Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

adrous
26. dub 2011

@eveleninka ahoooj beruško tak jak ti je????cítíš se už trošku líp?hlavně se nevzdávej uvidíš že se vám to podaří 😵 😵 😵

eveleninka
26. dub 2011

@kamcatkakoc tak to se máš že takhle relaxuješ,taky bych chtěla relaxovat ale to si musím ještě počkat opět jsem to dostala tak mám blbou náladu,martínek to na mě hned poznal že jsem to dostala a taky byl zklamaný nedal to na sobě znát ale já jsem to poznala... 😉 ☹ takže se budeme snažit dál tak snad příští měsíc by to mohlo už konečně vyjít kéž by,máme doma 3 letou neteřinku a jen to jak se na ní kouká a hraje si s ní no je na něm vidět že by si taky tak chtěl hrát s tím našem mimískem 🙂 jinak jsem pořád v práci dneska jsem měla ranní do 15 h. ale zítra mám odpolední od 8 do 17.h.tak to mám zabití celý den tak dneska jsem vyprala a vytřela a utřela prach tak mám na několik dní vystaráno 🙂 a co ty pořád chodíš do práce nebo už jsi doma??

eveleninka
26. dub 2011

@domca89 gratuluji ke změně 😉 😉

eveleninka
26. dub 2011

@smudlinka2019 vítej mezi snažilkami jak dlouho se snažíte o mimíska? 🙂

adrous
26. dub 2011

@eveleninka ják to tak píšeš jak by jste si mimi přáli tak to mi připomělo mě samotnou strašně jsem nato myslela a prvního půl roku to nešlo ☹ 😅 a pak jsem to nějak vypustila a pak se to podařilo 🙂 😉

eveleninka
26. dub 2011

@adrous ahojky tak jak to dopadlo tobě byla menstruace nebo né??no docela se cítím dobře ale bylo by mi líp kdybych v sobě měla toho mimíska,martínek to na mě poznal že jsem z toho opět zklamaná a na něm to taky bylo vidět i když to nedal znát,no to víš máme v baráku 3 roční neteřinku a ta nás tak trochu drží nad vodou takže když se chci odreagovat tak si jí vezmu a vyblbneme si spolu a hned je mi líp 😉 zrovna včera a dneska jí tady mám ségra jede na noční tak u nás bude ta naše prdelka spinkat na letišti,ona v levo ,martin v pravo a já jsem u prostřed......takže romantika jak blázen 😉 😉 jeden mlaská a druhá skřípe zoubkama 😉 🙂 🙂

eveleninka
26. dub 2011

@adrous no mi se snažíme ale nějak na to nemyslím jen to na mě šíleně padne když to mám dostat nebo když to dostanu ☹

adrous
26. dub 2011

@eveleninka to je super že máš aspoň takový spestření 🙂 😉 já vím,že ti to nenahradí mimíška,ale musíš věřit že se to podaří a hlavně miminko ví kdy si tu cestu k vám najde 😵 😵 lehko se to říká ale je to tak já už si taky něco vytrpěla dneska jsem zas vzpomínala na toho mýho andílka v nebíčku a tak mě to taky nějak rozlítosnilo ☹ 😢 já ti to ze srdce přeji aby se vám brzy zadařilo.moje menstruace má přijít myslím v neděli 30.4 zatím nevím spíš čekám že příjde nějak si nic nenalhávám byl by to moc krásný sen kdyby se to podařilo 😵 😵 prostě nechávám to osudu a tomu nahoře ten ví co je nejlepší 🙂 😉

adrous
26. dub 2011

@eveleninka tak to ti věřím já to samé prožívám i teď 🙂 😉 to je taková ta obava že to přijde a člověk se modlí aby to nepřišlo a ty ses mohla radovat 😵 😵 😵

ka_cenka87
26. dub 2011

@eveleninka To znám, minulý měsíc jsem měla docela velké zpoždění, takže jsem se tak trošku těšila, že už se zadařilo, ale ono ne... 😢 No nevadí, není všem dnům konec a věřím, že se to brzy povede 😉 Protože pokud se to nepovede do července, musím k doktorce. Mám vaječníky nějak špatně uložený, takže mám problémy s ovulací... Ale zatím tomu dávám volný průběh. Jen když vidím nějakou těhulku a nebo kočárek, trošičku se mi zasteskne ☹

smudlinka2019
26. dub 2011

@adrous tj,ono je asi výhoda,když už člověk toho jednoho prcka má,ale těžký to jinak musí být stejně.Já doufám,že už se nám taky brzy zadaří,jsem z toho tenhle měsíc dost mimo

smudlinka2019
26. dub 2011

@eveleninka je to už rok a sem měsíců a co vy?

adrous
26. dub 2011

@smudlinka2019 zrovna mám dnes šílenou depku malej dopoledne strašně zlobil a to počasí k tomu tak mám depku ch joo ☹ 😢

eveleninka
26. dub 2011

@adrous tak to ti budu držet palečky aby se ti ta blbá menstruace nedorazila, 🙂 a co jinak děláš?malý chodí už do školky nebo né?já prodávám v malém krámku jsem tam zástupkyně a jsem tam ještě s vedoucí a jednou prodavačkou,zítra mám odpolední od 8 do 17 takže mám v prčičích celý den tak jsem dneska vytřela,utřela prach a vyprala jelikož bych to zítra a ani v dalších dnech nestíhala ☹

tery58
26. dub 2011

Ahojky snazilky, muzu se k Vam taky přidat? S manželem jsme se chtěli začít snažit o miminko už v lednu, ale musela jsem na operaci s mocovym měchýřem. 😒 Tak jsme museli dva mesice počkat. Teď mi doktorka našla cystu ne levem vaječníku, tak jsem docela smutná, ze to zase nejde. Tak snad budu brzy v pořádku a to maly se nám brzy povede. 🙂

eveleninka
26. dub 2011

@ka_cenka87 tak to jsme na tom stejně taky mi zasmutní srdíčko když vidím nějakou maminu 🙂 no já jsem byla 28.1,na laparoskopické operaci jelikož mi něco našli na vaječníku ale už je to dobré a taky jsem byla u kartářky a ta mi předpověděla že bych do roka měla otěhotnět tak jsem zvědavá jestli mi to vyjde zatím co vyvěštila mé nej.kakarádce tak jí to vyšlo tak jsem zvědavá na sebe...a jak dlouho se snažíte o mimíska'?? 🙂 mi od června a stále nic a pak ta operace tak doufám že teď to bude jen a jen lepší...a kolik ti je?mě je 24 let.. 🙂

eveleninka
26. dub 2011

@smudlinka2019 mi od června a taky stále nic a pak mi gynekolog v prosinci našel něco na vaječníku a tak jsem šla v lednu na laparoskopii tak doufám že teď to bude jen a jen lepší a brzy se ukáže ten náš vytoužení mimísek 🙂

eveleninka
26. dub 2011

@tery58 ahojky vítej mezi námi,to mě taky gynekolog našel cystu na levém vaječníku a tak jsem byla v lednu na laparoskopické operaci tak teď doufám že to bude vše v pořádku a dočkáme se s přítelem vytouženého mimíska 😉 snažíme se od června a do dneška stále nic ☹

adrous
26. dub 2011

@eveleninka no nemám praci měla jsem smlouvu na určito takže mi ji neprodloužily 😅 🙄 tím pádem brzy budu na pracáku sháním prácí už 2 měsíce ale chodí mi samé zamitavé odpovědi asi proto že mám malé dítě a tím pádem si myslí že budu s dítětem pořad doma že bude nemocný takže hrozný nemůžu najít místo ☹ 😠

eveleninka
26. dub 2011

@adrous ještě že máš manžela který vám pomůže viď? 🙂 no tak to musí být síla a taky jsi určitě na nervy viď s tou prací... 😉 no můj šéf asi tak ňák už počítá s tím že si bude hledat brzo novou prodavačku jelikož si povídal o mě s mou vedoucí a ta mu naznačila že plánuji těhotenství tak s tím asi počítá a asi počítá s tím že pokud si vezme mladou holku do krámu že mu tam nebude makat až do důchodu... 🙂

adrous
26. dub 2011

@eveleninka no jo jenže my na poplatcích a všem platíme skoro 20 000kš a hypo asi 8000kč takže to není prdel nemůžu se jen tak povalovat doma.školka taky něco bude stát ☹ 😢

eveleninka
26. dub 2011

@adrous ty vado tak to je nářez...ještě že bydlím ve svým...a tolik poplatků neplatíme...

eveleninka
26. dub 2011

všem snažilkám přeji pěknou noc plnou snaženíček 🙂

adrous
26. dub 2011

taky bydlíme ve svým ale platíme nájem,hypo,každej jsme pojištěný nějaká ještě půjčka dítěti platíš oblečení šíleně roste pořad kupuju oblečení a boty počkej to teprv uvidíš ☹ 😢

ka_cenka87
27. dub 2011

@eveleninka No my se snažíme od prosince, vím že to není tak dlouhá doba, ale myslela jsem, že to půjde rychleji... 😒 Já vím, jsem prostě naivní. Mě je taky 24, navíc jsem si říkala, že když už máme byt (v listopadu jsme se stěhovali do svého) a v červenci máme svatbu, tak že je dobrá doba začít, kdyby to náhodou nešlo ☹ A ono to zatím nejde, tak uvidím co bude do července, třeba si ze svatební cesty přivezeme mimíska 😉 Takže teď už nezbývá nic jiného než doufat a já vím, že se to povede 😀

majjka24
autor
27. dub 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................12 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO 2.5..............................................12 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................10DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................39DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................25 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................39 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................37 DC
Nathali (kontryhel)...............................................................................................9 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................10 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................4 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................21 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................25 DC

majjka24
autor
27. dub 2011

@tery58 @smudlinka2019 @ka_cenka87 Ahojki snažilky, vítejte mezi námi děvčaty 😀 Moc Vám držím palečky aby se Vám ten " Náš" společný sen brzo splnil, pokud budete chtít dopsat do tabiúlky tak dejte vědět, nebo se klidně dopište samy 😉 Ať víme, komu máme držet paluchy krapetko víc 😉 😀 😀 😀
Jinak snad zítra se mi podaří tady na chvíli usednout a napíšu toho víc, máme jeden Noťas (už zase) a manža má odpolední, takže přijede večer a to už se mi na koníka moc nechce. Tak Vám přeju hezký den pa 🙂

kamcatkakoc
27. dub 2011

@eveleninka Tak to je mi líto, mrcha jedna, nemohla zůstat někde na dovči? 😠 Snad vám to vyjde příští měsíc,budu držet pěsti 😵 S tou neteřinkou to znám, taky mám takovou a manžel si to s ní úplně užívá, pořád dělají blbiny, čtou si, zpívají...no prostě je to úžasné je pozorovat 🙂
Já chodím do práce, nevolnosti už ustupují, už mi není zle celý den, jen trochu ráno a po obědě, takže je to už paráda! Navíc příští týden už dojde nový člověk,kterého budu zaučovat, tak to chci předat jak se patří.
Měj se hezky a zase napiš 😉

erin4
27. dub 2011

@ivanka8485 Ty ostatní testíky už vypadají pěkně, teď mě mrzí, že jsem k prvnímu testíku byla kritická 😅 😕 Ať se ti daří fajn 😉

smudlinka2019
27. dub 2011

Dobré ráno holky.Tak se vám hnedka takhle po ránu musim pochlubit se svym zážitkem u doktora 🙄 byla jsem u obvodního kvůli motání hlavy a nevolnostem.Ten mě poslal na neurologii a že mám pak s výsledkama přijít a zaklepat.Poslušně jsem šla,ale jelikož měla doktorka plno,tak mě poslala zpátky.Vrátila jsem se tedy k obvodnímu a když vylezla sestřička,tak jí to říkám,že měla plno,že bych jedině musela čekat,ale že jsem po noční a nemůžu.Doktor si mě tedy hnedka zavolal k sobě a bylo to.Hned jak jsem vylezla od něj,vyslechla jsem si od báby,že je to drzý takhle předbíhat.Tak jsem jí řekla svoje,že on mi to takhle řek,ať zaklepu a že už jsem u něj byla a jsem na rozdíl od ní po noční a večer jdu na další.No takhle mě vytočit hnedka po ránu 😀Já bych jinak držela papulu,ale takhle se do mě pustit,aniž bych za to mohla a ještě k tomu,když jsem po noční a nevyspalá?To prostě přehnala 😀a to jsem si ještě venku uvědomila,že jsem jí měla nasrat ještě tim,že jsem jí měla říct a mimochodem nejsem slečna,ale paní 😀promiňte mi to,že jsem se takhle rozpovídala hnedka po ránu,ale nedalo mi to 😀