Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

haaninaa
20. únor 2011

Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................48 DC
Nikissek 28 (...)...................................................................................................24 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................24 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................19 DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................18 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................16 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................14 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................14DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................15 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................12 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................11 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................6 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................6 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................4 DC

Ahojky, dovolila jsem si dneska opravit tabulku... Jak jste prožily neděli?

domca89
20. únor 2011

@haaninaa No neděle právě, že nic moc.

evol06
20. únor 2011

@domca89 Já byla v práci, takže otrava 😒 A jaká zprávička tě potěšila?

domca89
20. únor 2011

@evol06 Ale jedna malá ohledně práce, ale ještě není nic jistý, takže potěšená jen na půl a čekám, jestli budu moct jásat a nebo prořvu celý týden ze zklamání.

evol06
20. únor 2011

@domca89 Tak to držím palečky ať to klapne 🙂
@haaninaa A co ty? Jaký jsi měla víkend?

domca89
20. únor 2011

@evol06 No to já doufám, že to dopadne. Když ne tak na jaře už snad ano.

majjka24
autor
21. únor 2011

Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................49 DC
Nikissek 28 (...)...................................................................................................25 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................25 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................20 DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................19 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................17 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................15 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................15DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................16 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................13 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................12 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................7DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................7 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................5DC

haaninaa
21. únor 2011

@evol06 - ahojky, docela to šlo, jen to pondělí by měli zrušit, to je vždycky děs...

adrous
21. únor 2011

čau holky jak se tu máte??no my čekáme na tu hematologii a pak snad už honem na snažení 🙂 😉

evol06
21. únor 2011

@adrous @haaninaa Ahoj holky, tak pondělí je už konečně za náma. Už jen 2 dny antibiotika a pak se vrhneme na snažení. Nemělo by vadit, že jsem brala týden antibiotika, že ne? ☹

adrous
21. únor 2011

@evol06 tak jako nevím jestli to nevadí 😅 určitě máš oslabenou imunitu,ale jestli to vadí na snažení nevím 😅 jinak my se rozhodli že čekáme do toho 15.3 na tu hematologii se bojím kdyby se to povedlo aby to pak s tou krví nebyla komplikace nevím co tam mám tak ty 3 týdny počkám 🙂 😉

majjka24
autor
22. únor 2011

Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................450 DC
Nikissek 28 (...)...................................................................................................26 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................26 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................21 DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................20 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................18 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................16 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................16DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................17 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................14 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................13 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................8DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................8 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................6DC

Ach jo, dneska bych měla TP ☹ ☹ ☹

haaninaa
22. únor 2011

@evol06 - ahojky, určitě ne, je spousta holek, co při antibiotikách otěhotněla, takže určo ne.... Tak držím palečky.. 😀

haaninaa
22. únor 2011

@majjka24 - ahojky, to mě mrzí... drž se, určitě se brzy zadaří...

lucija
22. únor 2011

Nazdárek 🙂
Tak Šíma už má průdušky čisté, za to na nás vlezly neštovice 😖 Ale aspoň to budeme mít za sebou a nebudu se toho bát v létě 🙂
@majjka24 neboj, brzy budeš mít nový termín porodu 😉
@domca89 držím palce, ať to klapne 🙂

evol06
22. únor 2011

@majjka24 Beru, drž se. Musí to být hrozné, ale ty jsi silné děvče 🙂
@haaninaa To ráda slyším 🙂 Dneska vezmu poslední a v pátek to riskneme 😉

domca89
22. únor 2011

@majjka24 Teda to už jsem asi slon 450DC 😀 😀 😀 Jinak opravím tabulku podle stavu. ☹

Nikissek 28 (...)...................................................................................................26 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................26 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................21 DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................20 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................18 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................16 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................16DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................17 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................14 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................13 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................8DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................8 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................6DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................1 DC

@lucija Neklaplo to už 17. 2. jsem byla na vyvolávačce a tak už po 5.ti dnech přišla MS takže dnes 1DC. Jinak snažení jsme tak nějak odložili na vedlejší kolej a teď jsme upřednostnili práci s tím, že když to vyjde budeme rádi, když ne nc se neděje.

lucija
22. únor 2011

@domca89 Já právě myslela tu práci, ať to klapne...zaměstná Tě to a hned jak to nebudeš čekat tak budou dvě čárky 😉

domca89
22. únor 2011

@lucija když se k tomu dostaneme tak možná jo, práce mě hodně časově vytíž a spřítelem budeme spolu doma jen o víkendech.

adrous
22. únor 2011

@domca89 tak ti to klaplo kočko s tou novou prací??? 🙂 😉

majjka24
autor
23. únor 2011

Nikissek 28 (...)...................................................................................................27 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................27 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................22DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................21 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................19 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................17 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................17DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................18 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................15 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................14 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................9DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................9 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................7DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................2 DC

Jinak Vám moc všem děkuju, snažila jsem se na to moc nemyslet, ale stejně..... ☹ Jsem se musela včera držet u jednoho pána, když mi řekl, ať jsem ráda, že ještě nemám děti (kolegyně má zase nemocnou malou), Ach jo. Ještě sousedka má 3 týdenního chlapečka , kočárek do patra nevynesou, tak stojí před naším vchodem..... 😒

domca89
23. únor 2011

@adrous To se právě stále neví, dovím se to tenhle týden, už snad. :( Taky už mě nebaví furt čekat co a jak a jestli jo nebo ne.

adrous
23. únor 2011

@domca89 tak držím pěsti aby to vyšlo 🙂 😉
@majjka24 je to těžký beruško já vím ☹ ale drž se holka musíš věřit že se vám to povede a neztrácet naději moc ti držím palce 😵 😵

domca89
23. únor 2011

@adrous Moc děkuju, už teď z toho mám nervy na pochodu

adrous
23. únor 2011

@domca89 to věřím že je to náročný 😅 🙄 ale vydrž už musí dát vědět výsledek 🙂

domca89
23. únor 2011

@adrous Ono už na to čekám totiž 3. týden tak první týden to vůbec nervy pochodovali, druhý týden už to polevilo, a teď už ani na mobil nekoukám, protože čekám, že se to stejně dozvím až v pátek jako vždycky ne-li až v sobotu. ☹ ☹ ☹

adrous
23. únor 2011

@domca89 to je teda mazec 3 týdny on pak člověk po dlouhé době rezignuje viď a pak se už nenervuje to je jediný pozitivum 🙂 😉

domca89
23. únor 2011

@adrous no neřekla bych, že pozitivum. ale rezignovala jsem už snad ve všem, takže tohle už je jen drobnost

majjka24
autor
24. únor 2011

Nikissek 28 (...)...................................................................................................28 DC
Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................28 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................23DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................22 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................20 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................18 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................18DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................19 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................16 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................15 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................10DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................10DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................8DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................3 DC

majjka24
autor
24. únor 2011

@adrous Děkuju, jsi moc hodná, snad máš pravdu, snad se nám to někdy, časem povede