Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

adrous
14. bře 2011

@lucija jo byla jsem s ní na kafču a povídali jsme si 🙂 😉 tak jedou do nějakýho centra v brně 🙂 😉 snad jí to klapne 🙂

lucija
14. bře 2011

@adrous tak ta by si to sakra zasloužila 😔

adrous
14. bře 2011

@lucija to mi povídej je mi jí tak líto,ale je fakt dobrá nepropadá panice ani depresím moc silná holka 😵 😵 😵 má můj obdiv 🙂

lenik_25
14. bře 2011

Tak jsem dneska skočila za mojí gynekoložkou a hned mě prohlídla, i když mám MS. Prý neví, jestli jsem těhotná teď byla nebo ne, takže zítra ráno hned na krev na hcg do nemocnice a během dvou hodin mi to tam řeknou. Pokud bude hcg pozitivní, tak mám jít hned v nemocnici na utz a na revizi (moje druhá ☹ ). Pokud bude hcg rovná nula, takže negativní, tak jsem těhotná nebyla, mám běžnou MS a v pátek si k ní mám přijít pro žádanku na kontrolní utz.

adrous
14. bře 2011

@lenik_25 to radši nebýt těhotná abys nemusela na revizi ☹ 🙄

lenik_25
14. bře 2011

@adrous Přesně, v tomhle případě jo.

adrous
14. bře 2011

@lenik_25 to je děs viď ☹ držím pěsti abys jít nemusela 🙂

lenik_25
14. bře 2011

@adrous To je stejně zákon schválnosti. Člověk si moc přeje těhotenství a teď jako fakt NE.

adrous
14. bře 2011

@lenik_25 já vím neboj ten správný čas přijde jen prostě né hned 😅 já to taky nehrotím nastoupím do práce chodím cvičit a zítra nás čeká hematologie ale fakt nato nespěchám když jsem vydržela čekat 6 měsíců a těch pár měsíců to počkáááá jsem teď taková vyrovnaná a v pohodě 😵 😵 😵 a to mě teď dělá dobře že se nestresuju když vím že není problém 🙂 😉

lenik_25
14. bře 2011

@adrous Já když vím, že budeme hledat příčinu, tak jsem taky vyrovnanější. Víc v klidu ale budu po tom, až se to zítra rozlouskne.
Tak já letím, manžel jde na pc učit se na státnice.
A vám zítra moc držím palečky.

adrous
14. bře 2011

@lenik_25 díky jsi hodná pak dej vědět jak jsi dopadla budu taky držet palce aby jsi dopadla co nejlíp 🙂 😉

lenik_25
15. bře 2011

Uf, hcg je 0,1. Takže nejsem těhotná. Nikdy bych nevěřila tomu, že se budu radovat z "netěhotenství". A teď vzhůru do snažení a uvažuju pořád o tom CAR.

adrous
15. bře 2011

@lenik_25 super zprávička 😵 😵 😵

lenik_25
15. bře 2011

@adrous A co vy, jak jste dopadli?

adrous
15. bře 2011

@lenik_25 no my na výbornou nic nám nebrání 😵 😵 😵

lenik_25
15. bře 2011

@adrous Tak to mám ohromnou radost! Tak hurá do toho!

adrous
15. bře 2011

@lenik_25 to jo já se chtěla zeptat proč chceš jít do toho CARU???daneček je počatý přirozeně nééé? 🙂 😉

lenik_25
15. bře 2011

@adrous Daneček je přirozeně a dokonce přes antikoncepci, takže jsme si mysleli, že kolem mě stačí skoro jen projít a jsem těhotná. A ono prdlajs. Snažíme se už víc než rok a povedlo se po 8 měsících, jenže jsem potratila a v 9tt byla na revizi. Teď se nám nějak nedaří po té revizi, mívám delší cyklus, před MS lehce pozitivní testy a pak přijde MS a bolí jak sviňa a trvá třeba 8 dní. Moje gynekoložka mi řekla, že nemám ani tak problém otěhotnět, ale spíš to udržet. Chtěla jsem po ní tedy něco na udržení, třeba utrogestan, ale ona řekla, že je to příroda a že by mi ho dala, pokud bych ještě párkrát potratila. Tak na to jí ale kašlu. Chci někoho, koho budu zajímat a kdo bude se mnou něco dělat.

lenik_25
15. bře 2011

@adrous CAR není jen kvůli umělému oplodnění, udělají nám tam všechna možná vyšetření, hormonální profil, spermiogram atd. atd.

adrous
15. bře 2011

@lenik_25 jo tak jsem už v obraze proč to děláš dobře tvoje gynekoložka není moc pečlivá.určitě je dobře aby vám udělali proč se to děje.sestřenka měla 4 potraty a má problém do 3 měsíce to udržet a proto jedou do brna taky do centra aby to zjistily popřípadě udělali vyšetření nebo šli na umělé oplodnění 😅 😉 říkala že raději někde zaplatí,ale aby už měla zdravého broučka 🙂 😉 ještě nemají žádné miminko je mi jí líto ☹

lenik_25
15. bře 2011

@adrous Jo, tak až na to, že sestřenka nemá jedno dítě doma, jsme na tom stejně. Taky zkouší CAR kvůli udržení. Věřím, že jí i mně pomohou.

adrous
15. bře 2011

@lenik_25 taky doufám že jim to pomůže moc jí to přeji tobě taky 🙂 😉

lenik_25
15. bře 2011

@adrous díky

majjka24
autor
17. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................našla // 2.3.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................43 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................41 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................17 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................38DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................11 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................36 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová)......................................................................6 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................30 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................30 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................30DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................23 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................23DC
Ivanka8485 (...)......................................................................................................27 DC

majjka24
autor
18. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................našla // 2.3.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................44 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................42 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................18 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................39DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................12 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................37 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová)......................................................................7 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................31 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................31 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................31DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................24 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................24DC
Ivanka8485 (...)......................................................................................................28 DC

ivanka8485
18. bře 2011

Ahoj holky, tak nevím, co si o tom myslet. zhruba úterý, trošku středa jsem špinila, jenom lehce, pak čtvrtek a dneska v podstatě téměř nic, MS nikde, dělala jsem si v poledne test Mamatest Comfort 10, po limitu tam je slabá čárka... tak jsem z toho jelen. No zkusím zítra ráno, tam by mělo být více HCG.

lucija
18. bře 2011

@ivanka8485 Tak to držím palce, vypadá to nadějně🙂 Kdyz jsi měla mít MS?

ivanka8485
18. bře 2011

včera, dnes...

lucija
18. bře 2011

@ivanka8485 hmmm, to vypadá zajímavě, zkus testnout ráno a uvidíš, držím palce 🙂

ivanka8485
18. bře 2011

děkuju, zkusím. Zatím to moc neřeším, abych si zbytečně nedávala naděje, protože je to po limitu. Zítra zkusím ráno jiný ten obyč proužek mamatest 10