Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

rebelie
2. únor 2011

Ahoj majko, já tedy nevím, jestli nejsem spíš zralá do diskuse "pro zoufalé snažilky" 😝 , ale podpořím Tě v založení této diskuse - minimálně se mi líbí ten optimismus, i když já jím teď zrovna neoplývám...

tkackac
2. únor 2011

Ahoj Majko, jsem tu taky, můžu? 🙂

katulinek123
2. únor 2011

Ahojky kočko,tak jsem tu taky.... 🙂 😉

nathali
2. únor 2011

ahojky tak som tu 😉
diky majjka za pozvanie 🙂

majjka24
autor
3. únor 2011

Jůůůůů, jsem ani nečekala, že tu někdo bude 😵
@rebelie Já taky nějak moc ne, mám to jak na houpačce, někdy jsem dole a někdy nahoře... 🙂

nikissek28
4. únor 2011

Majjko dík za pozvani. Taky jsem jak na houpačce ale teď zrovna nabitá optimismem na chvilku. Jo to už tak před ovulkou bývá. Budeš dělat tabulku?

nathali
4. únor 2011

ahojky holky 🙂
@nikissek28 to je fajn ze si plna optimizmu 🙂 snad ostane aj nadalej teraz som aj nejaka spokojna 😀
a ako dlho sa uz snazite??

nikissek28
4. únor 2011

@nathali ono mi nic jiného nezbývá... a jak dlouho? Vlastně od léta když se to tak vezme...

nathali
4. únor 2011

@nikissek28 no mi uz rok a 9 mesiacov aj beries nejake vitaminy??

adenka84
4. únor 2011

Ahoj holky,
také se snažím o mimi...už dlouhé 4 roky...doufám, že z nás budou už brzy šťastný rodiče....v úterý se dozvíme výsledek..tedy pokud mrška nedorazí dříve než pojedeme na testík...
Všem snažilkám o mimi přeji mnoho štěstíčka....a držím vám všem palečky...

nathali
4. únor 2011

@adenka84 tak to strane moc drziim pacely aby testik bol pozitivny 🙂 a po takej doby si to uz zasluzis 😉
a to budes ktory DPO???

domca89
4. únor 2011

Oficiálně se přiznávám, že to momentálně absolutně vzdávám a odkládám na neuričto, stejně jako udržení práce a svatbu.

adenka84
4. únor 2011

@nikissek28 četla jsem tvůj článek, je mi to moc líto...a přeji ti, aby jsi se brzy dočkal svého vytouženého ¨miminka...

nathali
4. únor 2011

@domca89 ahojky a co sa stalo??

adenka84
4. únor 2011

@nathali děkuji jsi hodná...
nevím co znamená DPO?nerozumím na co se mi ptáš?

domca89
4. únor 2011

@nathali Asi tak nějak ztrácím absolutně na všechno nervy, nějak si v poslední době s přítelem lezeme na nervy a pak lepší nabídka na práci.

nathali
4. únor 2011

@adenka84 DPO den po ovulacii 😉
ked si vravela ze budes testovat tak ze ktory den po ovulacii budes 🙂

nathali
4. únor 2011

@domca89 ahaaa no tak snad sa to s priatelom da do poriadku a super ze mas dobru ponuku na pracu tu by som aj ja potrebovala 😀

domca89
4. únor 2011

@nathali věř, že tu co budu dělat já by sis ty nevybrala. 🙂 Celej tejden v háji a doma jen o víkendu z toho mimčo nebude.

adenka84
4. únor 2011

@nathali.....jám mám svá miminka už u sebe...teď už jen čekám zda se chytila...jjá jsem bohužel neplodná přirozeně neotěhotním...pouze uměle...máme za sebou 3 IUI a 3IVF...dnes jsem 11 den po ET...v úterý jedu na test HCG v krvi...

nathali
4. únor 2011

@adenka84 ahaa no tak snad miminka kraasne rastu a hcg bude pekne cislo 🙂
@domca89 a mozno sa vam zadari ani nebudes vediet ale je to strasne pracou zabity cely tyzden 😔 ja to poznam ked priatel tak pracoval to bolo na nervy

domca89
4. únor 2011

@adenka84 Tak to držím pěsti, aby to vyšlo a bylo vše jak si přeješ.

adenka84
4. únor 2011

Holky, tady se asi všechyn snažíte o mimi přirozenou cestou, že?

adenka84
4. únor 2011

@nathali @domca děkuji vám..

domca89
4. únor 2011

@nathali no ono už teď se vracíme pozdě večer a jen v noci jsme spolu. Takhle se ani na noc nevrátím a vrátím se akorát na víkend.

adenka84
4. únor 2011

@domca a přítel si mimnko přeje také?

adenka84
4. únor 2011

nechci tě kecat do života a do tvých plánů, ale pokud si miminko přejet oba, neodkládal bych to...My sme se s manželem začali snažit když mi bylo čerstvých 23 let...netušila jsem, co vše nás čeká a jak dlouhá a halvně velice těžká cesta za miminkem to bude...dnes je mi 27let a jsem moc rada,
že jsme začali tak brzy a neodkládali to na pozdější dobu...nešla jsem kvůli tomu ani na VŠ, protože jsem věřila, že se nám brzy zadaří, ale vše bylo úplně jinak..
nechci tě strašit, ale dnes má problém s otěhotněním každý druhý pár.....

vysocanka
4. únor 2011

@adenka84 a testik nezkusis ? 🙂))))))))))))

adenka84
4. únor 2011

@vysocanka testík budu dělat až vúterý, před tím než pojedeme do CARU..dříve se neodhodlám, dělám to tak vždycky...

adenka84
4. únor 2011

@vysocank máš moc krásného chalapečka..přeji vám oběma hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka...