Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

nathali
17. kvě 2011

@tery58 tak to ma mrzi ☹ a ty si mala pozit. testiky??
aspon mozte ist do dalsieho snazenicka hore hlavu teraz sa to urco podari 😉

nathali
17. kvě 2011

@majjka24 tak ako sa mas?? co ms este neprisal?? 🙂
@adrous
@janca1983 baby drzim palceky aby vam to u dr. dopadlo dobre 🙂 a potom sa pochvalte ako ste dopadli 🙂

tery58
17. kvě 2011

@nathali Ne nemela jsem pozitivni test, včera jsem šla na kontrolu k doktorce, tak jsem to nechala na ni. Nejradši bych se na to vyprdla, ale tím, ze mam nepravidelnou MS tak si merim BT abych poznala kdy MS nejspíš přijde a dnes mi o jeden stupeň klesla, tak jsem si říkala, ze asi ta mrška prijde. A taky jo, už začínám slabě krvacet. Doktorka mi včera říkala, ze po ty injekci co mi dala před měsícem na vstrebani cystu, tak je mozny, ze se MS zpozdi.
Ach jo docela mě štve, ze nejaka naná, která toho malyho drobecka nechce a pak ho dá pryč, tak do toho vlitne ani neví jak. No uvidíme příští MS jestli přijde nebo se zastesti. Taky Te to tak naštve, když ta mrška přijde?

ivanka8485
17. kvě 2011

@janca1983 srdíčko slyšet nebylo, jen vidět, vypadalo to, jako když celé miminko bliká 🙂 bylo to fakt hezké a úplně mě to odzbrojilo, ani jsem to nečekala.

nathali
17. kvě 2011

@tery58 v tomto je hrozna nespravodlivost ale co narobime ja uz som sa s tym zmierila mne dnes tiez o 0,1 stupna klesla BT a obcas slabucko spinim tak si nadeje uz ani nerobim ale ms by sa nemusela rozbehnut uz stacilo jej prace

adrous
17. kvě 2011

@tery58 to mě teda mrzí že ti to nedopadlo snad příště ☹ 😅 budu ti držet palečky 😵 😵

hanysek.hanysek
17. kvě 2011

Tak holky, mě se zdá, že mi čárečky nesílí. Dokonce se mi zdá, že slábne. Tak nevím. Ale čekala sem to, že se nezadaří. Břicho bolí šíleně na menzes. V pátek se uvidí. Pořád nemám jistotu. Myslíte, že když si udělám ten digitální, co mi napíše i týden těhu, že budu klidnější? Ukázalo by to vůbec něco, když se mi zdá, že čárka slábne? Mám zkusit digitál? Ten mi narovinu řekne, jestli jsem těhu a v kolikátém týdnu. co myslíte?

tery58
17. kvě 2011

@adrous Dekuju. No snad se zadari příště.
@hanysek.hanysek zkus si zavolat na gyndu uvidíš co Ti tam řeknou. Nevím co jiného Ti poradit, momentálně jsem docela smutná. Držím Ti palecky, aby Ti to vyšlo!!!

hanysek.hanysek
17. kvě 2011

@tery58 Já vím, drž se. Bude líp. Příští měsíc zkus ovu testíky a budeš vědět, kdy přesně "sexíkovat" :o) já taky nemám vyhráno, neraduju se, spíš mám strach. Takže vzhůru hlavu, nakoupit ovu testíky a testovat a sexovat a sexovat a sexovat :o)

ka_cenka87
17. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................30 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................29 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................29DC
Evelinka (gravital)...................................................................................................24DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................1 DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................32DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................25 DC
terioza1 (??) .........................................................................................................12 DC Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová)..............................................................??DC

Kamcatkakoc............................................................................................................15 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)...........................................................................15 tt
Nikissek 28 (...)...........................................................................................................9tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice).........................................8tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)....................................................................7 tt

nathali
17. kvě 2011

@hanysek.hanysek netestuj kazdy den ale kazdy druhy preto sa ti mozno zdaju // slabsie a ten digi by som skusila on ta urco uklidni a hlavne ty bud v klude 🙂 a ked si ho spravis ukaz nam ho 😉

hanysek.hanysek
17. kvě 2011

@nathali Mě ale dneska příšerně bolí podbřišek, křeče, tlaky, pnutí, no hnus. tak to vypadá, že to dostanu každou vteřinu. Tak nevím, jestli mám počkat do pátku, kdybych to měla dostat, nebo už zkusit ten digitální test. I když nepočítám s tím, že by to bylo mimi a že by se udrželo.

adrous
17. kvě 2011

@hanysek.hanysek to je napínavý jak detektivka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hanysek.hanysek
17. kvě 2011

@adrous Sem smířená, že v pátek mrcha dorazí. Břicho bolí opravdu dost silně. A navíc se mi ráno zdálo, že test je slabší než včerejší. Tak nevím jestli zkusit i ten digitální test.

nathali
17. kvě 2011

@hanysek.hanysek ked chces tak pockaj do piatku a ked ti preju tie bolesti a ms stale nic tak skus digi drzim palceky 🙂

nathali
17. kvě 2011

@hanysek.hanysek a hcg sa stupnuje kazdy druhy den tak preto sa neodporuca testovat kazdy den a nestresuj uz ti ms nemusi prist vobec aj ked mas pocit akoby mala uz prist 😉

hanysek.hanysek
17. kvě 2011

@nathali Břicho bolí dost :o( ale i tak asi zkusím zítra ten digi test.

nathali
17. kvě 2011

@hanysek.hanysek ved vyskusaj uvidis co ti ukaze a potom nam daj vediet ze ako si dopadla 🙂 ja dufam ze sa ti to uz nerozbehne 😉

majjka24
autor
17. kvě 2011

Tak hlásím, že ms pro dnešek zatím nikde, břuško občas pobolívá, zase trošku růžové na wc papíru.Včera jednou,dneska taky jednou. Nějak přestávám věřit. ráno v pohodě, ale zase jsem pojedla dušené kedlubny, a zase to málem vyletělo. Mám spíš nějaké střevní potíže - hlad jak blázen, pojím a pak průjem 😒 skvělý. 🤐 Ještě jsem netestila, uvidíme do pátku počkám, možná už zítra 😀 😀 😀
@tery58 Tak to mě mrzí, určo to výjde příští měsíc, moc ti to přeju 😵 😵 😵
@nathali A ty sis dělala test???

adrous
17. kvě 2011

@majjka24 tak ten průjem taky znám u těhu se to střídá se zácpou 😅 😀 😀 😀
@hanysek.hanysek třeba tě to ještě překvapí aspoň vám ať to výjde když tery to nevyšlo ☹ 😅

majjka24
autor
17. kvě 2011

@adrous tak budu tedy doufat, min týden jsem na wc pomalu nešla 3 dny a fčil jsem tam jak doma, jak učůraná tak.... 😕 😀

adrous
17. kvě 2011

@majjka24 tak to důvěrně znám držím pěsti aby aspoň někomu se podařilo když mají být teď chlapi plodný 😀 😀 😀 😀 😀

nathali
17. kvě 2011

@majjka24 nie nie testik som nerobila ani este nechcem poctivo radsej cakam a tiez som na tom s tym hlienom rovnako tiez slabo obcas spinim rano to bolo ruzove a cez den nic jedine troska do hneda tak neviem inak sa citim asi rovnako a nic ma neboli obcas citim vajecniky ale nie je to ako na ms tak uvidim ze co dalsie dni a ty nechces testnut??

majjka24
autor
17. kvě 2011

@adrous děkuji ti, snad mrcha červená nedorazí přinejmenším 9 měsíců. jednou bych si to fakt moc přála. 🙂

nathali
17. kvě 2011

@majjka24 jo a ten prujem to mam tiez obcas a inokedy mam pocit ze v prdelke stupel 😅 😀

majjka24
autor
17. kvě 2011

@nathali tež mě tak pícha u vajenčíků, občas jako na ms, ale ne tak úplně, No já bych testla, ale mám strach, že tam nic ještě nic nebude, a budu se strachovat a doufat, Ovluka měla být tak 14 -16 den, ale nevím to jistě. Mám sice doma mamatest 10......Mám prostě strach, že budu sklamaná. jedna půlka mě tomu věří, druhá ne 😖 🙂

majjka24
autor
17. kvě 2011

@nathali na co že to máš pocit??? tomu nějak nerozumím 😅 😅

nathali
17. kvě 2011

@majjka24 no ja doma nemam ziadny test a premyslam ze ci mam dnes este nejaky kupit 😀 ale asi to necham tak a vydrzim
no a obcas zaboji len jeden vajecnik alebo ma neboli nic akoby som ani ms nemala dostat 😀 tak snad ani nepride 🙂
no ze mam obcas pocit ze mam v prdeli stupel ze sa nemozem vykadit 😅 😀 a potom mam zas prujem 😅 😝

majjka24
autor
17. kvě 2011

@nathali jo ahaaaa 😀 😀 😀 tak to je zvláštní, že máme úplně stejné pocity, jak je ten svět malý. 😉 Snad máme ty správne pocity a zůstane to tak 😀 Já ten test myslím mám doma tak půl roku, vžycky mi zatím přišla MS 30 DC mezi 5 - 9 ranní. Nevím, jak je to možné, bych si mohla řídit pomalu hodinky. Možná je ted oddálená podvědomě. uvidíme 🙂

nikissek28
17. kvě 2011

@majjka24 hele nenapínej a testuj teta... ať vím jestli máme dojet že se bude slavit :P