Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

domca89
4. únor 2011

@adenka84 no právě že problém máme, MS mi chodí jak se jí chce. Což mě absolutně vytáčí, chodím k doktorce, která stojí za prd a nemůžu najít jinou, která by za něco stála. Když už nějakou najdu, nepřijímá nové pacienty. 😢 😢 😢 takže proto to odkládám, furt vyhrožuje, že půjde do důchodu tak čekám na tu chvíli.

adenka84
4. únor 2011

@domca a co zkusit hledat nikde v okolí? Já také měla problémy z menstrulacía stále mám...ale po laparaskopii se mi to malinko zlepšilo..teď jak tak chodí každý měsíc...mám delší cyklus tak 30 a 34 dní nikdy i déle...ovulku samozhřejmě nemám..
pevně doufám, že teď dřív jak za 9 měsíců nedorazí....
ty ovuluješ?

domca89
4. únor 2011

@adenka84 Tak jestli ovuluju netuším, zatím to nehrotím. No právě že hledám v okolí do 50km doktora nebo doktorku a nějak je jich nedostatek. Teď si prostě trošku přivydělám v nové práci, když vyjde a pak možná jednou.

vysocanka
4. únor 2011

tak to jsi dobra ja to nevydrzela :D !!! a ted uz tu mam kuliferdu u sebe... Drzim palecky dej mi prosim vedet jak jsi dopadla ano?

adenka84
4. únor 2011

@vysocanka dám ti znát...ty jsi také po IVF?

adenka84
4. únor 2011

@domca tak ti budu držet palečky, aby jsi nějakého schopného gynekologa brzy našla...

domca89
4. únor 2011

@adenka84 Děkuju, uvidíme, doktoři zatím nic moc tady v okolí

adenka84
4. únor 2011

@domca tak to já si nemohu na své gynekology stěžovat...jak můj obvodní gynekolo tak gynekologové v CARu jsou naprostu suproví chlapíci...a jsem moc ráda, že mohu chodit právě knim...důvěra a spolupráce je v tomhle hodně důležitá...
také bych nechodila k nikomu, kdo na mě nepůsobí vůbec dobře... vtom tě chápu, ale jak už jsem ti psla..neodkládej to...a´t nedopadneš jako já...jsou to hrozná muka anikomu to nepřeji..

domca89
4. únor 2011

@adenka84 No tak naposledy mě moje doktorka nechala, i přes mé žádosti na krevní test, zda jsem nebo nejsem těhotná, čekat celých 62dní, zbylých 22dní mě nechala čekat na vyvolávačku s tím, že jsem jí ještě jako blbá sháněla, páč to co mi předepsala už se skoro nevyrábí. Takže jsem to sháněla po celých Budějkách. Navíc u ní nemám moc dobrej pocit toho, že by věděla, že ví co dělá.

vysocanka
4. únor 2011

@adenka84 ano ano.. .)

adenka84
4. únor 2011

@vysocanka a prosím tě na kolikátý pokus se vám zadařilo?

nathali
4. únor 2011

@adenka84 to mas naprosto pravdu s tymi miminom 🙂 my sme sa zacali snazit ked som mala 21 aj to som si myslela ze nam to vide na prvy sup ale bohuzial to tak neni 😒
ked som mala 20r tak som chcela darovat vajicka ale dr.sa na mna pozrel a povedal mi ze ja ich sama budem potrebovat a dal mi vizitku ze aby som zavolala ked sa nam nebude darit oteh.ach jaj ako keby vedel ze co nastane 😒
no ale co som pocula tak tento rom zacal velice plodne tak snad aj na nas pride rad 😉 🙂

adenka84
4. únor 2011

@nathali nezbývá nám nic jiného než ddál bojovat...už jsem byla mockrát zklamaná...ale pevně něřím, že jednou tu smůlu překonáme...a možná už velice brzy...
držím ti palečky...

nathali
4. únor 2011

@adenka84 neznasam cakat ale nic ine nam nezostava snad tu budu za chvilku len sama dobre spravy 😉 🙂

vysocanka
4. únor 2011

@adenka84 MRKNI KE ME DO ALBICKA MAM ZA SEBOU 3 IUI A DVE IVF ICSI ALE U PRVNIHO SE EMBRYA PRESTALI VYVIJET JESTE PRED ET TAK SME SE LECILI OBA NA IMUNOLOGII A NA PODRUHE SE TO PODARILO PUVODNE SEM CEKALA DVOJCATKA, ALE DOSLO K SYNDROMU MIZ. DVOJCATKA... ALE ZAPLAT PANBUH ASPON ZA JEDNO ...

kajulka001
4. únor 2011

@domca89 ahoj koukam ze okres Česky Krumlov jak rikas doktori tady nic moc ja jsem se pred pul rokem pristehovala z Brna kde jsem leta chodila k doktorce a tady u nas v Kaplici jen doktor a chvala teda nanej nebyla ale dojizdet se mi moc nechtelo kdyz uz jednoho prcka mam nerikam ze patri mezi nejlepsi ale zas nejhorsi taky neni vsechno mi vysvetlil i kdyz trosku vystrasil no ale nic jineho nezbyde 😒 nez k nemu chci to mit co nejbliz

adenka84
4. únor 2011

@kujalka gratuluji k tvému druhému těhotenství...

domca89
5. únor 2011

@kajulka001 Kaplice není zas tak daleko, denně dojíždím 50km do práce a tak do Kaplice to je kousek, nevíš jak se jmenuje??? Někdo mi doporučil nějakou doktorku z ČK, ale je tam vždy jen dopoledne v pondělí a to mi moc nevyhovuje.

kajulka001
5. únor 2011

@domca89 MUDr. Skříčil gynekologie 380 313 802

kajulka001
5. únor 2011

@adenka84 diky 🙂

majjka24
autor
5. únor 2011

@nikissek28 hooojki ty mohje strašidýlko 😀 Klidně můžem tady udělat tu tabulku 🙂

Tabulka
Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................20 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................8 DC
Domca89 ..............................................................................................................33DC
Nathali .....................................................................................................................23DC

majjka24
autor
5. únor 2011

Tabulka 🙂

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................20 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................9 DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................33DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................23DC

majjka24
autor
5. únor 2011

Tak po 4 dny probíhalo snaženíčko, tak jsem zvědavá, ale nějak tomu nevěřím 😒 A dokonce jsem se rozhodla pro měření té bazální teploty,(od příštího cyklu) jsem si zakoupila digitální tep. a je tam napsáno, že nejlepšíměření bazalky je v konečníku 😨 tak to u mě nehrozí 😝

majjka24
autor
5. únor 2011

Jooo a kdyby někdo chtěl do tabulky tak se tam připište 😉 😀

nikissek28
5. únor 2011

@majjka24 ahoj příšerko... já ti dám takové nevěřím tomu :-/ optimismus to chce kočko...

majjka24
autor
5. únor 2011

@nikissek28 jééé hojki, no nevěřím, možná trošku, ale spíš se na to snažím nemyslet

nikissek28
5. únor 2011

@majjka24 ahojky 😀

majjka24
autor
5. únor 2011

@nikissek28 zase se mi směješ? 🙂

nikissek28
5. únor 2011

@majjka24 já věřím že se ti to už povede...🙂
Já jsem teď plná optimismu, mám pocit, že už se to podaří i nám

majjka24
autor
5. únor 2011

@nikissek28 tak to by bylo super, ale v létě to nakupovávní platí , budem nakupovat pro mimísky 🙂