Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

majjka24
autor
15. črc 2011

Co to, tu nikde nikdo????? Jsem to poopravila, mrška dorazila , ale tentokrát jsem to čekala, ale dorazila dřív, to jsem nečekala 😒 Koukám, že žádná nová těhu není 😢 Tak milé dámy držím pěsti 😀 😀 😀

mandreey
15. črc 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)........................................................................2 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)......................................................30 DC
Nathali (kontryhel)..............................................................................................26 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)....................................................35 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) .........................................................19 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)...........................................................18 DC

Kamcatkakoc.........................................................................................................23 tt
Medvik (acidum folicum)......................................................................................27 tt
Nikissek 28 (...).....................................................................................................18 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)............................... 20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan).......................................................19 tt
Janca 1983............................................................................................................15 tt
Lenasss ( babyplan)..............................................................................................13 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin).................................................................................12tt

Ahooj holký ;) jak se máte?
Já bych po dlouhé době měla opět dotaz 😀 Tento měsíc jsem se rozhodla, že si nebudu ovulaci hlídat jinak než podle pocitu z těla ;) at to příroda zkusí zařídit sama.
No a jasný popichování a pobolívání podbřišku jsem měla v pondělí a úterý...trochu i středa.. Tzn. 15-17DC.
No a ted se ptám.. ty bolesti jsou PŘEDZVĚSTÍ OVULACE? a pak proběhne v klidu? nebo jakmile nastanou ovu bolesti, tak se dává vajíčko na cestu??? Nebo jsem mohla mít 2-3 dny popichování a ovuluju třeba až ted?kdy už jsou bolesti fuč?
Děkuju za vaše rady a zkušenosti 😉 KRÁSNÝ VÍKEND VŠEM !

tery58
15. črc 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)........................................................................2 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)......................................................30 DC
Nathali (kontryhel)..............................................................................................26 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)....................................................35 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) .........................................................19 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)...........................................................18 DC

Kamcatkakoc.........................................................................................................23 tt
Medvik (acidum folicum)......................................................................................27 tt
Nikissek 28 (...).....................................................................................................18 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)............................... 20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan).......................................................19 tt
Janca 1983............................................................................................................15 tt
Lenasss ( babyplan)............................................................................................13tt
tery58( Pregnium, Anopyrin).................................................................................8tt

ka_cenka87
15. črc 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)...........................................................................2 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)......................................................31 DC
Nathali (kontryhel)..............................................................................................27 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)....................................................36 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) .........................................................19 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)...........................................................19 DC

Kamcatkakoc.........................................................................................................23 tt
Medvik (acidum folicum)......................................................................................27 tt
Nikissek 28 (...)......................................................................................................18 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)............................... .20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)........................................................19 tt
Janca 1983............................................................................................................15 tt
Lenasss ( babyplan)............................................................................................13 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..................................................................................8tt

adrous
17. črc 2011

ahoj holky tak jsem v šoku někdo mi připsal o 4 týdny víc tak místo 15 tt jsem 19 tt to mě dostalo 😀 😀 😀 😀

Majjka24 (femibion, kontryhel)...........................................................................2 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)......................................................31 DC
Nathali (kontryhel)..............................................................................................27 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)....................................................36 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) .........................................................19 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)...........................................................19 DC

Kamcatkakoc.........................................................................................................23 tt
Medvik (acidum folicum)......................................................................................27 tt
Nikissek 28 (...)......................................................................................................18 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)............................... .20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)........................................................16 tt
Janca 1983............................................................................................................15 tt
Lenasss ( babyplan)............................................................................................13 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..................................................................................8tt

kačenka tak jak ???myslím na tebe jestli mrcha nedorazííííí 😵 😵 😵 😵 tfuj tfuj tfuj

ka_cenka87
17. črc 2011

@adrous Ahojky, v pátek mě Terka přemluvila, ať si udělám test, protože podle toho jak mi je, jsme si mysleli, že by mohl být pozitivní, ale opak byl pravdou. No a od včera když jdu na záchod, tak mám občas na papíře trošku krev, ale klasická menstruace to není, tak já nevím co to je... Jsem z toho celá zmatená 😒 😖 Takže mám pocit, že to tenhle měsíc zase nevyšlo...

adrous
17. črc 2011

@ka_cenka87 a není to jako narůžovělý papír je to určitě krev???kdyby to bylo jako špinění tak to by se mohlo vajíčko uhnizďovat a stáva se to hodně holkám.musíš kouknout jestli je to krev nebo špinění.

ka_cenka87
17. črc 2011

@adrous Ono se to střídá, včera to bylo ráno narůžovělý a večer spíš trošku krev. Dneska ráno opět tak trochu narůžovělý. Myslím si, že se MS asi rozjíždí, protože mě bolí bříško, jako když to mám dostat. Navíc minulý měsíc jsem to dostala tak jako měsíc předtím, takže teď to bude nejspíš MS, protože jsem měla malinké zpoždění... ☹ Nějak nad tím nepřemýšlím, nechám to být, stejně mám jít příští měsíc na gyndu, takže jestli je to MS tak máme ještě poslední měsíc na snažení bez pomoci doktorů... 😉

adrous
17. črc 2011

@ka_cenka87 ale i tak ti držím pěstičky 😵 😵 😵 kéž by ti to vyšlo já bych ti to tak přála 😵 😵 😵 😵 samozřejmě každé snažilce 😵 😵 tak tfuj tfuj tfuj 😵 jinak v pondělí uvidím miminko se těším 😵 😵

ka_cenka87
17. črc 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................4 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................2 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................29 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...................................................38 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ........................................................21 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..........................................................21 DC

Kamcatkakoc.........................................................................................................23 tt
Medvik (acidum folicum)......................................................................................27 tt
Nikissek 28 (...)......................................................................................................18 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)............................... .20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)........................................................16 tt
Janca 1983............................................................................................................15 tt
Lenasss ( babyplan)............................................................................................13 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..................................................................................8tt

adrous
17. črc 2011

@ka_cenka87 takže je to menzes kači?to mě mrzí ☹

ka_cenka87
17. črc 2011

@adrous Asi jo, jen je to jiné než normálně, protože na tu trošku by mi stačila jedna vložka denně... 😒 Uvidíme zítra, třeba se to rozjede tak jak má. Přestávám to prostě řešit... ☹ 😢 Doufám, že zítra uvidíme tvého broučka 🙂 😵

adrous
17. črc 2011

@ka_cenka87 mě to mrzí já věřila že to není MS neboj se o fotečku si řeknu 😵 😵 😵 už se těšíííím moc 😵

tery58
18. črc 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................5 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................3 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................30 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...................................................39 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ........................................................22 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..........................................................22 DC

Kamcatkakoc.........................................................................................................23 tt
Medvik (acidum folicum)......................................................................................27 tt
Nikissek 28 (...)......................................................................................................18 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)............................... .20 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)........................................................16 tt
Janca 1983............................................................................................................15 tt
Lenasss ( babyplan)............................................................................................13 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..................................................................................9tt

lenasss
19. črc 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................6 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................4 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................31 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...................................................40 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ........................................................23 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..........................................................23 DC

Kamcatkakoc.........................................................................................................23 tt
Medvik (acidum folicum)......................................................................................27 tt
Nikissek 28 (...)......................................................................................................18 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)............................... .22 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)........................................................16 tt
Janca 1983............................................................................................................15 tt
Lenasss ( babyplan)............................................................................................10 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..................................................................................9tt

mandreey
19. črc 2011

Ahoj holky, tak kdepak jsou nějaký ty utz obrázky ať se můžeme namotivovat? 😉

mandreey
19. črc 2011

a koukám na tabulku, že těhulky vedou ! tak co nějaký babský rady a praktiky, jak se vám to povedlo? mě už to připadá jako nějakej svatej zázrak snadno otěhotnět 😅

maggie4
19. črc 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Taky se snažíme o miminko více než rok a všude kolem mě jsou samé kočárky a těhulky. Už mi z toho hrabe. 🙂

maggie4
19. črc 2011

@ka_cenka87 Takhle se mi poslední dobou taky rozjíždí měsíčky. A taky si vždycky myslím, že je to jen takové špinění a že jsem těhotná. 🙂 Nikdy dřív jsem to takhle totiž nepozorovala. Ale bohužel nakonec se to vždycky rozjede. ☹ Asi je to tím, že se moc pozorujeme, je v tom ta naše nalomená psychika.

adrous
19. črc 2011

@mandreey když mě požádáš o přátelství uvidíš utz do téma to nedávám 😀 😀 😀 jinak mě pomohl kontryhel od začátku do konce ovulace a na poprvé se zadařilo 😵 😵 😵 😵

mandreey
19. črc 2011

@adrous ráda 😉 ještě vyškepulírovat, jak se to dělá 😀 ale já na to příjdu! Ten kontryhelík -- asi k němu přejdu. Chtěla jsem tedy vyzkoušet ten gravozen, první balíček jsem dopila, ale pořádně jsem nenašla a nevim jak ho pít. Jestli nonstop, nebo taky s nějakýma pauzama. Kontryhel se kupuje normálně v lékárně? děkuju moc 😉

adrous
19. črc 2011

@mandreey jasan v lékárně nebo líp v nějakých bylinkách to je lepší 🙂 😉

nathali
19. črc 2011

ahojky kocky ako sa mate?? 🙂
po dlhej dobe som sa sem prsila kuk
@adrous paaaaaani kocka tak tebe tie tt ale utekajuuu 😀 a ako sa mas? co mimis??? 🙂

adrous
19. črc 2011

@nathali mám krásne foto z genetiky mám to v albu s kominíkem tak šup tam a komentuj mi fotečky 😵 😵 😵 ráda tě tu moc vidím jak se máš ty????já celkem se mám dobře jen mě za 3 týdny čeká další genetika 😵 😵 😵

nathali
20. črc 2011

@adrous no mimis je kraaasny fotecky som videla tak super ze ste ok len tak dalej 🙂
ja sa mam fajn len som skoro stale v praci a ked mam chvilku tak musi prsat ☹ sakra ☹

mandreey
20. črc 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................7 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................5 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................32 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...................................................41 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................24 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)..........................................................24 DC

Kamcatkakoc.........................................................................................................23 tt
Medvik (acidum folicum)......................................................................................27 tt
Nikissek 28 (...)......................................................................................................18 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)............................... .22 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)........................................................16 tt
Janca 1983............................................................................................................15 tt
Lenasss ( babyplan)............................................................................................10 tt
tery58( Pregnium, Anopyrin)..................................................................................9tt

tááák a už mám dneska v sobě 2 kontryheláčky ;) já to střídám že? ;o/ nojoono..

Včera v noci a dneska mě zase popichuje podbřuch, jen tak lehoulince, ale nevim proč...?.. myslela jsem, že jsem měla ovulaci kolem toho 15DC....... 😕 že bych jí měla až ted? chjoo.. nevyznám se ve svém tělé 😨

adrous
20. črc 2011

@mandreey nemuže to být spojený že by se třeba zadařilo mě to už za pár dní bolelo v podbřišku nebo kontryhel ti pěkně pokrvuje 🙂 🙂

mandreey
21. črc 2011

@adrous Bylo by to kvásný! 🙂 ale nevím no, nic jinýho než popichování a občasný pálení žáhy mi není, tak si nechci dělat plané naděje, abych nebyla moc zklamaná, ikdyž se tomu pocitu zklamání stejně nevyhnu, když pak koukám na ten jednoproužkovej papírek 😅 Navíc minule jsem měla cyklus 39DC, teď jsem 25DC, tak ani nevím kdy ms čekat, kdy případně testnout a tak 😅

adrous
21. črc 2011

@mandreey taky to máš veselý takový dlouhý cyklus.já měla taky při prvním dlouhý cyklus 😅 😅 ani nevím jak se nám to podařilo asi po roce snažení.jen vím že když jsem to nedostala musela jsem i na gyndu pro injekci abych dostala menzes 😅 😅 a tak to bylo několikrát a jednou jsem došla že injekce mi nezabrala 😀 😀 😀 a ono kuk byla jsem v 5 tt 😵 😵

mandreey
21. črc 2011

@adrous no jsem nějaká rozbouřená 🙄 první cyklus jsem měla asi 23DC, druhý 39DC a teď čekám 😉 třeba to bude něco mezi ...? jsem teprve čtvrt roku bez HA, tak jsem taky zvědavá za jak dlouho se podaří a zda vůbec ? prostě říkám, je to zázrak 🙂 A oni tě předem netestovali? jestli náhodou nejseš těhotná když ti meška ms? že ti rovnou zase prdli injekci? 😨