Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

eveleninka
20. bře 2011

lenik-25.děkuji za držení palečků,no kéž by to vyšlo,,to je škoda a moc mě to mrzí že vám to s manželem nevyšlo..na druhou stranu si musíš říkat že se to třeba muselo stát že bylo třeba něco v nepořádku a tak to mělo být já vím je to blbý to tak říkat omlouvám se předem ale třeba to tak mělo zatím být...

adrous
20. bře 2011

@lenik_25 já ho pila měsíc až 2 a pak jsem otěhotněla takže zásadně hodně doporučuju 😵 😵 😵 😵

adrous
20. bře 2011

@eveleninka kamarádka byla na operaci a myslím že do 3 měsíců otěhotněla píchala si něco na tvorbu vajíček a hned pak to vyšlo na poprve 😅 😀 😀 😀 neboj uvidíš že to taky výjde hlavně věřit 😵 😵 😵

eveleninka
20. bře 2011

adrous:tak to jsem zvědavá,kéž by nám to už vyšlo..neberu prášky od června a stále nic a pak do toho ta operace,kamarádka byla u kartářky a ptala se na mě a ta jí řekla že do roka odejdu z práce a ona kam by chodila a ona no já vidím v kartách že půjde na mateřskou tak doufám že mi to vyjde když to mám i v kartách..a co ty jak dlouho se snažíš o miminko?? 🙂 🙂 🙂

eveleninka
20. bře 2011

lenik - 25@doufám že jsem tě tím neurazila to bych nechtěla,dyžtak se předem omlouvá.. 🙂

adrous
20. bře 2011

@eveleninka no my museli ukončit v 25 tt hypoplazie mozečku ukončení 21.9.2010 a teˇmáme po hematologii a genetických testech a začínáme 1.měsíc se snažit 😵 😵 😵 😵

ivanka8485
20. bře 2011

@adrous tak to držím palečky 🙂

lenik_25
20. bře 2011

@eveleninka Ne, vůbec se neomlouvej, já jsem k tomu od prvního okamžiku přistupovala tak, že to příroda vyřešila dřív, než bychom se hooodně trápili. Jen už by teda to mimi mohlo přijít 🙂 Třeba to, co prožila adrous, je mnohem horší.

@adrous Jupííí, to se dobře poslouchá (teda čte) 🙂 Tak kéž by to tak zafungovalo i u nás.

adrous
21. bře 2011

@lenik_25 no uvidíme já zatím nekoupila kontryhel ale manža koupil ten džus tak to zkusím 😀 😀 😀 a uvidíme co bude dál 😀 😀 😀 jinak děkuji už je to zas jiný jak se človvěk snaží a ví že není problém snažit se o další miminko 😵 😵 😵 😵

lenik_25
21. bře 2011

@adrous To člověka povzbudí co? Já jsem třeba nešťastná, když dostanu MS a jak končí, tak vím, že bude ovu a bude zas víc do zpěvu. Je to prostě život. Teď už tady popíjím grepovej džus, ale moc mi teda nejede, já ho obecně kvůli hořkosti moc nemusím. Ale to dám! 🙂

domca89
21. bře 2011

Ahojda holky, tak jsem zvědavá jak dopadne následující test, brala jsem prášky na to, aby MS přišla a měla teda přijít dneska ráno a nějak nic. Tak jsem zvědavá co na testíku bude. 😒

adrous
21. bře 2011

@domca89 to je mazec to tělo si dělá co chce viď ☹ ☹ já mám děsnou náladu mmě všechno štve 😢 😠

lenik_25
22. bře 2011

@domca89 Takže kolik jsi DC? 29? Moooc držím palečky.

lenik_25
22. bře 2011

A pobavím vás... v dobré víře, že svému chlapovi podpořím plodnost a zdraví, jsem mu večer naordinovala dýňová semínka. No a on se z nich dneska ráno poblil a přišel pozdě do práce 😀

eveleninka
22. bře 2011

@androus tak to budu držet palečky aby to měsíční snažení vám vyšlo,já teď čekám jak jsem dopadla po té operaci jestli to bylo v pořádku a pak jdu 29.na gyndu tak se chci zeptat jestli už se můžu snažit nebo jak dlouho po operaci nesmím..tak jsem na to zvědavá...

eveleninka
22. bře 2011

@lenik_25:tak to jsem ráda že jsi se neurazila..já občas řeknu nějakou kravinu a pak se to třeba toho člověka dotkne aniž by jsem to tak například myslela...dneska si jedu pro výsledky do motola tak doufám že mi to dopadlo dobře...docela mám z toho nervy na pochodu... 😉

lenik_25
22. bře 2011

@eveleninka Prosím tě, proč bych se měla urážet? Tak to bych byla fakt magorka 😀 A džím palce. Pak napiš, jak jsi dopadla.

adrous
22. bře 2011

@eveleninka no nevím včera bylo nejsilnější ovu a my se nesnažili manža byl divnej nabručenej 😠 😠 😠 tak jsem se na něj vyprdla 🙄 😀 😀

domca89
22. bře 2011

@adrous @lenik_25 Tak milé dámy problém je vyřešen, ranní test negativní a dnes došla i MS takže jsem 1DC

domca89
22. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................našla // 2.3.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................48 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................46 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................43DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................38 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................35 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................35 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................35DC
Ivanka8485 (...)......................................................................................................32 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................28DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................22 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................16 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus......................................8 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................1 DC

Tak a je tu po úctyhodných 3dnech zase změna. 😀 😀 😀

tygrisek09
22. bře 2011

Ahoj, holky po dlouhé době

medvik
22. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...7tt.......kontrola 11.4.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................48 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................46 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................43DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................38 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................35 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................35 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................35DC
Ivanka8485 (...)......................................................................................................32 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................28DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................22 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................16 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus......................................8 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................1 DC

tygrisek09
22. bře 2011

Jinak prosím o opravu, dnes jsem 2 DC, děkuji

adus87
22. bře 2011

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat zda se mohu přidat k vám snažilkám??? Předem děkuji 🙂

ivanka8485
22. bře 2011

@medvik ahojky, taky prosím o opravu 3 DC + kyselina listová + občas kontryhel

domca89
22. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...7tt...........................................kontrola 11.4.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................48 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................46 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................43DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................38 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................35 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................35DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................28DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................22 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................16 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus......................................8 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel)..........................................................3 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................2 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................1 DC
Opraveno

evol06
22. bře 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla a vidím, že mě máte stále v tabulce 🙂 To jste hodný, hlásím tedy //, ale od Mudr. zatím nepotvrzeno. Na UTZ zatím nic neviděla, mám delší cykly, takže příští týden jdu na další UTZ a snad tam už fazolka bude 🙂

nathali
22. bře 2011

@evol06 no to je parada 🙂 gratulujeeeem k // 🙂
a drzim palceky aby drobec uz na utz bol vidiet a bolo aj srdiecko 🙂 kedy ides zas na utz??? fotecku testiku nemas?

nathali
22. bře 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................? DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...7tt...........................................kontrola 11.4.
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................48 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................46 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................43DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................38 DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................35DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................28DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................22 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................16 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus......................................8 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel)..........................................................3 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................2 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................2 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................1 DC

evol06
22. bře 2011

@nathali Jsem v práci, takže bohužel ne, ale zítra vám ji sem dám 🙂 Na další UTZ jdu v úterý, myslím si, že srdíčko ještě nebude, ale doufám že už alespoň váček se ukáže 🙂