Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

ivanka8485
19. dub 2011

Ahoj holky, tak já pořád teda nevím. Jsem 31 DC, menstruace nikde, testy negativní, nic mě nebolí, ani prsa, což před MS bolí hodně. Teplota 37 dnes brzo ráno. Pokud do čtvrtku nebude MS, tak jdu na krev a případně na vyvolávačku. Jinak nevím. 😒

nathali
19. dub 2011

@eveleninka ahojky no ja som dnes 30dc ale stale ms nikde
BT mi klesa kazdy den o 0,1 stupna,brucho ma boli len sem tam ako na ms alebo vobec ale viac ma bolia krize no a spinim viac rano a cez den slabuuuucko alebo skoro vobec nechapem svoje telo??!!! test som neskusala ale aj tak si myslim ze je to zbytocne ked mi BT klesa no nie??
asi este pockam do 35dc a ked to bude stale takto tak pojdem k dr. ach jaj
@ivanka8485 u teba je to supeeer ked ms nikde a teplota sa drziii ktory dpo si??? mozno je na test skoro??

ivanka8485
19. dub 2011

@nathali tak to špinění jsem takové jako ty měla minulý měsíc, test mi slabě ukázal po limitu pozitivní,a le pak bohužel MS přišla. Ale jsem si jistá, že jsem byla těhotná, jen se to neudrželo :(
Dnes jsem 31 DC, nevím právě, kdy přesně byla ovu, pač mi došly ty testy, takže byla asi někdy mezi 4 - 10.4. Kdyby alespoň test ukázal slabou čárku jako minule... ale takto je to divné.

nathali
19. dub 2011

@ivanka8485 ved este pockaj a uvidis ze co a ako no a ked si mala neskor ovu tak sa ti aj ms posunie a mozno sa mimco este len zavrtava 🙂 tak neskor mozno budu aj // 🙂 drzim palceky 🙂

eveleninka
19. dub 2011

@lenik_25 neboj ono to určitě přijde 🙂 a co jinak děláš?kde pracuješ?

eveleninka
19. dub 2011

@kamcatkakoc tak to jsi si asi hodně pokecala viď a copak ses tam v tom telefonování dozvěděla, 🙂 to byl for 🙂 no pak ti dám určitě vědět jestli to vyšlo nebo né?no moje babička zase telefonovala do postele asi 5 krát od 20.00 do 23.00 jsem okolo ní lítala a občas jsem to málem taky nevychytala a taky jsem málem vrhla 😉 ☹ ☹ říkala jsem přítelovi že pokud jsem třeba těhotná a ani o tom nevím tak třeba naše mimčo mělo dovolenou u moře zadarmo jak se mi zvedal žaludek nahoru a dolu 🙂 🙂

eveleninka
19. dub 2011

@majjka24 to já mám odpolední od 8.00 do 17.00 ale teďkon mám ranní od 6.00 do 15.00 jen úterý a středa a ve čtvrtek a v pátek mám od 6.00 do 17.00 ještě že mám v pondělí jen od 6.00 do 12.00 tak to jsi holka šikovná takhle uklidit...to já jsem včera hlídala neteř od 11.45 do 16.15 jelikož ségra byla po noční,a pak jsem od 20.00 do 23.00 lítala okolo naší babči která je ležák a už 2 roky leží od těch 20.00 do 23.00 pořád zvracela a tak jsem asi 5 krát převlíkala jí a postel no prostě hnus...říkala jsem přítelovi že pokud jsem třeba těhotná tak by naše miminko mělo moře zadarmo jelikož se mi pořád zvedal žaludek nahoru a dolu no hnus... ☹ 😒 ☹ 😒 ☹

eveleninka
19. dub 2011

@nathali no to si radši pak zajdi k doktoru jistota je jistota,to já jsem si ukončila neschopenku 13.4 a tak chodím do práce a jsem v jednom kole...ach jo už bych chtěla být těhotná a být doma tak jsem zvědavá jestli se mi to tenhle měsíc dostaví dyžtak ti dám vědět jak jsem dopadla... 🙂

annairamm
19. dub 2011

kočky ale vás tu je, a ja že som sama 🙂

majjka24
autor
20. dub 2011

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)....................................... ???.
Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................11 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO 2.5..............................................11 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................3DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................31DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................18 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................32 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................30 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................31 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................3 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................20DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................14 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)...................................................................18DC

kamcatkakoc
20. dub 2011

@eveleninka Sice jsem si pokecala, ale nikdo mi neodpovídal 😀 😀 😀 Naštěstí to vůbec není často, dycky to ustojím. A co se stalo babičce? Nějaká viróza nebo něco špatného snědla?
A s tou dovolenou jsi mě pobavila 😅 😅 😅

ivanka8485
20. dub 2011

Ahoj holky, tak nevím, ráno teplota 36,9, ale je to takové nevypovídající protože už jsem musela předtím vstát a tak, je to zavádějící. Dnes ráno test slabulince pozitivní, je to jen takový opravdu slabulinký duch, takže vůbec nevím, nejde ani skoro vyfotit. Pobolívá mě v kříži jinak nic. MS nikde. Nevím jestli mám jít zítra na krev a kdyžtak na vyvolávačku, co myslíte? 😒

lenik_25
20. dub 2011

@eveleninka V cestovní kanceláři 🙂

lenik_25
20. dub 2011

@ivanka8485 Záleží na tom, kdy byla ovulace, třeba později a taky jak dluhý míváš cyklus...

ivanka8485
20. dub 2011

lenik_25 no já právě mívám tak 28-32. Když je to nad 32, tak je to extrém, Minule jsem měla cyklus 32, ale to jsem předtím už 5 dnů špinila. To byl jakýsi divný cyklus, měla jsem zřetelné čárky po limitu, myslím, že mimísek se neudržel, protože jsem byla jsem nemocná a brala silná antibiotika, tak to mohlo být tím.

janca1983
20. dub 2011

@lenik_25 Ahojk yLeni tak jak ti je beruško. Asi nic moc. Byla jsi v CARU u toho dotora na kontrole ? Aby něco vymyslel a pohl vám k mimískovi ?

adrous
20. dub 2011

holky nevím co to je ale mám občas na čípku takové štípání a vždy jen na chvilku 2-3x za den tak nevím co to je ☹ 😅 příští týden má přijít menzes tak nevím. 😅 🙄

ivanka8485
20. dub 2011

Ahoj holky, tak jsem zkusila vyfotit odpolední test, čárka je o malinko silnější než ráno. Jde bohužel blbě vidět, ale ve skutečnosti ji vidím i z dálky. Ale nevím, nechci si moc dávat naděje, abych nebyla zklamaná, jako minule. 😒

kalop
20. dub 2011

@ivanka8485 nakoukla jsem náhodou a je tam🙂

erin4
20. dub 2011

@ivanka8485 No já nevím, vidím ji tam krásně,ale takovouhle jsem tam měla ještě předevčírem ráno a dneska na digitálním testu (-) ☹ Nechci tím samozřejmě říct, že u tebe to bude stejné, to ne..doufám,že bude jen sílit

ivanka8485
20. dub 2011

@erin4 já jsem to měla minulý cyklus tak, že o limitu byly pěkné čárky, pak jsem začala pět dnů špinit a pak MS dorazila. Nechci si dávat právě žádné naděje. Uvidí se. Bu'd a nebo... ještě počkám. Dr. by mi stejně nic neřekl.

janca1983
20. dub 2011

@ivanka8485 Ivanko náhodou já jí tam také vidím. Držím packy ať jen sílí.

janca1983
20. dub 2011

Holky poprosím o radu zkušené snažiky 😉 třebas dělám někdy chybu 😅 . Ve čtvrtek mám mít ovu chci se zeptat jestli se máme snažit už zítra nebo počkat na čtvrtek aby bylo spermíků více a v plné síle . Mocky děkuji 🙂

ivanka8485
20. dub 2011

@janca1983 děkuju, ale přece zítra je čtvrtek 🙂 ne?

nathali
20. dub 2011

@ivanka8485 jeeej tak u teba to vyzera ze to vyslo 🙂 je ju kraaaasne vidiet tak drzim palceky aby // silili 🙂

ivanka8485
20. dub 2011

@nathali děkuju, ale zatím je to 50/50, uvidíme, co dál. A jak ty?

nathali
20. dub 2011

@ivanka8485 u mna ms neprisla alebo prisla len v inej podobe je to stale slabee spinenie ale len ked cikam inak nic 😠 uz ma to moje telo sere ☹

ivanka8485
20. dub 2011

nezkoušelas test?

janca1983
21. dub 2011

@ivanka8485 Jasně 😀 mám v hlavě guláš. Chtěla jsem říct ovu je v pátek a ve čtrvrtek snaženíčko. Jak jsem na to myslela tak jsem to celé zmotala 😵

erin4
21. dub 2011

Tak u mě je to zase jasné dneska MS dorazila, teda trochu jiná než jindy, s tím špiněním na začátku a hlavně zvracením ,ale ty první 4 testy se // byly teda asi úplně špatně nebo to nějak nevyšlo, je pravda, že ta čárka byla každý den stejně slabá ☹