Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

lenik_25
24. bře 2011

@eveleninka Známé se zas včera večer ve 22,04 narodila holčička.... hrozně moc jí to přeju, ale sobě už jako taky.

Jinak u mě probíhá ovulka, tak držte palce.

adrous
24. bře 2011

@lenik_25 kamarádce je skoro 40 byla po přerušení miminko se nevyvíjelo pila pak kontryhel a na poprvé se jim hned zadařilo a předtím 3 měsíce to nešlo 😀 😀 😀 😀

eveleninka
24. bře 2011

@lenik_25 taky se dočkáš brzy a budeš si taky chovat už to svoje miminko,přeji ti to z celého srdíčka..budu držet palečky aby se to povedlo...to máme dneska konečně nádherně co holky??ještě že už skončila ta debilní zima nesnáším zimu mám ráda když je venku pěkně teploučko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

eveleninka
24. bře 2011

holky moje mám na vás takovou malou otázku:jsem po té laparoskopické operaci,brali mi nějaký maličkatý nádůrek což u dr.je vše nádůrek..a chtěla bych se zeptat jestli nevíte jak dlouho se nesmím milovat s přítelem??kamarádka s práce mi říkala že musím dodržet 6 nedělí jako ona po laparoskopii ale mě dělali malinkatou operaci,když to srovnám s ní té brali celou dělohu..nevíte nebo nemáte s tím nějaká zkušenost?zítra mi holky držte palečky jedu si pro celkové výsledky do motola tak doufám že to bude jenom vše o.k....jinak držím všem palečky aby se nám to povedlo a brzy jsem měli ty velké pupky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamcatkakoc
24. bře 2011

@eveleninka Ahoj, tak podle toho,co popisuješ, jsme byli asi obě na stejné operaci. A mně řekli,že máme vydržet týden, pak mi vytáhli stehy a všechno bylo OK 😵

janca1983
24. bře 2011

Ahojky ženy 🙂 Tak jsem se po dvou dnech prokousala vaší diskuzí. Nechtěla jsem sem vstoupit neinformovaná 🙂 Můžu tu ýt s váma. Jmenuji se Jana a s manželem se snažíme o mimíska od listopadu. Říkala jsem si že se otřu o jeho trenky a budu vtom a ono prt prt vořech 🙂

eveleninka
24. bře 2011

@kamcatkakoc no já už mám vyndané stehy,po týdnu po operaci mi je vyndali..ale všichni mi tvrdí že musím dodržovat 6 nedělí jako s kamarádek..ale já nevím...včera jsem měla chuť s přítelem ale pak když šlo do tuhého tak jsem radši couvla že mě tahají holky za nos??a jak dlouho se snažíš o mimíska?? 🙂

eveleninka
24. bře 2011

@janca1983 ahojky vítej u nás...já se s přítelem snažím od června a taky stále nic měla jsem stejný nápad jako ty a stále né a né to mimčo...do toho moje operace a zítra jdu na výsledky tak doufám že mi dopadnou dobře a už nám nic nebude bránit k vytouženému mimískovi... 🙂 🙂 🙂 🙂

adrous
24. bře 2011

@eveleninka víš co je nejlěpší vypustit to z hlavy a až si to srovnáš tak to většinou jde 🙂 😉

haaninaa
24. bře 2011

Ahojky, po dlouhé době, Vás všechny zdravím..... Zítra to bude týden, co budu po šesté IUI, .... Tak mi držte palečky, až za další týden máme //....

adrous
24. bře 2011

@haaninaa držím palečky 🙂 😉

haaninaa
24. bře 2011

@adrous - děkuju.... Taky držm palečky, ať je snaženíčko úspěšný🙂

adrous
24. bře 2011

@haaninaa teď jsme to flákali ty první pokusy,ale zavedu kontryhel a děj se vůle boží 😀 😀 😀 😀

domca89
24. bře 2011

No tak já mám dneska 3DC a jsem zklamaná, že to nevyšlo. :( tenhle měsíc jsem myslela hlavně na změnu práce tak nevím nevím. :(

domca89
24. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...7tt...........................................kontrola 11.4.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................49 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................47 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................44DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................39 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................5DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................29DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................23 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................18 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)......................................13 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel)..........................................................4 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................3 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................3 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................3 DC

Kdyby jste někdo něco chtěl opravit písněte si.

janca1983
25. bře 2011

Ahojky, jak to tak pročítám tak sleduju že jsem prt snažilka. Neberu žádné vitamíny na podporu mimíska jen calibrum klasické . Tak dnes jede do města tak musím něco nakoupit rozhodla jsem se tedy pro kontryhel a femibion. Jenom si sleduji ovu a to je vše. Holky vím že to bude znít asi hloupě ale na co je ta tabulka to DC. Asi si sedím na vedení a nemůžu na to příjít 😅 Jinak přeji všem hezký den a přežijte to v práci 🙂

domca89
25. bře 2011

@janca1983 Tak v téhle tabulce je u každé z nás snažilek uvedené, jaký Den Cyklu má, aby jsme přibližně věděli, kdo jak je na tom a co bere za vitamíny či podobné jak říkám "sajrajty" na mimíska.

janca1983
25. bře 2011

Jo tááák 🙂 mělo mě to napadnout . Tak jsem si nakoupila vitamínky a popíjím čajík. domca 89 děkuji za info. Jinak tě docela obdivuju že chceš pracovat jako řidička nákladáku. My máme autodopravu tak docela vím jak je takový autíčko velké. Jsi teda vodvaz 😀 Držím palečky ať to výjde. A jakým autínkem budeš jezdit ?

domca89
25. bře 2011

@janca1983 No když to dopadne, tak Renault midlum 7,5t. Prostě drobeček

eveleninka
26. bře 2011

ahojky holky tak jsem si včera byla pro výsledky po té laparoskopické operaci a zaplať pánbůh je to v pořádku. 😉 😉 ..ještě mě ale čeká jedno vyšetření v Motole a to na dětské gynekologii...mě je 24 let a mám jít na dětskou gynekologii tak to mi hlava nebere...chtěla jsem se zeptat jestli můžu spát už s přítelem ale vyšetřovala mě paní dr..a já jsem od malička zvyklá na ty chlapy...tak se zeptám až v úterý svého gynekologa...a co holky co je nového u vás???? 🙂 🙂 🙂 🙂

eveleninka
26. bře 2011

@janca1983 ahojky a jak dlouho se snažíte o mimíska?? 🙂

kamcatkakoc
26. bře 2011

@eveleninka Mně doktorka při propouštění z nemocnice sama řekla, že týden bez sexu musíme dodržet, ale jakmile mi vyndali stehy, tak jsme na to s manželem vlítli 😅 Podle mě tě kamarádky tahají za nos 😉 Musíš sama vědět, jak se cítíš, pokud by tě cokoliv bolelo,tak toho prostě necháte.
My se snažili rok a půl a teď v únoru se nám povedlo první IUI a čekáme miminko 🙂
Tak držím pěsti 😵

lenik_25
26. bře 2011

Ahoj holky, jen vám běžím v tom mém narozeninovém shonu oznámit, že jsem v pátek byla v tom CAR (www.stellart.cz) a SUPER!!! Nemám slov, jsem nadšená. Přátelské vystupování, všichni se tam ke mně chovali jako ke členovi rodiny. No co vám budu povídat, vyprdla jsem se na svojí gynekoložku a za svého obvodního gynekologa mám teď MUDr. Schmitze z CARu. Hned mě prohlédl, vše zkontroloval, řekl, že ovulka bude teď v neděli a že si na ten den máme naplánovat hodně sexu. Ideálně prý ráno, v poledne i večer 😀 A od úterý budu brát 2x denně duphaston. Když to nevyjde, hned další OVU najedeme na jiný postup. Prostě nám pomůže 🙂 Konečně se něco děje! A co víc... pan doktor je fešák a dal mi pusu k narozeninám 😀 😀 😀

domca89
27. bře 2011

@lenik_25 Tak to jsem ráda za tebe a přeju ti to, taky hledám jinou doktorku, ale nějak nikde nikdo.

adrous
27. bře 2011

@lenik_25 super zprávička držím palce 😵 😵 😵

ivanka8485
27. bře 2011

Ahojky, opravuju se, přidala jsem se k pití 100= grepového džusu, teda vůbec mi nejede 😝 , ale tak co by člověk neudělal.

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...7tt...........................................kontrola 11.4.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................49 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................47 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................44DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................39 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................5DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................29DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................23 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................18 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)......................................13 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%).........................8 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................3 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................3 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................3 DC

ivanka8485
27. bře 2011

@lenik_25 tak to je super, takový přístup by měl být všude, držím palce 🙂

majjka24
autor
27. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...7tt...........................................kontrola 11.4.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................49 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................47 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................44DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................39 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................8DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................7DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................23 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................18 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)......................................13 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%).........................8 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................3 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................3 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................3 DC

majjka24
autor
27. bře 2011

@haaninaa držím palečky jak jen to jde 🙂 🙂 🙂

eveleninka
28. bře 2011

@kamcatkakoc děkuji ti za rady..je dobré slyšet něco od někoho kdo to prožil taky...tak to gratuluji k mimísku 🙂 🙂 a co by jsi si přála holčičku nebo chlapečka??nebo to je vlastně jedno viď hlavně aby to bylo zdravý...já dneska hlídám 3 letou neteřinku Nelinku ségra má dnes a zítra od 7 do 19 je v práci a já jsem stále ještě na neschopence tak dneska a zítra mám o zábavu postaráno...tak jsem ráda s ní..ona je hodná..až na to že co otevře očíčka tu malou držtičku nezavře 😉 😉 😉