Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

eveleninka
5. dub 2011

@nathali tak to jsem ráda že nejsem sama která kouří a pije kafe 🙂 dneska šla moje ségra do práce tak jsem šla ze zdola na horu k ségře v 6.oo ráno a mám neteřinku až do půl 8 do večera na starost..zítra má ségra volno jinak bych zase hlídala a jdeme s nelinkou na zápis do školky tak jsem zvědavá jak zítra se bude tvářit z té školky chce tam jít ale myslím že až tam bude muset chodit tak si myslím že půjde do tuhého že bude brečet a být doma atd...tak jsem zvědavá na zítřek jak se nelouš bude tvářit 😉 😉 a kde přesně pracuješ a co přesně děláš??já jsem vystudovala prodavačku s průmyslovým zboží takže bych měla prodávat vše kromně potravin a víš kde jsem v krámu a ještě ve smíšeném prodávám nejvíce jídlo krájim salámy které jsem v životě nekrájila i občas se bojím že si nechám v nářezáku prsty au to je blbá představa 🙂 🙂 dneska je venku ošklivě viď?? ☹

eveleninka
5. dub 2011

@majjka24 ty jsi teda ranní ptáčátko vstávat v 5 .20...jak tak koukám to já jsem nemocná a tak v tuhle dobu mám ještě půlnoct ale jinak když chodím do práce tak jsem taky takhle nějak vzhůru když vstávat musím ☹ 😒 ☹ 😒

hanysek.hanysek
5. dub 2011

Ahoj holky, tak stále je mi špatně od žaludku a bolí mě podbřišek jako bych to měla každou vteřinu dostat. Už druhý den mě to šíleně bolí, au au au. Je to fakt hnus, ale sem v půlce cyklu, tak to bude asi ovu. Tak sme raději včera ráno i dneska ráno měli sexíček :o) Nikdy sem to takové neměla a ovulace byla, až tento cyklus je jakýsi bolestivý, tak nevím.

majjka24
autor
5. dub 2011

@hanysek.hanysek tělo se časem mění, jsem nikdy ovu nesledovala, až co poslední dobou co se snažíme znovu otěhu a až teď si vlastně uvědomuju, že to bolí stejně jako při ms (nálady....) nikdy by mě to nenapadlo, že to tak je, jen díky koníkovi jsem poznala i sama sebe. Přeju ti aby se na Vás to největší štěstí co nejdřív usmálo 😉 🙂
@eveleninka Ptáčátko? možná s donucením 😀 5:20 jsem už 40 min vzhůru, ranní hygiena, vyvenčit hafany, kafíčko, vlasy, nahodit obličej, snídani miláčkovi, přečést koníka, facebook, maily, počasí a zprávy, pak úvaha co si obléct, pak doladit líčení, pak znova vyvenčit hafíky a hurá do práce 🙂 normálka 😀 😀 Co vůbec děláš?

eveleninka
5. dub 2011

@majjka24 já teď měsíc marodím ale jinak pracuji ve svém městě jako prodavačka v malém krámku kde jsem ještě se 2 koleginěmi,máme od 7 do 17 h.a sobotu od 7.do 11. h a neděli od 8.do 11.h.a volný víkend mám jednou za 3 týdny..jinak jsem pořád v práci..až mě dr.uschopní tak tam budu asi od rána do noci aby si mi ty holky prostřídali a odpočinuli..teď tam jedna jede furt pořád dokud se nevrátím,což je vedoucí já jsem zástupkyně vedoucí..poslední dobou už to tam není takové jaké to tam bylo,moje vedoucí je po operaci nohy a je doma už od října tak to převzala zástupkyně na vedoucí a já jako prodavačka jsem to převzala na zástupkyni...bylo to tam lepší,přetáhla si mě tam moje nej.kamarádka ale ta mě teď opustila protože má 6.měsíčního chlapečka no a prostě to tam není takové jaké to bylo,z vedení ti chodí samá buzerace atd..no prostě to navrhujou jen lidi od stolu kteří nikdy nedělali v krámu..firmu ti bohužel napsat nemůžu protože jsem vázána mlčenlivostí a kdyby si to tady náhodou někdo přečetl z mé firmy tak mám průser...no buzerace co si budeme říkat je asi všude né?? 🙂 🙂 a to takhle vstáváš každý den jo? 😉 tak to tě obdivuji,já vstanu,jdu si zakouřit,vyvenčit pejska,obléct,udělat obličej,a pak šupky dupky do práce ještě že to mám z domova jen 15 minut do práce...

eveleninka
5. dub 2011

@hanysek.hanysek ahojky já jsem po laparoskopické operaci a když to mám dostat tak mám nateklé břicho jak kdybych byla nejmíň v nějakém větším stádiu těhotenství a ta bolest to je děs,naštěstí jí mám jen 2 dny ale ty bolesti no děs...a jak dlouho se snažíte o mimíska? 🙂

eveleninka
5. dub 2011

@kamcatkakoc copak je s tebou nestalo se nic??dlouho ses tady neukázala ☹

majjka24
autor
6. dub 2011

@eveleninka každý den tak vsávám, víkend mám jednou za měsíc a pak za to náhradní volno. Teeda, koukám, že ty jsi v té práci pořád, já dělám od 7-15:30 a remcám, ale už nebudu 🤐 Jinak to mám do práce necelých 20 min, dle počtu červených na semaforu. Tak já po ránu kouřit nemůžu, až v práci posnídám, tak až tak mezi 8-9 hod. No nif, jdu si nakreslit obličej na ksicht 😀 😀 😀 Přeju hezký den

majjka24
autor
6. dub 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................8 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................8 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................18 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................17 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................33DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................4 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................26 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%)..............................18 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................16 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................16 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................16 DC
Evelinka (?)..........................................................................................................6DC

hanysek.hanysek
6. dub 2011

@eveleninka My už máme doma ročního syna a vlastně celou dobu, co mohl být sexík sexujeme bez ochrany ( už je to 10měsíců, co sexujeme bez ochrany). Dnes ráno se probudím a zase mě bolí šíleně břicho. Už je to třetí den. Ach jo.

kamcatkakoc
6. dub 2011

@eveleninka Ahojky 🙂 nic se nestalo - naštěstí 😉 jen jsem tak pročítala ostatní příspěvky a neodepisovala 🤐 Jinak je vše v pořádku, včera to bylo 2 měsíce,co jsem těhotná a už mi začíná růst bříško, si nedovedu představit,jak budu vypadat za půl roku 😀 😀 😀
Jak se máš ty? Ještě pořád marodíš?

zirafka52
6. dub 2011

@hanysek.hanysek Ahoj, pročítám tady různé diskuse a hledám nějakou odpověď na můj problém. Také mám bolesti břich už třetí den, ale dneska jsem 8DPO. Mám pocit jakoby na mě lezla nějaká viróza, jsem unavená, chvíli je mi zima a chvíli teplo, večer se mi zvedá žaludek i grafík je zvláštní. Na těhu příznaky je určitě brzo, tak jestli nemám radší zajít k Mudře. Myslíte, že to může být třeba nějaký zánět?

http://www.fertilityfriend.com/home/321758

hanysek.hanysek
6. dub 2011

@zirafka52 U mě to spíš vypadá, že je to ovulace, i když jsem ji nikdy takovou neměla, ale asi je to ovu. Takže to nechám tak, bolesti při ovu nemůžou být věčné, tak počkám.

hanysek.hanysek
6. dub 2011

Holky, takže dneska je to třetí den, co mě bolí břicho jako bych to měla každou vteřinu dostat. Že by to bylo opravdu ovulace? A tak bolestivá? A tak dlouho? Mám 14dní do další menstruace. Ach jo. Bolí mě to, je mi špatně od žaludku. No hnus.

nathali
6. dub 2011

@hanysek.hanysek moze to byt kludne ovulacia ja som mala tiez bolesti ktore sa stupnovali ale ked bolo po ovu tak polamy mizli tak drzim palce aby ti to vyslo 🙂
@zirafka52 nemusis byt chora mozno si uz tehu a preto sa tak citis lebo sa v tele robia zmeny ale vydrz este a potom skus tesnut 😉

zirafka52
6. dub 2011

@nathali testnu o víkendu a dám vědět 😉

hanysek.hanysek
6. dub 2011

@nathali Ale už třetí den takové šílené "menstruační" bolesti?!

adrous
6. dub 2011

holky jako jsem říkala manželovi že nepiju ten kontryhel a on jestli jsem normální že ho nepiju když ho koupil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak ho zas piju 2 dny jsem vynechala tak uvidíme 😅 😅 já nechtěla kvůli tý práci 😅 🙄

majjka24
autor
6. dub 2011

@zirafka52 Ahojki, jestli jsi 8 DPO, tak už by se jsi mohla mít HCG v krvi a některá je na to citlivější , tělo se pak mění každou hodinu 😉 Tak držím palečky aby jsi nám pak napsala pozitivní zprávičku 😉 🙂
@hanysek.hanysek Ovu může být tak bolestivá, já si taky kolikrát říkám, že je to "ms" a ne ovu 😉 😉 a ty 3-4 dny je to u mě normál 😉

majjka24
autor
6. dub 2011

@zirafka52 Jinak grafík máš ukázkový, držím palečky 😀 😀 😀

majjka24
autor
6. dub 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................9 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................18 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................17 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................33DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................4 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................26 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%)..............................18 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................16 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................16 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................16 DC
Evelinka (?)..........................................................................................................6DC

jika10
6. dub 2011

Ahoj holky, taky se s manzou snazime o mimco a mela bych dotaz. Pred pul hodinou jsem si delala ovu test a je pozitivni, jenze sexik byl vcera vecer, dneska rano a dalsi v planu je zitra rano. Myslite, ze to bude OK, nebo to zase prosvihnu ☹ Prece jenom se snazime uz 16 mesicu ☹

majjka24
autor
6. dub 2011

@jika10 Ahojki, měli byste se krásně strefit 🙂 Spermijky vydrží při ovu až 48 hodin v těle ženy (taky samozřejmě záleží na kvalitě spermii) Tak Vám držím palečky !!! 🙂 🙂

jika10
6. dub 2011

@majjka24 Tak manze je v poradku a ja jsem na clostiku. No snad uz se na nas usmeje stesti, nebudu to lamat pres koleno a uvidime co z toho bude

jika10
6. dub 2011

@majjka24 Ale diky za povzbuzeni. Ja drzim palce vsem co se snazi, protoze vim jak je to cekani dlouhe 😒

majjka24
autor
6. dub 2011

@jika10 Nemáš vůbec zač, klidně jsem skoč, kdykoliv co budem vědět poradíme 😀 😀 😀 A musíš nám pak říct, jestli to držení palečků stálo za to 😉 🙂

jika10
6. dub 2011

@majjka24 Ale jooo, kdyz to vyjde, tak se pochlubim. Jen ja uz si zazila tolik zklamani z mrchy, ze uz radeji nicemu neverim. Minuly mesic jsme taky meli sexik v den ovulky a byla z toho akorat mrcha 😠

majjka24
autor
6. dub 2011

@jika10 Tak my na to zatím kašlem, sice to zkoušíme 3 měsíc a už mi to leze na nervy 🙄 Minulý měsíc jsem měla skoro týden spoždění, zle mi bylo po ránu až hrůza, ale neměla jsem odvahu testovat, tak na to teď prdím, nepočítám , nic, kdyby nebylo koníka tak ani nevím jaký DC jsem, v tomhle jsem lajdák. A nechcu se na to zas moc upínat, to je pak ještě horší. Už jedno velké zklamání máme za sebou, tak to nehcem zase moc hrotit.

jika10
6. dub 2011

No ja jsem na to kaslala loni, ale od listopadu to uz fakt resim. Je fakt, ze loni touhle dobou sem chystala svatbu, takze jsem mela myslenky uplne na neco jineho nez na mimco. No a stejne se nepovedlo. No a ted si merim teplotu, ale ted jsem si rekla, ze budu merit jen do te doby nez mi FF vyznaci ovulku a pak koncim. K cemu my jsou krasny grafy, kdyz to stejne skonci mrchou a kdy dostanu mrchu si dokazu spocitat zasa. Pocitat do dvaceti jeste umim.

majjka24
autor
6. dub 2011

@jika10 Takže taky čerstvě svoji? My tež, v srpnu to bude rok 🙂 To byly krásné dny, to jsme byli ještě 3 a těšili se....Já jsem se k té bazalce ještě nedokopala, nějak si říkám, že ještě ne