Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

nathali
11. kvě 2011

@adrous tak to je super ze aj dr. tehu potvrdil a nasadil lieky a skvele ze ti zabrali to bude bojovnik 🙂
a inak jak je ti?? este stale nemas ziadne tehu priznaky?

adrous
11. kvě 2011

@nathali záleží co myslíš těhu příznaky 😀 😀 😀 únava je velká,ze zácpy se stavá průjem 😀 😀 včera byl brutus průjem z pečenýho masa miminku asi nechutnalo 😀 😀 😀

nathali
11. kvě 2011

@adrous no pekne ale aspon vies ze si tehu 😀
a zle ti nebyva?? ci na to je este asi skoro co??

adrous
11. kvě 2011

@nathali říkám že spodem to už jde teď čekám kdy to půjde vrchem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dávám tomu 2 týdny a bude mi určitě špatně 😀 😀 😀 😀

nathali
11. kvě 2011

@adrous no a mozno nie mozno si to odbijes spodkom 😀

ivanka8485
11. kvě 2011

@nathali ahoj Naty, k Dr. jdu až příští úterý. Ale musím říct, že poslední dny mi bylo dost blbě. V pondělí jsem nebyla ani v práci. Dneska musím zaklepat, je mi naprosto fajn, snad to vydrží... nesnáším, když je mi zle, to je mi pak zle ještě víc, ale dostala jsem na to v lékárně taková homeopatika, dám si je ráno, ještě než vstanu a dnes jsem je přes den vůbec nepotřebovala, tak třeba pomáhají 🙂 Doufejme 🙂 A co ty, jak jde snažílkování 🙂

nathali
11. kvě 2011

@ivanka8485 tak to je super ze mas priznaky 🙂 tak super ze ti lieky zabrali a daj vediet ako si dopadla u dr. 🙂 som na teba zvedavaaa 🙂
ja som dnes 23dc a cakam........som zmierena aj s ms pred dvomi dnami som spinila sice len jeden den ale aj tak mozno sa uz pomaly ms pripravuje na svoju pracu ale bola by som strasne rada keby neprisla 🙂
BT si robi co chce takze sa v grafe vobec nevyznam 😅 😀

ivanka8485
11. kvě 2011

no, byla bych radši, kdybych mohla říct... že o tom ani nevím, že čekám miminko 🙂 Tak držím pěsti, to špinění by mohlo být i pozitivní ne? 🙂

nathali
11. kvě 2011

@ivanka8485 no baby mi pisali ze je to urcite hniezdenie 😀 ale ja uz neverim pokial neuvidim utz a miminko 😀 takze si s toho nic nerobim a snazim sa na to nemyslet 😀 a popravde celkom sa mi dari 🙂
no bud rada ze mas aspon nejaky priznak aj ked rovno spatne ti byt nemusi ale to ta snad prejde nie? inak v korom tt si vlastne??

ivanka8485
11. kvě 2011

@nathali no podle té poslední prohlídky u Dr. by to mělo být 6+2, ale to je zatím jen odhad, tak uvidíme. Tak držím pěstičky 🙂

majjka24
autor
12. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................25 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................24 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................24DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................19 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................25 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)................................................27DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................20 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................7 DC DCTygrisek09(femiboin)........................................................................................52 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)....................................................................40 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................14 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................14 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................8tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................7tt
Adrous(Elasti-Q,kontryhel).......................................................................................6 tt

domca89
12. kvě 2011

@janca1983 No ne na dlouho jen se doma vyspat. Dneska jsem se opět vrátila dřív a zítra taková obrovská dálková cesta tam a zpět celkem asi 8km. Jinak dálnice i silnice se brázdí suprově hlavně v Rakousku a Německu ta naše ČR hodně pokulhává. Vždycky se ztratím jen v ČR a v cizině ne. Ale jinak suprový a baví mě to. Sice chlapy blbě koukaj, někteří tleskaj, usmívaj se a snaží se pomoct, ale jinak je to supr práce. 😉

domca89
12. kvě 2011

@adrous Moooc velká gratulace.

adrous
12. kvě 2011

@domca89 díííky moc za gratulaci 😵 😵 😵

domca89
12. kvě 2011

@adrous A jak ti je, pochlub se. Povídej, přeháněj.

eveleninka
12. kvě 2011

@adrous no já zase nevím jaké krvácení myslíš? 😉

adrous
12. kvě 2011

@domca89 no právě že dobrý potom špinění jsem celkem oki 🙂 😉 snad se to nevrátí byla jsem z toho špatná a vykulená ☹ 😕 ale teď mě malej zaměstnává hodil takovou šavli ale vodnatou no snad to není viroza to by mi chybělo ke štěstí ☹ 😢

adrous
12. kvě 2011

@eveleninka 10.5 jsem v noci krvácela a pak špinila ☹ 😢 😢

eveleninka
12. kvě 2011

@adrous a je to vše už v pořádku?? 🙂

domca89
12. kvě 2011

@adrous No tak hlavně, aby jste byli všichni tři OK. Malýmu aby nic nebylo a bylo to jen nějaké špatné jídlo a vy dva aby jste byli v pořádku a všechno dopadlo jak má.

adrous
12. kvě 2011

@eveleninka no naštěstí jo ale bála jsem se strašně mám prášky na udržení a vitamíny 😅 😉

adrous
12. kvě 2011

@domca89 taky doufám jinak možná půjdem zítra k dr uvidím ☹ ☹

hanysek.hanysek
12. kvě 2011

ahoj holky, tak i když jsme 100%vystihli ovu, tak se zřejmě nezadařilo. Břicho bolí jako bych to měla každou vteřinu dostat. Dnes jsem 9nebo10 DPO, zkoušela jsem si dělat těhu test a vůbec nic! Asi je ještě brzo, ale i tak cítím, že se nezadařilo. Menzes má dorazit až za 9dní, takže se ještě načekám. Ach jo, se zblázním. Nechápu to, vystihneme ovu, tolik sexu bylo a zase to nevyšlo. To je už na odstřel.

majjka24
autor
13. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................26 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................25 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)..............................................25DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................20 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................26 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)................................................28DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................21 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................8 DC DCTygrisek09(femiboin)........................................................................................53 DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)....................................................................41 DC

Kamcatkokoc............................................................................................................14 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................14 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................8tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................7tt
Adrous(Elasti-Q,kontryhel).......................................................................................6 tt

@hanysek.hanysek Ahojki, třeba se zadařilo, 10 DPO máš brzo na testy, to se teprve začíná pomalu uvolňovat HCG do krve, než bude na nějaké hodnotě.....nejdříve tak 15 DPO, a jestli už tě teď bolí břuško, jak na ms, tak se určo uhnizďuje 😉 Tak něveš hlavu holka 😉 🙂 🙂

adrous
13. kvě 2011

@hanysek.hanysek taky si myslím že se zadařilo a mimi se uhnizďuje a proto tě bolí v podbřišku 😅 😉 jak píše majjka zjistíš to nejdřív 15DPO a já měla testy pozitivní 18DPO 🙂 😉

janca1983
13. kvě 2011

@hanysek.hanysek Držím palečky ať to výjde 😵

hanysek.hanysek
13. kvě 2011

Holky a nebo je to jen předmenstruační syndrom, takže velká příprava na menzes. Ach jo. Ale děkuji, že mi držíte palečky :o)

kamcatkakoc
13. kvě 2011

@eveleninka To víš, že jsem pozdrav vyřídila 😉 S tím přibíráním si myslím,že to může být těma práškama 😵 A jak říkáš, přijde to, až to vůbec nebudeš čekat. Jak u nás, vůbec ale vůbec jsme nedoufali,že by první pokus vyšel a vidiš to, jsem už ve 4.měsíci 😅 Jinak ten screening dopadl na výbornou !!!! Prcek má už 6,8 cm, všechno se vyvíjí, tak jak má, žádné vady nehrozí, srdíčko jsme slyšeli,jak krásně tlouklo, máme dvě ručičky a dvě nožičky 😵 Napřed prcek v klidu ležel a vypadalo to,že se snad ani nehýbe, to jsem měla už strach a pak se z ničeho nic probral a normálně začal vlet sudy 😀 To byla paráda. Měla jsem slzy v očích, jak jsem ho viděla 🙂
Moc ti přeju, aby vám to taky brzo vyšlo a mohli jste se radovat, tak jak my. Zatím se měj hezky, mám tu neteřinku, tak ju jdu zbudit ať můžem jít ven. Papa

tery58
13. kvě 2011

@hanysek.hanysek ahojky Mam podobný problém už třetí den my je špatně boli mě břicho a děla se mi na zvracení ,Bt mi porad stoupá. Podle nějakých výpočtu bych to jsem to měla dostat včera a ještě nic. Bylo by krasny kdyby se mimi 😅 povedlo, ale myslím, ze ne nechci si dělat naděje. ☹ V pondělí jdu na kontrolu na gyndu, tak mi třeba poradi.
Každopádně budu Ti držet palecky, aby Ti to vyšlo.

hanysek.hanysek
13. kvě 2011

Ahoj holky, přiznám se, že jsem testovací blázen a tak jsem si zkusila znovu udělat těhu test. Na testu s citlivostí 25 mi ukázal dvě čárky, sice slabou čárku, ale je tam a když se na ní podívám, tak ji vidím. Není to duch, kterého bych musela nějak naklánět, pořádně se dívat. Prostě se podívám a vidím. Dělala sem si ho odpoledne. Menzes mám dostat za 8dní a dnes jsem 10nebo11 DPO. Tak nevím, jestli to není jen falešně pozitivní. Nějak nedoufám, že by to bylo miminko, navíc tak brzo před menzes a tak brzo po ovulaci. Bohužel nevyfotím, mám blbý foťák. Ale podívám se a vidím. Zítra ráno zkusím znovu a pokud čárka bude, zkusím vyfotit. Mohlo by to být mimi?