Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

lucija
15. únor 2011

@petula5 promiň,já se spletla, myslela jsem @adrous 😅
@adrous držím palce, ať jsou výsledky v pořádku 😉

adrous
15. únor 2011

@lucija díky moc no docela už jsem na těšená na ty výsledky 😅 😅 jen doufám,že budou v pořádku 🙂

medvik
15. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................30 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................19DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................43 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................33 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................6DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................13DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................9DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................31DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................8DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)............................................................................14DC
Eleka (femibion, kořen MACA))......................................................................................19DC
Haaninaa (Femibion800)................................................................................................11DC
Adrous(...)............................................................................................................................? DC

@adrous taky držím palce.

adrous
15. únor 2011

@medvik díky já bych to DC spočítala,ale nevím jak se to počítá 😅 ☹

medvik
15. únor 2011

@adrous 1.den cyklu je první den menstruace

adrous
15. únor 2011

@medvik tak to bych měla mít 8 DC.díky za držení palečku já snad do toho zítřejšího poledne nevydržím 😅 😀 😀 😀

adrous
15. únor 2011

@medvik jo a kyselinu listovou beru elastic-q

medvik
15. únor 2011

@adrous to si můžeš do tabulky doplnit sama, myslím, že to funguje tak, že si ji označíš, dáš CTRL C, pak ji překopíruješ do odpovědi (CTRL V) a přepíšeš tam svoje údaje. Tak já Ti to udělám, jestli chceš.

medvik
15. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................30 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................19DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................43 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................33 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................6DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................13DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................9DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................31DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................8DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)............................................................................14DC
Eleka (femibion, kořen MACA))......................................................................................19DC
Haaninaa (Femibion800)................................................................................................11DC
Adrous(Elasti-Q)...............................................................................................................8DC

adrous
15. únor 2011

@medvik díky příště budu vědět 🙂 😉

majjka24
autor
15. únor 2011

@melinkaproch Ahojki, grafík máš ukázkový 😀 , moc držím palečky, 8 DPO máš ještě brzo na test, to by se měla mimísek teprve uhnozdovat a pak se teprve vylučuje HCG hormon, (8-9 DPO) někdy to trvá ještě dýl než se něco ukáže , spíš je lepší tak testovat 13, 14 DPO 😉

tygrisek09
15. únor 2011

ahoj, tak od odpoledne jsem 1 DC, zázrak se nekoná, příští týden se zajdu podívat na doktora, už druhý cyklus je mi při ms hrozně zle, lezu bolestí po zdech i stropu

melinkaproch
15. únor 2011

@majjka24 děkuju Ti moc za názor, je vážně moc fajn číst pozitivní věci 😉... JJ jestli je to 8 DPO, tak je opravdu brzy 🙂... hrozně si přeju, abych konečně mohla vidět ty 2 čárky... 🙂

majjka24
autor
16. únor 2011

@tygrisek09 jaj bobku,příště to určo výjde 😉 to se mi takly stávalo, ale naštěstí málokdy, ale jednou to byl úplný hnus, to jsem teda ani nemohla lézt vůbec, fuuuj, jak si na to vzpomenu.... ☹
@melinkaproch nemáš vůbec zač, držím palečky 😀

majjka24
autor
16. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................31 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................20DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................44 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................34 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................7DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................14DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................10DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................2DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................10DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)............................................................................15DC
Eleka (femibion, kořen MACA))......................................................................................20DC
Haaninaa (Femibion800)................................................................................................12DC
Adrous(Elasti-Q)...............................................................................................................10DC

majjka24
autor
16. únor 2011

Začíná mě bolet břicho, tak je to jasný, ☹ Ne že bych čekala něco jiného....

nikissek28
16. únor 2011

@majjka24 bobku to mi nedelej ☹ nechceme mrchu, chceme // a pak hlavně krasny zdravý miminko.... i když i Já s MS víceméně počítám....

petula5
16. únor 2011

@melinkaproch ahojky, včera už nějak nebyl čas sem nakouknout navíc je malej nemocnej a měl blbou noc asi larigindita, ale bylo to fakt šílený jsme nevěděli co s ním, jak chudáček nemohl kloudně dýchat, tak půjdem dneska k dr. snad nám něco poradí 😒 Jinak já bych si přála mít druhou holčičku mojí vytouženou Sárinku, chlapečka už doma máme, tak by to bylo krásný mít páreček, ale kdyby to byl kluk, tak by mě nevadilo bylo by to všechno jednoduší a hlavně po tom co se nám už stalo nám to bude jedno hlavně, že se druhýho miminka dočkáme a bude zdraví 😉 a jméno pro druhýho chlapečka ještě nevím....

@adrous držím pěsti ať jsou výsledky ok a dej nám vědět ju? 😉

petula5
16. únor 2011

@majjka24 třeba to ještě nemusí bejt ms a zkoušela jsi testovat?

melinkaproch
16. únor 2011

Ahojky... tak to musíš být šíleně unavená... Snad bude chudáček malý brzy v pořádku a budete mít zas veselo 😉... JJ páreček je nejroztomilejší, ale máš úplnou pravdu, že hlavní je, aby bylo mimi v pořádku 🙂 😉... No určitě pak bude zábava vymýšlet jména 😉

melinkaproch
16. únor 2011

@petula5 Ahojky... tak to musíš být šíleně unavená... Snad bude chudáček malý brzy v pořádku a budete mít zas veselo 😉... JJ páreček je nejroztomilejší, ale máš úplnou pravdu, že hlavní je, aby bylo mimi v pořádku 🙂 😉... No určitě pak bude zábava vymýšlet jména 😉

adrous
16. únor 2011

@petula5 děkuji za držení palčákůůůůůů a vyplatilo se to 😵 😵 😵 😵 holky já snad budu plakat dojetííííííím 😀 😀 😀

petula5
16. únor 2011

@adrous takže výsledky dopadly dobře? tak to je super moc gratuluju 😉 🙂

adrous
16. únor 2011

@petula5 já snad manžu znásilním a zkusíme to tento měsíc ikdyž musíme jít do hematologické ambulance,ale toho bych se nebála 😀 😀 😀 😀 10.2 jdem na genetiku aby mi dal doporučení na hematologii 😵 😵 😵

petula5
16. únor 2011

😀 a tak co vám řekli?

adrous
16. únor 2011

@petula5 to mi řeknou asi ve čtvrtek já vím že jsou v pořádku a myslím že snažení nic nebrání jen musíme zajít do hematologické ambulance kvůli mutacím.

petula5
16. únor 2011

@adrous aha, ale super zprávička 🙂 tak ať snažení může začít co nejdřív 😵

jajinka27
16. únor 2011

@adrous jupíííííí já mám radoooooooooost 😵

adrous
16. únor 2011

@jajinka27 já taky ani nevíš jakou až mě to rozplakalo 😵 😵 😵 😵

piduska
16. únor 2011

ahoj holky, můžu se k vám coby snažilka taky přidat? 🙂