Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

eveleninka
23. dub 2011

ahojky holky tak jsem dneska byla čúrat a když jsem se utírala něco jsem tam zahlédla a byla to krev tak jsem to asi dostala zatím je to stále malinko,mám 22DC a mívám to 24 nebo 25 den.od minulé menstrace..ale stále je to slabé,bolí mě bříško a šíleně mě bolí kolena... ☹ ☹ no jestli je to fakt menstruace a zítra se mi to hodně rozjede tak jsem zase smutná ještě že jsem si nekoupila těhotenský test byla bych zase šíleně zklamaná...ani nevíte jakou mám teď náladu...přítel na mě hned poznal že jsem to dostala a jsem zklamaná.... ☹ ☹ ☹

adrous
23. dub 2011

@eveleninka a nemohlo to být jen ružové špinění?jako při uhnizďování tak to měli 2 kamarádky 😅 😅 neboj já teď taky myslím že těhotná nejsem co se dá dělat 😅 🙄 musíme vydržet 😉 myslím na tebe moc aby to nebyl menzes 😉

ivanka8485
23. dub 2011

@nathali děkuju, ale zatím je moc brzo si to nějak moc zabírat, stát se může cokoliv, počkám na kontrolu u doktora.Jnak je mi pořád stejně, nejvíc mě bolí v kříži, občas žaludek na vodě, jinak tak cca jednou za den takové "zatrnutí" v podbříšku. Jinak nic. Jo bolí mě hlava, ale to bude spíše ze sluníčka 🙂 A jak ty MS nikde? S tím termínem, nevím přesně kdy jsem měla ovu 3-10.4 je rozpětí dle mého názoru, takže cca podle toho kalkulátoru dle poslední MS jsem od zítřka v 5. týdnu, ale myslím, že jsem tak 4,5, když to počítám dle MS a zahrnuji i ty dva týdny, kdy jsem vlastně těhotná ve skutečnosti ještě nebyla a čekalo se na ovu. Nechápu, proč se to tak počítá, jenom mě to mate.

eveleninka
24. dub 2011

@adrous tak menzes se dneska ráno dostavila a hodně,ach jo já mám zase blbou náladu a jsem sklamaná ☹ 😒 ☹ 😒

adrous
24. dub 2011

@eveleninka tak to mě teda mrzí 😢 😢 😢 no já sama nevím jak dopadnu,ale to asi taky dostanu jsem jen víc unavená ale těhotenství to asi nebude.

majjka24
autor
24. dub 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................12 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO 2.5..............................................12 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................7DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................36DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................22 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................36 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................34 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................34 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................7 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................1 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................18 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................22 DC

ka_cenka87
25. dub 2011

Ahojky snažilky, můžu se taky přidat? My se s přítelem snažíme od prosince a zatím nic 😖 Ale oba věříme, že se to brzy povede 😉

adrous
25. dub 2011

@ka_cenka87 jasan přidej budem rádi 😵 😵

majjka24
autor
26. dub 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................12 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO 2.5..............................................12 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................9DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................38DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................24 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................38 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................36 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................36 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................9 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................3 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................120 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................24 DC

majjka24
autor
26. dub 2011

@ka_cenka87 Vítej, 😀 😀 😀

domca89
26. dub 2011

Tak holky tenhle týden pojedu s autem do Německa a nebo Rakouska a od 1.5. dostávám smlouvu na náklaďák. Juchůůůůů. Tak teď uvidíme jestli ta změna přispěje k mimču. 😉

adrous
26. dub 2011

@domca89 to je seupéééér mooc gratuluji mám za tebe radost snad se vám začne dařit i s miminkem 😵 😵 😵 držím pěsti 😵 😵

kamcatkakoc
26. dub 2011

@eveleninka Ahoj, já měla v pátek dovču,tak jsem si užila 4 dny doma 🙂 V sobotu jsme byli v ZOO, bylo krásně a tak jsme si to užili. Já budu muset odpočívat dneska,protože včera jsme byli na menším výletě pěšky a celkem jsem vyřízený 😒 Takže dneska přijdu z práce, lehnu a ani se nehnu 😀

domca89
26. dub 2011

@adrous Děkuju, taky doufám, teď to bylo jen do práce, domů, do práce, domů a teď to bude změna, budeme si doufám, vzácnější, když se míň uvidíme a mohlo by to konečně vyjít. I když momentálně bych si chtěla nahnat praxi.

adrous
26. dub 2011

@domca89 taky doufám že vám to výjde 🙂 😉 já čekám na neděli co se bude dít 🙂 😅 😅

nathali
26. dub 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................12 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO 2.5..............................................12 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................9DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................38DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................24 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................38 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................36 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................8 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................9 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................3 DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................120 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................24 DC

nathali
26. dub 2011

@domca89 tak to gratulka k smluve 🙂 snad ta zmena prospeje a tehu budes jedna radost 🙂
@adrous a co ty jak je ti???

smudlinka2019
26. dub 2011

Ahojky holky,můžu se přidat? 🙂

adrous
26. dub 2011

@nathali ahojky vůbec nevím co z toho bude včera zas píchání v podbřišku 😅 kamarádka říka hlavně že tě tam píchá.mě dnes malej tak zlobil až mi povolily nervy a normálně jsem se rozbrečela ☹ 😢 jsem i celkově podrážděná to počasí mě štve 😅

adrous
26. dub 2011

@smudlinka2019 vítej mezi snažilkami 🙂 😉

smudlinka2019
26. dub 2011

@adrous děkuji 🙂

nathali
26. dub 2011

@adrous no holka neviem ci to je tym pocasim 😀 no som zvedavaa na teba 🙂

adrous
26. dub 2011

@smudlinka2019 budem rádi za každou novou snažilku 🙂 😉

adrous
26. dub 2011

@nathali no já docela taky co z toho bude 😅 😅 pořád se snažím to nějak neřešit 😉

smudlinka2019
26. dub 2011

@adrous tak o to se snažim každý měsíc,ale pak se vždycky ukáže něco,díky čemu to vypadá nadějně a nakonec zase nic.Hlavně se snažim to brát trochu s vtipem 🙂

adrous
26. dub 2011

@smudlinka2019 my teprve 2 snažení abys byla trošku v obraze jsem po uměle ukončeném těhotenství 25tt takže jsme museli čekat na pitvu a genetické testy a hematologii takže po půl roce čekání zkoušíme znovu.

smudlinka2019
26. dub 2011

@adrous tak to mi je líto ☹ nedokážu si ani představit,že by se mi tohle stalo ☹ my se snažíme pořád o první mimí a už jsme se vyšplhali na rok a 7 měsíců snažení

nathali
26. dub 2011

baby tak ja sa k vam tiez teda pridam u nas to v maju budu uz dva roky ☹ ach jaj no co ideme dalej

adrous
26. dub 2011

@smudlinka2019 no naštěstí jednoho cvrčka mám ono by to bylo fakt na blázinec já si pořád hrála na silnou a stejně si tím člověk musí projít ☹ jinak my se snažily rok a pak se zadařilo 🙂 😉

eveleninka
26. dub 2011

@ka_cenka87 ahojky to víš že se můžeš přidat každá snažilka vítána 🙂 🙂 to já se s přítelem snažím už od června a taky stále nic,a tenhle měsíc jsem to dostala takže jsem opět sklamaná ☹ ☹