Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

lenik_25
16. dub 2011

@eveleninka Ehm, no asi už právě nečekám. Druhá čárka na testu začala slábnout, až tam není vůbec. Hcg v krvi jen 5,3, což je negativní výsledek. Podle doktora je na utz sliznice vysoká, takže prý ze 70% těhotná jsem, ale bylo brzy na to, aby bylo něco víc vidět (asi jen 4+4tt). Mám si zajít znovu na krev. Ale jestliže už byla negativní a na mamatestu už taky není nic, tak není šance a jen čekám, kdy začnu krvácet ☹

eveleninka
16. dub 2011

@domca89 no tak já jsem taky nedorazila ještě k měření teplotě a zatím se na to ani nechystám chtěli by jsme to z přítelem úplně normálním přístupem,bez teplot a bez ovulačních testů aspoň pro zatím... 😉

eveleninka
16. dub 2011

@lenik_25 tak to ti budu držet palečky aby ti to dobře dopadlo 🙂 určitě dej pak vědět jak jsi dopadla...hlavně aby bylo všechno v pořádku 🙂 no já se modlím aby se mi ta blbá menstruace nedostavila jelikož mě pořád bolí v podbřišku a mám takový nějaký pocit že by snad už tak jsem zvědavá 🙂 tak doufám že nebudu zase opět zklamaná.. ☹

domca89
16. dub 2011

@eveleninka to jsme na tom stejně. Taky nechceme nějak zatím vyšilovat a trošku bláznit. Jinak přeju aby pocit byl správný a bylo na cestě mimčo. Já už se zklamala 2x a další snad už doufám, že nebude, Tak uvidím, jestli ve středu MS dorazí nebo nee.

majjka24
autor
17. dub 2011

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)..........................................5 tt ???.
Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO 2.5..............................................11 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................29DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................28DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................15 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................29 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................27DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................27 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................27 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................17DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................11DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................15DC

majjka24
autor
17. dub 2011

Ahojko 🙂 Venku je tak krásně a já zase idu do práce, bléé. Ale zítra mám volno, tak asik umyju konečně ty moje zmazané okna, ještě jsem to jaksi nestihla 😅 Jinak břuško pobolívá třetí den, unavená jsem jak pes, včera jsem na posezení snědla celou pizzu a v pátek jsem se vážila a zhubla jsem zase 2 kilča 😀 , takže ms určo dorazí.No nic. Příští týden jdu do gyncentra něco jako to vaše CARO, ale zatím jen kvůli změně dr. a chcu si začít měřit teplotu, tak jsem zvědavá jak mi to půjde 😀 Tak Vám přeju krásnou neděli. Paček

ivanka8485
17. dub 2011

Ahojky, tak teplota 37,1 se drží, MS nikde, ten čas je neúprosný. 😒

nathali
17. dub 2011

@ivanka8485 a ako dlho ti meska???

ivanka8485
17. dub 2011

teprve jsem 29 DC

nathali
17. dub 2011

@ivanka8485 aha no ja 28 dc 😀 ale troska som spinila tak cakam co sa bude diat 😖 no bola by som rada keby to spinenim aj skoncilo 🙂
tebe mala ms prist vcera ze?? tak drzim palce aby uz neprisla a aj BT mas super 🙂

ivanka8485
17. dub 2011

@nathali tak to špinění pokud ustane, tak je to ok, to má spousta holek. Uvidíš, hold, teď nám nezbývá, než čekat. 😒

domca89
17. dub 2011

@nathali @ivanka8485 Holky přidávám se, já očekávám MS zítra nejpozději po zítří zatím žádné příznaky, že by přijít měla a žádné příznaky, proč by neměla, tak nevím a čekám co dopadne. 😒

lenik_25
17. dub 2011

Holky, tak mi klesá BT, asi to už přijde ☹

eveleninka
17. dub 2011

@domca89 taky ti přeji aby se ti menstruace nedostavila.. 🙂 dneska mám vypráno,večer mě čekají 3 košíky vyžehlit,mám vytříno a teď budu jen relaxovat...co děláš ty když máš volno??já doháním co jsem za ten týden nestihla 🙂

nathali
17. dub 2011

@ivanka8485 no brucho ma neboli vobec len sem tam ho zacitim ale to len na par sekund a zas je to ok za to prsia ma zacinaju boliet pekne cely den som nespinila az teraz vecer a to len troska tak cakam ci mi zajtra BT klesne a pride ms alebo ako no musim cakat co prinesu dalsie dni kiez by ms uz neprisla......................................
@domca89 no snad sa stane zazrak a ms uz nepride nejaku dlhsie chvilku 😉

ivanka8485
17. dub 2011

@nathali tak já jsem na tom podobně, až na to špinění, to nemám, břicho nebolí, jen jak říkám, tak nějak mi v něm občas zatrne a cítím se nafouklá, prsa nebolí, před MS mě vždy bolívají. Co se týká BT, tak zítra asi měřit nebudu, vstávám v pět, což by nebylo vypovídající. Ale je mi pořád blbě od žaludku, pořád ho mám jakoby na vodě a hlavně odpoledne a navečer je to nejhorší. Takto jsem to měla, když jsem začala brát antikoncepci, a trvalo to pořád, proto jsem ji taky musela vysadit a dále neužívat. Zítra si koupím mamatest 10 a jsem zvědavá. Jakou máš BT? Já myslím, že to špinění by ti mohlo přestat úplně 🙂 a doufám, že MS nám už nepřijde 🙂

domca89
17. dub 2011

@eveleninka Já tak nějak podobně, úklid, praní, naštěstí je krásně prádlo hned ven, ale teplo není takže jsme ještě museli zatopit a jinak relax okolní přírodou. Děkuju, doufám, že už MS nedorazí, ale při mým štěstí dorazí jako každý měsíc, jeden den později, aby mě mrcha navnadila.

domca89
18. dub 2011

😢 😢 😢 Tak dnes dorazila MS, takže těhotná zase nejsem a zase nic. ☹ ☹ ☹ Ale přítel se včera rozhodl zajít semnou na testy tak uvidíme.

domca89
18. dub 2011

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)..........................................5 tt ???.
Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO 2.5..............................................11 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................30DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................29DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................16 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................30 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................28 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................28 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................1 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................18DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................12 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................16 DC

Tak a je to opravené..

eveleninka
18. dub 2011

@domca89 tak to mě mrzí že se ti ta .... menstruace dorazila...doufám že mě nedorazí...

eveleninka
18. dub 2011

@majjka24 ahojky tak jak se máš?já jsem pořád v práci,dneska jsem měla do 12.h a pak mi ségra dala neteřinku do práce s golfkama a šla spát,jelikož je po noční...tak teď hlídám a jsem docela utahaná tak bych byla ráda kdyby bylo třeba už 20.00 hod.jelikož jsem se na dnešek ani nevyspala,spala jsem v prostředku letiště,přítel na jedné straně a nelinka na druhé a přítel mě občas kopl a neteř zase hodně skřípala zubama,takže to byla děsná romantika 🙂 🙂 jinak se trochu pořád snažíme o mimčo což asi není novinka 🙂 a copak se děje u tebe? 🙂

eveleninka
18. dub 2011

@kamcatkakoc Ahojky tak copak je nového u tebe?zlobí tě ten malý,nebo malá fazolka? 🙂 já jsem začala chodit do práce tak jsem pracovně zaneprázněná,budu mít volno až o víkendu a ten je daleko,jinak se stále snažíme o miminko tak jsem zvědavá jestli dorazí menstruace pak nebo né? 😉 byla bych ráda kdyby nedorazila 🙂

eveleninka
18. dub 2011

@lenik_25 promiň ale když ti klesá BT tak to je špatné promiň ale takový znalec jako vy holky nejsem ☹

eveleninka
18. dub 2011

@nathali ahojky tak copak je nového u tebe?? 🙂 🙂 🙂

lenik_25
18. dub 2011

@eveleninka Teď nevím, jestli se ptáš nebo mi to říkáš. Ano, když klesne BT, tak to bývá známka MS. Já mívám MS při teplotě 36,9. Pokud mi to říkáš, tak JÁ VÍM 🙂

eveleninka
18. dub 2011

@lenik_25 ne neříkala ptala jsem se na to co to znamená a ty jsi mi na to odpověděla 🙂 někde jsem četla že můžeš být těhotná mít pravidelně menstruaci a ani nevědět že jsi těhotná...ale to se stává asi málokdy viď? 😉 jednou to určitě vyjde přijde to až to budeš nejmíň čekat jak mi to stále říká moje nejl.kamarádka když to dostanu...jsem zvědavá jestli mě se to pak dostaví nebo né?no nechám se překvapit ale byla bych radši s tou druhou variantou že né... 🙂 🙂

lenik_25
18. dub 2011

@eveleninka já jsem už měla pozitivní test a hcg zesláblo, takže těhotná určitě nejsem, už jsem s tím smířená... tak nějak.

kamcatkakoc
19. dub 2011

@eveleninka Ahooooj, tak u mě nového nic není, myslela jsem,že nevolnosti už ustupují, ale včera jsem musela večer "telefonovat" do záchodu a bylo mi tak zle,že jsem ani usnout nemohla ☹ !
Moc držím pěsti, ať ta mrcha nedorazí 😵

majjka24
autor
19. dub 2011

@eveleninka Ahojki, včera jsem měla nahradní volno za víkend, tak jsem si pomyla okna, vyčistila koberce, vyprala 3 pračky, přesadila kytky a posekala zahradu, udělala si nehtíky a přečetla půl knížky a ještě jsem si opálila ruce a nožky 😀 😀 😀 A dneska se mi na tu odpolední vůbec nechce, ještě ji máme tak blbě od 9.30 do 18 hod, zabitý celý den 🙄 😠 a zase má být dneska tak krásně 🙂
Tak přeju všem krásný den 😀

majjka24
autor
19. dub 2011

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)....................................... ???.
Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................11 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO 2.5..............................................11 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................2DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................30DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................17 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................31 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................29 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................29 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................2 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................19DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................13 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................17DC