Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

ka_cenka87
5. čer 2011

@majjka24 Přesně tak, teď stejně jako každý měsíc zbývá jen čekat!!! 😒 😉 😖

majjka24
autor
6. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................20 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................21DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................21 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................19 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................20 DC
terioza1 (??) ......................................................................................................34 DC
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)........................................................................28 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................23 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................18 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................12 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................11 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................10 tt

Mandreey (??) ....................................................................................................?? DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC

@ka_cenka87 Já mám na to ještě přesně 10 dní, to uteče jak voda, Mám jedny z podledních rehabek a pak co budu dělat to nevím, práce je málo, tak lítám alespoň po doktorech, doháním resty 😅 Na víkend už máme akci, další víkend jdu do práce .... No a ještě bych se měla učti ....a teď čtu super knížku, .....Nějak málo času mám poslední dobou. A stejně tomu nevěřím, že by se povedlo 😒

ka_cenka87
6. čer 2011

@majjka24 Tím, že to mám nepravidelný tak nevím ani kdy to čekat 😖 Ale většinou se řídím podle poslední MS a tím pádem mám ještě 8dní-což uteče opravdu rychle. Na ovu testech se nic nezměnilo, takže buď jsme ovulku propásli a nebo tenhle měsíc nebyla. Tím pádem si jsem na jistá, že tenhle měsíc se to určitě nepovedlo!!! ☹ Já mám v práci docela fofr a čím víc se blíží svatba, tím míň mám myšlenky na práci... 😒 A že teď se tady řeší samý lahůdky, to je prostě zákon schválnosti!!!

mandreey
6. čer 2011

@majjka24 Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, léčila jsem bouři po vysazení HA - cysta, migréna, ale teď už se zas ráda připojím do snažení a debatování o tom 😉
Pokoušíme se druhý měsíc-cyklus a jsem asi blázen, ale zadávám si do nějaký kalkulačky výpočet ovulace a upínám se na to tak, že v ten den opravdu cítím bolest v podbřišku a myslím si, že to je ONO 😀 tak uvidíme.
Jsem dnes 19DC.
Spolehlivější než nějaká internetová kalkulajda bude asi to měření, že? přiznám se, že nevím jak na to...? a ty stupně apod. ?? a kdy začít měřit a jak poznám, že se blíží, nebo je ovu na cestě....nemáte prosím jednoduchou radu jak na to? děkujů moc 🙂
A když vidím tu tabulku, tak polykám listovku a popíjím jeřába a maliník 🙂
děkujůůů a pěkný plodný věčír přejů 😀

majjka24
autor
7. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................21 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................22DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................22 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................20 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................21 DC
terioza1 (??) ......................................................................................................35 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................24 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ..............................................................20 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................18 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................12 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................11 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................10 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)...............................................................................4 tt

Mandreey (??) ....................................................................................................?? DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC

@mandreey Ahojki, vítej zpátky, task jsem tě dopsala i do tabulky. Skoro všechny jsme na tom úplně stejně 😀 Já jsem taky třeba zkoušela tu bazalku a ta pro mě vůbec není, navíc BT se dá ovlivnit stresem, a ovulku zjistíš, až když je po ní 😉 Jsem tento měsíc poprvé zkoušela ovulační testy a ty mi pasujou líp, teda a sedí to, měla jsem to potvrzené i mudrou. A pak ještě existuje metoda toho hlenu a čípku (bolení v podbříšku) A podle té kalkulajdy si myslím, že je to blbost, ovulka se dá ovlivnit psychicky, A úplně nejlepší je pár dnů po konci ms sexovat každý den a je to 😀 😀 😀 Jooo a to měření by mělo myslím jednou proběhnout i přes ms ať zjistíš jaké máš teploty a myslím, že lepší bude když se jukneš tady na koníky je přímo diskuze o BT, tak budou určo moudřejší než já 🙂
@ka_cenka87 Než jsem otěhu, tak jsem ovulku měla 6 dní před ms, tak eeeeště má čas třeba to máš nějaký delší cyklus 😅 A dr ti nenapíše utrogestan?? Ten můj miříkall, že to slouží hlavně k úpravě ms a jako vedlejší účinek to lepší otěhotnění , případné udržení. Jééé svatbička a kdy se z tebe stane mladá paní?To je věcí, co člověk musí zařídit, že??? ufff,ale bylo to krásné

ka_cenka87
7. čer 2011

@majjka24 Já mám slíbený hormonální profil, ale protože jedeme na dovolenou tak jsme to odložili, protože se budu muset cpát práškama na oddálení MS a tím pádem by to nebylo k ničemu. A navíc mám jít v srpnu na preventivku, tak jsem to spojila dohromady a s doktorkou se domluvila, že na to pak skočíme... Nevím co přesně mě čeká, ale jsem ráda, že nebudu muset zbytečně čekat rok a pak teprve by se mohlo něco dít. Díky zvláštně uloženým vaječníkům mám tu výhodu, že mi doktorka už když se dozvěděla, že plánujeme miminko řekla, že pokud se do půl roka nepovede, mám hned přijít... 😒 😅 No už mi zbývá jen pár dní, protože svatbu máme 1.července... 😀 Už se začínám těši, i když teď doobjednáváme takový ty věci jako je kytka, dorty, potvrzení rezervace v restauraci... No je toho docela dost 🙂 Ale zatím mě to baví 😉 a přítel se taky už moc těší... 😵

mandreey
7. čer 2011

@majjka24 děkuju moc 😉 asi vyzkouším rovnou ty ovu testy, ale ty teploty musim taky nějak naštudovat 😲 . Tak jsem zvědavá, tenhle měsíc sexujeme furt 😀 tak to by bylo, aby to nebylo 😀
Po jak dlouhé době se vám to povedlo?

majjka24
autor
8. čer 2011

@ka_cenka87 Jeee, tak to máš fakt za pár, tu pak musíš dát nějakou fotečku 🤐 A jakou máš kytku? My jsme se i na svatbě zasmáli, manželův svěděk zapoměl občanku, tak pro ni letěl k nám domů, naštěstí to bylo kousek,pak tam fuňěl jak lokomotiva...., ale oddávající mi moc nesed, teda spíš ten proslov nic moc, mlel tam cosik o hospodě a obchodech.....Bych to možná napsala líp 😅 A máš to někde na speciálním místě nebo na úřadě?
Aspoň nějakou výhodou májí ty tvoje vaječníky, 6 měsíců je 6 měsíců 😵
@mandreey Po jak dlouhé době se to povedlo to nemám tucha, neberu HA přes 3 roky, a předtím jsme se "nesnažili" jen provozovali sexík, teď nám to nějak trva ☹ Držím palečky aby to teda bylo 😀

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................22 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................23DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................23 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................21 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................22 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................25 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ..............................................................21 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................18 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................12 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................11 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................10 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)...............................................................................4 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

hanysek.hanysek
8. čer 2011

Tak dnešní kontrola dopadla dobře, srdíčko ťuká ( ale já to neviděla), sem oficiálně prohlášena za těhotnou a kontrola za tři týdny- dlouhá doba!!!

ka_cenka87
8. čer 2011

@majjka24 Já vím, že je to za pár, fotečky určitě přidám... Hele budu mít bílé růže s fialkovými květinami, které vypadají jako orchidej. No my máme za svědky moji ségru s manželem, tak si myslím, že ségra na šváru dohlédne!!! 😉 Máme to na úřadě v Říčanech. Jo s těma vaječníkama je to v podstatě dobrý, ale zároveň je to blbý, protože mám problémy s ovulací... 😖 No uvidíme tenhle měsíc, přinejhorším to srpen jistí!!! 😀 😵

ka_cenka87
8. čer 2011

@hanysek.hanysek Moc gratuluju k těhulkování a přeju, ať si to krásně užiješ a neboj, ty tři týdny utečou rychle. Budeme v podstatě čekat spolu, ty na kontrolu a já na svatbu... 😉 😀 😵

hanysek.hanysek
8. čer 2011

@ka_cenka87 Jééé taky bych se znovu vdávala. Ten den byl moc hezký. Gratuluju.

majjka24
autor
9. čer 2011

@hanysek.hanysek Moc gratuluju, jen tak dááál 😀 Nic si z toho nedělej, já to taky neviděla, ani srdíčko, až po 10tt jsem tam teprve viděla nějaký flek, 😉 😀 😀

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................23 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................24DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................24 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................22 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................23 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................26 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ..............................................................22 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................18 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................12 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................11 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................10 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)...............................................................................4 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

mandreey
9. čer 2011

Ahoja holky, už mě zas chvilkama popichuje v podbřišku.. méně než jako před ms, prostě takový chvilkový popichování 😕 a hůř mi to tráví.... nemůže to být něco zajímavějšího než zas cysta nebo blížící se tetka z červené lhoty??? 😅 😅 Už bych taky ráda ze zvědavosti počůrala testovací papírek..ale asi je brzy což? ms čekám za 6 dní, tak asi pak, kdyby nedorazila že 😵 nebo se to z toho papírku dá "kdyby náhodou" něco vyluštit dřív?

mandreey
9. čer 2011

jo a koukám, že tu hodně popíjíte kontryhel.. k čemu to je vlastně dobré? 🙂 díky moc

majjka24
autor
10. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................24 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................25DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................25 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................23 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................24 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................27 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ..............................................................23 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................18 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................12 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................11 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................10 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)...............................................................................4 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

@mandreey Hojki, klidně můžeš testovat i dřív, tělo začne reprodukovat HCG ale až tak 7- 10 den po oplodnění , dřív to nemá smysl 😉 A ten kontryhel se pije od prvného dne ms po ovulaci, tak už ne a působí tuším blahodárně na sliznici nebo tak nějak, přesně už to nevím, ale když si to zadáš do vyhledávače, tak ti to určo něco najde. Jsem někde četla, že dobrý je i čaj jménem Gravozen, ale ten jsem si objednbávala z netu.Pak někdo říkal, že je taky dobré pít skleničky 100% grepového džusu denně......ono toho je celkem dost. Pak jsou i různé kapky, ale nevzpomenu si na názvy aspoň nějaké aby ses mohla juknout. Až se mi rozsvítí, tak ti písnu 😉

A co máte jinak v plánu na víkend? My jsme včera skoro hodinu studovali vysavače, starý nám odešel do věčných lovišt a ke všemu mi kamarádka říkala o A3 sportu , kde mají slevy na značkové kabelky, tak mám dilema, manža mi totiž říkal, že pokud si vezmem levnější vysavač, tak si můžu koupit 2 kabelky, ale pokud ten dražší tak jen jednu. No a co teď?? 😕 🙂 Přeju hezký páteční den

hanysek.hanysek
10. čer 2011

@mandreey Já měla pozitivní těhu test 7dní před MS a jsem těhotná :o) bylo to 10nebo11DPO. Takže pokud víš, kdy byla ovu, a máš to třeba už tak jako já, tak to zkus.

hanysek.hanysek
10. čer 2011

@majjka24 Jak to s tebou vypadá? Už se bude testovat? Kolik si DPO?

domca89
11. čer 2011

Tak a já začínám zase od začátku, ale tak hlavně, že přišla MS bez prášků.

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................25 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................26DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................26 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................24 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................25 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)..........................................................2 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ..............................................................24 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................18 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................12 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................11 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................10 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)...............................................................................4 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

ka_cenka87
12. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................26 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................27 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................27 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................25 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................26 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)..........................................................3 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ..............................................................25 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................18 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................12 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................11 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................10 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)...............................................................................4 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

mandreey
12. čer 2011

Ahoja holky, tak já jsem to nevydržela a před páteční pařbou 🙂 jsem to zkusila počúrat... abych případně nepila "kdyby náhodou" ..no a nif 😨 Měla jsem teda jen nějaký jeden test z drogérie (asi bych si už mohla udělat zásoby nějakých pořádnějších testíků) ale tak teď to nechám být a zkusím znova až kdybych to nedostala. Co si kupujete za testy? Děkují a pěkný večír / noc 🙂 Jo a děkuju - ten kontryhel taky zkusím 😉

majjka24
autor
13. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................27 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................28 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................28 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................26 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................27 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)..........................................................4 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ..............................................................26 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................19 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................13 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................12 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................11 tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)...............................................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

majjka24
autor
13. čer 2011

@hanysek.hanysek Ahojki, jsem úplně zapoměla přes ten vékend kolik jsem DC jsem včera vzpomínala,a myslela jsem si, že tak 24 a ono už jsem 27 😅, toto letí, ovu byla 2.6. , takže bych měla být 11 DPO , ale netestuju, že bych lítala na záchod a dělalala blééé taky ne, unavenáý jsem byla v pátek,ale šíleně, jsem usínala ve stoje, děs běs a v sobotu se mi taky chtělo spinkat, ale včera už neee, a ta noc na dnešeka stála za bzumec, se mi zdálo o jedné babičce o kterou jsem se starala a ta furt do mě hučela u nás v kuchyni, že si mám udělat test a já ji pořád říkala, že jsem tak 23,24 DC, že přesně nevím. 😀Někdy mívám opravdu divné sny, a někdy až moc živé 🙂
@mandreey Ahojki, prý nejlepší jsou ty mamatesty s citlivostí 10 nebo 25. Zas šílenou zásobu si nedělěj, třeba se povedlo a co ty pak s tím 😉 😀

hanysek.hanysek
13. čer 2011

@majjka24 Tak já měla pozitivní těhu test 23DC ( a to bylo 7dní před očekávanou ms) a 10nebo11DPO, takže já bych už testovala. Nebudeš to zkoušet?

lenasss
13. čer 2011

@majjka24 já bych si tets udělala.Říká se že když se ti zdá o těhu nebo že tě někdo nabádá k testu máš to udělat 🙂

janca1983
13. čer 2011

@hanysek.hanysek Taky přidávám gratulaci k těhulkování. A že jsi neviděla srdíčko tak to nás je víc 😉 já ho tam taky neviděla ale doktor ho viděl a to je důležitý 😵 😀

mandreey
13. čer 2011

Bré polodne, tak dneska jsem měla ráno "běhání" 🤐 paradoxně musím říct, že bohužel né horem, ale spodem 😀 byť zvracení nesnáším, tentorkát bych to vítala a brala jináč 😉 No nic, přeložila jsem si to jako předzvěst ms.. když dorazí, čeká nás 3. cyklus pokoušení 😅 hurá do toho!!

adrous
13. čer 2011

@hanysek.hanysek ty jsi blázen na testování 😀 😀 😀 😀 s prominutím 😀 😀 testovat týden před MS 😀 😀 😀

adrous
13. čer 2011

@janca1983 ty jsi neviděla srdíčko já jo 😀 😀 😀 i dneska prcek mával pidi ručičkama a pidi nožičkama 😀 😀 😀

janca1983
13. čer 2011

@adrous no je to blbý ale když jsem na srdíčku byla poprvé tak jsem nic neviděla i když mi to doktor ukazoval 2x. ☹ No a naposled minulý týden mi říkal že srdíčko buší a je to taková malá tečka. No nejsem si jista že jsem jí viděla spíš si myslím že jsem ji vidět chtěla tak více méně ve finále asi neviděla ☹ já jsem strašná . Když já tam vážně nic nevidím a všichnii ostatní jo, no to mi posol bulvu 😀