Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

eveleninka
8. dub 2011

@hanysek.hanysek tohle to měla moje nej.kamarádka a stále to nedostala a když šla na gyndu tak jí řekl že je těhotná nebudeš mít náhodou dalšího mimíska?a odkud jsi?já jdu v úterý na gyndu a chci si nechat ukončit neschopenku a jít už ve středu do práce když nejsem těhotná a po operaci už jsem měsíc doma tak už jsem celá fit a tak chci jít nachvilku mezi lidičky než otěhotním..jelikož jsem prodavačka a můj gynekolog když zjistí že jsem fakt těhotná tak mi okamžitě vystaví neschopenku jelikož to u prodavaček dělá 🙂 kéž by mi to už brzy vyšlo... 🙂

eveleninka
8. dub 2011

@nathali ahojky copak je u tebe nového??u mě nic...přítelovi už je konečně dobře,už nemá horečky,ale jen mu zůstal kašel a tak jsem si myslela jak se dneska budeme snažit o mimíska ale dneska hlídám a spí s námi v pelíšku jelikož ségra jde na noční tak se ke snažení asi dostanu až v neděli večer... ☹ ☹ ☹

eveleninka
8. dub 2011

ahojky holky po ránu mi je tak trochu šoufl 😖 ,a včera mě pobolívalo břicho a v pondělí mi skončila menstruace a od včerejška musím mít vložku jelikož mám takový vodový výtok nevíte čím to může být a jak bych se ho třeba zbavila? 🙄 jestli jste to taky třeba nějaká neměla a nezačala používat nějaké vitamínky?budu ráda za rady..předem vám všem holkám děkuji za odpovědi... 🙂 🙂 🙂

zirafka52
8. dub 2011

@eveleninka Ahojky, takový výtok bývá okolo ovulky 😉

majjka24
autor
8. dub 2011

@eveleninka jj přesně, ten výtok (hlen) je okolo ovulky, bývá cca 4 dny, pak by to nemělo být 😉 tak šup na snažilkování 😀

majjka24
autor
8. dub 2011

@eveleninka http://merenibt.xf.cz/symptotermalnimetoda.html tu to máš přesně rozepsáno, super stránka 🙂

majjka24
autor
8. dub 2011

@eveleninka další chytrá stránka, jukni na to http://www.rodina.cz/clanek4015.htm

snad ti to pomůže

majjka24
autor
8. dub 2011

@lenik_25 Tobě fakt mudra doporučil sexík tolikrát v době ovulky?? 😕 Mě zas říkal , že několikrát je to zbytečné, že spermie mají živodárnou schopnost 24 hodin , tak stačí 1x denně, prý všechno ostatní jsou kecy. Asik ho fakt kopnu do ři... 🙄

eveleninka
8. dub 2011

@zirafka52 děkuji za odpověď nedělala jsem si nikdy ovulační testy a tak nevím kdy mám přesně ovulaci,a když jsem se ptala svého gynekologa kdy bývá tak zhruba tak mi na to ani neodpověděl... ☹

eveleninka
8. dub 2011

@majjka24 děkuji moooc za radu a na ty stránky se určitě mrknu děkuji ti moooc s celého srdíčka 🙂 🙂 😉 😉 😉

eveleninka
8. dub 2011

@majjka24 moooc ti děkuji za ty stránky podle toho co jsem tam vyčetla tak dneska ovuluji tak dneska bude asi určitě snaženíčko 🙂 🙂 tak drž palečky ať to vyjde... 🙂 tobě taky držím palečky ať se ti to taky brzy povede 🙂

lenik_25
8. dub 2011

@majjka24 Řekl mi, že před přesným dnem ovulace (stanovil mi to tehdy v pátek na neděli) si máme dát dva dny pauzu, ať jsou pak spermie hbitější. A v den ovulace na to vlítnout ráno, v poledne a večer. S naprosto vážnou tváří to doporučil.

domca89
9. dub 2011

Teda holky, tak jsem po týdnu šmejdění s náklaďákem tady, na zaučení jsem 1. týden jezdila ve dvojci s tátou takže jsme se po 3. hodinách jízdy střídali, ale jinak super, mám projetý Německo, Rakousko, 2x Švýcarsko a trochu taky ČR. Absolutně nadšená a už se těším, až budu jezdit sama.

ivanka8485
9. dub 2011

@domca89 teda klobouk dolů 🙂 máš můj obdiv.

domca89
9. dub 2011

@ivanka8485 Jééé děkuju, ale dělám to kvůli penězům a snad jednou i miminku.

nathali
9. dub 2011

@ivanka8485 ahojky tak je to u teba??? kedy budes testovat??
@domca89 paaani tak si ty dobraa to ja by som to nezvladla mne pride aj ten nas osobak velky a nie to este nakladak 😅 😀 ale zas vidis kopu miest to je na tom super 🙂

domca89
9. dub 2011

@nathali Jj už teď mám nafocený Švýcarský a Rakouský Alpy, skalní vodopády ve Švýcarsku a spoustu dalších věcí. 🙂

nathali
9. dub 2011

@domca89 aj priatel jazdil a ked bola chvilka tak som sla s nim aj vo Svajciarsku sme boli spolu tam je to kraasne ale najviac sa mi paci Francuzsko tam by som vedela zit je to tam proste naadhera 🙂

majjka24
autor
9. dub 2011

Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................ ?? tt
Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................9 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................10 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................21DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................20DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................36DC
Adrous(Elasti-Q,kontryhel)..................................................................................7 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%)..............................21 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................19 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................19 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................19 DC
Evelinka (?)..........................................................................................................9DC

majjka24
autor
9. dub 2011

@domca89 Téééda, jsi dobrá, hlavně, že tě to baví a jsi spokojená, to se mimi určo brzo objeví 😉 🙂

domca89
9. dub 2011

@majjka24 No právě v to doufám, tak uvidíme no.
@nathali Tak ve Francii jsem ještě nebyla, ale doufám, že se tam taky mrknu i když nevím jak se domluvím, už ve Švýcarsku u Francouzských hranic jsem měla problém jim rozumnět.
A teď snad konečně snažení o mimčo vyjde.

majjka24
autor
9. dub 2011

@domca89 Určitě jo, ono to tak bývá, známí se snažili skoro 3 roky , byli i na IUI a nakonec, teda, že už druhé nechcou, už měla nastoupit do práce a nenastoupila ma 3 měsíčního chlapečka 🙂

domca89
9. dub 2011

@majjka24 Tak to je senzační. No já se těším jak dítě na první lízátko a doufám, že teda přijdu na jiný myšlenky a vyjde to, akorát vlastně vůbec nevím, jestli děti mít můžeme, páč jsme si ani jeden nenechali prohlídnout, pořádně.

ivanka8485
9. dub 2011

@nathali ahojky, no zatím je myslím brzo, pokud jsem měla tu minulou neděli ovu, tak je to teprve týden a to by se stejně na testu nic neukázalo, počkám ještě pár dní, uvidíme, co vydržím 🙂 Nejradší bych nechala testování až pokud vynechá MS, ale jak se znám, tak nevydržím 🙂 a budu to zkoušet dřív, ale nejhorší je vždycky pak to zklamání :(

nathali
9. dub 2011

@ivanka8485 tak mozno tentokrat vydrzis netestovat dlho a pride mile priekvapenie 🙂 ved ste mozno ovu stihli v ten spravny cas 😉

ivanka8485
9. dub 2011

@nathali tak uvidíme 🙂 kéž by. A jak je to u vás?

nathali
9. dub 2011

@ivanka8485 ja som mala ovu na 13dc a vajucho bolo pekne uz 12dc malo 25,4mm a teraz cakam ze ci s toho nieco bude som len 7dpo tak musim cakat skoro testovat nechcem

eveleninka
9. dub 2011

ahojky holky jak mi poradila majjka 24 s článkama tak jsem asi tak z toho vydedukovala že ovuluji,tak dneska bylo snaženíčko ale stále mě bolí v pod bříšku a pořád mám tak trochu vlhké kalhotky,když jste po ovulaci a po snaženíčku děláte si pak někdy těhotenský testíky nebo čekáte až se dostaví ta protivná menstruace?nebo bych měla říct svému gynekologovi v úterý že mě pobolívá v podbříšku??nebo se mám na to vyprdnout a nic mu neříkat??kdybych mu to třeba řekla myslíte si že by tam něco na ultrazvuku viděl kdyby tam něco bylo?? 🙂

nathali
10. dub 2011

@eveleninka ja ked mama ovulku tak je to strasna bolest a teraz som 8dni po ovu a citim troska porusko tehu testy su najlepsie robit az okolo 14dni po ovu alebo neskor a na ultrazvuku by nic nebolo vidno aj keby tam mimi bol je moc malinky az v 5-6tt je nieco viediet 😉
drzim palce aby ti to vyslo

domca89
10. dub 2011

@eveleninka Testy opravdu dřív jak po vynechání MS nemají význam.