Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

smudlinka10
16. čer 2011

@hanysek.hanysek my spolu budeme teď v červenci 5 a půl roku 🙂 teda z toho tvého příspěvku prská hromada energie 😵 až ti závidím 😀 tak snad pomůžou testy i u nás 😉 A jak se jinak cítíš těhulko? 😵

hanysek.hanysek
16. čer 2011

@smudlinka10 Vůbec se necítím, že bych byla těhotná. Žádná nevolnost, nic.

smudlinka10
16. čer 2011

@hanysek.hanysek a který jsi týden?

lenasss
16. čer 2011

tak včera jsem byla u Dr a viděla jsem jen váček jsem 5+1 a na kontrolu až 11.7. to je za stráááášně dlouho ale uteče to 😀 dostala jsem už těhu průkazku a je mi to divné neviděli jsme ještě ani srdíčko a už hned průkazka 😖

smudlinka10
16. čer 2011

@lenasss jééé já mám 12.7. narozky 😀 jinak gratuluji a plivej těhu bacila 😀

hanysek.hanysek
16. čer 2011

@smudlinka10 Dneska začínám 8týden.

hanysek.hanysek
16. čer 2011

@lenasss Já dnes začínám 8týden, průkazku nemám, srdíčko ťuká, kontrola za 14dní a to dostanu průkazku a objednám se na screening.

lenasss
16. čer 2011

@smudlinka10
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTfuj 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenasss
16. čer 2011

@hanysek.hanysek a na ten screening se chodí po dohodě s Dr nebo se můžeš bjednat sama

hanysek.hanysek
16. čer 2011

@lenasss Na ten se objednává, když ti doktor řekne a je to cca kolem 11týdne ( je to na vývojové vady)

tery58
16. čer 2011

@majjka24 je dekuju a děkuju za opravu v tabulce. Dnes jsem to rekla manželovi a ten z toho byl úplne vedle. A co ty jak dlouho mas zpoždění?
@smudlinka10 taky Te vítám Ja jsem si měřila BT a 29.5. jsem měla nejnižší , tedy ovulaci a vyšlo to.

mandreey
16. čer 2011

@majjka24 Ahojky, tak co? dorazila ms? nedorazila? ;)) Taky jí ne/čekám dneska..většinou to tedy dostávám v noci ..tak jsem zvědavá.. Tedy nevydržela jsem a dnes otestíkovala a nic.. ikdyž "chtěla jsem tam vidět" půlmilimetrovou rysku , né čárku, ale nějak moc u kraje..takže asi nic.. 😨 Ale kdyby mě někdo viděl, jak to u okna na světle naklánim a študuju ze všech stran ..hrůzaa 😀 😀 Pěkný den všem

hanysek.hanysek
16. čer 2011

@majjka24 Já taky pořád čekám, že napíšeš, že už testuješ :o)

mandreey
16. čer 2011

@majjka24 ..a jak jsi psala co tak normálně po práci děláme...Tak já se taky snažim odreagovávat a dělat něco při čem nebudu myslet na testování a těhulkování apod..Máme hafo třešní tak bublaninuju, v úterý jsem si koupila přeliv na vlasy, tak jsem barvila vlasy, dokola uklízim, půjčila jsem si knížku, abych se v myšlenkách dostala uplně jinam...., ALE jakmile mám pak volnou chvilku, stejně vlezu sem, nebo kamkoli na net, kde študuju příznaky, rady, návody...nedá mi to 😅 Ale měla bych fakt vypnout, dnes jsem ve snech opět testovala!! včera taky 😖 Asi bysme měli s mužíkem někam vypadnout, nejlépe na dovču, kde budeme řešit pouze jídlo pití a výlety 😀

smudlinka10
16. čer 2011

@tery58 děkuji, jinak gratuluji k těhulení 😵

tery58
16. čer 2011

@smudlinka10 děkuju a držím palečky, aby si taky brzy našla //. Zatím se snažím moc se z toho neradovat uvidím co mi řekne příští týden doktorka na kontrole... 😵

adrous
16. čer 2011

@tery58 gratuluji // ikdyž na můj vkus jdeš hodně brzy ke gynekologovi mužou ti udělat jen krevní testy a pokud jsi 2 týdny těhu tak HCG nebude moc vysoké já byla až 4+3 tt u dr a dělali krev.

tery58
16. čer 2011

@adrous ahojky děkuju. No doktorka ma pak dovolenou, proto jdu už příští týden v pátek na kontrolu. A doktorka mi to spočítala na cca 4tt zacatek menstruace jsem měla 17.5. Ale ovulace mi vychází na 29.5. A co jinak ty jak Ti je?

adrous
16. čer 2011

@tery58 tak to jo tak to možná jsou 4 tt 🙂 😉 no mě jak kdy když se někdy moc najím nebo najím se po obědě hodně jsem nafouklá a vypadám na 6 měsíců 😀 😀 😀 😀 ale už jsem natěšená na genetiku 🙂

tery58
16. čer 2011

@adrous a kdy jdeš na genetiku? No mě dneska chytla pekna zrava a když se na mě muz podíval, tak říkal, ze už to na mě je vidět, ale asi se mu to jen zda... I když ulitavam na broskvich... 😀

adrous
16. čer 2011

@tery58 já veškeré ovoce teda a zeleninu 😀 😀 😀 genetika nás čeká 30.6 😵 😵

tery58
17. čer 2011

@adrous tak to budu drzet palecky, aby vse bylo OK!!! tak pak dej vedet...
i u sebe doufam,ze bude vse ok.

adrous
17. čer 2011

@tery58 já se teda trošku bojím,ale doufám že snad dobrý 🙂 😉

tery58
17. čer 2011

@adrous urcite to bude dobry uvidis. rikam si, ze ted budu mit strach asi cele tehotenstvi a pak az do smrti.
a v jakem tydnu si?

majjka24
autor
17. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................1 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................3 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................30 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................31 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)..........................................................8 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ..............................................................30 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................19 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................13 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................12 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................11 tt
Janca 1983................................................................................................................10tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)...............................................................................5 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).........................................................4 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ka_cenka87
17. čer 2011

@majjka24 Tak koukám, že spolu zase začínáme znovu... No uvidíme co přinese následující měsíc, ale abych se přiznala, nějak o tom začínám pochybovat... 😒 ☹

mandreey
17. čer 2011

mě popichuje popichuje, ms zatím nic a testíky též nic.. Objednala jsem čajík Gravozen..máte s ním nějaké zkušenosti?? 😕 díký a pevné nervy nám všem!

hanysek.hanysek
17. čer 2011

@ka_cenka87 Tož holky, co je s váma!!! Máte nakoupené ty ovu testy?!!! Testujte, sexujte a tento měsíc to vyjde!

domca89
17. čer 2011

@hanysek.hanysek Tak tím si nejsem jistá. Sexuju, netestuju, ale 100% to nevyjde jako každý měsíc. Navíc momentálně spokojená se svou současnou prací. 😉