Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

ka_cenka87
29. srp 2011

Ahoj holky, tak dnes jsem byla u doktorky. Vzala mi krev na hormonální profil a vypsala žádanku na UTZ pro vyloučení cysty. Jinak říkala, že na základě výsledků nás pak když tak pošle do CARu... Tak jsem zvědavá, jaké budou výsledky... ☹ 😒

tery58
29. srp 2011

@majjka24 tak to Tě vážně obdivuju... já bych tohle dělat nemohla...

majjka24
autor
30. srp 2011

@ka_cenka87 Určitě to bude v pohodě, uvidíš, postaří nějaké "jejich" vytamínky a budeš v tom 😀 My jdem v lednu pro tabletky na podporu tak uvidíme...., jsme se začli zase snažit, 🙂
@tery58 Jsem si to taky myslela a, jsem tam byla jen na záskok a už jsem tam zůstala 😵 , zvyknout se dá fakt na hodně věcí, ale musím uznat, že někteří důchodci jsou stále nynalézaví a dokážou mě překvapit, jinak jsme toho zažila už dost.....moje záda už ví svoje a pohled na život mám taky už někde jinde 😎

Neznáte někdo nějaké stránky kde se prodávají ty sady těch ovulačních testů?

majjka24
autor
30. srp 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................18 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................12 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................36 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).......................................................13DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................29 DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................11 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91..............................................................................................................?? DC

ka_cenka87
30. srp 2011

@majjka24 Diky,ale mam pocit,ze tak jednoduse to nepujde ☹ Proste tomu nechame volny prubeh,stejne se nam nepovede,aby nas to treba prekvapilo a prislo to necekane... Priznavam,ze to proste vzdavam! 😒

majjka24
autor
31. srp 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................19 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................13 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................37 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).......................................................14DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................30 DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................12 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91..............................................................................................................?? DC

@ka_cenka87 Ono to tak většinou bývá, VŠICHNI moji známí co se snažili x měsíců ,let, toho nachali a byli hned , ale fakt hned těhu. nechápu to. Já si hlídám ovu, a budem to zkoušet,stejně tomu nevěřím, už ani trochu, alespoň si užijem sexíku, jmse se u toho posledně tak nařechtali 😀 I pro mudru si to hlídám, mám takový pocit, že teď dva měsíce nebyla 😔 Ale nenecháš mě tady samotnou, že ne?! ☹ 😕

anabella_lee
31. srp 2011

No tak první mrška po vysazení HA měla přijít v pondělí a ještě nic☹ zkoušela jsem si včera dělat test a byl negativní☹ a ani žádné těhu příznaky nemám...tak nevím kde se mrška loudá☹(( Prý to někdy trvá dlouho než naskočí cyklus☹ Ach jo....

ka_cenka87
31. srp 2011

@majjka24 Neboj,u nas to tak rychly nebude... Ted stejne cekame na vysledky hormonalniho profilu a pak podle nej uvidime,co nam doktorka rekne 😒

majjka24
autor
1. zář 2011

@anabella_lee hojda 🙂 někdy to dýl trvá než se druhá čárka ukáže 😉 A někdo má po vysazení ms úplně rozhozrnou, já měla v pohodě,ale skoro rok anovulační cykly, než se moje tělo konečně pořádně pročistilo od toho svinstva 🙂 Kolik jsi DPO víš?
@ka_cenka87 já měla výsledky celkem rychle, ale bydlíš jinde.....třeba si takhle budem psát ještě dalších 10 let 😀 😀 😀

majjka24
autor
1. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................20 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................14 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................38 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).......................................................15DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................31 DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................13 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91..............................................................................................................?? DC

Sákryš, to už jsem zase 20 DC, to to letí, mě připadá že jsem měla mrchu teprve nedávno, jako by to bylo včera 😝

anabella_lee
1. zář 2011

@majjka24 No mestruaci jsem měla dostat normálně v pondělí 29.8. ale taky si myslím že to tělo je úplně z toho mimo, že bude asi trvat než se srovná....zkusím si pak ještě udělat test a když nic pořád nebude budu muset na gyndu, jestli mi nedá vyvolávačku či to necháme tak....

ka_cenka87
1. zář 2011

@majjka24 No vysledky bych mela mit pristi tyden,ale nevim jestli si tam nezavolam az pozdeji. Trosku se bojim toho co mi rekne a hlavne stejne si tam musim tyden potom zavolat na cytolku,tak bych to treba spojila... No doufam,ze za tech 10let uz si budeme psat o detech 😉

majjka24
autor
2. zář 2011

@anabella_lee na vyvolávačku máš brzo, většinou se dává až 45- 50 DC 😉 a ovulaci jsi měla kdy? Podle toho spíš poznáš jestli jsi těhu nebo dne - kolik jsi DPO (den po ovulaci) tělo nevylučuje hned HCG, nějakou dobu to trvá, někomu týden, někomu 3 týdny, takže na závěrz je ještě brzo 😉 A jakou citlivost měl ten test,??? jestli 25, tak se ti to neukážo skoro stopro, zkus 10 (to jsou mamatesty) - je to na krabičce napsané 😉 A nejelpší je fakt dělat si je ráno, než přes den, hodně piti to zředí , - případné hcg 🙂

@ka_cenka87 tak to máš celkem rychle, já bych třeba byla osobně radši kdyby něco(samozřekmě ne něco bleee, i když radši dřív než bude pozdě) našli , aspoň by se věděl důvod proč a začlo by se něco dělat...., tak fakt nevíš a furt čekáš, nervy z toho.....jak jsem potratila, taky našli přičinu, ty infarkty placenty, které ypůsobuje trombofilie (v těhu bereš tabletky nebo si pícháš fraxiperin) a já to nemám žádnou odchylku, nic. Jsem zdravá a tak jsem se prostě smířila s tím, že se to prostě stává ☹ A nikdo nic jinak neřešil, buď ráda, že se řeší.

majjka24
autor
2. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................21 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................15 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................39 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).......................................................16DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................32 DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................14 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91..............................................................................................................?? DC

@anabella_lee Chceš taky do tabulky?? 🙂

majjka24
autor
4. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................23 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................17 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................41 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).......................................................18DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................34 DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................16 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91..............................................................................................................?? DC

domca89
4. zář 2011

Ahoj holky, tak u nás zatím vše při starém, jen houstne atmosféra mezi mnou a přítelem. Ale to se snad zase srovná, doufám, jako už několikrát předtím. A co vy?? Nestíhám dočítat.

gerynka
4. zář 2011

Ahojky holky, doufám že nevádí že se přidávám k Vám ale chtěla bych radu. Včera a dneska ráno jsem si dělala těhu testík a asi to tam je. Fotku mám ve svém albu (je teda hodně nekvalitní rozbil se mi foťák tak jsem to jen oskenovala, ve skutečnosti je to vidět mnohem víc). Jukněte se prosím a řekněte popravdě zda to může být ono.???

nemo1985
4. zář 2011

Ahojky holky dnes lehce druhý den špiním trošku.jsem 25DC. Jsem 9den po ovu. Možná zahnízdění? Mrchu byt měla mít až za týden. Jak dlouho se může lehce špinit? děkuji za odpovědi

ka_cenka87
4. zář 2011

@majjka24 Tak já jsem ráda, že se mnou doktorka něco dělá, ale tak nějak se bojím výsledků... 😒 Uvidím, zítra si k ní zkusím zavolat, jestli už jsou hotové. No a ve středu jdu na UTZ, kvůli srůstům, tak snad se někde něco najde!!! 😉

majjka24
autor
5. zář 2011

@gerynka Gratulka, máš to tam a přeju aby to vydrželo jak má dalších 8 měsíců 🙂
@nemo1985 Ahojki, může to být y námahy, nezvedala jsi nic těžkého? jinak to máš individuální, ale uvádí se do konce 3 měsíce, ale i na testík to máš brzo, jestli mrška nedorazí, tak ho zkus 13 - 16 den 🙂
@anabella_lee Tak jak to s tebou vypadá?
@ka_cenka87 držím palečky ať máš výsledky co nejlepší jaké si přeješ 🙂

majjka24
autor
5. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................24 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)........................................................18 DC
Nathali (kontryhel).............................................................................................42 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).......................................................19DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...............................................................35 DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................17 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)............................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91..............................................................................................................?? DC

anabella_lee
5. zář 2011

@majjka24 No tak včera MS dorazila....takže jsem dneska 2DC..tak snad se zadaří tento měsíc☹

ka_cenka87
5. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................24 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).......................................................18 DC
Nathali (kontryhel)..............................................................................................42 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E).....................................................19DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ................................................................35 DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................17 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)...........................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91................................................................................................................?? DC
anabella_lee........................................................................................................2 DC

ka_cenka87
5. zář 2011

Ahoj holky, tak jsem si volala na výsledky hormonálního profilu. Tak si mám přijít, po telefonu mi nic neřekla ☹ Tak ve středu uvidíme... 😒 😖

majjka24
autor
6. zář 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)..........................................................................25 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).......................................................19 DC
Nathali (kontryhel)..............................................................................................43 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)..........................................................20DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ................................................................36 DC
hankamamka (kysel. listova)...........................................................................18 DC
anabella_lee.......................................................................................................3 DC
Haaninaa (clostylbegyt, femibion800)...........................................................?? DC
Ivusska (provera, clostilbegyt)........................................................................?? DC
andy91................................................................................................................??

majjka24
autor
6. zář 2011

@anabella_lee Neboj, brzy to bude, až se zbavíš posledních HA a budeš si hlídat OVU, tak budeš těhu hned 😉 😀
@ka_cenka87 Budu na tebe myslet, určo to bude prkotina, dají ti tabletky a bude to v pohodě 🙂 Dej pak vědět 😉

anabella_lee
6. zář 2011

@majjka24 No já poslední prášek jedla v červenci, takže toto je první MS co mi sama od sebe naskočila, sice o týden později, ale jsem ráda že apson přišla, že snad je vše OK...je ja bych byla tak ráda kdyby se to podařilo😀 Ale to tady úplně každý no 🙂 Si nemyslím že bychom to zvládli tak rychle, u mě vždy byly problémy se vším zdravotně, takže si to tam nemaluju☹

anabella_lee
6. zář 2011

@ka_cenka87 Určitě to bude dobré, držíme palečky🙂

nemo1985
6. zář 2011

Ahojky holky, tak dnes 4den špiním, jsem 26DC. Uvidím zda se mi to rozjede, jinak zkusit test a jít k dr.

mandreey
6. zář 2011

Ahojky všem ;) po dlouhé době se hlásím
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ................................................................4 DC