Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

adrous
10. dub 2011

@domca89 ahoj holka tak jak to jde 🙂 😉 nám snaženíčko nevyšlo,ale nevadí zkoušíme to dál 🙂 😉

domca89
10. dub 2011

@adrous No tak víš jak se to říká: "Víš co je na dětech nejhezčí? Jejich výroba." Takže proč si to neužívat. No jde to dobře, snažíme se, ale jen tak zlehka, ne aby jsme to přeháněli. Jinak já jdu jezdit. Teď jsem měla týden zaučování na náklaďáku a teď budu jezdit s dodávkou, abych se naučila v zahraničí a pak snad na ten náklaďák taky přejdu. 😉 Vám přeju hodně štěstí v dalším snažení.

ivanka8485
10. dub 2011

@nathali aha, tak to je fajn, že máš jistotu, že ovulace proběhla a vajíčko bylo ok. Chodíš si to pravidelně zjišťovat na k dr.? Já jsem uvažovala, že pokud se nyní nepodaří, že bych cca před očekávanou ovu zašla taky k Dr., aby mi potvrdil, že bude. Na předposlední kontrole, když jsme ještě o miminku neuvažovali říkal, že mám krásný folikul, že by mi mohli jiné závidět, ale to už je dlouho, více než rok a od té doby se mohlo mnoho změnit. Nevím ale jestli to doktor udělá bez problémů - aby mi zjistil ovu nebo je to něco nadstandardního, co se běžně nedělá.

nathali
10. dub 2011

@ivanka8485 ja som bola bez ovu a tak mi dr. nasadil lieky a musela som chodit na utz ze kedy asi bude ovu lebo mi pichal pregnyl a ten sa dava ked je ovu uz na spadnutie,nie je to nic nadstandartneho spravi ti klasicky utz a pozre foliky 🙂

majjka24
autor
11. dub 2011

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................ ?? tt

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................10 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................23DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................22DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................38DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................9 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%)..............................23 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................21 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................21 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................21 DC
Evelinka (?)..........................................................................................................11DC

janca1983
11. dub 2011

@lenik_25 Leni tak jsem přemýšlela o tom duphastonu jak jsi písala ře ti napsal doktor v CARU a myslíž že by ho gynekolog napsal taky ? Myslím že by to mohlo trochu určitě pomoct: A jak ti je : Jsi v poho nebo máš žaludek jak na vodě 😉 A co manžel když jsi mu tu zprávičku řekla . Musek být šťastný jako blecha viď 😀

janca1983
11. dub 2011

@majjka24 Ahojky Majky mohla bych poprosit o napsání do tabulky , nechci se tam sama psát abych se nějak nevtrala 😅 nebo tak. Jinak beru femibion, kontryhel a 100% grepoví džusík. MS jsem dostala e čtvrtek 7.4. takže 5 DC jestli se to takhle teha počítá . Mocky děkuji JAnča

eveleninka
11. dub 2011

@nathali děkuji za odpověď počkám asi pokud se nedostaví ta blbá menstruace ☹ to bude asi nejlepší radši budu zklamaná při menstruaci než dřív...jo jo to je boj s čekáním na miminko 🙂

eveleninka
11. dub 2011

@domca89 děkuji za odpověď a copak je nového u tebe? 🙂 já jdu zítra na gyndu a tak bych se chtěla nechat už uschopnit tak jsem zvědavá jestli mě už uschopní.. 😉 chtěla bych jít mezi lidičky než otěhotním...což asi nějakou dobu bude trvat ☹

lenik_25
11. dub 2011

@janca1983 Ahojky, duphaston běžně předepisují obvodní gynekologové, tak jestli máš někoho rozumného, tak o to požádej. A hlavně to ber až tak od 2. dne po ovulaci, aby sis ovulku nezastavila. Je to potom dobré k uhnízdění a udržení. Mně to doktorka nenapsala, protože prý počkáme, až jestli ještě půjdu na revizi. Kráva. Tak jsem od ní odešla k tomu doktorovi z CAR, už by tam měl mít i moje papíry. Jedu tam v pátek na krev, tak jsem hrozně zvědavá, ale vypadá to moc dobře podle testů. Včera večer jsem si říkala, že je to zvláštní, takové poklidné těhotenství, že mi ani není nevolno, nemám návaly, nic mě nebolí... a dneska ráno šup a už jsem si musela dát piškoty, abych si srovnala ten žaludek na moři 😀 A při procházce venku mě pobolívala třísla.

domca89
11. dub 2011

@eveleninka No u nás nového asi nic, běžný krize, běžná zklamání, na kontrolu nepůjdu dokud nevynechá MS a to i přes prášky a nebo právě prášky nedojdou. Sice se píše, že by se přes ně otěhotnět nemělo, ale nevím nevím, když je vysadím, tak mi MS nechodí, tak to nějak zlehka musíme zkloubit. U nás asi taky potrvá, než otěhotním, jestli se mi to vůbec někdy povede. Jinak držím pěsti, aby ti to vyšlo jak si přeješ.

majjka24
autor
12. dub 2011

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................ ?? tt
Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................10 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................24DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................23DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................10 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................24 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................22 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................22 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................22 DC
Evelinka (?)..........................................................................................................12DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................6 DC

eveleninka
12. dub 2011

@domca89 moje nejlepší kamarádka taky brala antikoncepci a otěhotnila,tak aby se ti to taky nestalo 🙂 bylo by to príma né čekat miminko...já jdu dneska na gyndu tak jsem zvědavá co mi doktor poví? ☹ nějak mě pořád bolí v podbříšku ☹ ☹

eveleninka
12. dub 2011

Holky tak za chvilinku odcházím k lékařské vědě na gyndu tak mi držte palečky ať to dobře dopadne,pak se vám ozvu jak sem dopadla... 😉

domca89
12. dub 2011

@eveleninka No já už prášky neberu skoro rok, ale pořád se nedaří a nedaří. Tak uvidíme. Každopádně by to bylo fajn.

domca89
12. dub 2011

@eveleninka Asi jsem to blbě napsala, neberu antikoncepci už rok, ale beru prášky na pravidelný cyklus. takžře tyhle jsem myslela výrazem prášky.

eveleninka
12. dub 2011

@domca89 jo tak to jo,já neberu žádné antikoncepci jsem vysadila v červnu a taky se stále nedaří,doufám že teď to bude jen a jen lepší a přijde to naše vytoužené mimčo 🙂 dneska jsem byla na gyndě a zítra mám nástup do práce,jdu od 8.00 do 17.00 tak doufám že mi to uteče... 🙂

eveleninka
12. dub 2011

ahojky holky tak jsem přišla dneska od gyndy tak jsem schopná jít už makat,tak zítra mi to začíná zítra jdu od 8.00 do 17.00 tak doufám že mi to uteče...vystřídám v práci jednu paní která jde na operaci v květnu s prsem,poslední dobou se to u mě v práci se... jelikož mám vedoucí po operaci achylovky,a stále marodí a moje zástupkyně která je teď moje vedoucí tak je po operaci dělohy,já jsem taky po operaci a když přijali novou posilu tak ta si něco našla na prsu tak taky půjde na operaci tak jsem v nějaké začarované práci no doufám že já jsem si to tou operací už vybrala a budu snad už jen a jen v pohodě a snad mě čeká to vytoužené naše miminko... 🙂 až budu mít čásek tak se tady za vámi přijdu podívat,jelikož mám vždycky nortbuk večer zablokovaný přítelem 🙂 🙂

eveleninka
12. dub 2011

@majjka24 prosím tě napíšeš mi do tabulky začala jsem ode dneška užívat vitamíny gravital,které mi doktor dneska doporučil..děkuji mooc 😉 a copak je u tebe nového? 😉 já jdu zítra už makat...ach jo mě se nikam nechce,nejradši bych byla už doma a těhotná a byla bez starostí... 🙂

majjka24
autor
12. dub 2011

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................ ?? tt
Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................10 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................24DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................23DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................10 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................24 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................22 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................22 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................22 DC
Evelinka (gravital)..........................................................................................................12DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................6 DC

majjka24
autor
12. dub 2011

@eveleninka Ahojki 🙂 Tak u mě nového ani celkem nic, včera jsem byla u dr s tím nachlazením, tak to není ani
chřipka ani angina (uff) jsem poslána na alergologii, a napsala mi calcium, kdyby náhodou se poštěstilo, tak abych mimískovi neublížila. A nechala jsem si napsat ještě rehabilitace na záda. Jooo a mám nové vlásky, mám to do podkovy, tmavě hnědé s červeným melírkem, vypadá to šmrcovně, paní kadařnice je šikula 😀 Se ti nedivím, že se ti nikam nechce, mě taky ne, a při představě že jdu ještě o víkendu 😖 blééé. Ale což, nájem se zaplatit musí 😅 Tak se tu brzo ukaž 🙂 A neboj, mimísek se jednou určitě objeví, musíš tomu věřit 😉

majjka24
autor
13. dub 2011

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................ ?? tt
Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................10 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................25DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................24DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................11 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................25 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................23 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................23 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)...............................................23 DC
Evelinka (gravital)..................................................................................................13DC
Janca1983(frmibion, kontryhel, grepový juice)......................................................7DC

janca1983
13. dub 2011

@lenik_25 Ahojky tak to jsi měla s tou vaší doktorkou docela pevné nervy že jsi to tak dlouho s ní vydržela. Neodejít od ní do CARU tak si myslím že o mimískovy budeš jen toužit a to je všechno. Já nevím že jsou ty doktorky takovíhle kráv.. 😠 Když je to nebaví a nechtějí tam dělat a snažit se pomoct druhýmu tak proč tam smrděj a nejdou pryč? Zaplať pánbů že to takhle dopadlo a pan doktor ti pomohl 🙂 . Dobrýho doktora aby jsi hledala v pravý poledne s baterkou a ještě ho nenajdeš . Tak držím palečky ať je ti dobře a těhotenství si užiješ 😵

lenik_25
13. dub 2011

Tak opět konec, čárka na testu zeslábla, hcg kleslo na 5,3 a miminko nás opustilo... Jsem na dně. 😢

ivanka8485
13. dub 2011

@lenik_25 To je mi moc líto :( ale alespoň víš, žes byla těhotná a teď jde o to, aby Ti doktor pomohl to těhotenství udržet. Já třeba mám vůbec obavu, zda se to povede, zda jsme plodní. Vím, že se to lehce říká, ale neboj, ono se to povede, hlavu vzhůru. Chce to čas a pevné nervy.

lenik_25
13. dub 2011

@ivanka8485 Ale já vím, že nemám problém otěhotnět. V CAR řešíme právě to udržení. Už jsem neudržela 4x ☹

janca1983
13. dub 2011

@lenik_25 Leni to mě moc mrzí že to takhle dopadlo ☹ 😖 . Drž se.

nathali
13. dub 2011

@lenik_25 ahojky co to citam ☹ a ja som mala s teba taku radost moc ma to mrziiii 😔 snad ti lekari knecne pomozu a nabuduce to bude uz so stastnym koncom,drz sa

lenik_25
13. dub 2011

Díky holky

eveleninka
13. dub 2011

@majjka24 ahojky tak se musíš dát vyfotit a ukázat se mi jakou máš šikovnou kadařnici 🙂 no mě naposledy stříhala ségra asi v prosinci a měla jsem to na kratoučko a na gelované a na levé straně dlouhé vlasy jako ofinku dlouhou ale už to mám dorostlé že mi to už nestojí,chci si to nechat narůst celou dobu jsem nosila culíčky malinké a nějak mi ty culíky začali chybět.. ☹ tak jsem se rozhodla si to nechat dorůst,dneska jsem pořád lítala čůrat a bolí mě podbřišek tak čekám jestli se mi ke konci měsíce dostaví menstruace nebo né? 😉 dneska mi to v práci uteklo o víkendu jdu taky takže nebudeš sama kdo bude taky makat 🙂