Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

ivanka8485
29. dub 2011

@eveleninka ahojky a byly tvoje testy pozitivní? Mě právě taky našel cystu, tak nevím :( Ale ukazoval mi i jakousi tečku, kde by příští středu už měl být vidět gestační váček, jestli ne, tak jdu taky na laparku :(

majjka24
autor
29. dub 2011

@tery58 Jo to všechno vím, mě se právě tím rtuťovým mov měřit nechce, trvá to dlouho, teda myslím 😅 A měříš si ji dlouho??

tery58
29. dub 2011

@majjka24 merim si ji teprve tyden. Mluvila jsem o mereni BT s doktorkou, protoze ovulacni testy mi nevychazi a ona mi doporucila obycejny teplomer a rekla mi jak a kdy ji merit.

majjka24
autor
29. dub 2011

@tery58 Aha 😀 Já druhý den a dneska jsem změnila mudru a jdu tam až v červnu, je tam jen na objednávku, takže jsem zvědavá, třeba mi pomůže spíš než ten magor co jsem k němu chodila 🙂

domca89
29. dub 2011

Tak jsem zase doma, po týdnu drandění, ovšem jen Rakousko a ČR, jsem absolutně spokojená jen s přítelem je doma větší tabu a mlčení, je naštvaný, že jsem šťastná a jezdím a on že je v práci nešťastný, podal výpověď, ach jo, já s ním snad klid mít nebudu.

majjka24
autor
29. dub 2011

@domca89 Ahojki, prý JEN Rakousko, se máš teda. 🙂 A můžeš se tam jako podívat po okolí? Já tež uvažuju njad výpovědí, to naše vedení stojí za ..., no šílené, co si budem povídat. A snažíte se nebo jste si dali teď pauzu??

domca89
29. dub 2011

@majjka24 No nevím jak bych to nazvala, asi nejspíš pauzou, protože, on nechce, nemluví semnou a tak nějak se jen míháme. Jinak k tomu cestování mám každé 4,5h pauzu a po dvou těchto dlouhých jízdách mám 9h pauzu. Takže naposledy jsem nafotila Švýcarské skalní vodopády, Švýcarské Alpy, Rakouské Alpy a přírodu okolo takže stihneš i mrknout po okolí ne jen po silnicích a dálnicích. Mrkněte holky: http://domca89.rajce.idnes.cz/Moje_sluzebni_ces... jen doufám, že nevadí odkaz. 🙂

eveleninka
29. dub 2011

@ivanka8485 já jsem neměla žádné pozitivní testy,hystologii jsem měla výbornou no nevím jak se tomu tak říká no ten stěr jak ti dělají jednou za rok,tak jsem měla v pořádku ale v prosinci jsem si stěžovala na bolest v levém podbříšku a našel mi tam malý váček a tak mě poslal do motola a tam mi to potvrdili že mám omotanou cystu okolo vaječníku a je to nejlepší vyoperovat jinak by mi to do budoucna dělalo problémy,byla jsem šíleně pos... jak jsem se bála ale teď už vím do čeho jsem šla a tak mooc jak jsem se bála už bych se asi tak už nebála,nejlepší je celková anestezie to jsem usnula asi do minuty a jak jsem se vzbudila tedy jak mě vzbudili oni tak jsem se příšerně lekla tak jsem nevěděla jestli mám rychle dýchat nebo brečet...no takhle histerická jsem v životě nebyla 😉 jinak se to dá přežít a jsem ráda že to mám za sebou jen mi zbyli malé jizvy ale není to tak vidět naštěstí....ale ta bolest jak mi naplnili břicho tím plynem tak se mi ten plyn dostal mezi lopatky a to je kur....... bolest brečela jsem i bolestí to nešlo vydržet tak takovou bolest bych nikomu nepřála,máš prý po té operaci hodně prdět ale mě to nešlo tak se mi ten plyn dostal mezi lopatky...jinak se ničeho neboj nejde o život 🙂

eveleninka
29. dub 2011

@domca89 téda ty jsi fotografka 🙂

domca89
29. dub 2011

@eveleninka No to jo ještě chvíli a můžu pneumatiky pověsit na hřebík a začít fotit, viď??? 😀 😀 😀 Kdepak jen taková ta touha vyfotit si vše takové jaké to vidím. Abych na to nezapomněla.

tery58
29. dub 2011

@majjka24 no tak uvidíš. Ještě je dulezity cely cyklus měřit jen jedním teplomerem. Ja Mam skvělou doktorku.
Je i celkem pravděpodobný, ze mě dostane do Prahy do Podoli a ze mě bude rodit ona. Takže super.

eveleninka
29. dub 2011

@domca89 to třeba by to byla dobrá práce,mít svůj klid a svůj atetiér neříkej mi že by tě to nebavilo fotit kdy chceš atd... 🙂 😉 🙂 😉

tery58
29. dub 2011

@domca89 moc pekny fotky. Co děláš? Teda jestli se mohu zeptat.

adrous
29. dub 2011

@majjka24 supéééér jsi změnila gynekologa to ti určitě pomůže já taky změnila gynekologa a za 4měsíce jsem už čekala už miminko 🙂 😉

domca89
29. dub 2011

@eveleninka No asi bavilo, ale to moje ježdění je lepší. Baví mě to víc i když foťák jezdí semnou a jak se někde namane nějaký pěkný pozadí tak hned tasím a fotím.
@tery58 Jezdím s náklaďákem. 😉

majjka24
autor
30. dub 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................13DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)...................................................................................28 DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................40 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................12 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................13DC
Evelinka (gravital)....................................................................................................7 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)................................................24 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................28 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................13 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)............................................15DC
smudlinka2019.....................................................................................................8 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................12 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................12 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................6tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................?? tt

adrous
30. dub 2011

@domca89 fotky jsou moc hezký 😵 😵 😵 no vidíš aspoň se někam podíváš 🙂 😉

majjka24
autor
30. dub 2011

@adrous taky ranní ptáče 😀 😀 😀

majjka24
autor
30. dub 2011

@domca89 http://domca89.rajce.idnes.cz/Moje_sluzebni_ces... tam by se mi líbilo 😉 😀 A fotky fakt super . Tě teda pbdivuju, klobouk dolů a nebojíš když jezdíš po těch dálnicích??? A už se ti stalo že se o tebe pokoušel mikrospánek?? Jsem asik moc zvědavá co? 😕 😅

adrous
30. dub 2011

@majjka24 no jo malej dnes budíček 6:50 😀 😀 😀 tak co nadělám dnes konečně přijede babi odpoledne 🙂 😉 zas ho uvidí po 3 měsících 😅

adrous
30. dub 2011

to bodamské jezero je nádhernéééé 😵 😵 😵 😵

adrous
30. dub 2011

@majjka24 já odešla od gynekologa když jsem měla pořád záněty a nakonec jsem žádný zánět neměla u novýho doktora 🙂

ivanka8485
30. dub 2011

@eveleninka no já právě to mám taky, testy mám pozitivní, testovací čárka je stejná jak kontrolní. Byla jsem minulé úterý na prohlídce a říkal, že mám cystu ze žlutého tělíska, někdy to může simulovat těhotesntví. Ale zas říkal, že sliznici mám hodně vysokou a pak mi ukazoval takovou černou tečku maličkou, že tady za týden by měl být gestační váček, že ted je moc brzy, takže nemůže ani potvrdit, ani vyvrátit těhotenství. Ale tu cystu tam musí nechat, protože jinak by to případné těhotenství vyplavilo a hrozil by tedy potrat. Prý je to normální a do 16tt to zmizí. Ale já se bojím, že mám jen tu cystu a mimi nebude a nakonec bude ta laparka... :( Příští středu jdu zas a uvidí se, tak jsem z toho nervózní... 😒

adrous
30. dub 2011

@ivanka8485 ivanko no teda to je ostrach držím palečky moje kamarádka to měla taky nebyl tam váček,ale za týden už byl a to samé bylo se srdíčkem byli to nervy,ale nakonec je už ve 20 tt 😵 😵 😵

eveleninka
30. dub 2011

@ivanka8485 tak se mi pak ozvy jak jsi dopadla jestli je tam mimísek nebo jestli jdeš na operaci budu ti držet palečky aby to bylo první a bylo to příjemnější než to druhé 🙂

eveleninka
30. dub 2011

holky připravte košťata večer vzlítáme kdo se ke mě přidá se prolétnout?? 🙂 🙂

majjka24
autor
30. dub 2011

@adrous Tak já teda , musím zaklepat nikdy žádný problém neměla, žádný zánět, vůbec nic. Ale i tak prostě jak jsem něco po něm chtěla, tak měl kolem toho milion řečí a málokdy mi vyhověl. Chápu, že nemůže udělat všechno co já chcu, ale vím, že jinde to třeba udělají bez problémů.... A nikdy mu nezapomenu co mi řek, jak jsem mu donesla papír, že jsem musela na revizi : Jestli jsem to miminko nechtěla , že jsem schválně potratila.....no já byla v šoku z toho potratu a ted toto, jsem myslela, že mi to odpustím, ale nejde to. Tak jsem šla pryč.

U nás je bouřka jak něco, tma jak někde....., a psiska u toho vesele chrápu 😀

majjka24
autor
30. dub 2011

@eveleninka Klidně bych přiletěla mít na čem , mám jedině mop a malý smetáček 😀 😀 😀

nathali
30. dub 2011

@majjka24 tak to bolo od dr. pekne hnusneee nechapem ako si to vobec dovolil komentovat a este ti odmieta spravit vyseterenia debil! este ze si odisla od neho 🙂
baby u nas sa to neoslavuje ale ja by som sa rada pridala ak mozem 😀 nemam sice koste ale aj vysavac postaci nie?? 😀

majjka24
autor
30. dub 2011

@nathali jj debil je to 🙂 Klidně může být i vysavač, tak nastartuj ETU a at jsi tady 😀 😀 😀 Ty si taky měříš teplotu, že?? A jaký máš teploměr?? A nevadí tomu plný moč. měchýř?? Možná blbá otázka, ale jinak fakt nevím, proč mi ten teploměr kdykoliv jindy normálně pípá a jen ráno se mu nechce 🙄