Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

matysikovad
11. lis 2012

@mb85 tééda, ty musíš být pekařka... 🙂
mamka je podpora, ale doted nechce uvěřit, že se to stalo...prostě stará škola. taťka brble, že poslouchal v TV, že jsou teď těhotné poblázněné a furt běhají na ty sona a vyšetření a že to není dobrý.... něco na tom bude
já pekla předevčírem - takový mišmaš s margotkou a pudinkem, ještě jsem nahoru naňahňala namleté vlašské ořechy s polevou na morgot buchtu...chutnala tak nějak vánočně 🙂asi tou trstí rumovou a těma ořecham 🙂
jsi hodná, podpora je fakt nutná - ale holky, bolí mě vajčníky...spíš ten pravý - to znamená, že už se tam něco začíná dít 😉 to je dobré ( moc v to doufám 🙂 znamení

matysikovad
11. lis 2012

@mb85 napíšu ti IP

mb85
11. lis 2012

@matysikovad no je fakt,že kdysi tolik problému nebylo a halvně,mi přijde že spousta ženských moc čte:Dpekařka nejsem jen jednou za čas je třeba ukázat že to zvládám.mě bolí vaječníky taky jen kdysi jsem ovulaci poznala ted už ne , no taž jak bych mohla :D když neovuluju

matysikovad
11. lis 2012

@mb85 jakože ono ani není moc dobrý tým vnitřním sonem v tom těhu tam furt šťárat.... 🙂 včera večer jsem se konečně první den necítila těhotně, hormony se vyplavují.... už je na čase 😉
už to máš přečtený??

mb85
11. lis 2012

@matysikovad ne na to musím mít víc času mezi odepisováním vařím a uklízím, odpoledne k tomu v klidu sednu a přečtu si to,mě musí tím vnitřím vyšetřovat mám obrácenou dělohu a přes bříško to nešlo vidět dokud, jsem nebyla v pozdějším stadiu těhotenství.s těma hormonama ani nemluv já mám pořád pocit že jsem v tom, i z prsou mi pořád teče

matysikovad
11. lis 2012

@mb85 no to jo... ty hormony, to je děs běs...ale bez nich to taky nejde, že 🙂 😎 😠
já odpo jedu na druhý hody, teď ke tchánovcům. už se moc těším, doufám, že se pujdeme projít, včera jsem s tou mamkou byla na procházce a bylo to moc fajn, dneska jsem spala až do 9 hodin !! 😕 🙄 😉
jo, mně ještě v 8mém týdnu musela dělat vnitřní, aby jsem si mohla vyškemrat fotku ( tu první a taky poslední ) .... tak jsem se k tomu venkovnímu nikdy nedostala...ale ted už to určitě vyjde 🙂

mb85
11. lis 2012

@matysikovad výjde já jdu zas dodělat oběd a konečně douklízet ,tak jsi to užíj přijdeš na jiné myšlenky , a když tak si pak zase napíšem, hezký zbytek dne ti přeju a nesmutni, naděje umírá poslední

matysikovad
11. lis 2012

tak příjemný večer, dneska bylo na hradištsku náádherně 🙂 neděle jak vyšitá - akorát ten Martin nám nepřivezl sníh... 🙂

hayete
11. lis 2012

@mb85 je to o životě a smrti, náboženství, uspěchané době...dává hodně věcí do kontrastu...jsou to záběry z různých koutů světa podkreslené úžasnou hudbou. záběr na rušnou ulici v Tokiu střídá záběr z africké vesnice. Moderní doba a život v zemích třetího světa. Je to opravdu moc krásné 🙂

mb85
12. lis 2012

@hayete ok zkusím se na to kouknout a napíšu ti jak se to líbilo mě

mb85
12. lis 2012

@matysikovad já sníh ještě nechci ,takže momentální oteplení mi příjde lepší, sníh až na vánoce🙂

matysikovad
12. lis 2012

@mb85 dobré ráno 🙂 mně by ani nevadil, ale teploučko je lepší - ušetříme za plyn 😀

mb85
12. lis 2012

@matysikovad ani nemlluv, ty doplatky jsou pak neskutečné. mi ted topíme dřevem,ale to brzo asik dojde

matysikovad
12. lis 2012

@mb85 mám slíbený krb - vždycky jsem ho chtěla a tak nějak se řeklo, že nebude a co jsme přisli o miminko, tak prej bude, že je lepší teplo 😉

mb85
12. lis 2012

@matysikovad no mi co o něj přišli tak taky sš konečně něco začíná doma, dít včera jsme se s manželem domluvili,že zkusíme vše co bude třeba ,ale pokud budu muset na to umělé tak jen tři pokusy a pak to necháme být ,ale dost předbíhám, ted budeme předělávat podlahy a pokoje a snad příjdu na jiné myšlenky,ale stejně jsem zjistila že nejde na to nemyslet ,kldyž musíš počítat dny od menstruace kvůlio hormonům,pak zas tě čekaj vyšetření zase počítání dní někdy mi přijde otěhotnění jako matematika:D Danuš prosím tě co používáš na kocourku na odblešení?

matysikovad
12. lis 2012

@mb85 nic 🙂 nemám je zablešené, protože jsou to dospěláci. to mívají jen koťátka, ale ztratilo by se to i samo, ale lepší bude, když radši zajdeš na veterinu,tam ti za cca 200,- prodají vodičku za krk a působí to vnějšně i vnitřně ( takže budeš mít prďolku i odčerveného, nejen odblešeného ), protože některé kožiší sviňky jdou ruku v ruce s vnitřníma sviňkama ...
jo už jsem zjistila jak to je - je to IUI ( 6x ročně zadarmo ) v asist. reprod. zařízení a onii nějak vyvolaj nebo najdou ovulku, upravijou manželovo sperma ( přeberou nejlepší kousky ) a špunou je až za čípek při ovulaci.... takže je to IUI

mb85
12. lis 2012

@matysikovad tak já zajdu na veterinu díky, no tak uvidíně jestli budu muset na to jít ,možná bude stačit jen ten clostibegyl, ale četla jsem že někomu vůbec nepomůže a někdo hned na druhý cyklus otěhotní ,tak jsem zvědavá, je to ale na dlouho a to mě trochu děsí

3cacorky
12. lis 2012

@mb85 -jj je to těžké je pak unavený a usne na gauči 😉 ,já piji taky kontryhelovou nať a dělá mi dobře,je právě taky na úpravu cyklu ,taky jsem si koupila ovu testy ,když je to tak málo ať se alespoň trefíme správně 🙂 🙂 🙂 ,taťka také nejdřív tvrdil,že jsem blázínek dalšího prcka.No a už je celkem nakloněn 😉(koupil ovu testy) .Mě šlo u holek otěhotnět celkem dobře.Jen poprvé jsem také v 9týdnu potratila,v nemocnici mi také doktor doporučil ,začít zas až po 5/6 měsících.Pak už to dopadlo dobře a byla to Kačenka, 🙂 .Jinak jak Vám to šlo minulé těhotenství.Člověk si řekne no chtějí třetí,nebo čtvrté to už je jedno děti už má a mě to stejně strašně mrzí,že to nejde ,asi když žena chce a moc chce mít děťátko je to asi jedno co jestli druhé,třetí,to asi chlap tak nemá?.. 😒 😒 😒 .Teď mi začíná sílit čárka na ovu testu,tak uvidím 🙂

3cacorky
12. lis 2012

jinak moje kamarádka nemohla otěhotnět rok,začala si měřit teplotu a pak ovulační testy a povedlo se mají krásnou holčičku,jinak jí doktor říkal,že to může být,že manžel hodně kouří.U druhé kamarádky to samé a to jsem nechápala já,kouřila ona krabičku denně.A pak jsem zažila v těhotenství u doktorky ,že měla maminka problémy,brečela tam jestli bude miminko v pořádku a venku si hned zapálila,to jsem tedy koukala po tom vystoupení v ordinaci 😕 😕

mb85
12. lis 2012

@3cacorky no jo je to fakt když už dítě máš proč stresuješ že to nejde,taky tohle slíchávám.jenže můj muž dítě nemá žádné takže taky jeden z důvodu no a jinak minule to šlo ,ale od potratu nic,ovu.testy jsem si kupovala ale nic tam nebylo, ted už vím proč neovuluji

3cacorky
12. lis 2012

@mb85 tak to je zas jiné,já plaším jak u prvního,proč to nejde a tak?Úplně mě hormony blázní na miminko a to už jsem si říkala,že dobrý ,no já mám ovulaci asi zas pokaždé jinak a hlavně nikdy né v polovině cyklu,spíš až ke konci,to je asi ta změna po dětech...uvidím jestli to vyjde tento měsíc,taky jsem nikdy nic nebrala,nepila atd-na otěhotnění a teď to mám řešit-tak ti držím moc palce,já si tu třetí užívám nejvíce je to mazánek, 🙂 😉 i u manžela.Jo adventní věnce jsem také začala dělat s holkami a super,tak možná začnu zas i háčkovat 😀 ,ale mě by to bavilo na to miminko 🙂

mb85
12. lis 2012

@3cacorky no já už taky začínám palšit protože je divné ,že třikrát to šlo a hned a ted nic , já ted musím tři týdny čekat na hormonální profil a pak uvidíme ,no já se na ty adventáky chystám tenhle týden🙂 a háčkuješ? tak to se mi vždycky líbilo jen to neumím 😉

mb85
12. lis 2012

@3cacorky já si taky v těhu zapálila,ale až když mi doktor řekl ,že se jedná o zamlklé a musím na revizi

3cacorky
12. lis 2012

@mb85 no tak to se nedivím,to je i na panáka ☹ ☹ ☹ ,já jsem háčkovala,pak jsem přestala,ale když tak každý radí ať se jako zabavíš něčím jiným -tak asi zas začnu 😀 😀 😀 ,no teď bude pořád co dělat ,když tu budou vánoce to nějak nestíhám už vůbec,sednu si až 24.12. večer,tak si tak říkám,že bych brala vědět pod stromečkem,že se povedlo 😉 ,takový dáreček mi klidně stačí .

mb85
12. lis 2012

@3cacorky tak můžu říct,že pro mě by to byl taky ten nej.. dárek ,ale v mém případě to je trochu nepravděpodobné, takže uvidíme a ty máš nějaké problémy ,že to nejde?

3cacorky
12. lis 2012

zatím to nijak neřeším,jen se nám to od léta nevede ,je to spíš o tom,že jsem byla dřív skoro hned těhotná a teď nic,tak pracuje psychika -co je špatně...atd..,no uvidíme začala jsem si dělat ty ovu testy ,mám tam dva dny za sebou slabou čárku,tak uvidím jestli se bude víc a víc ukazovat,.,.No ještě jedu zítra na tetanovku,tak to budu alespoň mít za sebou v těhu bych asi nejela 😒 se vůbec netěším ..

lidu26
12. lis 2012

my se snažíme od svatby od června...a nic....tak jsem se pustila do výroby adventních věnců abych přišla na jiné myšlenky a už jich mám vyrobených přes 100... a pořád nic tak sand to vyjde jinak si budu muset založit svou květinku 🙂

3cacorky
12. lis 2012

@3cacorky -taky mám teď cyklus 31 dní,měla jsem 28,tak je to trochu jiné,piji alespoň ten Kontryhel.čaj,dělá mi dobře i na žaludek,je dobrý i chuťově 🙂.Chtěla jsem miminko tak na květen,no tak doufám,že to bude alespoň srpen,pak jsou děti nemocné a do toho mimíska ☹ frkot.

3cacorky
12. lis 2012

@lidu26 -jé tak to je na prodej 🙂),tak tak aktivní asi nebudu,oškubala bych nám celý stříbrňák 😒 😒 😒 ,leda,že bych začla jezdit se stánkem 🙂

lidu26
12. lis 2012

@3cacorky už jsem jich prodala po známých cca. 70 🙂 dělám je přírodní a moderní z chvojího ne to by do vánoc nevydržely.. 🙂 setra má dva prcky brácha rovnou dva na cestě tak už to začíná být slušný nápor ale snažím se nějak držet ale když dostanu MS je nám smutno...☹