Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

hankamamka
13. srp 2011

@ka_cenka87 Aky dlhy mas cyklus? Ja mam normalne cyklus 26 dni, ale minuly mesiac som mala 23 dni, tak cakam, kedy to pride. Vcera ma boleli krize a bolo mi blbo celkovo, ako keby to malo prist, ale dnes vobec nic a vsetko preslo. Takze netusim 😒

ka_cenka87
13. srp 2011

No já to mám nepravidelný... 😒 Poslední cykly jsem měla 29-31DC... Tak uvidím kdy to přijde. Je fakt, že bych byla šťastná, kdyby to už nepřišlo, ale to se uvidí. Navíc nemá ani cenu ještě testovat, protože jsem teprve 7DPO, ale pokud to do nedělního večera nedostanu, tak asi zkusím v pondělí ráno jeden testík!!! 😉

hankamamka
13. srp 2011

@ka_cenka87 budem držať palce, nech už to nepríde. držííím! daj vedieť!

ka_cenka87
13. srp 2011

@hankamamka Díky... 🙂 No pokud se bude teplota v grafíku držet i nadále nahoře, tak jako doteď, tak by to snad mohlo vyjít, ale moc tomu nevěřím. Prostě se nechám překvapit... 😀 😉 🙂

ka_cenka87
14. srp 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)......................................................................32 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)....................................................30 DC
Nathali (kontryhel)...........................................................................................19 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).................................................?? DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) .............................................................10 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)........................................................50 DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)......................................................................34 DC
andy91..............................................................................................................43 DC
hankamamka (kysel. listova).......................................................................23 DC
skirt.....................................................................................................................? DC

Kamcatkakoc.........................................................................................................25 tt
Medvik (acidum folicum)......................................................................................29 tt
Nikissek 28 (...)......................................................................................................20 tt
Ivanka8485 (femibion, občas hořčík).............................................................. .20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)........................................................18 tt
Janca 1983............................................................................................................17 tt
Lenasss ( babyplan)............................................................................................14 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)...............................................................................12 tt

ka_cenka87
14. srp 2011

Holky přeju krásný večer. Jak pak jste se měli o víkendu? Já jsem ho skoro celý proležela, protože mám zvýšenou teplotu a nechtěla jsem, aby mi to přerostlo v něco horšího... ☹ Jinak MS zatím nedorazila, ale čekám ji každým dnem... 😒 Mějte se krásně a užijte si zbytek večera 🙂 😉

hankamamka
14. srp 2011

@ka_cenka87 Tak to este neprislo, to je super 🙂

adrous
14. srp 2011

@ka_cenka87 tak třeba menzes nepříjde když s tím nepočítáš 🙂 😉 tfuj tfuj tfuj 😵

majjka24
autor
15. srp 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)......................................................................3 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)....................................................31 DC
Nathali (kontryhel)...........................................................................................20 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).................................................?? DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) .............................................................11 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)........................................................51 DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)......................................................................35 DC
andy91..............................................................................................................44 DC
hankamamka (kysel. listova).......................................................................24 DC
skirt.....................................................................................................................? DC

Kamcatkakoc.........................................................................................................26 tt
Medvik (acidum folicum)......................................................................................30 tt
Nikissek 28 (...)......................................................................................................21 tt
Ivanka8485 (femibion, občas hořčík).............................................................. .21 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)........................................................19 tt
Janca 1983............................................................................................................18tt
Lenasss ( babyplan)............................................................................................15 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)...............................................................................13 tt

majjka24
autor
15. srp 2011

@ka_cenka87 Ahojki, no, taky už jsem tak trochu doufala, v pátek jsem si dělala test a bílý jak sníh, normálně bzch si ho nedělala, ale šli jsme v sobotu na pivní slavnosti a od úterka mi bylo po každém jídle zle, ale fakt zle 😝 a včera jsem tak uvažovala z čeho by mi mohlo být tak bleee, tak jsem přišla na to - máme v práci ty velké barely s vodou, a už jednou mi ta voda neudělala dobře, tak už to nepiju 🙂 A co ty, přišla nebo nepřišla???? 😉

ka_cenka87
15. srp 2011

@majjka24 Ahojky, no já zatím stále nic a teplotka se i nadále drží nahoře, tak uvidíme co příjde v příštích dnech... Ale zatím se mi grafík moc líbí, jen ještě aby z toho něco bylo 😒 Jinak jsem zatím ještě netestovala, protože dneska jsem teprve (dle grafu) 9DPO, což mi přijde na testování brzo... Asi to nechám až na později, uvidíme třeba to nevydržím a testnu zítra 😉 Ale do konce týdne budu muset, protože jedeme kamarádovi o víkendu zkolaudovat domeček... 😀

ka_cenka87
15. srp 2011

@adrous No špatné by to nebylo, ale uvidíme 😉 Třeba BT zítra klesne a bude po srandě... 😒

hankamamka
15. srp 2011

Tak ja zatial nic, dnes alebo zajtra by to malo/nemuselo prist!

tery58
15. srp 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).......................................................................33 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)......................................................31 DC
Nathali (kontryhel)..........................................................................................21 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................?? DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) .............................................................11 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)............................................................51 DC
Ivusska (provera, clostilbegyt).......................................................................35 DC
andy91............................................................................................................44 DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................24 DC
skirt...................................................................................................................? DC

Kamcatkakoc....................................................................................................25 tt
Medvik (acidum folicum)...................................................................................29 tt
Nikissek 28 (...).................................................................................................20 tt
Ivanka8485 (femibion, občas hořčík).............................................................. .20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..........................................................18 tt
Janca 1983........................................................................................................17 tt
Lenasss ( babyplan)..........................................................................................14 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..............................................................................13 tt

majjka24
autor
16. srp 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).......................................................................4 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)......................................................32 DC
Nathali (kontryhel)..........................................................................................22 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................?? DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) .............................................................12 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)............................................................52 DC
Ivusska (provera, clostilbegyt).......................................................................36 DC
andy91............................................................................................................45 DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................25 DC
skirt...................................................................................................................? DC

Kamcatkakoc....................................................................................................25 tt
Medvik (acidum folicum)...................................................................................29 tt
Nikissek 28 (...).................................................................................................20 tt
Ivanka8485 (femibion, občas hořčík).............................................................. .20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..........................................................18 tt
Janca 1983........................................................................................................17 tt
Lenasss ( babyplan)..........................................................................................14 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..............................................................................13 tt

@ka_cenka87 Hojki, tak to máš fakt brzo,ale držím moooc palečky !!! 🙂 🙂 🙂

ka_cenka87
16. srp 2011

Ahoj holky, tak hlásím, že stále nic a navíc teplotka i nadále stoupá... 😉 😀 Zdá se mi to nepravděpodobný a mam z toho docela strach! 😅 Ale pokud se do čtvrtka nic nezmění, tak asi zkusím testík. To už budu 12DPO a snad už by mohlo být něco vidět...

denousek
16. srp 2011

pardon snažilky,dovolím si vám ukázat muj inzerat v připade zajmu se ozvěte 🙂
https://www.modrykonik.cz/bazar/jine-pro-mamink...

adrous
16. srp 2011

@ka_cenka87 to je paráda tak tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵

ka_cenka87
16. srp 2011

@adrous Predem se omlouvam,ze je text bez diakritiky,ale pisu to na mobilu. No popravde se bojim,abych to nezakrikla a taky si myslim,ze stejne mrcha prijde,protoze me poboliva bricho jako kdyz to mam dostat... ☹ Samozrejme,ze bych byla rada,kdyby uz nedorazila,ale to by musela byt hodne velka nahoda... Proste pockam do ctvrtka,pak kdyztak zkusim nejaky testik a v pondeli jdu kdyztak na gyndu,tak se pak kdyztak domluvim s doktorkou. Ale na to je jeste porad brzo... 🙂

hankamamka
16. srp 2011

@ka_cenka87 drzim palce!

ka_cenka87
16. srp 2011

Tak jsem právě zjistila na fertilityfriend.com, kde si zapisuju BT, že předpoklad MS je na neděli, tak uvidíme, jestli se náhodou netrefí... 😉 🙂

domca89
17. srp 2011

Tak doplním tabulku:

Majjka24 (femibion, kontryhel).......................................................................4 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)......................................................32 DC
Nathali (kontryhel)..........................................................................................22 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................25 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) .............................................................12 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)............................................................52 DC
Ivusska (provera, clostilbegyt).......................................................................36 DC
andy91............................................................................................................45 DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................25 DC
skirt...................................................................................................................? DC

Kamcatkakoc....................................................................................................25 tt
Medvik (acidum folicum)...................................................................................29 tt
Nikissek 28 (...).................................................................................................20 tt
Ivanka8485 (femibion, občas hořčík).............................................................. .20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..........................................................18 tt
Janca 1983........................................................................................................17 tt
Lenasss ( babyplan)..........................................................................................14 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..............................................................................13 tt

Jinak já v sobotu budu testovat, protože 23DC jsem špinila, ale MS nikde a ani žádné její příznaky. Navíc tohle se mi nikdy nestalo a pak mám v 90% případů cyklus minimálně 30DC takže by na to bylo i moc brzo, každopádně potom na gyndu a skřípnout doktorku, už mě to nebaví. Poslední cyklus jsem měla 43DC.

ka_cenka87
17. srp 2011

Ahoj holky, zatím nic. Ale dneska ráno šla teplotka mírně dolů, tak myslím, že je asi jasno... 😒

majjka24
autor
18. srp 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).......................................................................6 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)......................................................34 DC
Nathali (kontryhel)..........................................................................................24 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................26 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) .............................................................14 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt).......................................................................38 DC
andy91............................................................................................................?? DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................27 DC
skirt...................................................................................................................? DC

Kamcatkakoc....................................................................................................25 tt
Medvik (acidum folicum)...................................................................................29 tt
Nikissek 28 (...).................................................................................................20 tt
Ivanka8485 (femibion, občas hořčík).............................................................. .20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..........................................................18 tt
Janca 1983........................................................................................................17 tt
Lenasss ( babyplan)..........................................................................................14 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..............................................................................13 tt
@ka_cenka87 Naděje umírá poslední, držím ti moc palečky !!!! zkus si testík, uhnízdování je 7-9 , mělo by tam něcvo být, ale s citlivostí 10 😉 🙂
@domca89 Ahojki, já být tebou tak tu mudru kopnu´někam, vyměn ji zavčasu. A kolik jsi DPO víš?

ka_cenka87
18. srp 2011

@majjka24 Ahojky,tak jsem dneska zkousela test a nic,proste bilo... Jen nechapu tu teplotu,zase vyskocila nad 37°C. Jsem z toho docela zmatena,ja uz fakt nevim co to s tim mym telem je... Ale tak test nevysel,tak uz je nejspis rozhodnuto... Ted uz zbyva jen cekat! Ale diky za podporu,je uzasny kdyz na to clovek neni sam... 😉🙂

hankamamka
18. srp 2011

@ka_cenka87 možno je len príliš skoro na testovanie! skús o pár dní!

majjka24
autor
19. srp 2011

@ka_cenka87 Zkus ještě v sobotu třeba, třeba to byl vadný kousek 😉 😀 A nebo ti jde hcg pomaleji nahoru.Když máš tak krásnou teplotu, třeba se furt pořádně zavrtává 😉 🙂 Co jsem si dělala posledně test, tak se mi po 2 min royzpad na části, jsem na to hleděla, tolik peněz to stálo.... 😠 😀

Tož Vám přeju krásný letní pátek 🙂 🙂 🙂

Majjka24 (femibion, kontryhel).......................................................................7 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)......................................................35 DC
Nathali (kontryhel)..........................................................................................25 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................27 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) .............................................................15 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt).......................................................................39 DC
andy91............................................................................................................?? DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................28 DC
skirt...................................................................................................................? DC

Kamcatkakoc....................................................................................................25 tt
Medvik (acidum folicum)...................................................................................29 tt
Nikissek 28 (...).................................................................................................20 tt
Ivanka8485 (femibion, občas hořčík).............................................................. .20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..........................................................18 tt
Janca 1983........................................................................................................17 tt
Lenasss ( babyplan)..........................................................................................14 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..............................................................................13 tt

ka_cenka87
19. srp 2011

@majjka24 Tak a mám pocit, že je jasno 😖 Dneska jsem klesla o 3desetinky a navíc mě pobolívá pořád břícho, takže potvora přijde buď ještě dneska a nebo o víkendu. Tím pádem, se bude muset odložit návštěva doktorky, kterou jsem měla naplánovanou na pondělí... ☹ 😒 😖

hankamamka
20. srp 2011

Zial, prepisujem tabulku :( :( :(

Majjka24 (femibion, kontryhel).......................................................................8 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)......................................................36 DC
Nathali (kontryhel)..........................................................................................26 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................28 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) .............................................................18 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt).......................................................................40 DC
andy91............................................................................................................?? DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................1 DC
skirt...................................................................................................................? DC

Kamcatkakoc....................................................................................................25 tt
Medvik (acidum folicum)...................................................................................29 tt
Nikissek 28 (...).................................................................................................20 tt
Ivanka8485 (femibion, občas hořčík).............................................................. .20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..........................................................18 tt
Janca 1983........................................................................................................17 tt
Lenasss ( babyplan)..........................................................................................14 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..............................................................................13 tt

ka_cenka87
21. srp 2011

Tak i já začínám od začátku... 🙂

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................8 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................2 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................26 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...................................................28 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................18 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..........................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................40 DC
andy91................................................................................................................?? DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................1 DC
skirt.......................................................................................................................? DC

Kamcatkakoc....................................................................................................25 tt
Medvik (acidum folicum).................................................................................29 tt
Nikissek 28 (...)................................................................................................20 tt
Ivanka8485 (femibion, občas hořčík)...........................................................20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................18 tt
Janca 1983.......................................................................................................17 tt
Lenasss ( babyplan).......................................................................................14 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..........................................................................13 tt