂 což tady asi nikdo co ?
Chtěla jsem poblaopřád domče 89 že už nastoupila do své vysněné prácičky . Tak ať se ti tam líbí zlatíčko ju.
Jak to tak sleduju tak s tím hlídání pyškotů je to nějak na štíru co? Tak to mě taky jednou čeká. Moje mamča je 60 km odemne a je ráda když má chvilku času tak pohlídá ségře malého a moje tchýně je stará. Neustále mi říká že hlídat jednou nebude moc že by se něco mohlo stát a šmitec. Jo jo to jsou vyhlídky 😖
adrous v jaké oboru hledáš prácičku? Jinak přeji hezký večer a dobrou noc 🙂

majjka24
autor
30. bře 2011

@domca89 Jééé,super gratulace , však já tu taky nejsem 2X často, ale občas jo, některé tu nesjou vůbec už, umazávat tě nebudem,pokud vyloženě nehceš 😉 🙂

kamcatkakoc
30. bře 2011

@eveleninka Jasně,že jsem se pochopila,kde bydlíš 🙂 Já jsem ráda,že mně holky tak šetří, já bych to stejně nedělala i kdyby mě někdo přemlouval 😅 Šťastná jsem, to víš že jo 😵 😵 😵 srdíčko krásně bije, plod roste, je to nádhera. 🙂
Takže nakonec cysta, to je dobře, že to není nic vážnějšího.Můžete se vrhnout na snažení 😵 Já jsem taky kouřila, samozřejmě jsem přestala hned, protože mi to začlo děsně smrdět 😖 fuj. Mně když se doktor ptal,jestli kouřím,tak jsem řekla,že jo, že tak 7 denně. Neřekl ani půl slova,že bych měla jako přestat. Každý doktor je jiný.
Tak se opatruj a užívej si snažilkování😀

adrous
30. bře 2011

@majjka24 to nechci nechci 😀 😀 😀 😀

@janca1983 v podstatě je mi je to jedno 🙂 😉 hlavně mít práci ale třeba žadný firmy s výrobou nemají místo nebo neberou ☹ 😒

domca89
30. bře 2011

@majjka24 Ne to nechci, to je jasný, ráda sem mezi vás zabrousím. Přčíst si novinky, jak se vám daří a občas napsat zkušenosti ze snažení s velice málem času. 🙂 Ale tak uvidíme třeba budu mít z ježdění takový nervy, že zapomenu na mimčo a přijde to samo.

domca89
30. bře 2011

@adrous No já už psala, práci jsme hledali s přítelem dlouho a nakonec jsme se kvůli tomu museli hoooodně daleko stěhovat a to s tím, že jsem se při hledání práce setkala jak s diskriminací žen, tak s arogancí ze strany pracáku a taky blbých požadavků ze strany zaměstnavatelů. ☹ Takže hodně štěstí.

adrous
30. bře 2011

@domca89 taky myslím a budu držet palce aby ovulky vycházely na víkendy juchuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 uvidíš třeba to výjde a když ne budeš mít práci která tě snad bude bavit 😵 😵 😵

adrous
30. bře 2011

@domca89 no u mě je to tak že hledám práci a chci vydržet tu zkušební dobu 🙂 😉 a snad otěhotním nebo otěhotním na podzim a dr mě pak nechá doma už kvuli té VVV si mě chce pohlídat a pak genetika a hematologie je to těžký s penězma jenže po mé špatné zkušenosti mě tolik na penězích nezaleží hlavně abych donosila zdravé miminko 😵 😵 😵

domca89
30. bře 2011

@adrous JJ tak denně najezdím okolo 100-300km jen do práce a domů, když můžu mastím někam autíkem pryč, teď chci začít jezdit rallye no a teď snad ten náklaďák tak uvidíme, třeba to vyjde a budu bzo mamča a příteli se splní, že zůstanu doma.

adrous
30. bře 2011

@domca89 to fakt držím pěsti 😵 😵 😵 myslím že až budeš mámou se to a budeš šťastná máma 😵 😵 😵 jen když porodíš krásné miminko po 9 měsících je to krásný prostě 😵 😵 😵

domca89
30. bře 2011

@adrous To věřím, však se na to těším, ale teď prostě asi na mě přišlo mládí a divočím za volantem. 😀

medvik
30. bře 2011

@domca89 moc gratuluju k nové práci, to je super zpráva. Teď budeš určitě spokojenější. A mimi taky jednou bude.

adrous
30. bře 2011

@domca89 ty brďo mládí to mě rozesmálo 😀 😀 😀 😀 to jakoby jsi koupila čopra a jela kolem světa a říkala jsi budu si užívat mládí 😀 😀 😀 😀

domca89
30. bře 2011

@medvik Moc děkuju

@adrous No mládí tě rozesmálo, ale realita je taková, že naposledy jsem dělala co mě baví na škole a jinak od 16pracuju a od 18 se staráme s přítelem sami o sebe a to jsem do toho chodila do práce a denně do školy a učila se na maturitu, na diskotéce jsem byla asi 6x za celej svůj život, takže trochu zvolnit a dělat alespoň co mě baví, tak na to se těším. 🙂No a pak samo mimčo.

adrous
30. bře 2011

@domca89 to jsi fakt úžasná že se tak o sebe staráš a že jsi soběstačná jsou holky co bydlí doma a o nic se nemusí starat 😅 🙄 držím ti palce aby se ti dařilo i jak v práci i tak i s miminkem 😵 😵 😵

eveleninka
30. bře 2011

@kamcatkakoc jo jenže ten můj chce abych přestala i jsem mu to musela slíbit na holí pupek 🙂 🙂 i když jsem mu řekla že to omezuji tak to nechtěl slyšet ☹ ☹ moje nejlepší kamarádka taky kouřila i když byla těhotná tak ze začátku si dala třeba 1 tejdně ale pak úplně přestala..a já pokud uvidím na těhotenském testu že čekám mimíska tak jsem schopná s tím úplně seknout ale to mi dr.nevěří!! ☹ včera bylo snaženíčko.. a dneska bude možná zase protože měsíc bez sexu to bylo děsný...tak dneska udělám asi dobrou věču nějaké vínko a půjde to samo 🙂 🙂 a co ty??jsi v práci nebo máš dneska volníčko a užíváš si sluníčka? 🙂 a co nevolnost trápí tě po ránu?? 🙂

eveleninka
30. bře 2011

ahojky holky co je u vás nového??

adrous
30. bře 2011

@eveleninka no očekávám menstruaci nebo co ale až 3.4 hihi 🙂 😀

kamcatkakoc
30. bře 2011

@eveleninka já jsem taky tvrdila,že přestanu, až budu těhotná. A taky se tak stalo. Sice jsem to trochu omezila, ale kouřila jsem furt. Teď mi to samozřejmě smrdí,takže chutě nemám vůbec. Vlastně mi srmdí snad všechno, můžu sníst cokoliv a stejně je mi zle. Nejdřív to bylo jen večer, teď posledních pár dní je to i ráno, přes poledne...až do večera 😅
Já jsem v práci, ale zvažuju,že půjdu na neschopenku. Včera se doktor divil, že ju nemám. Říkal,že mi ji napíše kdykoliv budu chtít. Tak uvidím. 😵
Přeju hodně štěstíčka na snažení 😉

eveleninka
30. bře 2011

@kamcatkakoc já být na tvém místě tak bych si nechala nepsat neschopenku,budeš odpočívat nikam se nehonit,nožky nahoře a jen a jen odpočívat a bude hezky tak chodit na procházky...tak to ti nezávidím takhle zle...mě stačí když mi bylo špatně jen třeba po opici jeden den ale netěším se až budu těhotná já budu trpět...strašně nerada totiž blinkám....tak doufám že se mi tohleto trochu vyhne 🙂 🙂 ale za toho mimíska se to snad dá vše vydržet když pak budu držet poho mimíska v náručí tak za to mi to fakt stojí 🙂 🙂 děkuji že mi přeješ štěstíčko do snaženíčka 🙂 nejlepší by bylo kdybych otěhotněla ještě než půjdu na gyndu 12:4 aby mi mohl prodloužit neschopenku..abych se nedala uschopnit a za měsíc tam nešla že jsem těhotná...to by bylo dobrý pokračovat v neschopence...celý den jsem měla dneska vystaráno..byla jsem se svou nejlepší kamarádkou v Berouně i s kočárkem teda řeknu ti jéct s autobusem s kočárkem to dá záhul..

lenik_25
30. bře 2011

@kamcatkakoc A kde pracuješ? K miminku v bříšku moc moc gratuluji.

majjka24
autor
31. bře 2011

Holčiny na tom kouření v těhu pozor, jsem někde čwtla, že to na začátku zapříčiňuje až 50 % potratů (i zakouřené místnosti) 😉 🙂

majjka24
autor
31. bře 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................8 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................8 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................12 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................11 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................27 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................22 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................20 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%).................................15 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................10 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................10 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................10 DC
Evelinka (?)............................................................................................................? DC

kamcatkakoc
31. bře 2011

@eveleninka Jenže já mám v práci takovou pohodičku,že by mi ji mohl někdo i závidět 😀 Ráno vstávám v klidu,až dojedu do práce tak dojedu. Když chci jít dřív,tak prostě jdu. Zatím to vydržím a až na léto si nechám asi napsat neschopenku. Uvidíme...může se cokoliv změnit a třeba ji budu potřebovat dřív.....
Tak se pořádně snažte 😅 ať to brzy vyjde !!

kamcatkakoc
31. bře 2011

@lenik_25 Děkuju 😵 Pracuju ve stavební firmě v kanclíku jako účetní.

lenik_25
31. bře 2011

@majjka24 Souhlasím, já jsem pro to přestat kouřit aspoň 3 měsíce předtím, než otěhotníte... ale je to každého věc. Dá se to zvládnout. Kamarádka poměrně silná kuřačka přestala loni v únoru, pak se začali snažit o miminko a je to rok a ještě si nezapálila.

@kamcatkakoc Aha, tak já myslela, jestli nemáš nějaké rizikové povolání. Tak pokud se ti tam celý den nepráší oknem ze stavby, tak fakt není co řešit. A kór jestli můžeš přijít do práce i později, kdyby ti třeba ráno bylo blbě...

kamcatkakoc
31. bře 2011

@lenik_25 No právě, mám to opravdu v pohodě. Prášit se nepráší, žádný hluk prostě pohoda a navíc super kolektiv mých kolegyň. 😵