Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

hanysek.hanysek
21. lis 2011

@majjka24 Tak to je super. Já už sem nějak nechodím. V červnu jsem měla zamlklý potrat v 9tt a v říjnu opět zamlklý potrat v 6tt, takže teď čekám a čekám. Zítra jdu na kontrolu na gyndu, tak sem zvědavá, co mi zase řekne. řekl mi, že si máme dát rok pauzu a neotěhotnět. Ale pro mě je to hrozně dlouhá doba, tak ho chci přemluvit, aby stačilo třeba půl roku neotěhotnět. Takže bojujeme.

majjka24
autor
21. lis 2011

@hanysek.hanysek Oj, tak to mě mrzí, mě tež řekl po potratu, ale genetik, že mě nechce vidět rok těhotnou, jaksi to nemusel říkat 2 x, když se povedlo až teď 🙂 A poslali tě na nějaké vyšetření? Jsem měla jeden potrat, ale že to bylo později, tak mě hned poslali genetika, imuno.Mám strach jak něco, doufám a modlím, se aby to bylo v pohodě.

hanysek.hanysek
21. lis 2011

@majjka24 No právěže mě nikam nikdo neposlal. Můj gyndař mě nechce nikam hnát, že už jedno dítě mám, s těhu nebyl problém, tak nevidí důvod, že by byl problém teď. Prý první potrat je náhoda, že se to stává a že druhý potrat byl brzo po tom prvním, tak nevím. Zítra jdu na kontrolu na gyndu, ale určitě mi zase řekne, že nemám rok otěhotnět. Ale já chci, cítím se dobře!!!

majjka24
autor
21. lis 2011

@hanysek.hanysek Mě právě říkal, že po 2 potratech se posílá na vyšetření, že jedno je "normální" a druhé už ne. Tak změn mudru , já změnila a udělala dobře. Mám mladou doktorku a je supr, úplně pohodová. tak zatím jsem u ní byla 3 x tak prozatím.... 😉 Znám jednu holku, otěhotněla hned po potratu a v pohodové těhu. To přeci není normální potratit 2 x i když to bylo za sebou. V nemocnici mi řekli , že klidně můžu otěhotnět po první ms i když jsem potratila v 17 tt.

majjka24
autor
22. lis 2011

ka_cenka87 (mastodynon, kyselina listová...........................................................17 DC
anabella_lee (kys.listová, kontryhel).................................................................... .36 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel....................................................................11 DC
zuzumka.......................................................................................................................22 DC
hankamamka (kysel. listova)...................................................................................?? DC
skirt (kys.listová, kontryhel).......................................................................................?? DC
nemo1985...................................................................................................................?? DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................?? DC
petulak 1988................................................................................................................?? DC

medvik
23. lis 2011

@majjka24 to je ale nádherná zpráva, gratuluju k //, držím palečky, ať už to tentokrát dobře dopadne 😉

anabella_lee
24. lis 2011

@majjka24 Mají moc gratuluju to jsou skvělé novinky🙂 to je super! Mi po 38DC dorazila MS, takže jak skončí tak budu muset nějak dopajdat s tou nohou na gyndu aby se zjistilo co dělá ta cysta ☹Ale mám moc dlouhé cykly tak snad s tím něco udělá..

anabella_lee
24. lis 2011

VŠECHNY TĚHULKY: nezapomeňte kolem sebe pořádně prskat, ať se taky konečně nakazíme 😀 😀 😀

majjka24
autor
24. lis 2011

@anabella_lee Děkujíííí moc 🙂 Na tu upravu stačí jedny tabletky, ale nevím ten název, Kačka o nich už psala 😉 Budu prskat jak o dušu 😀 😀 😀 Z 😀 zatím to ale nemám pořád potvrzené od mudry, jdu na KO až 29.11 ☹ Už se mooc těším až uvidím drobečka, ale mám i strach aby bylo všechno jak má.

nikissek28
25. lis 2011

@majjka24 Jak máš myslet? POZITIVNĚ!!! Všechno bude naprosto v pořádku a v červenci se dočkáš vytouženého miminka 🙂 hotovo tečka 😀 😉 My ti budem držet palce 🙂))))

@anabella_lee hepčííííííííííík 🙂

anabella_lee
25. lis 2011

@majjka24 Neboj vše bude v pohodě, musíš opravdu myslet pozitivně, nebot to přenášíš do bříška🙂 Hezky si to užívej a bud v klidu, taky už se nemůžu dočkat až se toho jednou konešně snad dočkám.....

nikissek28
25. lis 2011

@anabella_lee ehm...to platí i pro tebe 🙂 pozitivně 🙂 ne že jednou 🙂 ale brzy neboj 🙂 držím palce

anabella_lee
25. lis 2011

@nikissek28 No tak to bych se musela zbavit všech možných zdravotních problemů velice rychle a to fakt envím a do toho ta cysta ☹

nikissek28
25. lis 2011

@anabella_lee :-/ ale i tak můžeš myslet pozitivně 🙂

anabella_lee
25. lis 2011

@nikissek28 NO tak snaha je, ale vždy když se snažím tak mě dorazí další nový problém, takže se to snažím neřešit.... děkuji za podporu 🙂

nikissek28
25. lis 2011

@anabella_lee nemáš za co 🙂

lenicita
25. lis 2011

ahojte,,,,mužu se přídat k vám?

majjka24
autor
26. lis 2011

@lenicita Ahojki, klidně můžeš 🙂

majjka24
autor
26. lis 2011

ka_cenka87 (mastodynon, kyselina listová...........................................................21 DC
anabella_lee (kys.listová, kontryhel).................................................................... .3 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel....................................................................15 DC
zuzumka.......................................................................................................................27 DC
hankamamka (kysel. listova)...................................................................................?? DC
skirt (kys.listová, kontryhel).......................................................................................?? DC
nemo1985...................................................................................................................?? DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)............................................................?? DC
petulak 1988................................................................................................................?? DC

majjka24
autor
26. lis 2011

@nikissek28 Děkuji ti čarodějko 😀 snažím , snažím, dle ozkazu 😀 😀 😀 Jinak se mám fajn, jím a spím, moje nejčstější činnost momentálně, mimo práce taky 😵 A co ty?

lenicita
26. lis 2011

čtu co tady vše berete....já užívám Utrogestan, Femibion a kontryhel...ale nevím kdy jej pít...můžete mi poradit, jak jej pít..já ho pila pouze v den MS...pokud ted dostanu MS začnu jěště užívat Clostilbegyt 😒 mám ted 23DC.... nemužu otěhotnit, bo jsem měla rozhozenou MS....29-36 DC jak kdy...

nikissek28
26. lis 2011

@majjka24 Já se mám no tak nějak to jde 🙂 víš co, stěžovat si nějak moc nemůžu 😀 akorát chci spát a spát a nejde to a nejde 😠

majjka24
autor
26. lis 2011

@lenicita kontryhel se pije pouze do ovulace 😉 ten clostilbegyt by ti to měl upravit a hurá ne sledování ovu a snažilkování 😀

majjka24
autor
26. lis 2011

@nikissek28 jakto, že to nejde? já spím i ve stoje 😀

lenicita
26. lis 2011

@majjka24 aha...ale právě ted beru ten Utrogestan a to by mi prý mělo upravit MS, beru jej 18-24 DC takže do zítřka...hurá...je neunosné ty točení hlavy z toho.... z clostíku mám strach.... prý se z toho dělaj cysty a mám to pry na tu děložni sliznici,at je pevnější nebo co...nejsme si tím jistá... už aby to vyšlo....odborník na mě tlačí at už otěhotním....zjistili mi 2st, HPV 😒

nikissek28
27. lis 2011

@majjka24 4arodějko 😀 usnu kolem 22hod. a pak se budím a budím až do rána :-/

majjka24
autor
27. lis 2011

@lenicita co že ti to zjistili? Ty poslední zkratky vůbec neznám 😔 Jak na tebe odborník může tlačit? Však právě on by měla vědět, že to není tak jednoduche, ne?
@nikissek28 Tak to já spím, spím, spím a spím, tak třeba zkus chodit ještě později spát a dřív vtávej 😉

lenicita
27. lis 2011

@majjka24 HPV je nález na děložním čípku....jen mi řekl, že by bylo dobré co nejdříve otěhotnit... jj, snažíme se,,,, ted díky toho utrogestanu už vím kdy mám ovulaci

majjka24
autor
28. lis 2011

@lenicita Aha, tak moc držím aplečky aby se co nejdřív zadařilo 😉

lenicita
28. lis 2011

😉