Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

medvik
8. únor 2011

@adrous jé promiň, myslela jsem adenku84 😅 TY se snad taky brzy dočkáš.

majjka24
autor
9. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................24 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................13 DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................37 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................27 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................35DC

lucija
9. únor 2011

Dobré ránko 🙂
Tak dítě ve školce, chlap v práci a já na gauči s kávičkou, no není to pohoda? 🙂 I když ani ne, už bych tu s radostí pobíhala kolem mrněte 😅
@majjka24 jsem přímo z Karviné 😉 Od Bohumína kousek 😉
Jinak já to předevčírem dostala, tak jsem si zas jen posmutnila a jedeme dál 🙂

lucija
9. únor 2011

@majjka24 Bože, co jsi tady dělala v takovou nekřesťanskou hodinu? 😲

eleka
9. únor 2011

ahoj holky,
můžu se k vám přidat? snažíme se od listopadu 2009, po roce se nám zadařilo, ale 21.12. zjištěno zamlklé těhotenství. Tak jsem musela do nemocnice a teď se začínáme snažit znovu.
@adenka84 moc gratuluji a držím palce, ať je vše v pořádku.

nathali
9. únor 2011

ahojky babulky 🙂
jeej ale sa to tu pekne rozbehlo 🙂 a vitam nove snazilky 🙂
@majjka24 ty nevies spat??ked si tak skoro hore?
@lucija tak to ti je super ked si s kavockou v ruke 😀

lucija
9. únor 2011

@nathali jj, je mi fajn 🙂 Jen při představě, že se za chvilku musím zvednout a sundat a následně pověsit prádlo... 😝 Jsem z toho nicnedělání zlenivělá až hrůza. \asi půjdu Šímovi uklidit pokoj nebo já nevím. Uvařeno mám ze včerejška, uklidil přítel, když jsem byla odpoledne na zumbě.....asi zhniju 😝 😀
@eleka ahojky 🙂 vítám Tě tu 🙂 Teď už to klapne a všechno bude jak má, uvidíš 🙂

adrous
9. únor 2011

@lucija a ty jsi doma ještě??já budu zase nastupovat do práce 😅 🙄

lucija
9. únor 2011

@adrous jj, mám rodičák do čtyř let. Já už taky něco sháním, aspoň brigádně. Ale než jsem otěhotněla, bydlela a pracovala jsem v Praze. Když byl malýmu rok a půl, tak jsem se vrátila domů naMoravu. Takže budu začínat nanovo.

lucija
9. únor 2011

@adrous a kolik je malýmu?

petula5
9. únor 2011

@nathali my už jsme v jedné diskuzi potkali tuším čekání na // teď koukám, že tě od někud znám a že tě mám v přátelých 🙂

hanuu
9. únor 2011

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat?

adrous
9. únor 2011

@lucija já něco předělala ve fotoblogu a nejde mi vidět věk malýho ☹ ☹ lukymu budou v květnu 3 roky 🙂 😉

lucija
9. únor 2011

@adrous to bude spíš v nastavení, ne? 😉 A kdy Ti půjde malý do školky? Oni Ti ho vemou v květnu?

adrous
9. únor 2011

@lucija právě nevezmou ale chci se zatím domluvit v práci jestli mi vyjdou vstříc.a malýho by mi snad vzali v září 😅

nathali
9. únor 2011

@petula5 moze byt ja si to uz moc nepametam lebo v tej teme som dlho nebola 😀
a ako sa mas??

lucija
9. únor 2011

@adrous Třeba už do té doby budeš těhotná a nebudeš to potřebovat 🙂 😉

adrous
9. únor 2011

@lucija těžko my se nesnažíme zítra mám volat na druhý výsledek genetiky a pak budem ještě odeslání na hematologii celý se nám to zkomplikovalo ☹ 😢

lucija
9. únor 2011

@adrous aha ☹ to mě mrzí, no ale aspoň budete vědět jak na tom jste a hned se bude líp plodit 😉

adrous
9. únor 2011

@lucija no kéž by už bych si to přála ale není to lehký potom všem ☹

lucija
9. únor 2011

@adrous Není, já vím 😔 My už jsme taky docházeli do CARu, chodila jsem na hematologii, pak jsem tedy po osmi letech přirozeně otěhotněla, ale celé těhotenství jsem si píchala Clexan do břicha......zmákneme to a budeme si užívat nového mrněte 😉 😵

lucija
9. únor 2011

Já měla hned první těhotenství mimoděložní, vzali mi jeden vejcovod a druhé těhotenství zkončilo zamlklým. A pak osm let nic.

tygrisek09
9. únor 2011

@adrous ahoj, určitě to bude vše dobré 🙂

petula5
9. únor 2011

@nathali 🙂 díky jdete mohlo by bejt i líp 😉 a co ty?

@lucija teda vy jste si taky užívali to když člověk čte, tak ho úplně mrazí co si někdo musí prožít to je opravdu mazec 😔

domca89
9. únor 2011

No tak já všechny testy negativní a teď ani práce není jistá. :(

tygrisek09
9. únor 2011

@lucija držím palce

petula5
9. únor 2011

@domca89 to mě mrzí já jsem na tom podpbně, když jsem otěhotněla v tom prosinci, tak jsem byla strašně šťastná jednak, že se nám konečně po 7 měsících zadařilo a taky po třech letech, protože Samíka jsme počali taky v prosinci a pak se mi tím taky vyřešila moje nejistá práce a teď je to všechno na novo a já jenom modlím ať jsem brzy těhu, protože jinak vůbec nevím co budu dělat.....někdy nám ten život staví do cesty šílený překážky 😠

tygrisek09
9. únor 2011

@domca89 ☹ , snad aspoň ta práce vyjde

domca89
9. únor 2011

@tygrisek09 @petula5 já jako práci mám, ale kam jsem měla nastoupit lepší práce i plat. V pátek se rozhodne, jestli mě vezmou nebo ne, ale spíš počítám s tou horší variantou. ☹

tygrisek09
9. únor 2011

@domca89 vím, četla jsem o tom, že máš šanci lepší práce, snad to vyjde