Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

julca12
28. led 2016

@rejni no přímo mi to neřekla te to bylo kvůli cvičení ale ha si to myslím.. bolelo me v podbrisku a nechtela jsem to cvičení rušit byl to jumping u toho se dost skáče tak si myslím te to bylo tím cvičením .. uvidíme jak tenhle měsíc a příští měsíc zavolam dr at mi poradí.. snad mi neřekne ze je ještě brzo..

julca12
28. led 2016

@julca12 omlouvám se za chyby píšu to na mobilu .. jó pred tím cyklus 28 ale od toho zari je to rozhazeny

rejni
28. led 2016

@julca12 Tak příště už si dát pozor s cvičením..ale stát se může i bez..prostě to člověk někdy neovlivní. Pokud je Dr v pohodě tak by to mohla řešit i dřív, i když se vám jednou zadařilo..jen ty delší cykly teď no..ale ono možná bude fakt u tebe vše v pořádku jen to chce čas..i když to čekání je na palici, znám.. Pak jedině ještě vyzkoušet nějaké bylinky co upraví cyklus 🙂

julca12
29. led 2016

@rejni Ahojík, tak jsem teď 3x dny po sobě měla bazálku 36,9... a před tím ty dny před ovu to bylo 35,5, pak 36,4, a těsně před ovu to bylo 35,7 ... ale těch 36, 9 ještě asi nic neznačí,.. že? ☹

klarahk
29. led 2016

Ahoj holky,
hlásím se k vám do skupiny. S manželem jsme se rozhodli, že se teď po novém roce zkusíme posnažit o mimčo. HA jsem vysadila v září, od listopadu beru kys. listovou. Ovulační test jsem si zkoušela minulý měsíc a vyšel OK, takže snad nejsem tak rozbitá z braní HA jak jsem si myslela (skoro 10 let v kuse bez přestávky 😒 ). Po neděli by měla být opět ovu tak se uvidi jak to pujde. Budu se těšit na popovídání a vzájemnou podporu 😉 . Klára

julca12
29. led 2016

@klarahk Ahoj klari; ja brala antinu 10 let a pak jsem vysadila prášky a nimi se nám povedlo hned..ale teď se snažíme o druhy a to se zatím ještě nepovedlo ☹

dencalee
29. led 2016

Ahojky holky,
tak se k vám také přidávám. O miminko se snažíme od prosince kdy jsem po 9 letech vysadila antikoncepci (kterou jsem brala 9 let v kuse) příští týden by měla dorazit ovulace tak uvidíme jestli to tento měsíc dopadne. Ostatním držím palce !! Denča 😉

rejni
29. led 2016

@julca12 Z pár hodnot BT se to špatně určuje..ale podle těch nízkých následně teď 36,9 to může značit, že ovu proběhla..sedí to i s ovu testem? Jj zatím to nic neznačí pár dní vyšší BT, ta po ovu by měla být, některá má přes 37,0 některá 37 nikdy nedosáhne..tam záleží hlavně ten vzestup..před MS zase BT klesne,někdy 1-2 dny předem, některé až v den MS..bere se, že pokud se BT drží vysoko 18dní a víc tak s velkou pravděpodobností jde o těhotenství.. Ale BT je dobré měřit 2-3 měsíce aby se fakt dalo přesněji určit zda ovu je, kdy je.. 🙂

julca12
29. led 2016

@rejni jo,děkuju za odpověď 🙂

julca12
4. únor 2016

@julca12 tak jsem měla Bt 6 dni po sobě 37 a včera 36,8 a dneska ráno zase 37.. ms mam dostat at za 10 dni.. z toho asi nic nebude ☹

julca12
6. únor 2016

@rejni ahojik dneska bych měla být 12DPO Ráno Bt 37,1 večer me zacalo povolovat v podbrisku a začali mi byt divně. Nevydržela jsem to a udělala si testik a za minutu tam byla slaboulinkata druhá čárka.. myslíš že se mohlo zadarit ?

rejni
6. únor 2016

@julca12 Ahoj 🙂 pokud už tam byla i do minuty i když slabá tak si myslím, že je to hodně nadějné..Jakou máš značku testu? Prý některé můžou dělat duchy..Ale já za celé testování neměla na žádném ani toho ducha.. A kdy NEčekaš MS? A testovala jsi ráno? Tak zkus testnout zase zítra ráno jestli sílí nebo i lépe pozítří.. Jen aby nepřišla MS.. Moc držím palce ať čárka sílí 🙂

julca12
6. únor 2016

Test mamatest 10. Mam to dostat za 6 dni.. zkoušela jsem ted vecer kolem 20hod .. docela né čárka překvapila ale bojim se ze to může být falesnej duch jak se tady hodně píše..

rejni
7. únor 2016

@julca12 Zrovna mamatesty dělají duchy ☹ a on to zatím jen dušík je..bych řekla..Tak teď jen počkat a udělat další test, jestli už jsi neudělala 🙂

julca12
7. únor 2016

Zkusim to az radši zítra.. ale u prvního tehu jsem si dělala mamatest a vyšlo to.. jakej testik je spolehlivej?

rejni
7. únor 2016

@julca12 Prý Dr max, clerblue..zkus mrknout na skupinu snažilek někde tam takový dotaz určitě bude nebo rovnou zkusit napsat, holky už poradí 🙂

julca12
8. únor 2016

@rejni ahoj tak dneska ráno jsem to zkusila a čárka je o malinko silnější

rejni
8. únor 2016

@julca12 Ahoj jj vypadá že sílí..moc držím palce 🙂

julca12
8. únor 2016

Děkuju.. je tohle ještě falesnej duch? Další test udělám au ve stredu

princezsverunka
8. únor 2016

Holky co myslite,mám dva dny zpoždení mam si udelat test?abych nebyla smutna a jeste MS dosla:( a nebo pockat jeste par dnu

julca12
8. únor 2016

@princezsverunka zkus si ho zítra udelat

julca12
8. únor 2016

@princezsverunka držím pestičky at je tam prouzek

princezsverunka
8. únor 2016

@julca12 zkoušela jsem tedka a nic :( nechali...zkusim rano

rejni
8. únor 2016

@julca12 Já myslím, že ne..a hlavně sílí.. 🙂 tam jen tak dál ať MS nedojde!

princezsverunka
9. únor 2016

@julca12 dneska ráno viz to stejné ani po druhé čárce stopa:(( MS nikde.
Koncim s testovanim pockam do soboty a pak volam doktroce co.a.jak

julca12
9. únor 2016

Tak dneska jinej testik a taky tam neco je? Dr jeste volat nemam co? Mela bych to kolem soboty dostat.. asi musim pockat dokud to nedostanu ze?

julca12
9. únor 2016
rejni
9. únor 2016

@julca12 Tenhle test jsem ještě neměla..ale pravděpodobně dvě čarky jako + znamená pozitivní.. 🙂 👍Určitě počkat jestli MS nedorazí a k Dr trochu později 6,7 tyden..dřív asi neuvidí..

julca12
10. únor 2016

@princezsverunka v září jsem mela priznaky tehu, 14 dni spozdenou ms a na Uz v nic nebylo. Vzali .i krev a hcg bylo jen 12..ze vajíčko se neuhnizdulo.. tak mi pichla vyvolávací a za 4 dny jsem to dostala.. A pak jsem začala mít rozhazeny 38dc atd.. přeju at to u tebe takhle neni

jana113
10. únor 2016

Ahoj holky,
ráda bych Vás poprosila o vyplnění dotazníku, pro snažilky o miminko.

Děkuji mnohokrát Jana

Odkaz na dotazník:
https://faktory-ovlivnujici-vyber-ce.vyplnto.cz/