Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

yfka30
2. kvě 2011

@adrous jééé tak tu pachut jsem měla taky, no seš jasná 😀. Kdy bude tvůj doma? 😀 😕

hanysek.hanysek
2. kvě 2011

@yfka30 Tulit se můžeme až dneska večer a zase zítra veče. Dělala sem si ovulační test a krásné dvě čárečky. Ale zřejmě nám to asi uteče :o(

adrous
2. kvě 2011

@yfka30 ještě chudinka jel mi vyřídit něco do cestovky ☹ koupil mi zájezd sluha dvou pánu s donutilem.a teď mi volá že nemají nakonec místo tak pojedu na podzim ☹ tak za 15minut předám recept a co má koupit a jdu pro oběd 🙂 😉 tak za hodinku snad stihnu udělat test.až se vrátím 🙂 😉

yfka30
2. kvě 2011

@adrous super, tak to budu netrpělivě čekat na výsledek 😀

yfka30
2. kvě 2011

@hanysek.hanysek já myslím, že by jste to prošvihnout nemuseli 😉 . Oni ty mršky nějakou dobu vydrží a třeba si počkaj na ten správnej okamžik a zítra to jenom potvrdíte 😵 😉

hanysek.hanysek
2. kvě 2011

@yfka30 Doufám, moc bychom chtěli miminko. Už doma jednoho prcka máme, bude mu rok a dva měsíce a na něho jsme čekali 2roky. No a o druhé miminko se snažíme od té doby, co jsem po porodu mohla sexovat, tzn. že cca už 10měsíců. Myslela sem si, že s výrobou druhého miminka nebude problém, ale asi ano. Ale teď když vím, že 100% je ovu, tak by byla škoda toho nevyužít. Takže dnes večer, bohužel až zítra večer a pojistíme to i pozítří, ale bohužel i večer. Je to na prd.

adrous
2. kvě 2011

@yfka30 to já jsem sama zvědavá 😀 😅 tu pachuť jsi měl jak dlouho?já tak 4 dny 😅

adrous
2. kvě 2011

@hanysek.hanysek a nezkoušela jsi pít kontryhel 1.den menzes do konce ovulace???hodně ženským pomohl mě u druhého taky,ale bohužel byla objevena VVV.podařilo se nám po 3 měsících snažení 🙂 😉

yfka30
2. kvě 2011

@adrous ty jo já nevím, ale asi taky pár dní a byl to hnus 😀 přišlo mi to jak pachut krve 😕

hanysek.hanysek
2. kvě 2011

@adrous Nene nezkoušela jsem ho pít.

yfka30
2. kvě 2011

@hanysek.hanysek my jsme na malýho čekali přes rok a povedl se až když už jsme to přestali řešit. Já si hledala novou práci a v tý době se zadařilo, takže s hledáním byl konec. Druhý jsme nechávali náhodě, to se zadařilo loni v červenci, bohužel se špatným koncem. Od tý doby zase měření a sledování ovule, i testy jsem si koupila a prd. V březnu jsem nastoupila do práce a řekli jsme si, že to zase necháme plavat a až se zadaří, tak se zadaří a zadařilo se 🙂 . A to byl sexík asi jenom 3x za celej měsíc a před tím jsme na tom leželi pořád a nic

adrous
2. kvě 2011

@hanysek.hanysek jak chceš ale já ho zkoušela a jsem spokojená 🙂

jajinka27
2. kvě 2011

sorry že sem lezu 😉

@adrous jsem taky napnutá jak kšandy a držím palečky, budu nakukovat co testík 😵

eveleninka
2. kvě 2011

@adrous koukala jsem na testík tak jen ať sílí,z celého srdíčka ti to přeji... 🙂 🙂

adrous
2. kvě 2011

@eveleninka díky aby jsem to nezakřikla počkám do srdíčka a budu ticho 😅 😅

majjka24
autor
3. kvě 2011

@jajinka27 Klidně nakukuj, ta stránka je pro všechny 😀 😀 😀
@adrous Jsem koukala na testík, super, potichounku se přidávám ke gratulacím, ale určo to bude v pohodě 🙂 Moc ti to přeju 🙂 🙂 🙂

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................16DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)...................................................................................31 DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................43 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................15 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................15DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................10 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)................................................27 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................31 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................16 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)............................................18DC
smudlinka2019.....................................................................................................11 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................13 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................13 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................7tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................?? tt

majjka24
autor
3. kvě 2011

@yfka30 Jinak se mám celkem fajn, nějak se nesnažíme, necháváme tomu přes léto volný průběh(ovulku sleduju jen jestli je a do toho jedno snaženičko, a jinak na to prdíme) Chcu si užít léto 😵 Mám v plánu tolik výšlapů a malovat chcu .....no je toho hodně 😀 a novou práci chcu si hledat od podzimu , už mám dovolené naplánované, tak ať si to užiju 😀 Jinak bych práci klidně změnila hned, protože mě to tak vyčerpává, jak fyzicky, a o psychice ani nemluvím.....

adrous
3. kvě 2011

@majjka24 děkuji no snad to bude vše jak má být 😅 uvidímn zítra 😉

hanysek.hanysek
3. kvě 2011

Holky, dnes jsem dělala znovu ovu testík a stále krásné dvě čárečky. Takže sme to pojistili už včera večer, dneska ráno a ještě pojistíme dneska večer :o) a zítra znovu zkusím testík, jestli čárka už slábne a uvidíme. Kdyžtak budeme pojišťovat dále :o) Doufám, že to vyjde. Ale určitě zase ne!

adrous
3. kvě 2011

@hanysek.hanysek neklesej na duchu já taky moc nevěřila a ejhle 😅 jednou se štěstíčko unaví a mě to štěstíčko hlídá alešek z nebíčka věřím tomu 😵 😵 😵

majjka24
autor
4. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................17DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)...................................................................................32 DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................44 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................16 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................16DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................11 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)................................................28 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................32 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................17 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)............................................19DC
smudlinka2019.....................................................................................................12 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................13 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................13 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................7tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................?? tt

@adrous Ahojki, určitě to bude v pohodě, na jaře se plodí nejvíc dětí a hlavně mysli pozotivně 😀 😀 😀

janca1983
4. kvě 2011

@adrous ahojky dlouho jsem tu nebyla nějak jsem nestíhala, byla jsem zaplavená papírama a nemohla se z toho nějak vyhrabat. To ale není podatatný 😵 Důležitý je copak se tu dočítám. Mocky velká gratulace.Strašně moc ti to přeju. Držím pěstičky ať je vše v poho. 🙂

adrous
4. kvě 2011

@majjka24 snad máš pravdu udělala jsem si ráno testík a zase je trošku silnější a viditelnější 😵 😵 uvidím co dneska dr 😉
@janca1983 díky moc ještě se bojím to víš to ty zkušenoosti,ale snad to bude dobrý musím věřit 🙂 😉

janca1983
4. kvě 2011

Ahojky holky, písám opět o radu. Od minulého týdne mě píchá na obou bocích jako při slepáku, tak jsem to přikládala MS dokonce jsem začala trošku ve středu špinit což jsem se ujistila že to každným dnem dostanu i když by měla dorazit až v pátek 😒 . No a na dnešek jsem měla sen že jsem přišla do jiného stavu a měla červenozelený kočárek no úchylná kombinace. Něco mi furt říkalo udělej si testík, udělej si testík. Na což jsem si odpovídala že je to zbitečný že stejně tam nic nebude. No šla jsem tedy si ho udělat 😔 i když jsem počítala s ničím.
Holky ono se mi objevily // . Jsem nějak v rozpacích, nevím jestli je to doopravdy a mám se radovat nebo jen tak a že to taky může zmiznout jak jsem tady četla. Nevím jestli mám počkat nebo si dojít k doktorovi. Já vím myslíte si že jsem asi blázen ale nikdy jsem to nezažila a nevím co dělat. Na bocích mě ale stále popichuje tak jestli se to povedlo tak abych něco nezanebala. Takhle mimo jsem snad nikdy nebyla. Manželovi to zatím říkat nechci kdyby se to nepovedlo tak ať není natěšený. Omlouvám se že jsem se takhle rozepsala a le musela jsem to někomu říct 😅
Snad se na mě nebudete zlobit a děkuji za každou radu 🙂

hanysek.hanysek
4. kvě 2011

Ahoj holky, tak sem si udělala ovu test a čárka výrazně zeslábla. Takže ovu byla 100% v pondělí a úterý, to jsem měla krásné dvě čárečky. Takže to máme pojištěné- pátek ráno, neděle ráno, pondělí večer, úterý ráno a úterý večer. To by mohlo stačit ne? No ještě teda pro jistotu dnes večer, kdyby náhodou a potom bude tulení dobrovolné :o) Takže když čárka dneska zeslábla, už není šance? Teď už jen to čekání.

ivanka8485
4. kvě 2011

@janca1983 jsou tam dvě a pořádné 🙂 Já bych si zavolala k doktorovi, on už ti řekne, kdy přijít. 😉 Tiše gratuluji 🙂

ivanka8485
4. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................17DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)...................................................................................32 DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................44 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................16 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................16DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................11 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)................................................28 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................32 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................17 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)............................................19DC
smudlinka2019.....................................................................................................12 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................13 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................13 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................7tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................5 tt

Dovolila jsem se opravit 🙂

janca1983
4. kvě 2011

@ivanka8485 Mockrát děkuji, ještě mi to nějak nedochází. Koukala jsem že taky čekáte mimíska tak také velká gratulae 🙂

adrous
4. kvě 2011

@janca1983 chvíli tu nejsem no obrovská gratulace 😵 😵 😵 😵

nathali
4. kvě 2011

ahojky holky 🙂
paaani tak maj/kveten je vazne plony mesiac 🙂
@janca1983 moooooooooooooooooooc gratulujeeeeeeeeeeeeeem to su ale kolajnice 🙂 urcite dr. zavolaj 🙂 a sen to neni 😉
@adrous ako sa citis?? a co dalsi testik si nerobila???
@ivanka8485 a ako sa mas???jak to s tebou vypada?? co dr. uz si tam bola???