Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

nathali
30. dub 2011

@majjka24 hej hej meriam si BT uz je to 4-5 mesiac mam digitalny neviem preco tebe nechce pipat 😀 asi je po ranu pekne lenivy 😀 mne plny moc mechur nevadi
a co baby porabate dnes je tu nejak mrtvo???

majjka24
autor
30. dub 2011

@nathali Asik ho za chvilu zbiju 😀

nathali
30. dub 2011

@majjka24 mozno mu dochadzaju baterky 😀 tak kup este jeden a budes mat doma dva 🙂
mne ked nahodou zostane teplota rovnaka aj dva dni tak meram este klasickym teplomerom a tiez premyslam ze kupi este jeden digi 😀

adrous
30. dub 2011

@majjka24 tak to dr byl pěknej čůrák s prominutím ☹ 😠 to bych teda hned zajistila gynekologa novýho a poslala starýho do prdele jako promiň ale co je to za chování má úctu vůbec k pacientce 😠 😠 😠 no jako mě se stalo že na příjmu do nemocnice a věř že to bylo docela těžký ptám se jak přerušení bude probíhat ☹ a on pod celkovou narkozou a já na něj hledím a říkám to myslíte vážně?a sestra ho upozornila že jsem 2.trimestru tak mi to ani už nevysvětloval a pak mi říká jestli to nemocný mimi nechci donosit a porodit.no ty brďo to mě tak naštvalo pěkně se mnou zmítali emoce 😢 😠 nabožensky založenej dr jeho povinost byla mě poslat na předoperační vyšetření on neudělal ani to ani co má jako lékařskou povinost tudíž jsem si vyšetření odbyla až po nástupu na gynekologické po zabydlení na pokoji.jako chápete toto chování dnešních dr aby nám to ulehčili tak nám házejí klacky pod nohy 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nathali
30. dub 2011

@adrous tak to vobec nechapem???!!!!!!!!!!!!! co sa to s dr. deje?? ked chcu kazat ako a co mame robit tak si pekne pomylili profesiu?!!!!!!!!!!! to si snad robia srandu?? asi by som ho poslala do certa a nech sa stara o to co ma!!!a nie zanedbavat vysetrenia 😠

adrous
30. dub 2011

@nathali jinak novinka u mě dnes to mám dostat včera jsem šílenou bolest asi do čípku takovou píchlavou tak nevím snad to nebude nějaký zánět ☹ 😅

nathali
30. dub 2011

@adrous a testik si neskusala?? ja nan caka ze sa pochvalis 🙂
snad nebude ziadny zapal a vsetko bude ok a aj // budu 🙂
ja mam zase pred ovu sice BT je nizsko este ale hlienu mam tolko ze by som ho mohla rozdavat 😀 ale tesiim sa lebo to sa mi casto nestava

adrous
30. dub 2011

@nathali ne test se bojím že se mě tam nic neukáže ale pokud nedojde do rána z hecu jeden testík zkusím mám ještě jeden doma 😀 😀 😀 😀

nathali
30. dub 2011

@adrous tak to je super ze mas testik doma 🙂 no snad ms nepride stava ze baby maju pocit na ms a nic nepride 🙂 tak drzim palceky zajtra sa pochval potom 🙂
ja doma nemam ani jeden testik no jedine ten digi ale ten robit nebudem ja si pekne pockam ze co a ako tento mesiac aj ked moc tomu uz neverim 😒

adrous
30. dub 2011

@nathali já taky čekám že menstruace přijde a nevěřím že se hned zadařilo poslední dobou jsem skeptik,ale lepší se netěšit než se těšit a pak by menzes přišla viď 😅 😉

nathali
30. dub 2011

@adrous ja som sice optimista ale co sa tohto tyka tak mi to nejak nejde uz neviem mysliet pozitivne skor sa snazim nemyslet ale aj to je tazke 😖
radsej sa netesit a mozno sa aj zazrak stane 🙂

adrous
30. dub 2011

@nathali uvidíme zítra buď napíšu že jsem to dostala nebo uvidíme 😅 🙄

nathali
30. dub 2011

@adrous ale je fajn ze si pripravena aj na ms aspon nebudes taka sklamana keby nahodou nic ale snad ti to vijde 😉

adrous
30. dub 2011

@nathali připravená jsem že to dostanu 😉 to se neboj jen jsem strašně napnutá 😀 😀 😀

nathali
30. dub 2011

@adrous a to nie si sama 😀 ja som napnuta s tebou 😀

adrous
30. dub 2011

@nathali to jsem ráda že nejsem sama 😀 😀 😀

nathali
30. dub 2011

@adrous pokial budes na mk tak sama nebudes 🙂
a hlavne daj zajtra vediet ze ako si dopadla

adrous
30. dub 2011

@nathali neboj se jdeme ráno na trhy,ale pak se určitě ozvu 🙂 😉

nathali
30. dub 2011

@adrous v pohode to my budeme asi lenosit v posteli a potom sa sem pridem pozret ze co za novinky to tu bude 🙂

adrous
30. dub 2011

@nathali no mám i hustý hlen,ale to je příznak menstruace takže těžko říct ☹ 😅

nathali
30. dub 2011

@adrous mne sa hlien nezda ako priznak menstruace 😀
len pekne vydrz do zajtra 🙂
no ja idem na prechadzku s kocurom kym este neprsi 😀

adrous
30. dub 2011

@nathali no tak běž kocourka pěkně vyvenčit 😵 😵 😵 tak zítra 😉

nathali
30. dub 2011

@adrous no ja uz som doma 🙂 a zacina sa pekne stmievat ☹ ja chcem slniecko
tak papa zajtra

majjka24
autor
30. dub 2011

@adrous Tak to je taky síla, to ti povím, ale co mi ten můj řekl je slabé oproti tomu z pohotovosti, nechtěla jsem zůstat u nás v nemocnici jsem slyšela že tam jsou samí řezníci tak jsem podepsala reverz a ten dr mi řekl, že pokud se vrátím tak mě sám zkope ze schodů, Jsem jela do nemocnice do Ostravy a tam to bylo sto a jedno, dr super, sestry bomba, všecko mi vysvětlili.....tež mi to dělali v celkové narkoze, jsem dostala tabletku na vyvolání porodu, odpoledne a večer už to šlo ven, teda ho večer ye mě vytáhli bez jakéhokoliv umrtvení a až pak jsem měla tu narkozu. zážitek na celý život. i ta porodní asistentka byla super, je obdivuju teda.

adrous
30. dub 2011

@majjka24 ty jsi to měla v pokročilém stádiu těhotenství jako já??já to měla 24tt no mě už po porodu tu narkozu nedali dělali mi to při vědomí a zvládla jsem t velice příjemný porodník i sestra 😵 😵 pravě v jaké jsem byla bolestivé a smutné situaci dr supéééér milej a vtipnej 😵 😵 😵

majjka24
autor
30. dub 2011

@adrous Jsem netušila že hustý hlen je příznak ms, to je dobré vědět. jsem myslela že hlen je jen v době ovulky 😨 Zase jsem o něco chytřejší 😀

majjka24
autor
30. dub 2011

@adrous byla jsem v 17 tt, ono je to potom alespoň o trošku snažší když jsou kolem tebe milí lidi, Tam kde jsem byla v nemocnici byli úlně skvěli, jsem jim moc vděčna . i když nebyli návštěvy tak tak mohli se, se mnou být a to mi taky hodně pomohlo.

adrous
30. dub 2011

@majjka24 s tím hlenem nevím 😀 😀 prej je to znak i těhu tak vážně nevím 😀 😀 😀

taky sis holka vytrpěla ☹ 😢 takže chápeš moje pocity jak mi bylo můj muž byl taky se mnou pro něj otřesnej zážitek viděl miminko když jsem ho porodila 😔 ☹ díky milýmu personálu jsem to opravdu zvládla a dr donesla láhev 😀 😀 protože dokážu ocenit jemný a vstřícný lidi obzvlášť když mimi bylo nemocný.můžu se zeptat co bylo tvému mimi? 😅 ☹

majjka24
autor
30. dub 2011

@adrous já mám celkem problém manža byl z toho všoku, ke mě ten šok dorazí až později, jak mi to řekli, tak jsem byla celkjemv klidu, ale jak jsem se pak vrátila domů viděla ty věcičky.... ☹ Malý nebyl nemocný, našli z histolky akorát infarkty placenty, což je normální, ale až tak ve 36tt (placenta nevyžívuje miminko) a způsobují to trombofilie (špatná srážlivost krve,), ale tu nemám, byla jsem na testech. Nebo to způsobuje infekce. Tak snad se to brzo povede a bude to všechno v pořádku. Přála bych si alepspoň 3 děti, ale budu nesmírně šťastná za jeden poklad. Už jsem měli i jméno vybrané - Patrik , ale že to bude kluk jsme se dozvěděli až ze zprávy.
Mě vůbec nevadí o tom mluvit, spíš mě štvala mamka, jak se zavedlo nebo někdo něco řekl o nějakém mimi, tak mamka hned pššt, chápu že mě chtěla chránit a tak yse na to těšili, bylo by to první vnouče i první pravnouče....Jsem se nějak rozepsala, ale pomáhá mi to . Hlavně mi hodně pomohly holky tady z koníka, ale z jiné diskuze.

adrous
30. dub 2011

@majjka24 to celkem chápu je důležitý to dát ven ty pocity já přes týden doma hrála silnou a pak jsem se sesypala ☹ mám lukáška ten mi pomahal a holky taky z MK a jiných diskuzí 🙂 😉 my čekali druhýho chlapečka a měl se jmenovat Alešek ☹ no já si říkala že to byl osud že to tak někdy musí být 😔 😢 není to snadné se z toho dostat doufám že další miminko bude zdravé 🙂 kamarádka co byla na interupci protože miminku se zastavil růst tak po 3 měsících otěhotněla a je jí 40 čeká první mimi a bude to holčička sice teda omdlívá a je jí hrozně špatně,ale říká že se těší až porodí MIU 😵 😵 😵