Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

janca1983
5. kvě 2011

@adrous Tak uz jen 40 min . držím pěstičky ať jsou jen dobré zprávičky 😵

adrous
5. kvě 2011

@janca1983 kéž by jsem napnutá 🙂 a co ty jak jsi na tom půjdeš pak na gyndu??? 🙂

janca1983
5. kvě 2011

@adrous já vím jsi napnutá jak struna jen na tebe zabrnkat viď 😉 včera jsem volala doktorovi že bych si k němu dnes došla a on mi řekl že ať přijdů koncem příštího týdne že by stejně nic neviděl jen lehce prosáklou dělohu / myslím že říkal dělohu už nevím 😅 / no a že uvidíme příští týden. Takže více méně mi neřekl nic . Vše se dozvím za týden. Dnes jsem koupla capačky , že je dám do krabičky a jako dárek manželovi. Zatím jsem mu to neřekla 🤐 chci až to budu mít potvrzené od doktora . Jsem ale taky načatá mu to říct dřív 😅 . No nevím co myslíš? Strašně se těším na jeho reakci.
Jo a už je to za pár minut. Pak hnedka písni co a jak 😀

adrous
5. kvě 2011

@janca1983 mám smíšený pocity ☹ 😢 pozitivní to je,ale HCG 135 tak se bojím ☹ 😢 mám přijít v pondělí na utz a možna znovu na krev ☹ 😔 tak mám hroznej strach 😢 😢

ka_cenka87
5. kvě 2011

@adrous Neboj, určitě to bude v pořádku 😉 Držím pěsti, ať je to čím dál lepší!!! 😀 😉

tery58
5. kvě 2011

@adrous uvidis, ze to bude v poradku. Moc Ti drzim palecky a moc Ti preju, aby to bylo vsechno v poradku!!!

janca1983
5. kvě 2011

@adrous to bude dobrý uvidíš 😵 já tomu moc nerozumím to HCG 135 to je špatné nebo kolik má být ? Když jsi v začátku těhotenství a doktor ví co se ti stalo předtím tak tě chce jen ohlídat. Bude to dobrý uvidíš !!!!! 😵

adrous
5. kvě 2011

@janca1983

Doba od početí Doba od poslední menstruace mIU/ml
7 dní (1. týden) 21 dní (3 týdny) 0 – 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 – 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 – 7 340
28 dní 42 dní (6 tt) 1080 – 56 500
35 – 42 dní 49 – 56 dní (7 – 8 tt) 7 650 – 229 000
43 – 64 dní 57 – 78 dní (8 – 11 tt) 25 700 – 288 000
57 – 78 dní 79 – 100 dní (11 – 15 tt) 13 300 – 253 000
17 – 24 týden Druhý trimestr 4 060 – 65 400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3 640 – 117 000

janca1983
5. kvě 2011

@adrous aha tak už vím. Ale to nic neznamená protože fazolka je v pohodě víš a víme to tady všechny 😔 takže beruško buď v klidu a nestresuj se, to fazolce nedělá dobře . Takže odpočívej pošli fazolce něco dobrého ať je jí i tobě fajn.

janule8
5. kvě 2011

Citace článku - Dobrá zpráva ovšem je, že na jaře je naopak relativně vyšší šance na početí. Protože muži méně souloží, mají více spermií, a tak se jim snáze daří partnerku oplodnit, cituje z vědeckých výzkumů server Times Online. Největší počet pohlavních buněk mají muži v semeni v březnu, dubnu a květnu.
Tak holky, to početí v květnu ještě stihnete 😀 Držím palečky

eveleninka
5. kvě 2011

ahojky holky co je tady nového?jsem pořád v pracovním nasazení 🙂

kamcatkakoc
5. kvě 2011

@eveleninka Ahooooj 🙂 taky jsem ráda,když mi napíšeš....teď jsem se dlouho neozvala, protože ležím doma a marodím...ale ne kvůli prckovi, ale chytla jsem nějakou virózu,ale tak šílenou,že musím zobat antibiotika. Naštěstí mě doktorka i lékarníci ujistili,že když už mám za sebou první trimestr,nemusím se bát 😵 tak nezbývá,než jim věřit....
Holka,co nastupuje na moje místo,tak už v pondělí dojde,tak budeme mít dost času na to,aby se to naučila 🙂
A ty až otěhotníš,tak žádný měsíc čekat !! Nesmíš nic těžkého zvedat, tak neriskuj....Sama vím,jaké to je,čekat na otěhotnění a když se to podařilo,byli jsme štěstím bez sebe. A kdyby mi doktor řekl,že musím hned na nemocenku,tak nebudu váhat, vždycky se ta práce nějak udělá a každý jsme nahraditelný !!! 😵 😵 😵
Tak se měj hezky, pěkně se snažte, at se brzo objeví na testíku // 🙂 Papa, dobrou noc 🙂

majjka24
autor
6. kvě 2011

@janule8 Jůůůůů, tak JDE SE NA TO 😀 😀 😀

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................19DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................46 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................18 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................18DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................13 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................34 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................19 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)............................................21DC
smudlinka2019.....................................................................................................14 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................13 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................13 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................7tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................5 tt
Adrous(Elasti-Q,kontryhel).......................................................................................5 tt
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)........................................................................................5tt

majjka24
autor
6. kvě 2011

@adrous Moc Ti držím palečky

adrous
6. kvě 2011

@majjka24 děkuji jsi zlatíčko zítra udělám ještě test a v pondělí uvidím 🙂 😉

terioza1
6. kvě 2011

@majjka24 Tak jsem to dostala :( Probrecela a jedeme dal :( Uz s Clostylbegitem... :( Snad se to povede a dekuju za podrzeni 🙂

adrous
6. kvě 2011

@terioza1 tak to mě mě mrzí,ale hlavu vzhůru určitě se vám to brzy podaří 🙂 😉

terioza1
6. kvě 2011

@adrous Ja doufam.... nikdy bych necekala, ze s tim bude takovyhle trapeni. Vsichni od nas z rodiny pocali, aniz by to vlastne chteli... od babky pocinaje - po sestru konce

adrous
6. kvě 2011

@terioza1 já to chápu každá má skoro mimi viď teď na snažilkách další těhule 😀 😀 😀 hele já si loni taky přála když jsem otěhotněla zdravé miminko,ale pro VVV jsem musela těhotenství ukončit víceméně nemusela,ale miminko by nemělo žádny život s vadou mozku ☹ 😢 nechci tě nijak utěšovat,ale prostě zasáhl asi osud a já chtě nechtě musela s tím smířit ☹ 😅

terioza1
6. kvě 2011

@adrous to je mi moc lito. Je to strasny. Ja si myslim, ze to, co se ma stat se stane v pravou chvili, ale rada bych vedela, kdy ta chvile je... Jsem z toho uz hotova... Uz proste nevim.... No, uvidime... :(

domca89
6. kvě 2011

Tak koukám holky, že je to tu plné rozporuplných citů. Berte to tak, že všechno zlé je pro něco dobré. Takže věřím, že to všechno co se tu teď děje, bude mít dřív nebo později suprové výsledky, navíc trpělivost se vyplácí ve všech směrech, tak to holky vydržte.
Jinak musím se pochlubit, dnes jsem oficiálně podepsala smlouvu na řidiče nákladního vozu tak jsem z toho šťastná jako blecha.

adrous
7. kvě 2011

holky,rychle vás po ránu zdravím 🙂 😉 tak dnes asi poslední test vyfotím až dojedeme 🙂 jedeme na výlet do lesa s malým a babi když tu u nás je ať se někam podívá 😵 😵 😵 test po týdnu vynechání je nádherný krásný silný čárky 🙂 😉 zatím se loučím pa holky držte se 😵 😵 😵

majjka24
autor
7. kvě 2011

@adrous MOOOC gratuluju a přeju ti ať to těhotenství je to to nejkrásnější a jak má být 😉 🙂 🙂

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................20DC
Tygrisek09(femiboin)............................................................................................47 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................19 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................19DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................14 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................35 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................20 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)............................................22DC
smudlinka2019 (??).............................................................................................15 DC
terioza1 (??) ....................................................................................................2 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................13 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................13 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................7tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................5 tt
Adrous(Elasti-Q,kontryhel).......................................................................................5 tt

janule8
7. kvě 2011

@adrous moc Ti to přeju, ale na první náběry HCG je důležité, aby bylo zvýšené a až na druhé náběry HCG se zjistí, zda těhotenství prospívá (hladina se musí správně zvyšovat) a pokud Ti čárky na testu zesilují tak je to na dobré cestě, no uvidíš zítra. Tak držím palečky.
Jinak máš moc pěkného chlapečka.

adrous
7. kvě 2011

@janule8 no zdá se mi že to snad bude dobré 🙂 😉 jinak fakt nevím a čárečky sílí takže věřím že to bude dobré 😵 😵 a nevím jestli budou určitě dělat ještě další náběry pokud dr najde váček tak myslím se druhý náběry dělat nebudou 😅 😉

eveleninka
7. kvě 2011

@kamcatkakoc Ahojky taky jsem tady po dlouhé době,pořád jsem v jednom kole v práci a dneska taky zítra mám jeden den volno tak jsem myslela že budu spát aspoň do 10 hodin a ono nic ségra jde zítra na ranní tak jsem zase dostala Nelču tak vstávám v 6 h.a musím jít nahoru až se vzbudí tak aby tam někdo byl..ach jo já si snad někdy neodpočinu..snad až budu těhotná ale to asi budu taky hlídat jelikož jde nelča až v září do školky ☹ mám jí ráda a ráda jí hlídám ale občas chci mít taky volné dny pro sebe a pro přítele,nebo jen tak si sednout a čučet na telku odpoledne to snad už ani nevím jaké to je,protože když mám volno a nemám na starost nelču ani babču tak vařím,peru,vytírám a tak...takže já si vlastně odpočinu až v posteli když jdu spát,teďkon jsem neměla už 3 týdny snaženíčko jelikož jsem buď byla utahaná nebo než si martin přišel ke mě lehnout tak jsem do té doby vytuhla tak snad dneska,ani asi tenhle měsíc nebudu smutná jelikož budu vědět že takové snaženíčko velké nebylo tak to prostě dostanu ale čuměla bych kdyby se nedostavila 😉 začala jsem zobat vitamííny gravital tak si ze mě holky v práci dělají srandu že martin teď bude mít rychlejší ocásky tak kéž by ty ocásky měl rychlejší 🙂 to je na prd že marodíš,venku tak hezky a ty jsi zavřená doma ale aspoň si trochu odpočineš,na druhou stranu jim musíš věřit kdyby to ublížilo tobě i miminku tak by ti ty prášky nedávali né? 🙂 dneska dávají sex ve městě tak doufám že se neodehraje jen ve městě 🙂 měj se moooc hezky a zase se budu těšit až tady najdu dopísek od tebe,ať se brzy uzdravíš... 🙂 papa pa a pozdravuj ode mě malinkého,nebo malinkou 🙂

eveleninka
7. kvě 2011

@adrous ahojky tak to jsou dobré zprávy co tady čtu strašně ti to přeji 🙂 a je všechno v pořádku.., 🙂

eveleninka
7. kvě 2011

@janule8 tak jdeme na to 🙂 🙂 🙂 🙂

adrous
7. kvě 2011

@eveleninka no snad to bude v pořádku 😵 😵 😵 dnes výlet vlakem a pešky jsme ušli asi 10 km tak jsme zničená a neměla jsem svůj odpolední spánek 😀 😀 😀

eveleninka
7. kvě 2011

@terioza1 ahojky četla jsem že se ti nedostala menstruace tak jak jsi dopadla?? 🙂 čekáš mimíska nebo se ta zatracená menstruace dostavila? 😒