Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

harysek
21. srp 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Chtěla bych vás poprosit jestli náhodou nemáte některá zkušenost s paní dr. hanou Višňovou, pracovala n aklinice v Plzni, teď je v Praze na IVF Cube. Byla mi dioporučena kamarádkou. Byla jsem už 2krát na IVF a vždy se špatným koncem. Se svým lékařem z Arlety Kostelec nejsem moc spokojená. teprve teď po druhém nezdaru mi řekl, že se na mě bude muset lépe podívat, že jde už do tuhého.Takže mě teprve teď čeká vyšetření dělohy, vaječníků, vejcovodu atd.. Budu ráda, pokud mi někdo budete moci poradit .Děkuju.

majjka24
autor
22. srp 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................10 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................3 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................28 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...................................................30 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................21 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..........................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................3 DC
skirt.......................................................................................................................? DC

Kamcatkakoc....................................................................................................26 tt
Medvik (acidum folicum).................................................................................30 tt
Nikissek 28 (...)................................................................................................21 tt
Ivanka8485 (femibion, občas hořčík)...........................................................21 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................19 tt
Janca 1983.......................................................................................................18 tt
Lenasss ( babyplan).......................................................................................15 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..........................................................................14 tt

majjka24
autor
22. srp 2011

@ka_cenka87 Jednou nám to výjde, musí, a my to nevzdáme a budeme stále a pořád sexíkovat 😉 😀 😀

ka_cenka87
22. srp 2011

@majjka24 Tak tím si nejsem jistá. Mám pocit, že si dáme asi na chvilku pauzu. Nějak mi to ubírá síly... Večer si o tom chceme s manželem promluvit, tak uvidím co vymyslíme...

adrous
22. srp 2011

@ka_cenka87 tak jak jsi na tom??? 😵 🙂

domca89
22. srp 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................9 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................3 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................27 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...................................................5 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................19 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..........................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................41 DC
andy91................................................................................................................?? DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................2 DC
skirt.......................................................................................................................? DC

Kamcatkakoc....................................................................................................25 tt
Medvik (acidum folicum).................................................................................29 tt
Nikissek 28 (...)................................................................................................20 tt
Ivanka8485 (femibion, občas hořčík)...........................................................20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................18 tt
Janca 1983.......................................................................................................17 tt
Lenasss ( babyplan).......................................................................................14 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..........................................................................13 tt

tak na novo. Ne který DPO to netušm, nehlídám, musím si při své práci najít nějaký čas na to vyměnit jí, teď jsem dostala typ na dobrého MUDr. tak to k němu zkusím a uvidím.

ka_cenka87
22. srp 2011

@adrous Začínám na novo, jen nevím, jestli začneme se vším všudy... Možná si dáme chviličku pauzu. Dneska si o tom chceme promluvit, tak uvidím, co vymyslíme...

majjka24
autor
23. srp 2011

@ka_cenka87 Tak my se nesnažíme , prdíme na to, nevím zda mám vůbec ovulku, začnem až po novém roce.U mě to je jak na houpačce, někdy to mimi chcu a, ale spíš už ne, fakt tomu skoro nevěřím.....máme už tolik smůly, že mi to příjde jako normální stav....

majjka24
autor
23. srp 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................11 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................4 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................29 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...................................................6 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................22 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..........................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................4 DC
skirt.......................................................................................................................? DC

ka_cenka87
23. srp 2011

@majjka24 No my si dame asi na mesic pauzu... Proste si budeme davat bacha, aspon budu vedet, ze mi tehu nehrozi a nebudu se muset nervovat jestli ta mrcha dorazi... Navic pristi pondeli jdu k ty doktorce, tak uvidim co mi rekne. Nejpis i podle toho se pak bude odvijet konecne rozhodnuti...

adrous
23. srp 2011

@ka_cenka87 hlavně se nenervuj a nevzdávej to 🙂 😉 moc na vás holky myslím na všechny na majjka24,domca89,tak vám to moc přeji aby se zadařilo 🙂 😉 klidně si dej te pauzu a zkuste to pak znovu 😉 budu zas nakukovat jak se vám holky moje daří 😵 😵

ka_cenka87
23. srp 2011

@adrous No prave proto, abych se nezacala nervovat, tak si dame na chvilicku pauzu... Nerikam, ze to vzdavam, jen asi potrebuju zase objevit tu jistotu, ze delame dobre a ze je to tak, jak ma byt!!!

skirt
23. srp 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................11 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................4 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................29 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...................................................6 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................22 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..........................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................4 DC
skirt.......................................................................................................................29 DC

Tak jsem se doplnila 🙂 dlouho jsem tu nebyla, byla dovolenka 🙂 .. jeste jsem neprocitala, tak se do toho pustim. Venku pekličko, tady v kanclu ani noha, tak je čas 🙂 ... Jinak merim bazalku, ktera se zatim jakz takz drzi a ocekavam MS. Ale mam teprve druhy cyklus od vysazeni, a ten prvni byla vyvolavacka 49 DC .. takze uvidime. Holky, je to šíílené čekat kdy a jestli .. jáááj už ať prijde MS nebo at se proste neco deje 🙂)

ka_cenka87
23. srp 2011

@skirt Opravdu ti přeji, abys // našla co nejdřív... 😉

majjka24
autor
25. srp 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................13 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................7 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................31 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...................................................8 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................24 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..........................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................6 DC
skirt.......................................................................................................................31 DC

Ahojki, jak se Vám daří v těch tropech ??, 😀 😝

skirt
25. srp 2011

@majjka24 cauky, no me celkem v pohode, mame kancl v budove, ktera ma metr a pul hrube zdi ... takze pohodicka. Vcera jsme se s drahym valeli na prehrade a pak dali minigolf a pak hooonem domu do sprchy 🙂 .. mrska porad nikde a porad studuju co se mi v tom brichu deje, a uz zacinam byt asi trochu paranoidni :D . jsou to nervicky.

tery58
25. srp 2011

@majjka24 ahojky no tak dneska je to mnohem lepší než včera... včera bylo aspoň tady u nás hrozně... v noci byla bouřka, tak se ten vzduch trochu vyčistil a dá se aspoň trochu dýchat... ještě, že jsem doma... v tomhle vedru se ani nic dělat nedá... ani sprcha moc nepomáhá... no jen na moment když jsem pod sprchou, jakmile z ní vylezu, tak se hned začnu zase potit... je to děs...

verusacek
25. srp 2011

Ahojky, nevím, jestli jsem tu správně, ale zkusím to. S manželem se snažíme o mimi, menstruace měla přijít kolem 15.8. a zatím nic, ale těhu test je taky zatím negativní. Poslední jsem si dělala dnes a ráno a nic. Je to asi 10 dnů zpoždění. Ta testovací čárka se normálně objevila, kde má, ale druhá ne, jen u toho místa, kde začíná oblast pro nasáknutí, tak tam slabá čárka byla. Nevím, jestli to může něco znamenat. A taky je možné, aby byla těhu i když by test byl negativní. Chtěla jsem dnes volat Dr. ale jak naschvál má ode dneška dovolenou. Snažíme se od října a zatím se mi nestalo, že bych měla takové zpoždění. Vždycky maximálně 1- 2 dny. Děkuju za radu

majjka24
autor
26. srp 2011

@verusacek Ahojki, a jakou citlivost má ten test? Mělo by to být vidět pokud už máš 10 dní spoždění, HCG hormon se uvolňuje 7 - 9 některá tak až 13 den po ovulaci, podle toho bys to měla vědět celkem jistě a nebp si zajdi i zy praktickou mudrou ať ti jen vezme krev na hcg 😉 Někdy se i stává, že když hodně piješ, tak se moč moc zředi, nejlepší je to fakt ráno 🙂 Dá se to poznat i podle čípku, měl by být tvrdý a myslím nahoře, ale tím si nejsem tak jistá. Tak přeju hodně štěstí a dej pak vědět 😉 🙂
@skirt , @tery58 Mě to vedro úplně zničí, chodím furt po venku po těch babrli a umírám !!!A o těch babi ani nemluvím co se mi všechno tenhle týden stalo, fuuuj.Pití a deštník pořád sebou, kabelka těžká, už mě y toho bolí krční páteř. ....Doufám, že ten dnešek nějak přežiju.
tak přeju všem krásný paťulinek 😵 😀

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................14 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................8 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................32 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...................................................9DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................25 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..........................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................7 DC
skirt.......................................................................................................................32 DC

@skirt A kolik jsi DPO, víš? zkozšela jsi test?

skirt
26. srp 2011

@majjka24 holky, dneska jsem zkousela test .... a jsou tam!!! ... Jeste jsem z toho cela vedle sebe ... dneska jsem 16 DPO .. ja to vydrzela dlouho, byla jsem z toho nervozni .. holky, a to mam prvni cyklus po vyvolavacce!! ... jeste porad tomu nemuzu uverit .. jen aby to bylo ok kurna :/

adrous
26. srp 2011

@skirt jééééééé to je supéééér mužu konečně gratulováááááát 😵 😵 😵 😵 moc ti to přeji 😵 😵

skirt
26. srp 2011

@adrous no jen aby bylo vsechno oukej a tak ... saks to asi znas .. bozinku moje nervy ... a my mame v aerobiku v zari zavody .. hej fakt nevim ... asi me zastreli .... ale riskovat bych to asi nemela co ... 😖

adrous
26. srp 2011

@skirt tak ty závody bych ti určo nedoporučovala ☹ ☹ pokud opravdu chceš miminko a abby bylo v pořádku tak přestaň s cvičením a podobnými aktivitami 😅 😅 já vím budou to nervy než bude srdíčko pak možná genetika nevím jaký je tvůj věk,ale stojí to zato 😵 😵 já už se těším na 7.9 až tohoo prcka uvidím už by měl mít kolem 300 gr 😵 😵

skirt
26. srp 2011

@adrous ty jo .. oni me asi prizabijou ... ale co se da delat .. neco se musi obetovat :D .. kdo mel tusit, ze to bude tak rychle .... no ja bych byla v te dobe v 8. tydnu .. boze .. to se divne rika .. ja se zblaznim...

adrous
26. srp 2011

@skirt držím palce jen co to jde 😵 😵 letím na nákup a pak koupit malýmu papučky a na poštuu fůůůj 😉 😉

hankamamka
26. srp 2011

@skirt jeej, gratulujeeeem

anabella_lee
26. srp 2011

@skirt Velká gratulace!!!!! honem nás nakaž ať máme taky dvě čárky😀

tery58
26. srp 2011

@skirt Obrovská gratulace.... a kdy jdeš k doktorce? tak vítej mezi náma těhotnýma :o) doufám, že Tě minou těhotenský obtíže jako je blinkání a omdlévání a tak podobně.... mě se to ještě furt drží a to jsem ve 14 tt... no po pravdě už neomdlévám, ale asi jen díky tomu, že jsem doma... Ale při tomhle počasí nikdy nevím...
ještě jednou gratuluju!!!!

tery58
26. srp 2011

@majjka24 a co děláš za práci, že běháš za babčama?

majjka24
autor
29. srp 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................17 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................11 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................35 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...................................................12DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................28 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..........................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................10 DC

@skirt GRATULACE !!! 😀 😀 😀
@tery58 dělám pečovatelku v lednu to bude 8 let, ufff, ale nevím jak dlouho ještě 😉 🙂