Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

haaninaa
26. únor 2011

@domca89 - tak to moc gratuluju....

haaninaa
26. únor 2011

@cincinnati - ahojky mamino, jak se vede? budete mít holčičku, viď? 🙂

cincinnati
26. únor 2011

@haaninaa Jo, holčičku. Moooooc jsme ji chtěli 🙂

haaninaa
26. únor 2011

@cincinnati - tak to moc gratuluju... Už se ti to také pomalu ale jistě blíží, viď? Ty jo, já pořád vidím, jak jsi psala, že máme // a dneska už jsi za půlkou...

domca89
26. únor 2011

@haaninaa @adrous Děkuju holky, teda dneska řekl, že jsem dostala přednost před chlapem a že se už jen čeká, až se tomu dotyčnýmu co momentálně na mém budoucím autíku jezdí, jeho opraví a pak můžu nastoupit, ale jak dlouho to může trvat nevím. ☹

adrous
26. únor 2011

@domca89 to je super akorát jsem nepochitila co přesně je to za profesi?? 😅 😅

cincinnati
26. únor 2011

@haaninaa Taky vás to všechny čeká !!! Budu držet palce, aby to vyšlo 🙂

domca89
26. únor 2011

@adrous Řidička náklaďáku. 😅 Ale jak říkám,pořád to není jistý může přijít nějakej známej a místo mi vyfouknout.

adrous
26. únor 2011

@domca89 doufám že ne budu držet palce 😵 😵 😵

domca89
26. únor 2011

@adrous Moc děkuju

adrous
26. únor 2011

@domca89 nemáš zač snad ti to dopadne a budeš mít aspoň radost 🙂 😉

domca89
26. únor 2011

Tak aby jsme věděli jak jsme na tom. I když teda holky teď by mě možná i z kraje trošku naštvalo, že jsem těhotná, když už mi dali práci snů. Ale až by mi to naplno došlo, byla bych šťastná jako blecha. 🙂

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................30 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................25DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................24 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................22 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................20 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................20 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................21 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................18 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................17 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................12 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................12 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................10 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................5 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................5 DC

adrous
26. únor 2011

@domca89 no věřím že bys byla šťastná 😵 😵 my čekáme do toho 15.3 už se to pomalu blíží 🙂 😉 tak snad už se budem snažit 🙂

domca89
26. únor 2011

@adrous To jdeš přímo na kontrolu a tam ti řeknou už konečně co a jak???

adrous
26. únor 2011

@domca89 no jdeme na tu hematologii jestli můžem se snažit a nesmím být těhotná pokud bych musela něco píchat i před otěhotněním to nevěděl ani genetik 😅 🙄 jinak zdraví jsme oba a ta vývojová vada byla asi blbá náhoda 😅 🙄 jinak potkavám holku co je o rok mladší než já a měla v děložním hrdle rakovinu a dr jí řekl,že má do půl roku otěhotnět jinak by musela na umělé oplodnění aby měla aspoň nějaké miminko no taky síla ☹ 🙄

domca89
26. únor 2011

@adrous JJ taky takovou znám, ale té je teď 18 a už sviště mají. Musela otěhotnět ještě v sedmnácti, pak jí kvůli nějaké vadě dělohy museli dělohu vzít a tudíž žádná šanci mít někdy děti

piduska
27. únor 2011

@majjka24 ahoj, snažíme se teď čtvrtej měsíc, ale stále to nějak nevychází :(

domca89
27. únor 2011

@piduska Tak to buď v klidu, tady jsou holky co se snaží děle než ty a já osobně si taky původně myslela, že do měsíce a je hotovo a ono už je to u mě 8měsíc a pořád nic a navíc mi momentálně i stávkuje MS a takže pokud neberu prášky nic nedorazí

leushka
27. únor 2011

Ahojky, všem přeji hezký večer.

Hlásím se k vám snažilkám, pokud to nebude vadit.. ráda budu diskutovat o pro mě (a asi i pro spoustu žen z vás tady) aktuálním tématu.. Je mi 22let , v červnu se budu vdávat a rádi by jsme s mým budoucím manželem už miminko 🙂 Tři měsíce už na tom tak nějak "polehoučku" pracujeme, nechci to zakřiknout,ale mám pocit,že už je asi "zaděláno" 🙂
Snad to není vsugerované.. Ovulku jsem měla někdy mezi 14.tým a 18.tým únorem, pokud jsou tedy mé počty správné, mrcha by měla dorazit 2.března,což je za chvilku.. Od 21.února mám lehké špinění,což může být to nidační jak jsem se dočetla,žaludek mám permanentně celý den jakoby na vodě, je mi nevolno když mám hlad i když se najím,ale není to na zvracení,mám nafouklé břicho a pořád říhám. Tak nevím. Včera jsem to nevydržela a udělala test,ale byl negativní-což jsem i čekala,protože je ještě hodně brzo.. Prostě jsem se neovládla 😖 -co kdyby že ;)

lucija
1. bře 2011

Ahoj holky 🙂
Přeju krásný 1. březen 😵 Jaro se blíží 😵 Budel líp 🙂
My máme dneska s malým karneval ze školky, půjde za šmoulu, tak jsem zvědavá 🙂
Jinak já dneska začla lehounce špinit, jsem tuším 23DC tak nevím co si o tom myslet, jestli se mi MS zase předbíhá a je to začátek nebo že by snad....jinak se mi už dva dny točí hlava, ale to přikládám tomu, že jsem na pročištění začla pít jablečný ocet. No nebudu nad tím zbytečně dumat, však se uvidí.

@leushka ahoj a vítej. Chci se zeptat, jakou barvu má to ,,,špinění" ? Jen pro porovnání 😉

leushka
1. bře 2011

@lucija to špinění mělo barvu "čokolády" bylo to takové hustší a jemně hnědá barva, ne klasická krev.. a trvalo asi 5dní.. jinak jednalo se opravdu o to "nidační" jelikož mám už 4testy pozitivní 🙂 První pozitivní vyšel 3dny před MS a čárka každý den o něco zesiluje 🙂

lucija
1. bře 2011

@leushka No tak super, gratuluji 😵 😵 😵 😵 Moc Ti to přeji. A říkáš pět dní? A bolelo Tě u toho bříško? Trošku, jako by menstruační bolesti? Nebo Tě nebolelo vůbec... Juj, to je krásné ,,vidět,, že se každým dnesm daří 😵

leushka
1. bře 2011

@lucija Děkuji 🙂 mám ohromnou radost a zároveň tomu pořád nějak nejsem schopná uvěřit 🙂 že to vyšlo hned na poprvé 🙂 bříško mě nebolelo jako před nebo při MS, prostě jenom to špinění-jiné než obvykle( po vysazení HA před 2lety se dostavila nepravidelnost a s ní i špinění před MS,což jsem s HA neměla)... takže mi to bylo hned jasný..a když se k tomu přidal ten žaludek na "vodě" a ráno v sedm hodin jsem kvůli neklidnému žaludku nemohla spát (jinak vstávám až kolem 9h), tak mi to bylo hned jasný, prostě jsem to cítila ... Kdy budeš testovat? držím pěsti!!!!!

adrous
1. bře 2011

@leushka super moc gratuji 😵 😵 jen bych tě poprosila aby se to tu moc nerozmazávalo je to spoustu holek které se snaží třeba hodně dlouho a chtějí miminko tak by jim nemuselo dělat dobře že se tady rozmazavá něčí těhotenství a že prostě na poprvé.díky snad se nezlobíš vím že máš radost,ale chci aby se bral ohled na druhé holky 😉

leushka
1. bře 2011

@adrous samozřejmě, beru ohled!! A všem snažilkám moooc držím pestičky,aby se zadařilo, opravdu ze srdíčka to přeji každé ženě,která po miminku touží!!

adrous
1. bře 2011

@leushka děkuji jsi hodná to víš každá máme za sebou svá trápení,ale snad se nám to podaří každé to přeji také ať je hodně maminek 😵 😵 😵

lucija
1. bře 2011

@leushka testovat asi nebudu. Nějak se mi zdá, že tam mám i malinko norm. krve, ale jen trochu, teď už zase ne. No nic, uvedla jsem kalíšek do pohotovosti a večer se uvidí. ALe mě i trochu pobolívá břicho, takže spíš se rozjede MS 😒 I když to by bylo 23DC, to už je i na mě moc. Jsem se smířila s cyklem 26 ale toto, no uvidíme, až to zkončí, skočím zase k doktorovi. Tobě držím palečky ať je všechno v pořádku 🙂

adrous
1. bře 2011

@lucija ty máš tak krátký ciklus??to je mazec a gynekolog ti nepomůže??

leushka
1. bře 2011

@lucija taky používáš kalíšek? Je to nejlepší výmysl tohle, jsem s ním mega spokojená,mám ho už skoro 4roky a pokaždé když se o něm zmíním tak na mě každá baba kouká a neví o čem mluvím...

lucija
1. bře 2011

@adrous Já jsem vždycky měla pravidelný 28 dní, tak před třičtvrtě rokem se mi to jednu zpozdilo, jednou přišlo dřív, teď jsem tři měsíce brala utrogestan, ale nepomohl a chodilo to cca po 26ti dnech. No a jak to vypadá, tak teď to bylo po 23 dech. No nic, až MS skončí tak holt pana doktora zase navštívím, no. 😒
@leushka jj používám, vím o něm už dlouho, ale jelikož jsem byla matka samoživitelka, tak jsem vždycky měla něco potřebnějšího, co jsem potřebovala koupit. Ale sama už přes rok nejsem 😵 a řekla jsem si o něj příteli k narozeninám. Takže zatím jen od porsince, ale nemám výtku. Je to fakt vynález, super a nelituji. A máš ladycup nebo mooncup? Já mám moon 😉