Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

majjka24
autor
20. kvě 2011

@jessika vítej mezi námi děvčaty 🙂 🙂 🙂

adrous
21. kvě 2011

@jessika vítej mezi námi 😵 😵 😵

adrous
21. kvě 2011

@majjka24 to mě teda mrzí ☹ 😢 vše nasvědčovalo že by se mohlo zadařit 🙂 😉

jessika
21. kvě 2011

@majjka24 To je mi moc líto ☹ Nejsem odborník, ale mám toho už docela dost načteného. Řekla bych, že to vypadá na minipotrat díky nízké hladině progesteronu. Zkus si říct na gyndě o Ultrogestan. Ten nemůže ublížit, může jen pomoct. A nebo jít po ovulaci na injekci Agolutinu. Všechno se dá řešit, neboj 😉

ivanka8485
22. kvě 2011

@adrous ahojky, jak se daří? Jsou nějaké nevolnosti? Mě vypadá, že to ustalo, teď už je to jen spíš nechutenství a občas pálení žáhy nebo tak nějak to vypadá 🙂 Snad je to ok... i když ty nevolnosti byly nic moc, tak zas teď mám strach, že by mohlo být něco v nepořádku. Snad je to jen počáteční strach. 😉

domca89
22. kvě 2011

Ahojda holky, mě v týdnu skončila MS a vše zase na novo. Doma jsem jen na neděli zítra razím zase do švýcarska. Tenhle týden mám za sebou ČR, Rakousko, Německo, Švýcarsko a stihla jsem i kousíček Francie. Navíc domů jsem jela na stopa ze Švýcarska. Byli to holky teda nervy. A co vy, co kde nového??? Za týden toho napíšete moc a nestíhám dočítat. 🙂

hanysek.hanysek
22. kvě 2011

Holky tak hlásím, že MS nedorazila a těhu test stále pozitivní. Ale zatím se stále neraduju.

majjka24
autor
23. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................6 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................?? DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................7 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................7 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................5 DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................31 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................18 DC
Jassika (??)...........................................................................................................6 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................??DC

Kamcatkakoc............................................................................................................16 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................16 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................10 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).....................................9 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)............................................................8 tt

majjka24
autor
23. kvě 2011

@jessika Ahojki, já jdu právě začátkem června k nové dr. tak jsem zvědavá, jsem ten utrogestan chtěla po mém bývalém dr a divili se na co že ho to chcu??? Že to jen jen na uprevení nestálé ms a pak až budu těhu, že mi ho napíše, taky jsem potratila , ale v 17 tt. .....jenže to se mi nestalo to co teď. Np uvidíme, ale děkují 😉 😀

jessika
23. kvě 2011

@majjka24 V 17tt? Ježiš, to je hrozný. To si nedokážu vůbec představit, musíš být hrozně silná. Co se stalo?

jessika
23. kvě 2011

*
Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................6 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................?? DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................7 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................7 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................5 DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................31 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................18 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................6 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................??DC

Kamcatkakoc............................................................................................................16 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................16 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................10 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).....................................9 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)............................................................8 tt

adrous
23. kvě 2011

holky hlásím že máme srdíčko 😵 😵

janca1983
23. kvě 2011

@adrous Velikánská grartulace. Je to super. Jen tak dál 😀

jessika
23. kvě 2011

@adrous Gratuluju, ať jde vše tak krásně i dál 😵 😵 😵 😵

nektarine
23. kvě 2011

@majjka24 tak to mě mrzí ☹ Novej doktor určitě pomůže! Možná by to chtělo nějaký pořádný vyšetření, aby ti nechal udělat do začátku, aby věděl co s tebou... 😉

strihalka
23. kvě 2011

Ahoj holky, muzu se k vam priat?zacaly jsme s snazit minuly mesic, ale tak ne uplne na plno, a tento mesic si jiz merim BT a ovu testiky, jen mi zatim ovu neprichazi.....dnes 17DC pri nepravidelnem cyklu☹30. jdu k doki, bude to zajimave, budu po ni chtit vse snad upe na zacatku...hormonalni profil, clostik.....ale nevim nevim.....svoji starou mam v Praze, ted ziji s manzelem na slovensku....a jdu poprve k nove, tak jsem moc zvedava co a jak 😎 😎

majjka24
autor
24. kvě 2011

@nektarine Ahojki, kují, doufám, že mi něco takového udělá, tamten mi nedělal nic, chtěla mě poslat hned na laparku a pak že umělé, ale to bylo ještě před potratem, to byla akční, ale teď.... 😠

@strihalka Ahojki, klidně se přidej k nám a vítej 😀 😀 😀 , já jdu takz k nové začátkem června, jsem chodila x let k jednomu, ale jak po něm něco chcu tak - nic 😖 Tak držím aplečky aby tvoje dr byla fajn a ať brzo najdeš // 😉 😀

@adrous Super mamčo, moc gratuluju, jen tak dál 😀 😀 😀

@jessika Jukni do alba, sice to tam toho moc není, ale aspoň něco a klidně se ptej . Člověk musí být silný když se něco takového stane, teď už jio, ale předtím.....už to bude skoro rok 13 září 😢

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................7 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................?? DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................8 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................8 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................6 DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................32 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................19 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................7 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................??DC

Kamcatkakoc............................................................................................................16 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................16 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................10 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).....................................9 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)............................................................8 tt

hanysek.hanysek
24. kvě 2011

@nathali Tak jak? MS dorazila? Dělala sis test? Jsi těhu? :o)

nathali
24. kvě 2011

@hanysek.hanysek test som si nerobila lebo ms dorazila sice bola slabsia obcas ale niekdy dala o sebe riadne vediet aj bolestami a migranou 😖
a co ty jak je ti?? a este testujes ci si uz bola u dr.???

hanysek.hanysek
24. kvě 2011

@nathali Pro jistotu testuju ob den :o) u doktora jsem ještě nebyla, až příští týden, teď by tam nic neviděl. A mám teprve 4dny zpoždění. A první pozitivní test se mi ukázal už 7dní před očekávanou MS a bylo pátek 13tého.

strihalka
24. kvě 2011

hmmm, tak 17DC a ovu stale nikde☹

nathali
24. kvě 2011

@hanysek.hanysek tak ukaz testiky 🙂 ale super ze // silneju 🙂
to si mala suoper ked ti to tak skoro ukazalo 🙂
@strihalka neboooj ovu pride ja som ju mala aj 20alebo az 25dc 🙂

trulenka
24. kvě 2011

kamarádce hooodně pomohla joga! dlouho se snažili a nic, pak začala cvičit, srovnal se jí organismus , a už mají krásnou holčičku. samozřejmě to chvíli trvalo, je třeba vydržet cvičit pravidelně, ale ono stačí začít a pak už to jde samo. 😎 držím všem palčeky

strihalka
24. kvě 2011

@nathali ovutesty jsou snehove bile17.5. jsme mela na testu taky lehky naznak, slaba ccarka, lae tim ze musi byt silnejsi nez testovaci, tak jsme to neresila, ale ted je stale bíly, testuji obden.......testuju stale ve stejnou hodinu minutu a poloze dle grafu...je mozne ze toho 17. mela byt ovulka, ale cyklus je anovulacni, beru to podle toho testu..... http://www.fertilityfriend.com/home/353109

nathali
24. kvě 2011

@strihalka ved uvidis ako to bude dalsie dni ale mozno BT prekvapi a ovu sa ukaze 😉

janca1983
24. kvě 2011

Ahojky , tak jsem dneska byla na kontrole a jsem v 6 tt 😵 byly jsme na srdíčku. Pan doktor říkal že tam je ukazoval mi to ale já nic neviěla ☹ ukazoval mi to 2x a pak mi to bylo blbý říkat mu že stále nic nevidím. Fotečku mi neuděla že je tam jen malá fazolka 9 mm velká. No to jsme obři 😀 Cítím se z toho ale zklamaně že nejsem schopná ani vidět srdíčko 🙄

janca1983
24. kvě 2011

@nathali tak kdy už testneš 😵 jsem napnutá jak struna jen na mě zabrnkat 😀 Držím palečk ať to výjde

janca1983
24. kvě 2011

@majjka24 ahojky mrzí mě že ti to takhne dopadlo, ☹

janca1983
24. kvě 2011

@strihalka ahojky vítej mezi námi ěvčaty 😵 😀

lenasss
24. kvě 2011

ahoj holky můžu se mezi vás přidat?je mi 27 let a už 5měsíců se snažíme o druhé mimi a stále nic 2roky jsem brala HA a mám pocit že jsem dosud neovulavala BT měřím teprve 2 měsíc ale moc moudrá z toho nejsem tenhle měsíc jsem pila kontryhelový čaj 😵 a zobu kyselinu listovou jsem z toho celkem sklamaná protože první nám šlo hned a ted to nejde ikdyž vím že jsou na tom huř a že já se ještě nesnažím tak dlouho ale je to stresující ikdyž tento měsíc jsem už tak nějak klidnější tak třeba příští to bude zase lepší 😀