Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

adrous
21. dub 2011

@nathali nevím tvůj menzes mi spíš připomíná špinění a uhnizďování vajíčka 😅 😅 tak držím aby to vyšlo 🙂 😵

@erin4 to mě mrzí,ale myslíš že nemůžeš být těhotná i tak?? 😅 😅

nathali
21. dub 2011

@adrous uhniezdovanie to urco nebude lebo spinim uz od 16dpo a na 18dpo bol testik biely takze to tehu nebude ☹ ale co narobim po sviatkoch idem k dr. nech sa na to pozrie ze co sa deje zase ☹

nathali
21. dub 2011

@erin4 ja myslim ze si tehulka a este k tomu si mala 4 testy pozitivne a k tomu zvracias 🙂 to ze sa ti pustila "ms" este nic neznamena miminko tam mozno je ved sama pises ze ms neni taka ako zvycajne 🙂 tak drzim palceky a este skus testnut a testikom sa aj nam pochval 🙂

eveleninka
21. dub 2011

@kamcatkakoc asi měla nějakou vyrozu ale už je to o.k.dneska jsem hotová z práce celý den to je záhul a ještě 4 palety zboží,uff mám to vybalené...a co ty jak jsi si užívala dneska sluníčko??já jsem si ho užívala přes výlohy ☹ pak jsem přišla domů a poklidila jsem a ostříhala jsem si svého 4 nohého miláčka čikouška 🙂 teď se půjdu koupat a pak jen a jen relaxovat,ještě že mám volný víkend tak jsem se objednala na nehty abych byla fešanda a včera jsem se dala ostříhat tak jsem na ježuru hodně kraťoučkého 🙂 🙂 už jsem si dala udělat letní sestřih 🙂

adrous
21. dub 2011

@nathali aha to mě teda mrzí ☹ 😢 taky by se vám mohlo zadařit viď 😉 🙂 já čekám koncem měsíce co bude jsem nějaká unavená že by jaro mě tak unavilo 😉 nedělám si zatím naděje 🙂

eveleninka
21. dub 2011

ahojky holky copak je u vás nového to bylo dneska nádherně taky jste ho trávili zavřené v práci jako já?? ☹ ☹

adrous
21. dub 2011

@eveleninka já jsem nemocná a vykašlávám zbytky hlenu ☹ ☹ jinak jsem byla tak unavená že jsem prospala odpoledne 😀 😀 😀

eveleninka
21. dub 2011

@adrous tak to jsem ráda že jsem byla radši v práci když tě tak slyším ☹ 😉 🙂

nathali
21. dub 2011

@adrous ako pekne ma to sere ☹ ved som mala taky pekny folik ach jaj a zas nic s toho a este si ms zo mna robi srandu 😠
no snad to u teba len jarna unava 😉 snad sa vam zadarilo 🙂 kedy planujes testovat???
@eveleninka ja som bola tiez v praci ale len do 14-tej a potom som poupratovsla v byt a troska vyzdobila a navarila 😀
co nove u teba??

adrous
21. dub 2011

@nathali nechci si dělat naděje aby to nevypadalo že jsem si ty příznaky vsugerovala 😀 😀 😀 jako pár dní jsem měla kovovou chuť v ústech,tak nějaká únava je a byli křeče při čůrání,ale spíš se bojím jestli to nebude zamlklé těhotenství.křeče teď nemám ☹ 😅 no mám to dostat 30.4 takže zatím vyčkám co bude 😅 🙄

adrous
21. dub 2011

@eveleninka no já to chytla před týdnem nebo 10 dny šla jsem z cvičení rozehřáta a asi jsem schládla a na druhý den jsem nemohla polykat ☹ teď mě zmáha nějaká únava 😅

adrous
21. dub 2011

@nathali moc ti přeji aby se ti už konečně zadařilo 😵 😵 😵 tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵

nathali
21. dub 2011

@adrous viem ze si nechces robit nadeje ani ja si ich nerobim ale stale vo mne hloda taky cervik co mi stale hovori ze co ak......?
tak ze este tyzden a dva dni a ms ti nepride 🙂 daj vediet ze ako si dopadla a naozaj vydrzis netestovat???
a skoro sa uzdrav 😉

adrous
21. dub 2011

@nathali to a i ve mě hlodá pořádný červ 😀 😀 😀 ale snažím si to nepřipouštět pak není člověk zklamaný 😅 se školkou jsem taky říkala že to nevyjde a školka nakonec vyšla 😅 😉 neboj ozvu se jak jsem dopadla 🙂 😉

nathali
21. dub 2011

@adrous ja som tak dufala ze to teraz vijde ked bolo take vajucho a ono nic no nevadi ideme dalej snad nabuduce 🙂
takze skolku mate?? 🙂 to je super

adrous
21. dub 2011

@nathali no hej školka vyšla je to super vůbec jsem nedoufala 🙂 😉 tak jsem byla tak šťastná skoro v sedmém nebi 😵 😵

nathali
21. dub 2011

@adrous no tak pomalicky to zacina vychadzat 🙂 najprv skolka a potom aj tehu budes uvidis 🙂
som na teba zvedavaa 😀

adrous
21. dub 2011

@nathali tak jsem taky zvědavá zatím chodím cvičit tak jsem zvědavá co se dozvím 🙂 😉 zatím budu chodit než se dozvím jestli jo nebo ne 😉

lenik_25
22. dub 2011

@janca1983 Ahojky, do CAR pojedu, až mi skončí MS, teď by se mnou nic nevyřešil. Jsi moc hodná, ale jsem fakt už v pohodě. Hrozně mi pomohlo srovnat si myšlenky, začala jsem zdravě jíst a 4x týdně cvičit. Fakt bezva pocit 🙂 Co se týče toho snažení, tak mě doktor doporučil dva dny před ovulkou nesouložit (spermie budou pohyblivější) a v den OVU se na to vrhnout ráno, v poledne i večer a pak to můžete pojistit ještě den PO. A zabralo to, otěhotněla jsem hned, jak mi tuhle radu dal. Ale asi jsem přišla s radou pozdě co?

@ivanka8485 Druhou čárku vidím krásně! A dělej testy jen ráno, abys měla lepší srovnání.

adrous
22. dub 2011

@lenik_25 to je super že jsi začala cvičit a něco co tě bude bavit 🙂 😉 to co tebe potkalo není nic strašnýho to se dá překonat já překonala uměle ukončení těhotenství a tohle je už dejme tomu docela velkej problém ☹ 😢 nechci tím říct že tvůj případ je malichernej,ale nesmíš se nato tak upínat 😅 😅

domca89
22. dub 2011

Ahojda holky, tak MS už konečně odjela, já se vrátila ze Švýcarska a může začít nové snažení a co vy jak pak to jde??? Jinak jen tak trošku pro přehled:

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)....................................... ???.
Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................11 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO 2.5..............................................11 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................5DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................33DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................20 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................34 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................32 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................32 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................5 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................22 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................16 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................20 DC

lenik_25
22. dub 2011

@adrous Já se na nic neupínám 🙂 Jsem už fakt v pohodě. Však už jsem to psala 🙂

lenik_25
22. dub 2011

Jsem se s dovolením vymazala

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................11 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO 2.5..............................................11 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................5DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................33DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................20 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................34 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................32 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................32 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................5 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................22 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................16 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................20 DC

adrous
23. dub 2011

@domca89 jak se daří my dnes razíme s malým na celej den na výlet se docela těším 🙂 😉 snad se mu to bude líbit 🙂 tak přeji pěknou sobootu a neděli 🙂 😉

domca89
23. dub 2011

@adrous Ahojda, no pokud jsem za volantem a na silnici tak je mi fajn, ale jak přijedu domů tak se akorát zhádáme a nic dobrýho z toho není, takže na jednu stranu šťastná jako bleška a na stranu druhou nešťastná. ☹
Jinak je fajn, že jdete užít volného dne, my možná dneska pojedeme ke známým na grilovačku a opékat masíko a jinak zlehka opálená ze Švýcarska a těším se na další lehké opalování, jinak se spálím. 🙂 A co vy jak si užíváte víkend??

ivanka8485
23. dub 2011

ahoj holky, tak vypadá to, že čárka sílí, co říkáte...? Nevím co teď, asi se objednat na prohlídku, ale nechci, aby bylo příliš brzy nebo na druhou stranu pozdě, v úterý si tam zavolám a uvidím. Jinak je nádherně, tak se procházíme a procházíme 🙂 Na čerstvým vzduchu pěkně. Tak přeju všem krásné velikonoce 🙂

domca89
23. dub 2011

@ivanka8485 Jj taky se mi podle fotek zdá, že je líp vidět než na začátku, blahopřeju.

nathali
23. dub 2011

@ivanka8485 no tak to je paraaada 🙂 carka siili tak drzim palceky aby bolo vsetko ok az do konca 🙂

ivanka8485
23. dub 2011

@nathali děkuju, uvidíme, mám z toho zatím takový smíšený pocit, ještě je to všechno strašně na začátku. 🙂 V úterý si zavolám Dr. a uvidíme, co mi řekne a kdy mě objedná. 😉

nathali
23. dub 2011

@ivanka8485 no ved // to zacina tak si to zacni uzivat 🙂 a ako ti je???
nevies asi v ktorom tt by si mala byt???
ked by si nevedela tu si to mozes spocitat 🙂 http://www.pregnology.com/due-date.php?cycle=28...