Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

eveleninka
13. dub 2011

@lenik_25 no co jsem si to přečetla?to mě moooc mrzí že ti to nevyšlo neboj musíš doufám ono to přijde hlavně neztrácej naděje!! 🙂

lenik_25
13. dub 2011

@eveleninka bohužel ztrácím, už nevěřím

majjka24
autor
14. dub 2011

@lenik_25 Zlatíčko, moc mě to mrzí, ani nevíš jak moc jsem ti to přála. Drže se, Ti doktoři jsou určo hodně šikovní, pomůžpu Ti, uvidíš 😉 Jednou se nám to povede !!!
@eveleninka Tak fotku sem teda dám, ale spíš o víkendu, Mě se tak nechce a ke všemu možná budem dělat odpolední,to se s manžou neuvidíme vůbec, mu se taky odpo střídají ..... No jsem nasraná !!!Už kolikrát jsem si říkala, že změním práci a já se fakt na ser..... a udělám to! A basta !!! 😀

majjka24
autor
14. dub 2011

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................ ?? tt
Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................10 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................26DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................25DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................12 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................26 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................24 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................24 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................24 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................14DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................8DC

lenik_25
14. dub 2011

@majjka24 Já ti nevím, je to smutné ☹ Proč pořád dokola??? 😢 A holky, něco nechápu, včera jsem si dělala test s citlivostí 20 a byl bílej jako sníh, dneska už je na něm zas růžová čárečka, i když slabá. Co to má znamenat??? Do toho nevolnosti a ráno bazální teplota 37,3.
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lenik_25/alb...

adrous
14. dub 2011

@lenik_25 co to tady čtu ☹ 😢 😢 to mě fakt moc mrzí 😢 😢 😢 ani nevíš jak mě to mrzí.

domca89
14. dub 2011

Tak jsem holky zase tady. Teď beru tu ošklivou proveru a čekám zda MS dorazí nebo ne.

adrous
14. dub 2011

@domca89 ahoj holka vítej doma 🙂 😉 tak nám vzali lukáška do školky jsem fakt ráda 😵 😵

domca89
14. dub 2011

@adrous Tak to je suprový, to vám přeju, hlavně, aby se mu tam líbilo a nestýskalo se mu po mamince. Já dneska byla sousedce hlídat malou stejně jako včeraa zítra. 🙂 Je skvělá.

adrous
14. dub 2011

@domca89 to je super že hlídáš malýho prcka my zas začínáme snažení,ale nehrotím to kdy to výjde uvidíme 🙂 😉

domca89
14. dub 2011

@adrous Taky teď nějak nehrotíme jen já trošku nervíky před každou MS, jestli dojde nebo ne. Jj je jí asi 5 a momentálně marod a protože jim to kvůli práci nevychází a já jsem volná tak hlídám, jinak si bere dědeček volno. 🙂 😉 Teď se učíme počítat, aby jsme příští rok ve škole, neudělali ostudu a tak hrajeme nonstop člověče nezlob se, kde počítá políčka a puntíky na kostce. Suprový, jí to baví a ještě se u toho učí. 🙂

ivanka8485
14. dub 2011

@lenik_25 ahojky, no je to zvláštní, tak uvidíš, jak se říká, počítej s horším, doufej v lepší. Budu držet palce, ať už to vyjde teď nebo ne, tak hlavu vzhůru, určitě se to jednou podaří.

domca89
14. dub 2011

@ivanka8485 Palce neee. Protože: KOLIK PALCŮ, TOLIK KOPANCŮ a KOLIK PĚSTÍ, TOLIK ŠTĚSTÍ.

ivanka8485
14. dub 2011

tak já jsem to zas nevydržela a zkoušela jsem test, MS má přijjít v sobotu a na testu sněhobílo - mamatest 10. Ach jo, že já si nedám říct a nevydržím to... tak čekám, kdy to přijde, abych se zase mohla pustit do nového snažení. Ale asi si zajdu k doktorovi kolem poloviny cyklu, chci vědět, zda mám vůbec ovu. Nemá podle mne smysl se snažit rok a pak teprv zjistit, že ovu vůbec neprobíhá, když si můžu ušetřit to období zklamání kolem MS.

ivanka8485
14. dub 2011

@domca89 tak teda pěsti 🙂

domca89
14. dub 2011

@ivanka8485 A jak se to dá u doktora zjistit???

ivanka8485
14. dub 2011

no já se chci objednat na polovinu cyklu. Kdysi jsem u něho byla, to už je tak 1,5-2 roky zpět, právě v polovině cyklu. Udělal mi ultrazvuk a říkal, že mám právě krásný folikul, těsně před ovu - vidí to na tom ultrazvuku a že kdybych chtěla mít miminko, tak ten den nebo den poté je ideální "na to skočit". Že by mi takovou ovulaci mohla kdejaká závidět. Ale to už je dlouho :( Od té doby bylo moc stresu a všeho, tenkrát jsme miminko bohužel ještě nechtěli :( Na poslední prohlídce v únoru mi UTZ nedělal, tak teď se s ním asi domluvím a zajdu tam.

domca89
14. dub 2011

@ivanka8485 Takže stačí na ultrazvuk v polovině cyklu??? Tak to zkusím domluvit s doktorkou, páč my už se snažíme 7měsíců a vůbec netuším, jestli ovu mám nebo ne. 😅

ivanka8485
14. dub 2011

No někdo může mít ovulaci jindy, pak v polovině cyklu se to neukáže.. já měla tenkrát štěsít, tak to chci zkusit znovu a když se nic neobjeví, tak bych se s ním pak už domluvila, co s tím dál...Jestli třeba chodit častěji, abychom alespoň věděli, zda ovu je či ne.

haaninaa
14. dub 2011

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................ ?? tt
Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................10 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................26DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................25DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................12 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................26 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................24 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................24 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................24 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................14DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................8DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................12DC

Ahojky kočky, dovolila jsem si, se přidat do tabulky, ...... Ani šestá IUI nám nevyšla a to jsme jí tolik věřili..... Ořvala jsem jí jako malá holka...... Co ale dál?????? To fakt nevím...

ivanka8485
14. dub 2011

@domca89 já jsem se právě o tom už tady bavila, zda je to něco nadstandardního, když si nechám sledovat ovu - resp. folikuly nebo ne a prý je to jen ten UTZ, nic nadstandardního, taky asi záleží na ochotě Dr.

domca89
14. dub 2011

@ivanka8485 No já doktorku hodlám změnit, nějak na nic nespěchá a tak jí zkusím přitlačit alespoň v tomhle ohledu.

ivanka8485
14. dub 2011

jj zkus, dneska co si nevydupeš, to nemáš. já jsem taky měnila doktorku na doktora, ale to už je dávno a od té doby, musím zaklepat, jsem spokojená. Doktor nic nepodceňuje, když s něčím přijdu, opravdu mě nechá důkladně prošetřit. Tak snad bude ochotný i sledovat ovu--doufám.

domca89
14. dub 2011

@ivanka8485 Jo to zkusím, no já se přestěhovala a musela změnit dr. dřív suprová tahle fakt nic nespěchá, nechala mě 3měsíce bez MS s tím, že se těhotenství jen možná ještě neprojevilo, až když přišly krevní testy, s tím, že těhotná nejsem, tak mi dala vyvolávačku. Takže tu ovu zkusím.

adrous
14. dub 2011

@domca89 tak to jsi šikovná že jí tak učíš 😵 😵 dobrá průprava na vlastní dítě 🙂 😉 já te´d učím lukyho aby se oblíkl a vyslíknul to musí umět do školky taky 🙂 😉

domca89
14. dub 2011

@adrous No to je supr, no učím, mamča dala trochu průpravy na počítání, naučila základ a my jen procvičujeme a zdokonalujeme.

ivanka8485
14. dub 2011

@domca89 určitě jdi od ní pryč. Mě doktor říkal, že pokud budu mít zpoždění více jak týden - týden už je hrana, tak okamžitě ať jsem tam, že mi dá vyvolávačku, aby nezačala přerůstat sliznice a nevznikla endometrioza.

domca89
14. dub 2011

@ivanka8485 No tak o ničem takovém mi nebylo řečeno u mý dr. vůbec nic. Takže nevím. No uvidíme, teď to chce jen najít dr. která nebo který by byl dobrý a v ordinaci přiměřeně často.

ivanka8485
14. dub 2011

jj, to je umění. Dobrýho doktora, aby člověk hledal jak jehlu v kupce sena.

adrous
14. dub 2011

@domca89 hele s tím gynekologem to znám jenom samý záněty a furt se to jen léčilo 😠 😠 ☹ až jsem si našla novýho a najednou záněty nebylo a vše bylo v pořádku až do těhotenství 😅 🙂 jak to bylo dál už znáš 😉