Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

majjka24
autor
17. kvě 2011

@nikissek28 Teta, nechce se mi moc testovat. ještě je brzo. Mám teprv jeden den vynechání, to je nic 😀

majjka24
autor
17. kvě 2011

@nathali A kdy to máš v plánu testnout ???

tery58
18. kvě 2011

ahojky jste vsechny hrozne hodny!!! Uvidime pristi MS. S muzem jsme doufali, ze se zadarilo. Dokonce mi i v nedeli hladil brisko a daval mi na nej pusinky. Bylo to uzasny!!!
Oba jsme smutny a doufame, ze se brzy zadari. Budu se snazit to nejak neresit.
Vsem drzim pesti, aby to vyslo aspon Vam!!!

nathali
18. kvě 2011

@majjka24 no ja som dnes 30dc a nic ms nikde ani nazank ani bolest proste nic len som rano trolinku spinila tak dohneda ale to ani nestoji za rec tak toho malo bolo to este slabsie nez vcera rano 🙂 ale co ma stve je ze mi BT klesla ☹ ja neviem co si mam myslet uz radsej ani nedufam ☹

nathali
18. kvě 2011

@majjka24 no ja sok chcela az 35dc lebo ona niekdy pride aj neskor ale mozno nebudem muset vobec testovat ☹ vcera som bola v obchode a cumela na testik ci ho kupim alebo nie tak som nekupila ze az ked dlhsie bude meskat tak potom skusim 🙂

tery58
18. kvě 2011

@nathali nechci Te nejak strasit, ale takhle jsem to mela ja ted. S tim, ze jsem mela obcas bolesti v podbrisku a bylo mi spatne od zaludku. A taky mi klesla BT. Ale uvidis treba u Tebe to bude naopak. Moc bych Ti prala, aby si to mela naopak nez ja, aby si cekala mimi.

nathali
18. kvě 2011

@tery58 nestrasis ma 😉 ja to mavam takto skoro kazdy druhy mesiac takze ja som s ms zmierenaa 🙂 a viem ze BT mi uz nestupne a zazrak sa nestane no u mna sa zazraky nerobia 😀

hanysek.hanysek
18. kvě 2011

Holky, tak mrkněte na testy, co říkáte? mám dva dny do MS. Dorazí, nedorazí? To bude překvapení.

nathali
18. kvě 2011

@hanysek.hanysek ved testiky ti silnejuuuuu tak nestresuuuj a uzivaj si ze ms uz nedoraziiiiiiiiiiiii 😉 🙂 🙂 🙂

nathali
18. kvě 2011

inak mne ms stale nikde a to som sa okupala aj v teplej vode a nic 🙂 citim sa ako po ovu nic ma neboli a je mi fajn 🙂 tak uvidim ze ci sa to vecer rozbehne alebo nie 😉 no uvidim

hanysek.hanysek
18. kvě 2011

@nathali Děkuji, ale pořád "to" může odejít :o( A ty si zatestuj také :o)

nathali
18. kvě 2011

@hanysek.hanysek prosiiim ta nemysli na to takto ze to moze odist to ano moze ale to sa moze stat aj vo vyssom tt tak a od teraz uz mysli len pozitivne ano! 🙂
ja testovat nebude az ked tak piatok alebo az ponedlok ak ms nedorazi nechce zbytocne vidiet bieli testik tych uz bolo dost 😉

hanysek.hanysek
18. kvě 2011

@nathali Už je jen zvláštní, že se mi čárka ukázala už 7dní před MS. Minimálně do pátku se neraduju. Protože břicho stále bolí na MS.

janca1983
18. kvě 2011

@hanysek.hanysek ahojky já bych řekla že MS asi už nedorazí, ale říkám to potichoučku abych to nezakřikla 🤐 držím pšstičky aby to vyšlo 😵

janca1983
18. kvě 2011

@adrous ahojky tak jsem byla dnes v lékárně a koupila jsem si zázvorový lízátka . Jsou pro těhotný na nevolnosti a můžu říct že je to po nich trochu lepší. Sice jsou sladké 😅 ale když je mii po ich lépe tak to přežiju 😀 Tak jestli ti je ještě šoufl tak si skus koupit 😵 U nás stojí 4,50 /1 ks

hanysek.hanysek
18. kvě 2011

Tak holky, digiální těhu test :o) ale i tak může MS dorazit. Stále se zatím neraduju.

adrous
18. kvě 2011

@janca1983 já teda nechci nic zakřiknout,ale mě jako není tak šoufl abych šla pro lízatka a pro po mám ještě doma z minuleho těhu tak čekám jestli je využiji nebo pošlu dál 😀 😀 😀 😀 😀

nathali
18. kvě 2011

@hanysek.hanysek no vidis tak to mas cierne na bielom 🙂 no gratulujeeem ale potichuuuucky 😉 a uz prestan myslet na ms lebo si ju este privolas!!!!!
@majjka24 tak ako dnes??? jak sa citis???

janca1983
19. kvě 2011

@hanysek.hanysek ahojky souhlasím s nathali, na ms bych nemyslela aby sis jí nervově nepřivolala ☹ , buď v klídku a uvidíš dopadne to dobře 😵 jinat také přidávám gratulaci

janca1983
19. kvě 2011

@adrous tak to ti závidím já si myslím že mě to snad přetrhne. Imrvere je mi blbě ale tak že sotva koukám 😖 . Připádá mi to jako permanentní opice ☹ 😀 No doufám že se to uklidní a bude mi fajn 😵

ka_cenka87
19. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................32 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................31 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................31 DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................25 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................3 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................3 DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................27 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................14 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................??DC

Kamcatkakoc............................................................................................................15 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................15 tt
Nikissek 28 (...)..........................................................................................................9 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).....................................8 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)............................................................7 tt

nathali
20. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................32 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................31 DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................25 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................3 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................3 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................2 DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................27 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................14 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................??DC

Kamcatkakoc............................................................................................................15 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................15 tt
Nikissek 28 (...)..........................................................................................................9 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).....................................8 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)............................................................7 tt

@hanysek.hanysek tak ako ti je??? co ms snad neprisla??
@majjka24 co ty jak to s tebou vypada??? drzim ti moc moc palceky 🙂
mne ms uz dorazila aj ked neni taka silna ako som cakala ale za to bolesti som mala strasneee ☹ a este k tomu prisla pani migrena s ktorou kamaratka nie som ☹ ach jaj ☹

ka_cenka87
20. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................33 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................32 DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................26 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................4 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................4 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................2 DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................28 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................15 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................??DC

Kamcatkakoc............................................................................................................15 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................15 tt
Nikissek 28 (...)..........................................................................................................9 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).....................................8 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)............................................................7 tt

eveleninka
20. kvě 2011

ahoj holky,tak vás asi z této diskuze opustím,jelikož jsem se ve středu rozešla s přítelem..došlo to hodně k finančním problémům za které mohl on a tak jsem se s ním rozešla...strašně to bolí ani nevíte jak 3 roky se asi nikdy nezapomenou...ale když mi vyhrožoval že se zabije a mířil si kudlou do srdce a chtěl si přede mnou podřezat žíly...málem jsem se sesypala....zbalil si pár věcí a od středy si pro ten zbytek nedošel,bojím se kde je jestli si něco neudělal kdybych aspoň věděla kde je nebo ho někde zahlédla bylo by mi líp...celý den jsem v pohodě ale jak dorazím domů padne to na mě a brečím a brečím strašně to bolí...ale na zpátek ho už nechci mám kvůli němu finanční problémy...bolí to hodně to bolí....

jessika
20. kvě 2011

Ahoj, vezmete mě do party?

Taky se snažíme, teda už zase, bych spíš měla říct. V Říjnu 2009 jsme byli půl roku po svatbě a řekli jsme si, že je vhodný čas začít myslet na rodinu. Jenže se nějak nedařilo, manžel měl pak taky špatné výsledky spermiogramu, já si do toho našla vysněnou práci a taky jsme to odložili. Začali jsme opět v listopadu 2010 s tím, že musíme rychle, protože manželovi objevili docela vážnou nemoc. Při léčbě se nesmí otěhotnět (trvá rok) a pak ještě dalšího půl roku taky ne. A neměla by se moc odkládat. Takže jsme dali jeden cyklus přirozeně, jeden s Ultrogestanem a při další, podpořeném ještě navíc Clostylbegytem se zadařilo a já našla vytoužené dvě čárky. To bylo letos v únoru. Naneštěstí jsem v 7tt potratila. Dohodli jsme se, že se hned začneme pokoušet zase. Teď jsem v druhém porevizním cyklu, dneska 3DC a nasadila jsem opět Clostík. Tak doufám, že brzo budou //, aby se mažel mohl jít konečně léčit a my měli vytouženého drobečka.

jessika
20. kvě 2011

@nathali Naty, to už je 3. diskuse, na které se setkáváme. Ne, fakt tě nestopuju 😀

ka_cenka87
20. kvě 2011

@eveleninka To je mi moc líto ☹ , hlavně dej pozor na sebe a kdyby sis potřebovala promluvit, stačí se ozvat... 😉

ka_cenka87
20. kvě 2011

@jessika Budu držet pěsti, ať máš co nejdřív // 😉 😀 🙂

adrous
20. kvě 2011

@eveleninka to je strašný ☹ ☹ 😢 držím palečky aby to přešlo 3 roky jsou kus života to chápu.snad ty finanční problémy překonáš.držím palečky 🙂 😉

majjka24
autor
20. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................3 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................32 DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................26 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................4 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................4 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................2 DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................28 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................15 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................??DC

Kamcatkakoc............................................................................................................15 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................15 tt
Nikissek 28 (...)..........................................................................................................9 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).....................................8 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)............................................................7 tt

Ahojte,tak jsem ve středu testla a byla tam slabši druhá, fakt jsem i začla věřit že by??? a odpoledne přišla známá bolest břicha a ms byla tu ☹ nějak mi to ze začátku nějak nevadilo, protože jsem tomu nijak moc něvěřila, ale ted nějak prostě přestávám věřit, že někdy budem ten poklad držet v náručí, předminulý měsíc to bylo to samé, příznaky jak z knížky, slabá čárkam, ale byla a pak křeče jak něco a krev s kusy něčeho...ted by měla být ms a byla tak cca 2 dny, moje tělo nějak blázní či co, to jsem nikdy neměla. průjem mám furt, ale to asik mámz biocukru, nějakou záhadou, v hlavě se mi taky občas zamotá, tak asik mámněco i s tlakem, nevím, .....holčičky, moc vám děkuju,, že na mě tak myslíte, opravdu - DÍKY 🙂