Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

leushka
1. bře 2011

@lucija mám ladycup, akorát mě trápí,že ten čas už je na něm znát a není tak "čistý a průhledný" jak byl,(i když ho vždy pečlivě čistím a vyvařuji atd) takže přemýšlím,že si ho koupím znovu nebo se jdu teď mrknout na ten moon, ten jsem snad ani nenašla tenkrát..

lucija
1. bře 2011

@leushka Já četla, že ten moon je tak nějak měkkčí, díky drážkám na něm se lépe vytahuje a hlavně se vyrábí ekologicky.... A pruhledný není ani ze začátku a je tam měřítko. Však koukni a uvidíš, i když já myslím, že vevnitř je jedno jestli je průsvitný nebo ne 😀 😉

lenik_25
2. bře 2011

Ahoooooj 🙂

adrous
2. bře 2011

@lenik_25 ahooooj jsem se lekla jak jsi mladá 😵 😵

lenik_25
2. bře 2011

@adrous Mladá? Je mi 27, ani ne za měsíc 28 🙂

adrous
2. bře 2011

@lenik_25 já měla luky v 28 teda porod 😅 teda mladší ode mě 😀 😀 😀

lenik_25
2. bře 2011

@adrous Jo tak 🙂 Já myslela, že ti přijdu extrémně mladá na dítě 😀

adrous
2. bře 2011

@lenik_25 PODLE FOTKY TI TO FAKT SEKNE 😵 😵 😵

lenik_25
2. bře 2011

@adrous No jo, to mi bylo 24 😀

lenik_25
2. bře 2011

@adrous Děkuju 🙂

adrous
2. bře 2011

@lenik_25 no my\ se začali snažit až mi bylo 26 a než jsem otěhotněla byl rok 27 😅 teď už čekám na hematologii a snad se to podaří 🙂 😉

mary2222
2. bře 2011

ahoj holky můžu se přidat? už je to skoro rok a nic ☹

lenik_25
2. bře 2011

@adrous Aha a proč hematologii??? Já jsem zas musela čekat po revizi, kterou mi dělali 1. října 2010.

@mary2222 Ahoj, vítej 🙂

adrous
2. bře 2011

@mary2222 vítej neboj podaří se 🙂 😉

@lenik_25 no víš 22.9 jsem musela na přerušení v 25 tt-vývojová vada-hypoplazie mozečku byla jsem i na konzultaci v praze a dr mi řekl hned doporučuji přerušení.lednu objednání na genetiku a v polovině února nám vzali krev a 5 týdnu čekání na výsledky.v mutacích pozitivní proto musíme na hematologii .jinak výsledky dobře byla to jen nešťastná náhoda ☹ 😢 pitva miminka prokazala vadu takže by to dobře nedopadlo možná ani porod by nepřežilo bylo to hodně krvacení v mozku.

lenik_25
2. bře 2011

@adrous Holka, teda ty sis prožila! Tohle bych nepřála ani největšímu nepříteli, žádná ženská si tohle nezaslouží. Je mi to líto. Já měla samovolný potrat v 9tt, takže relativně brzy a beru to už s klidem. Jen si pořád říkám, že už jsem mohla být nějaký 30tt... ale beru to tak, že prostě něco ne bylo v pořádku a příroda si s tím poradila ještě včas. V tvém případě to jistě srdíčko hodně raní. Nevím, co bych dělala, resp. jak bych se s tím smířila. Rozhodla bych se ale stejně jako ty. Přiznávám, že bych neměla na to přivést na svět postižené dítě.

adrous
2. bře 2011

@lenik_25 díky leňulko neříkám že je to snadný snažila jsem se to brát jako že to zvládnu,ale člověk si nemá hrát na silnýho několikrát jsem to obrečela to víš že jo ☹ 😅 a taky to nikomu nepřála je to hrozný zážitek zvlášť když miminku ťuká srdíčko a kope tě do bříško prostě jsem začala říkat že je to osud že to tak mělo být 🙄 já měla rodit mezi svátky na vánoce ☹ takže depka taky proběhla,ale zvládám to líp chodím cvičit a za chvilli snad půjdu do práce a po hematologii se snad začnem snažit 🙂 😉 takže se těším,ale vzpomínek je hodně byli jsme i na 3D ultrazvuku mám schované fotečky i video až potom UTZ mi řekl dr,že to není dobré a mozeček je malý nebýt méhp syna tak ti říkám že bych se z toho tak lehce nedostala 🙂 😉

lenik_25
2. bře 2011

@adrous To je fakt, první děti nás drží nad vodou. Já vím.

lenik_25
2. bře 2011

Holky, měří některá z vás BT? Že bychom občas zkoukly navzájem grafy.

adrous
2. bře 2011

@lenik_25 já teda neměřím zvládám to bez měření 😀 😀 😀 teda až zas začnu 🙂 😉

lenik_25
2. bře 2011

@adrous Já měřím už asi ze cviku nebo co 🙂

adrous
2. bře 2011

@lenik_25 tak to je mazec 😀 😀 😀 ze cviku 😅

lenik_25
2. bře 2011

@adrous Nic mi to neudělá, tak aspoň mám o sobě přehled 😀

alice.r
2. bře 2011

Ahoj, mohu se přidat?.. Zatím se snažíme jen 3měsíc, ale už mne to začíná štvát. Mám všechno načteno, vím, že je to o načasování a o psychice, ale stejně to ve mne hlodá, proč to nejde rychleji. Říká se, že se na to nemá myslet a časem to vyjde, ale nejde na to nemyslet. Říkala jsem si, nebudu chodit na MK a stejně mi to nedá a ještě píšu příspěvky🙂
Marry2222: Jak to zvládáte? Půjdete to někam řešit? Díky.

mary2222
3. bře 2011

Ahoj holky děkuju za přivítání...no já mám asi mínus v tom, že jsem měla jako dítě klasickou operaci slepého střeva takže mám srůsty - nikdo neví kde ... a mudr říkala že to nebudem řešit dřív jak po roce že operace je to poslední do čeho by mě chtěla hnát aby to nebylo zbytečné. Jinak jsme absolvovali spermio dopadlo dobře 🙂 .. u mě ovulka probíhá podle měření i utz nikde nejde vidět problém. Někdy mi z toho už hrabká ale jelikož manžel je teď bez práce tak uvidíme.. ale snažení nepřerušujeme.. V pondělí jsem byla na alergologii a pan doktor shrnul moje potíže jako astma..a alergii na infekty... taky podezření na anémii takže uvidím jak tohle dopadne ono někdy když se poléčí ty skryté zápaly tak by to prý mohla být přičina.

Jinak jsem za ten rok vyzkoušela snad všecko - nekouřím, čaje, kotvičník, nohy nahoru, nebo podložit, prstíkovka, atd. atd. jak to všichni známe

medvik
3. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................našla // 2.3. 🙂
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................29 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................27 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................25 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................25 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................26 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................23 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová)......................................................................22 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................17 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................17 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................15 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................10 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................10 DC

ahoj holky, opravte si to, jestli je to špatně 😉

mary2222
3. bře 2011

zítra mě můžete šoupnout taky do tabulky .. zítra budu 11DC 🙂

@adrous ☹ co na to říct ... musí to být neskutečná bolest

lucija
3. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................našla // 2.3.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................29 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................27 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................3 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................25 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................26 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................23 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová)......................................................................22 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................17 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................17 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................15 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................10 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................10 DC
mary2222(...)..............................................................................................10 DC

Tak já to s dovolením opravila a dopsala @mary2222 .
No a zase rychle do školky pro malýho. Po třech týdnech byl ve školce....to vám byl klid doma 😵 😀

mary2222
3. bře 2011

a jak se dnes máte? je tu nějaké ticho

lenik_25
3. bře 2011

Ahojky

lenik_25
3. bře 2011

@lucija Taky se nemůžu dočkat, aš Daneček příští týden pošupajdí do školky! Teď je nachrmlanej, tak je doma, ale příští týden už maminka potřebuje pré