Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

domca89
16. únor 2011

Ahojda, tak zítra ráno poslední testík, pokud jedna čárka tak ještě ten den na gyndu a vyvolávačku.

nathali
16. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................31 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................20DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................44 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................2 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................7DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................14DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................10DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................2DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................10DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)............................................................................15DC
Eleka (femibion, kořen MACA))......................................................................................20DC
Haaninaa (Femibion800)................................................................................................12DC
Adrous(Elasti-Q)...............................................................................................................10DC

nathali
16. únor 2011

ahojky holky nam nesiel net tak to teraz cumim kolko ste toho popisali 😀 to bude kopu prace to vsetko precitat 🙂
ako sa mate?? 🙂

majjka24
autor
17. únor 2011

@adrous jůůů gratulace 🙂

majjka24
autor
17. únor 2011

@piduska Ahojki, klidně můžeš a vítej 😵 Jak dlouho se snažíte? 🙂

majjka24
autor
17. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................1 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................21DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................45 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................3 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................8DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................15DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................11DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................3DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................11DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)............................................................................16DC
Eleka (femibion, kořen MACA))......................................................................................21DC
Haaninaa (Femibion800)................................................................................................13DC
Adrous(Elasti-Q)...............................................................................................................11DC

majjka24
autor
17. únor 2011

@domca89 A co ta nová práce???

petula5
17. únor 2011

Ahojky 🙂
tak včera večer po 14 dnech dorazila opět mrška....nechápu co se to zase děje, proč ten cyklus mám takhle rozházenej sakra a zrovna první měsíc snažení snad se to příště srovná 😒

domca89
17. únor 2011

@majjka24 No nevypadá to dobře, jestli to dopadne tak až od dubna. Takže momentálně nic. Jinak dnes mám za sebou úspěšně vyvolávačku, takže jen tak trochu doplním tabulku o to co jsem dneska dostala a znovu srovnám tabulku podle DC.

Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................45 DC
Nikissek 28 (...).............................................................................................21 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................21 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................16 DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................15 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................13 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................11 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................11 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................11 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................8 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................3 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................3 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................1 DC

Tak a je to. 🙂

kkoberova
17. únor 2011

@adrous gratuluji k těmto výsledkům,, věřila jsem že to vyjde

kkoberova
17. únor 2011

@haaninaa ahojky jak se máš?

adrous
17. únor 2011

@kkoberova já ani moc nevěřila,ale pak jsem se s tím přestala zabívat a nějak se to vyřešilo 😅 😵 😵 teď čekám do 15.3 na tu hematologii tak uvidíme 🙂 😉

adrous
17. únor 2011

Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................45 DC
Nikissek 28 (...).............................................................................................21 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................21 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................16 DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................15 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................13 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................11 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................11 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................12 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................8 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................3 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................3 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................1 DC

majjka24
autor
18. únor 2011

Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................46 DC
Nikissek 28 (...)...................................................................................................22 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................22 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................17 DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................16 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................14 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................12 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................12DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................13 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................9 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................4 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................4 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................2DC

petula5
18. únor 2011

Ahojky, jestli neva upravila jsem si DC 😉

Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................46 DC
Nikissek 28 (...)...................................................................................................22 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................22 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................17 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................14 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................12 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................12DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................13 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................9 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................4 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................4 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................2DC
Petula5 (listovka, kontryhel, apirol)..................................................................2 DC

hanuu
18. únor 2011

Ahoj holky, jak se máte v pátek odpoledne? Já sem až do večera v práci, takže nic moc. Ale všem přeju pěkný víkend.

haaninaa
18. únor 2011

@kkoberova - ahojky, docela dobře a ty, maminko? Příští pátek jdeme na kontrolní UTZ, a když to bude v pořádku, začímáme stimulovat další IUI, ale s injekcema jako na IVF.. Tak uvidíme...

kkoberova
18. únor 2011

@haaninaa no u mě to ujde,,, někdy mi je dobře někdy ne,,, držím palečky aby ti to klaplo 😉

evol06
18. únor 2011

Ahoj kočky, chvilku jsem tu nebyla nějak jsem to časově nestíhala, ale jsem ráda, že jsem zase mezi vámi 🙂
U nás maličko změna pro ty co znají můj příběh 🙂 S manžou jsme se rozhodli, že kašleme na doporučení lékaře a na mimi začneme pracovat 😉 Cítím se dobře a jsou horší věci než pitomá ŠŽ tak jen doufám, že bude vše v pořádku 🙂 No, ale aby to nebylo tak jednoduché tak jsem v úterý dostala antibiotika při kterých nesmím otěhotnět 😀 Mě fakt klepne! Naštěstí mi má ovulka dorazit až pár dní potom co je doberu tak to snad už vadit nebude. Nevíte?
Dovolila jsem si upravit tabulku a přidat se tak snad nevadí.
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................46 DC
Nikissek 28 (...)...................................................................................................22 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................22 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................17 DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................16 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................14 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................12 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................12DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................13 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................10 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................9 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................4 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................4 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................2DC
@adrous To je skvělá zpráva! Konečně se snad taky dočkáme, viď 😉

jajinka27
18. únor 2011

@evol06 ahoj holka, to mám z tebe radost že jste se tak rozhodli 😵 a neboj když je dobereš tak klidně otěhotnět můžeš, na úplném začátku je živeno z žloutkového váčku, doufám že teď nekecám hovadiny 😅

evol06
18. únor 2011

@jajinka27 Ahoooj beruško, tak už máte srdíčko jako zvon?! To je úžasné 😵 😵 A děkuji za uklidnění i dr říkal, že pak můžem tak snad 🙂 No i když moc nevěřím, že by to bylo tak rychlé 😀

jajinka27
18. únor 2011

@evol06 no jo máme 😵 ale další kontrola až za měsíc, ufff 😅 no hele aby ses nedivila kočko, to pak bude rychle raz dva 😀 co domeček? jak to vypadá? už jste začli?

evol06
18. únor 2011

@jajinka27 Jedině tak platit 😀 Jsme o 200 000,- lehčí a nikde nic, ale máme složené zálohy na materiál a až bude potřeba začnou nám to vozit 🙂

majjka24
autor
19. únor 2011

Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................47 DC
Nikissek 28 (...)...................................................................................................23 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................23 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................18 DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................17 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................15 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................13 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................13DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................14 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................11 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................10DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................5DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................5 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................3DC

majjka24
autor
19. únor 2011

Ta "mrcha" mě s..e, jsem 3 DC a byla jen 1,5 dne, jinak nic, co se zas děje??? už tak mám nervy v pr.....a ještě toto 😠 ☹

adrous
19. únor 2011

@evol06 super zprávička 😵 😵 no my bu´d budem čekat na 15.3 nebo to teď zkusíme 😵 😵 ale genetik ať prej počkám do kontroly na hematologii 😅 🙄

petula5
19. únor 2011

@majjka24 já jsem na tom úplně stejně ve čtvrtek se ms spustila a včera už nic tak jako vůbec nevím jestli to byla ms nebo ne 😠 ještě uvidím jestli náhodou nepříjde okolo 20 DC ovulka, že by to ms nebyla a cyklus pokračoval dál...

haaninaa
19. únor 2011

@majjka24 - ahojky, byli jsme lyžovat v Rakousku, spadla jsem na svahu a odneslo to zápěstí.... ale není to tak hrozný, co vy? Jak se snažíte? Já mám přístí pátek kontrolní UTZ v centru, pak čekám na mršku a začínám stimulovat...

evol06
20. únor 2011

Ahojky holky, tak jaká byla neděle? 🙂

domca89
20. únor 2011

@evol06 No docela to ušlo. malá dobrá zprávička, malá horší, ale jinak to jde. A co ty???